Molila bih vas ako mi netko može preporučiti liječnika opće prakse u Zagrebu, naime druga godina studija sam, i imam već par mjeseci zdravstvenih tegoba sa mokraćnim mjehurom, te mi se pojavljuje krv u urinu, također sam dosta izgubila apetit a time i 6 kilograma u 4 mjeseca. Išla sam nedavno privatno kod liječnice u Varaždinu jer tamo imam tetu, i obavila ultrazvuk te dobila antibiotike. Mislila sam bit će bolje, pa nisam previše obraćala pažnju na to što još uvijek nemam liječnika ovdje, jer nisam iz Zagreba, a nemogu za svaku sitnicu ići doma, jer mi stvarno nije blizu i ne isplati mi se, pa sam se nadala da će mi liječnica s faksa pomoći u tome da mi samo da uputnicu kako bi negdje ovdje mogla izvaditi krv, no ipak me sestra samo odbila, govoreći da moram naći svog liječnika opće prakse koji će mi dati uputnicu. Na pitanje kako doći do takvog liječnika, s obzirom da nemam ovdje rodbine a nitko od mojih kolega to ne zna, ona mi je rekla "nazovete bilo kojeg liječnika opće prakse i pitate da li prima nove pacijente". Bila bih vam veoma zahvalna kada biste mi dali ime ili broj nekog liječnika/liječnice u Zagrebu?