Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 157 od 157

Tema: dječji dodatak Zagreb - od 01.03. po novom

  1. #151
    blondie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    249

    Početno

    sjelo i nama!!! :D

  2. #152

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    jučer sjelo 3000 kn!!!!! Ljubim te Bandiću u čelo :D

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    i nama sjelo!

  4. #154

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    69

    Početno

    ... i mi dobili 6.000 ... gdje da ih utopim

  5. #155
    Bella

    Početno

    Cure lijepo vas molim ako mi neka od vas može dati točnu informaciju u svezi ove love.
    Naime, ja sam na trogodišnjem porodiljnom (Ira je rođena kao 3. dijete; prva beba je umrla u porodu ali imam rodni list) ) i tu ju je zakon priznao kao treće dijete, a u ovom slučaju na rješenju mi piše samo da sam roditelj dijeteta Ire rođene 02.06.2004. i za nju sam dobila jednokratno 6000 kn!?
    Da li 9000 godišnje vrijedi za treće dijete ili sam po novom zakonu nešto propustila?
    Please pomoć ako neko ima informaciju za ovakav slučaj?!

  6. #156

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Da ne otvaram novi topic, dizem ovaj. Preugodno sam iznenadjena brzinom kojom Zagreb rjesava ovaj dodatak za novordjece :D . . . mi predali papire 27.06. Rjesenje doslo za 3 (slovima TRI) dana :shock: . . . a novcici sjeli jucer 11.07. :shock: :shock: :shock: . . .
    Papire je nosila moja mama, dakle ne mora se uopce ici osobno, bila je gotova za 5 minuta, veli da zenskice tamo vrte palceve.
    Samo info za one koji jos nisu predali

  7. #157

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    A ja sam opet preneugodno iznenađena načinom na koji dotične tete u Vodnikovoj rade svoj posao. Mi smo zahtjev za Tina predali u 11-tom mjesecu. U 3. mjesecu smo urgirali jer nismo dobili niti rješenje, pa se ispostavilo da su nam pola papira pogubili. Donijeli smo ponovno potrebne papire, a u 6.mjesecu smo konačno izgubili živce jer našeg zahtjeva i opet nigdje nema iako se MM-a svi tamo sjećaju jer je dva puta dolazio. Sad opet nosimo sve papire jer je obećano da će ih primiti iako teoretski više nemamo pravo jer je prošlo više od 6 mjeseci od djetetova rođenja.
    Mislim, šta oni rade s tim papirima, igraju košarku??

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •