Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: 50 rođendan

  1. #1
    zrinska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Daleko od Sunca, blizu raja...
    Postovi
    285

    Početno 50 rođendan

    Ideje za poklon sveki....
    Parfem..ne voli, nakit ... ne nosi, wellnes ne posjećuje...HM?

  2. #2
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Ja imam samo malo manje od 50 god. - ako je to neka paralela - najviše me razvesele bajadere.

  3. #3
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    filozofski kutak?
    radmanov eliksir?
    knjiga, bademantil, CD/DVD omiljenog pjevaca/glumca, sal, marama, rukavice, komplet kozmetike (sad ove kombinacije krema/maskara, gel/losion), cvice u pitaru, ukras za kucu/stan, ... nesto valjda voli
    Posljednje uređivanje od summer : 06.12.2011. at 14:42

  4. #4
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    čemu darivati svekrvu?
    šalim se.....

    oslikano staklo? čaše? zdjela? s imenom i datumom
    ako te zanima, pošalji mi pp, ne radim ja nego frendica
    Posljednje uređivanje od Lucas : 06.12.2011. at 14:44

  5. #5
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Karte za kazalište.
    Foto knjigu sa obiteljskim fotkama (možeš i stare slike dati skenirati, gdje je ona mlađa).
    Ili hrpu križaljki ili hobby materijala.

  6. #6
    jasa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    23

    Početno

    Magnetiće sa slikama unuka? (to mi ovaj Božić radimo i svima dijelimo samo to - da ne bi slučajno nešto posebno za svakoga smišljala.. )

  7. #7
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa Vidi poruku
    Foto knjigu sa obiteljskim fotkama (možeš i stare slike dati skenirati, gdje je ona mlađa).
    evo linka, meni isto palo to na pamet.

  8. #8
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Ja jednoj kolegici kupila butelju vina, skinula naljepnicu i dala odštampati cool naljepnicu tipa 1961 limited edition.
    Još uz to taku nekaku šalicu isti po mojoj naruđbi= 50kn, bila oduševljena.
    http://shop.cafepress.com/50-birthday
    ovdje ""kradem"" ideje

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ja sam godina proizvodnje 1962.

    Mene najviše razvesele koještarije za kuću (naročito kuhinju) ali to nije prikladno za okruglu obljetnicu.

    Mojoj svekrvi i mami za okrugle rođendane poklanjamo zlato (ne mora biti veliko, ali je vječno) i to je uvijek dobro prolazilo: privjesak, tanka narukvica, broš, lančić.... (Jednom je baš svekrva rekla da se takvi pokloni daruju i dobro primaju od pedesete na dalje... Meni fali malo više od pol godine, ali još uvijek se ne palim na zlato. Palim se na ekološki neprimjerene poklone - kožne rukavice, krznena šubara... (ufff, ako me zeleni dohvate, bit će svega). Bunde mi na sreću dobro ne stoje.

    Ostale ideje - poklon bon, pa nek si nađe nešto prikladno. Da je u pitanju mama, a ne svekrva, iskopala bih stare fotografije i napravila neki reprint albuma ili tako nešto slično.

    Umjetnička slika ako žena više voli darove za kuću nego za sebe osobno isto nije loša ideja. I dakako fina torta s nekim štosnim natpisom.

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Još mi je nešto palo na pamet... Voljela bih za 50. rođendan otputovati nekamo (Advent u Beču? Budimpešta, Opatija... ne znam...). Meni bi se to dopalo, ali ovisi o tome kakvo je društvo... Alternativa je neki koncert ili kazališna predstava ovdje. To bi meni pasalo, recimo da odem na Šišmiša u Komediju na Staru godinu.

  11. #11
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    mi smo mojoj mami za 60 kupili digitalni foto okvir i nafilali ih fotkama unuka i njenim fotkama koje smo imali. bila je oduševljena.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Još mi je nešto palo na pamet... Voljela bih za 50. rođendan otputovati nekamo (Advent u Beču? Budimpešta, Opatija... ne znam...). Meni bi se to dopalo, ali ovisi o tome kakvo je društvo... Alternativa je neki koncert ili kazališna predstava ovdje. To bi meni pasalo, recimo da odem na Šišmiša u Komediju na Staru godinu.
    s obzirom na okrugli rođendan naredne godine, sada ti samo preostaje usmjeriti pažnju bližnjih na ovaj topik!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •