Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 106 od 106

Tema: Novčana pomoć za novorođenu djecu u Zagrebu

  1. #101
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Ja sam očito glupa i ne kuzim. Za drugo dijete, rođeno 24.05.2011 sam dobila 29.09.2011 900,00kn i 25.04.2012. 1.500,00kn. Kako znam kad meni moraju isplatiti i koliko jer nemam nikakvog rješenja i ne znam jesam ga dobila po starom ili po novom? HELP!!!

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    zovi onaj broj u vodnikovoj koji je netko ranije napisao i trebaš samo reći svoj jmbg ili oib i reći će ti kakav je tvoj status

    vidi i što se meni dogodilo a već sam napisala - rodila 23.5.11. prvo dobila rješenje po novom a onda novo rješenje po starom i ove godine sam dobila samo razliku prve rate (znači iznos koliko je razlika između starog i novog obračuna), drugu ratu ove godine neću dobiti
    kako si datumom kraj nas onda je možda tako i kod tebe
    rješenje si morala i ti dobiti, možda te nije bilo kod kuće pa ti se nije dalo na poštu (uručuju samo osobno)- ja sam dobila oba rješenja.

  3. #103
    maliandeo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Bok svima, zbunjena sam pa molim pomoć!!!!!!!
    Ovako: za djevojčicu sam dobila isplatu naknade, a sin mi je nažalost umro prije svog prvog rođendana tako da mi je grad ukinuo sva prava koja sam dobila njegovim rođenjem (odn. dobila sam samo isplatu prve rate nisu mi isplatili ni razliku), pošto sam sad trudna zanima me imam li ja sad pravo na isplatu naknade od grada kao da mi je ovo treće djete ili kao da mi je drugo - HZZO i mirovinsko mi ovo broji kao treće djete, jer nitko nemože pobiti da moje drugo djete nije bilo živo, a nemam pojma kako će mi ovo grad računati HELP

  4. #104
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u principu grad priznaje samo živu djecu, hzzo i živu i neživu, ali pitaj ključić ona je nešto sređivala u svezigrada

  5. #105
    maliandeo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    hvala pitat ću

  6. #106
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj maliandeo prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima, zbunjena sam pa molim pomoć!!!!!!!
    Ovako: za djevojčicu sam dobila isplatu naknade, a sin mi je nažalost umro prije svog prvog rođendana tako da mi je grad ukinuo sva prava koja sam dobila njegovim rođenjem (odn. dobila sam samo isplatu prve rate nisu mi isplatili ni razliku), pošto sam sad trudna zanima me imam li ja sad pravo na isplatu naknade od grada kao da mi je ovo treće djete ili kao da mi je drugo - HZZO i mirovinsko mi ovo broji kao treće djete, jer nitko nemože pobiti da moje drugo djete nije bilo živo, a nemam pojma kako će mi ovo grad računati HELP
    kao što ti je jelena napisala grad Zagreb priznaje samo živu djecu i to onu koja žive na istoj adresi sa roditeljem koji podnosi zahtjev što znači da će ti se beba računati kao drugo dijete (a tako će biti i na poreznoj kartici)

    s druge strane HZZO priznaje svu djecu za koju postoji rodni list, pa ćeš prema tome imati pravo na tri godine porodiljnog jer će ti se beba računati kao treće dijete

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •