Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: električne izdajalice - iznajmljivanje ili posudba

  1. #1

    Početno električne izdajalice - iznajmljivanje ili posudba

    Drage mame,
    zna li neka od vas gdje se eventualno mogu posuditi ili iznajmiti električne izdajalice tj. da li postoji neki zastupnik/distributer medicinske opreme koji nudi tu mogućnost? Ili možda neka od vas može iznajmiti ili posuditi? Bila bih zahvalna na informaciji obzirom da izdajanje s (kršitelj koda)ovom pupicom ide dosta teško i sporo.
    Pozdrav

  2. #2
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    medeline el. izdajalice su dobre
    zatsupnik je tvrtka bauerfiend
    ne znam da li ih iznamljuje, kontaktiraj njih

    tko bi jos to mogao imati, ne znam :/

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Nisam čula da bi se negdje kod nas iznajmljivale izdajalice. Medeline izdajalice - ove male, jeftine, kojih ima kod nas za kupiti su OK, ali to nisu 'one prave' izdajalice namijenjene ozbiljnom izdajanju. Medela ima i takve izdajalice, možda ih ima i za kupiti kod nas, ali su sigurno jako skupe, takve izdajalice vani imaju bolnice i mogu se iznajmiti. Inače, vidjela sam da i (kršitelj koda) sada ima električne izdajalice i to za jednu za obje dojke (takve ima i Medela). Ja sam se izdajala i tom malom električnom Medelinom izdajalicom i ovom ručnom (kršitelj koda)ovom, i ne mogu reći da ima puno razlike.

  4. #4
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    mislim i da je bit u izdajanju tom (kršitelj koda)ovom pumpicom
    da ide sporije i samim tim bradavice na pucaju kao kad
    na brzinu se izdajaš,neznam zašto uopće želiš da izdajanje
    ide brzo sorry nemoj me krivo shvatiti ali ja bi se lipo opustila
    i polako izdojila

  5. #5

    Početno

    Drage mame, hvala na odgovirma . probat ću kontaktirat zastupnika medele. Obzirom da kažete da nema razlike između (kršitelj koda)ove ručne i medeline male električne, neću uludo bacati novac. Inače, tražim električnu jer se često ne mogu izdojiti do kraja a i prsa ponekad teško otpuštaju mlijeko. Na početku ide OK ali onda treba jako dugo da ponovno krene. To je bio i razlog nervoze moje djevojčice u prvih mjesec dana života. Nikako nije mogla sve povući a bila je poprilično nestrljpljiva. Sad se izdajam već mjesec dana i kad smo same kod kuće,a posebno kad je ona nervozna i plačljiva, teško održavam ritam izdajanja svaka tri do četiri sata posebno ako izdajanje dugo traje - eto to je razlog zašto bih voljela nabaviti električnu.
    pozdrav svima

  6. #6
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    bubili, a zašto se uopće "izdajaš do kraja" nakon podoja?

  7. #7
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    meni je syntocinon spray puno pomogao kod izdajanja

  8. #8
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    meni je syntocinon spray puno pomogao kod izdajanja

  9. #9
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    Često sam znala čuti da se mame izdajaju cijelo vrijeme dojenja (po šest ili više mjeseci), a to mlijeko najčešće bace. Vjerojatno je problem u tome što mame misle da se mlijeko treba izdojiti do kraja da ne dođe do mastitisa (tako nešto sugeriraju u bolnicama).

    Al poanta je u tome da je bolje da mama pusti malom sisavcu da sam primjenjuje zakon potražnje i ponude. Ak beba jede uredno, mama može pustit mozak na pašu što se tiče količine. I neće bit ni premalo ni previše! (možda nije na odmet to ponovit..)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •