Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Rižine pahuljice - voće- kako-kada?

  1. #101
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Platica prvotno napisa Vidi poruku
    Danas smo bili kod pedice na pregledu, bebac ima 4 mj. i 8 dana, kada sam pomenula da s poceo buditi puno vise puta nego prije, sa2 podoja, dođemo i na 5 nocnih podoja sto mene sa aktivnom stitnjacom (sto sam nedavno otkrila, idem na hitne pretrage) totalno slomi. Sve u svemu predlozila mi je da mu oko 19h pripremim obrok od rizini pahuljica i moga mlijeka i da ga papa na zlicu, pa + podoj pred spavanje, da bar spava do 2h (inace zaspe oko 21h).

    Definitivno nisam mislila uvodit nista do 6 mj., sada sam na cudu sta napravit, mozda probat pa ako se i dalje bude cesto budio, prekinut s tih pahuljicam da ne bi nabubrio i on :D, inace ima 7 i pol kg.

    Moguce da ima ovakvih pitanja ali nema vremena trazit, pa eto sta iskusne mame kazu?
    sa 4 mjeseca se obično javlja sleep regresion tako da ti vjerovatno ni uz rizine pahuljice neće spavati po noći
    šteta da već uvodiš dohranu,ionako dovoljno napreduje na tvojoj cici
    moj stariji koji je bio na AD i uvela mu dohranu sa 4,5mjeseca svejedno nije spavao po noći i budio se je minimalno 5 puta

  2. #102
    Platica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    82

    Početno

    Razumijem ja to sve i hvala vam na vasem misljenju, nadam se da cu uspjeti dogurat do 6 mj. uprkos pritisku sa svih strana, jos me i ovi hormoni peru pa sam sva za nista

  3. #103
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

  4. #104
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Platica prvotno napisa Vidi poruku
    Razumijem ja to sve i hvala vam na vasem misljenju, nadam se da cu uspjeti dogurat do 6 mj. uprkos pritisku sa svih strana, jos me i ovi hormoni peru pa sam sva za nista

    ma čak ti to i nije naše mišljenje, već stav Svjetske zdravstvene organizacije

    a ne mogu ni hormoni protiv tako jake institucije

  5. #105
    Platica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    82

    Početno

    Leonisa hvala za link

    Ma nema ja mir s tim pocinjanjem nadohrane, ali eto kako sam rekla zanima me sta iskusne mame misle o tome. Želila bih ustrajati definitivno do 6 mj., a prezivit cemo to zasigurno...

  6. #106
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Platica

    Vjerujem da ti je teško, zbog štitnjače i dodatnog umora, ali mislim da ranijim uvođenjem dohrane nećeš ništa dobro postići. Kad bi barem stvari bile tako jednostavne ..Moj sin je prvi put prespavao noć s dvije godine, a mjesecima prije toga je prestao dojiti. I još uvijek spava svakako..od nula do 5 buđenja.. To su takva djeca i ne možeš ništa, nego to prihvatiti. I ja sam dugo pokušavala naći i otkloniti uzrok tome. Bez uspjeha . Samo sam se iživcirala

  7. #107
    Platica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    82

    Početno

    Mama odlucila nema nadohrane do 6 mj. pa kud puklo da puklo, docekat cemo i mi tu prespavanu noc vec... uglavnom kako vise citam vidim da nas ima jako puno koji ne spavamo nocu...

    A kad vam dvije doktorice u dva dana kazu da pocnem sa nadohranom, jedna jer se mozda bebo ne najede dovoljno od mlijeka, druga zbog moje terapije (iako se moze dojiti s njom), onda tu su dragi nasi bliznji koji iz ljubavi prema nama podupiru te stavove, svasta se covjek zapita. Ali evo i to ce brzo doci, imat ce vremena svasta jesti.
    A moja stitnjaca hmm hmm, bit ce bolje uz terapiju vjerujem.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •