Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: logoped - Sesvete

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb - Sesv.
    Postovi
    284

    Početno logoped - Sesvete

    Trebala bih preporuku nekog logopeda koji radi na području Sesveta. Nadam se da netko ima osobno iskustvo, pa bih vas zamolila za informacije.
    Ja znam samo za ured Blaži, ali da li postoji još neki ured ili neka logopedica/logoped koji privatno.
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Naša logopedica mi je rekla da njoj dolazi dosta djece iz Sesveta i D. Sela. Ne znam razlog - da li je to najbliži logoped ili nešto drugo. To je ispostava Suvaga u Grižanskoj -Dubrava. F. je kod logopedice Vedrane i nama je ona prefenomenalna. F. ju je jako dobro prihvatio i odmah su oboje "kliknuli". Znači nije privatno, ali čisto za info.
    Ako trebaš dodatne info slobodno mi pošalji pp.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Vidjela sam neke letke za logopedicu Zebu, mislim da je iz Sesvetskog Kraljevca, a radi kao dugogodišnji logoped u vrtiću. Možeš pogledati njenu osobnu stranicu http://www.zeba-logoped.com pa je eventualno kontaktirati

  4. #4
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Da li ima netko info još o kojem dječjem logopedu na istočnom području Zagreba, bilo bi poželjno da se može ići na uputnicu

    Hvala

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa Vidi poruku
    Da li ima netko info još o kojem dječjem logopedu na istočnom području Zagreba, bilo bi poželjno da se može ići na uputnicu

    Hvala
    Poliklinika Suvag ima područne ambulante u domovima zdravlja Zagreb istok: ima jedna u Grižanskoj i druga u Ivanićgradskoj

    Dijagnostiku treba obaviti u centrali (Ljudevita Posavskog - sve ide na uputnicu, ali se dosta čeka na dijagnostiku, a ponekad i na terapiju).

    Na terapiju se ide u područne ambulante. Ne znam da li ima još koja. Mi smo dugo vodili sina u Ivanićgradsku.


    Drugo - bolnica Merkur ima logopedsku ambulantu (vidjela sam to tamo, nemam nikakva iskustva), a vjerojatno i ostale bolnice.

  6. #6
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Užasno su velike liste čekanja tako da preko uputnice se dođe na red možda za 1-1,5 godinu

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Imaš logopedski kabinet En-ten-tini na Poljanicama (nemam iskustva s logopedom tam, bili smo na nekom rođendanu pa sam slučajno otkrila da je to zapravo logopedski kabinet).

    Imaš i u vrtiću: http://www.vrtic-sesvete.hr/zaposleni.php - probaj pitati rade li terapiju i za vanjske, stvarno ne znam

  8. #8
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja sam čula da su zadovljni u Ententiniju, mi smo išli privatno kod jedne mlade ženske i bili smo jako zadovoljni.!
    Ona je trudna sad pa ne radi!

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    mi smo išli u en-ten-tini i logopedica je izvrsna. istina, plaća se, ali mislim da vrijedi.

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa Vidi poruku
    Užasno su velike liste čekanja tako da preko uputnice se dođe na red možda za 1-1,5 godinu
    Pa kaj nemate logopeda u vrtiću?

  12. #12
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj Anka prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bih preporuku nekog logopeda koji radi na području Sesveta. Nadam se da netko ima osobno iskustvo, pa bih vas zamolila za informacije.
    Ja znam samo za ured Blaži, ali da li postoji još neki ured ili neka logopedica/logoped koji privatno.
    Hvala

    PIKO-centar za logopedsku dijagnostiku i terapiju, Kašinska 143 D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •