Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 372

Tema: tripp trapp hranilica

  1. #51

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj tweety prvotno napisa
    Citiraj ninaXY prvotno napisa
    ........... ali meni ne tako lijepa.
    Vidiš Sanjić, ipak se razlikuju
    To se odnosilo na neku no-name stolicu u Kiki, a ne na tu hauckovu, za koju me jako zanima kako izgleda.

  2. #52
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Evo linka na Hauck stolicu:

    http://www.hauck-group.de/img/artike...01-663998a.jpg

    i

    http://www.hauck-group.de/img/artike...01-668375a.jpg .

    Dakle, sistem je isti kao i kod tripp-trapp, samo im je donji dio različit. Uživo su (u trgovini) skroz slične, mi smo ih uspoređivali i na kraju kupili neku sasvim desetu.

  3. #53
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    i mi smo kupili u subotu trip trap stolicu u brezicama
    narucili smo boju unaprijed i dobili je u orginal kutiji, tako da smo je morali doma sastaviti

    cijena je 115 eur stolica, 25 eur dodatak za oko struka, 25 eur jastucic

    povrat ddv 20%

    meni je super, nismo je jos koristili , al frendica je ima za dvoje klinaca i odusevljena je


  4. #54
    berlinka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    i mi smo kupili u subotu trip trap stolicu u brezicama
    narucili smo boju unaprijed i dobili je u orginal kutiji, tako da smo je morali doma sastaviti
    :
    Kad su izložbeni primjerak već uvaljali nama!
    Mi smo u međuvremenu skužili ulaženje i izlaženje iz stolca, a kad se J. i istegne očekujući da ju izvadim van, počnem je ljubiti u vrat na što se opusti i lijepo isklizne 8)
    Jako sam zadovoljna!

  5. #55
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ha ha

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Dia, jeste boju naručili telefonom? Imaš li broj? Koliko ste čekali? Jel se može platiti u eurima ili mora u tolarima?

  7. #57
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    boju mozes naruciti i telefonom, zapravo sve artikle (tako smo i kolica unaprijed pa ne moras ici 2 puta) i tete te nazovu kada stigne (ostavis im br. tel)
    ako hoces ove dodatke isto im moras naglasiti da ti uzmu
    ne ceka se dugo, nekih tjedan dana najvise

    BREŽICE:
    BABY CENTER BREŽICE
    Prečna pot 1, Brežice
    T: 07/499 06 20, GSM: 031/ 322 705
    e-pošta: pe5@baby-center.si
    DELOVNI ČAS: 8.00 - 20.00, sobota: 8.00 - 15.00

  8. #58
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ...i moze se platiti u eurima, najbolje ti je imati tocan iznos jer ti nece vratiti u eurima nego u tolarima pa nemas kaj sa tim novcima
    ...mozes i u kunama al je tecaj grozan
    ...i budi pazljiva kod pretvaranja valuta, nas je prosli put skoro zeznula za 150 kn

  9. #59
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    ne ceka se dugo, nekih tjedan dana najvise
    uh, mi smo prečkicu ćekali 3 tjedna, ali to je izgleda iznimka.

  10. #60
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    e sad, ova iz slo izgleda jako super, imamo prijatelje u slo kojima bi to mogli naručit, a stvar je da su oni rekli da bi nešto kupili za malog, pa su rekli da bi stolicu, sad kako ću im reć da je meni ta super?

  11. #61
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj snoopygirl prvotno napisa
    e sad, ova iz slo izgleda jako super, imamo prijatelje u slo kojima bi to mogli naručit, a stvar je da su oni rekli da bi nešto kupili za malog, pa su rekli da bi stolicu, sad kako ću im reć da je meni ta super?
    NIKAKO jer je ta najskuplja u dućanu, pa nije pristojno.

    Reci im nek vam ne kupuju stolicu jer ste zapikirali tripp trapp a znate da je dosta skupa pa kao ono, ma neka kupe nešto drugo. A oni se onda neće htjeti osramotiti pa će ipak kupiti to, jer ako mogu dati 800 kuna mogu i 1400.nije baš taaakoooo velika razlika

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Hvala Dia, naručujem odmah u ponedjeljak!

  13. #63
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Citiraj tweety prvotno napisa
    Citiraj snoopygirl prvotno napisa
    e sad, ova iz slo izgleda jako super, imamo prijatelje u slo kojima bi to mogli naručit, a stvar je da su oni rekli da bi nešto kupili za malog, pa su rekli da bi stolicu, sad kako ću im reć da je meni ta super?
    NIKAKO jer je ta najskuplja u dućanu, pa nije pristojno.

    Reci im nek vam ne kupuju stolicu jer ste zapikirali tripp trapp a znate da je dosta skupa pa kao ono, ma neka kupe nešto drugo. A oni se onda neće htjeti osramotiti pa će ipak kupiti to, jer ako mogu dati 800 kuna mogu i 1400.nije baš taaakoooo velika razlika
    he ta ti nije loša...imam doma rođaka drvodjelca, danas printam sliku i nosim doma, možda štagod uspije napravit, ako ne bar stalak za cvjeće....

  14. #64
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    snoopygirl, evo za tebe opet napominjem i ovu opciju
    Citiraj trinity prvotno napisa
    evo pogledajte kako izgleda stolica koja u sloveniji kosta oko 300 kn
    http://i1.tinypic.com/nbok04.jpg
    http://i1.tinypic.com/nbokk3.jpg
    ima takodjer dodatke oko struka i izmedju nogu, samo ovu trenutno koristi 3,5-godisnjak pa ih nismo stavili. i ima ih u raznim bojama
    stolica s dodatkom za male bebe (bez jastucica) kosta manje od 400,00 kn
    mogu pogledati i naziv proizvodjeca u sloveniji...a napominjem da se i tripp trapp koje se kupuju u baby centru proizvode u Sloveniji po Stokke-ovoj licenci 8)

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    82

    Početno

    trinity - možeš li mi napisati ime proizvođača ove tvoje stolice tj. one koja ti je pod krevetom?

  16. #66
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    ovako...
    prva stolica kupljena u Ljubljani u baby centru u BTC-u, prije godinu dana, cijena 12.990 SIT
    druga kupljena prije mjesec dana isto u Ljubljani, ali u drugoj trgovini, nisu imali u baby centru pa su nazvali drugi ducan (koji nije iz njihovog lanca trgovina) i tamo uputili mog tatu u shoping...cijena 10.900 SIT (na racunu pise da je boje bukve, zato je niza cijena)

    stolica se zove "Nino"

    proizvodjac:
    LESNA GALANTERIJA
    Štupica Metod s.p.
    Jurjevica 59
    Ribnica
    tel. +386-(0)1-8363-026

    s obzirom da je predbroj 01 to je okolica Ljubljane

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    82

    Početno

    hvala puno, sad samo da nađem tko će do Ljubljane...

  18. #68
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    snoopygirl, jesi izmađijala kako ćeš do tripp trappa

  19. #69
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    Citiraj ina66 prvotno napisa
    hvala puno, sad samo da nađem tko će do Ljubljane...
    cuj , mogla bih ja poceti raditi biznis za nase podrucje
    salim se, ali cesto mi je netko na toj relaciji split-ljubljana pa bi ih mozda mogla zagnjaviti...
    evo upravo se sprema ljetna sezona pa ce biti migracija prema jugu

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    82

    Početno

    našla sam već vezu za ljubljanu, ali ću poći i do lesnine u dugopolje
    nekako mi zvoni da sam ju i tamo vidila

  21. #71
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    evo, malo sam prosurfala o ovoj nasoj stolici pa evo dva linka sa slikama:
    http://www.bolha.com/oglas943882
    http://www.prevc.si/katalog_podkateg...kategorija=178

  22. #72
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    zanima me ima li i gdje u Grazu kupiti tripp trapp?

  23. #73
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa
    zanima me ima li i gdje u Grazu kupiti tripp trapp?
    Probaj ovdje: http://www.leiner.at/cgi-bin/filialen.php?id=58

  24. #74
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa
    zanima me ima li i gdje u Grazu kupiti tripp trapp?
    Ima u Kiki.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb - Sesv.
    Postovi
    284

    Početno

    Što se tiče tih stolaca, pa zar u rodilištima, prije dvije godine, nije bio dijeljen beby kupon za jedan naš dućan u Zagrebu (na Velesajmu, lagala bih kad bih rekla je li to tehnocomerce ili nešto slično, nikako se ne mogu sjetiti kako se zove) sa tim stolcima. I Koliko se ja sjećam, mi smo ga sa kuponom platili nekih 200,00 kn, a skoro je identičan svima gore navedenima, jedino se razlikuje po cijeni. Što se jastučića tiče, nismo ga dobili, ali ja sam ga doma sama sašila i to dva komada, da mogu mijenjati kada se zaprljaju.

  26. #76
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    mi smo baš nekidan dobili onu stolicu nino iz slovenije i super nam je :D

  27. #77
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ovako, za one kojima se da ići do Austrije - u trgovinama Tschibo i Eduscho upravo je počela prodaja stolica koje su gotovo identične tripp-trappu, ali koštaju 39,90 eura (u cijeni je i jastuk).

    Evo slike: http://images.tchibo.de/eCS/Store/at...4398_b1,00.jpg

    Inače, u tim trgovinama se proizvodi mijenjaju svakih tjedan do dva, znači, ako vam se stolica sviđa, nemojte oklijevati, neće je dugo biti.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Naš crveni tripp trapp je stigao kući i zauzeo svoje mjesto za stolom :D (ali zasad služi samo za šminku jer naše malo zlato još ne sjedi).

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Meni ovo bilo malo skupo. Uz to našla u Bebin svijet za 350 kn drvenu sidalicu koja je istovremeno u turbo limachu koštala oko 470 ili tako nekako. Kako ne volim plastiku, ova je odmah dobila prvi veliki plus. Radi se inače o sidalici koja se postavi na "izokrenuti" stol, što znači da kad je dijete preraste, razdvoji se sidalica, stol se okrene, i dijete ima mali radni stol i dječju sidalicu di će moći crtati, bojati, eventualno pojesti užinu i sl...Obožavam ove praktične stvari koje su multifunkcionalne, rastu s djecom i sl. markentinški trikovi. Slaba sam na to.

    I ova sidalica ima nešto kao drveni pladanj,i kad sam je donila kući i D. proba stat u nju, pomislila sam - pravi promašaj. Kako je netko rekao, ne može dijete stati u to, ako ispruži nožice, ne ide, ako zgrči, opet ne ide. Ali uz par toplih riječi i malo pomaganja D. je skužio kad savit a kad ispružit nožice, i evo ima ohoho super funkcioniramo. Kad mu pladanj jednog dana bude suvišan, mama uzme kacavidu(šarafciger- ispravite ako sam pogriješila ime one čudne naprave) i odvida vijke, i sve 5.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Sanja, ovo na slici izgleda fantastično!
    (a mislim da bi i Andrej dijelio moje mišljenje... odmah bi počeo planinariti po stolcu)
    Ali do Austrije nam je ipak predaleko :/

  31. #81
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Da li bilo koja varijanta tripp trapp ili nazovimo kopije te stolice ima pladanj?

  32. #82
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    mislim da nema

  33. #83
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Zaboravila sam skroz na topic.... prijatelji danas stižu, nisam im ništa javljala, nikako da smislim kako.... ako i nebude triptrappp, od viška glava ne boli

  34. #84
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj Ivček prvotno napisa
    Da li bilo koja varijanta tripp trapp ili nazovimo kopije te stolice ima pladanj?
    nema (koliko ja znam)
    pa vidjela si je kod nas
    mislim da bi vama bio problem sa onim oko struka, jer je uzasno usko
    tako da ne znam kako bi on sjedio u njoj

  35. #85

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    I meni se ta prečka oko struka činila jako nepraktična, ali smo se stvarno brzo izvježbali kako ući u sjedalicu. Ostane dovoljno mjesta čak i za male debeljuce. I tako je najveći nedostatak tripp-trappa pao u vodu .

  36. #86
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Još se dvoumim. Najvjerojatnije ću se odlučiti za jeftiniju varijantu tripp trappa, stolček nino npr. pa da imam fore kupiti i plastični stolac ako ne budem zadovoljna.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Za zainteresirane za slovensku stolicu Nino:
    Mi ju imamo u dvije verzije (ak se sjetim poslikat ću obje). Jedna je stara par godina i izgleda kao ove gore na slikama (super je!). Druga je stara nekih 6 mjeseci i promijenili su malo dizajn - nagore! Stražnja noga sada počinje niže pa je kosina veća i Miha nam se stalno popikava na nju. Druga stvar koju su promijenili je završetak noge s gornje strane - nije više dovoljno zaobljeno pa se znao bubnuti u ćošak. Treća: u kutiji nisu bili svi šerafići pa smo morali improvizirati. Zvala sam dućan da nam ih nabave (Babycentar Brežice). Obećali su da budu, ali niš od toga. Susjedi su s istom stolicom imali sličnih problema, njima je šipka bila svinuta i za par dana su im nabavili novu.
    Tak da pripazite, najbolje da provjerite na licu mjesta.


    Da netko ne bi mislio da sam fulala: provjerila sam papire od obje: isti proizvođač, isti artikl, list s uputom je isti (milijunta kopija kopijine kopije)!?!

  38. #88
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    mi nemamo problema sa nino-m ja sam prezadovoljna a neznam di je kupnjena negdi u Novom Mestu

  39. #89
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    Citiraj tinars prvotno napisa
    Za zainteresirane za slovensku stolicu Nino:
    Mi ju imamo u dvije verzije (ak se sjetim poslikat ću obje). Jedna je stara par godina i izgleda kao ove gore na slikama (super je!). Druga je stara nekih 6 mjeseci i promijenili su malo dizajn - nagore! Stražnja noga sada počinje niže pa je kosina veća i Miha nam se stalno popikava na nju. Druga stvar koju su promijenili je završetak noge s gornje strane - nije više dovoljno zaobljeno pa se znao bubnuti u ćošak. Treća: u kutiji nisu bili svi šerafići pa smo morali improvizirati. Zvala sam dućan da nam ih nabave (Babycentar Brežice). Obećali su da budu, ali niš od toga. Susjedi su s istom stolicom imali sličnih problema, njima je šipka bila svinuta i za par dana su im nabavili novu.
    Tak da pripazite, najbolje da provjerite na licu mjesta.


    Da netko ne bi mislio da sam fulala: provjerila sam papire od obje: isti proizvođač, isti artikl, list s uputom je isti (milijunta kopija kopijine kopije)!?!
    mi imamo i ovu drugu varijantu za anamariju...sad iz profila nije slovo A nego obrnuti Y...isto sam vidila da je losija...nema vise onih lijepih zaobljenja nego samo malo ublazeni ostri rubovi...eto trebam poslikati pa da je vidite....nekih drugih posebnih zamjerki nemam....dobili sve sarafice, nista nije bilo iskrivljeno....ali savjet je obavezno kod kupovine otvoriti i pregledati sadrzaj kutije...

    evo neki dan smo nabavili jos jednu stolicu za moju necakinju, ali jos je spakirana u kutiji jer cemo je odnijeti kod bake, pa cu onda i nju poslikati ako bude drugacija od ove dvije....

  40. #90
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    evo je: http://i1.tinypic.com/2004hns.jpg
    jastucici su home made

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    438

    Početno

    baš dobro izgleda..koliko joj je ono cijena,da ne tražim gore?

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    ma, da ne bi bilo zabune: ja fakat volim te stolce . I svi klinci (naši i ostali koji dolaze kod nas) vole sjediti u/na njima.
    Ovo su samo savjeti na što da obratite pažnju. Dijelove fakat treba provjeriti: to vam je minuta posla, a štedi vrijeme i živce.

    buca, cijena je bila, ako se dobro sjećam, oko 400 kn

  43. #93
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    ja imam obje stolice: crveni trip trap i jeftinu slovensku inačicu.
    Trip trap se i u svijetu veoma koristi za djecu s pp.
    Meni je moj brat iz Nizozemske donio predložak naprijed kao stolić kod hranilice, pa to koristimo kod obje stolice.

  44. #94

  45. #95

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Nisam skužila, jel se to može naručiti samo prek Interneta ili je to neki dućan?
    Pls, help :?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    To ti je dućan, a imaš ga svukuda po Njemačkoj i Austriji. Mislim da iz HR ne možeš online naručivati, ali ako imaš nekoga vani, vidi sa njima da ti uzmu ili naruče. Mi dobivamo njihov newsletter, pa ako šta nađemo, naručimo preko mog brata (tamo gdje on živi ima baš njihov dućan).

  47. #97
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    evo jos jedna promjedba na ovu noviju varijantu stolice http://i1.tinypic.com/2004hns.jpg

    zbog ove straznje noge koja ide nize, Anamarija se odgurnula nogicama od stola i srusila zadjedno sa stolicom. srecom iza ledja joj je bila mrezasta ogradica pa se samo preplasila (kao i svi mi) i prosla je bez udarca glave o pod, a mi smo brze bolje zamijenili njenu u ninovu stolicu koja se ne moze tako prevaliti preko ledja.

    definitnivno je stariji model daleko bolji u svakom pogledu. :/

  48. #98
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Ja sam ovih dana bila u potrazi za kopijama tripp trappa i evo što sam našla.
    Kika: austrijska (oblik slova A) bez jastučića 440 kn
    Lesnina: slovenska, nije NINO, 440 kn isto bez jastučića, meni najsličnija tripp trappu i u paše jastučić od tripp trappa koji u kiki košta 219 kn, a u Brežicama 185 kn. Evo i sličica: http://pg.photos.yahoo.com/ph/ivceki...?.dir=/99ccre2

    Baby center Brežice: slovenska, stolček NINO, 50 eur. (oblik naopakog Y).
    Sve su bukva iliti natur.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    off topic... Ivček, Max je presladak! 8)

  50. #100
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno


Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •