Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Za sve mame andela...

  1. #1
    Bebica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    52

    Početno Za sve mame andela...

    Citam postove i gledam datume...neki su od 2008,09...11-e...nadam se samo da su neke mame uspjele ponovo zatrudnjeti i svog malog andjela dobiti nazad kroz bebu koju su rodile,ovaj puta zivu i zdravu..ili je sada u ovom momentu nose...ja sam jednom pred 11 god skoro bila u istoj poziciji-beba rodena sa 25 tjedni- ali na srecu ona je danas zdrava 11-ogodisnjakinja...Imam traumu od tada i zadnja trudnoca-poslje te-koja je zavrsila pred 4 mjeseca je bila tolko stresna da se to ne moze opisati.od doznajavanja da sam trudna sa 6 tjedni,svaki dan sam brojila dane,tjedne i strasila se preranih trudova i problema koje sam imala tada.uzasan teret.ali beba se rodila sa punih 9 mjeseci,evo je spava do mene...dakle,ako ste jednom dozvijele nesto lose,nedajte se omesti-pokusajte ponovo..znam da je stresno ali vjerujte svaka trudnoca je drugacija.dajte sansu novoj bebici u kojoj cete naci svog andjela..i on bi to volio.dajte tu ljubav koju ste tada bile uskracene davati...Zanima me,kolko od vas koje ste bile mame andjela-imate sada bebicu???
    pozdrav svima i drz'te se

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    imaš na linku odbrojavanje roditelja anđela kao nekakav popisić...na najgorenjem brojanju su mame od kojih se neke bile mame prije nego su dobile anđela/anđele, ali velika većina je dobila duginu dječicu (postale su mamama žive dječice nakon svojih anđela)...
    sve koje smo bile trudne nakon smo proživljavale isto što i ti, strepile od svakog pregleda!
    i ne sumljam u to da sve žele biti ponovo trudne unatoč strahu samo što nažalost nekima treba i doktorova pomoć u tome...

  3. #3
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Vau, 25 tj i sve ok s bebom. Super!
    Evoja sam jedna od onih koja sada ceka svoju trecu bebicu nakon gubitka moje M u 38 tj. Trudnoca visokorizicna... I strah ali zelja i ljubav prema bebici puno veca.

  4. #4
    Bebica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    Vau, 25 tj i sve ok s bebom. Super!
    Evoja sam jedna od onih koja sada ceka svoju trecu bebicu nakon gubitka moje M u 38 tj. Trudnoca visokorizicna... I strah ali zelja i ljubav prema bebici puno veca.
    da..u usa i sa 22 tjedna prezive..malko je naprednije sve to. tako da sam sretna da se tu desilo.posteljica mi se odjelila sa 23 tjedna...ova zadnja trudnoca pred 4 mjeseca je fala bogu bila odlicna.iako sam 43 god.i beba evo..super.ova je def.zadnja,hahahah..sretno i tebi i sve bu ok

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Evo i neceg ohrabrujuceg...Ja imam dva sina,a mamama andjela sam se pridruzila prije 3tj,izgubila sam curicu u 20tj trudnoce i moram priznati da takvu tugu,suze i bol u zivotu jos nisam osjetila,al citajuci vase postove definitivno sam odlucila da cu pokusati ponovo i da ce mi Bog pomoci i jedva cekam da prodje ovih par mjeseci oporavka i krenut cu ponovo,nista me nece zaustaviti.To je misao vodilja i nada da prezivim ovu bol sto danas osijecam.Hvala vam curke!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •