Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: izlasci

  1. #101
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    požalila sam se policiji. nije bitno kome točno.

    ovisnika sam vidjela. trčala sam za njim sa željom da ga UBIJEM , ali mi je zbrisao za "dlaku" !! (sad znam što znači kad kažu "bitno smanjeno uračunljiv" ). uhvatila ga je policija, ali ga je sutkinja pustila. a meni (i ostaloj DVANAESTORICI oštećenih) pismeno poručila da ga tužimo privatno.

    dovoljno?

    za šajbu koju su mi neki (s BMW-om) ukrali s auta ISPOD MOG PROZORA nisam nikad dobila službenu informaciju - iako su mi neslužbeno rekli da su uhvatili lopove...

    itd...

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    a zakaj svi pište tu o problemu u kvartu , po broju ovisnika........ima puno gorih ljudi neg kaj su oni ......ja se osobno više grozim onih lokalnih huliča, koji sjede na klupici i gledaju kad buju koga podjebali.....ono u stilu nemreš se tu parkirati, oš kupit ciglu i slično a ak im se suprotstaviš završiš prebijen ko pes -u najboljem slučaju ili u onom najgorem 2 metra ispod zemlje
    Nije bitno jel ovisnik ili ne. Naravno da ima i puno gorih kriminalaca. Nisu ni svi ovisnici kriminalci

    Govorim općenito.
    a biti na prvom ili drugom mjestu u RH po narkomaniji (više ne, nekad) nije baš dobra reputacija za neki grad
    Isto kao ni to da su glavni zg kriminalci s Knežije. Knežija će uvijek biti poznata po onome "dečki s Knežije".
    Možemo tako unedogled zašto ovo, zašto ono

    Ali, mislim da će mi za par godina biti manji problem ako mi netko zaprijeti ili čak razbije šajbu ciglom, nego činjenica da mi se navečer po kvartu/gradu na mjestima gdje mi se dijete kreće motaju kriminalci i narkići

  3. #103
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ja sam od onih koji su jedva dočekali da odrastu, pa da se od njih konačno prestane očekivati da budu cool i u trendu, tj. da vise u dimu budni do 4 ujutro.
    Čitala sam negdje izjave raznih pop-rock- i inih bendova u kojima se žale zašto normalan klupski koncert ne može početi u 8 umjesto u ponoć.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Zašto bi se očekivalo?

    Kad sam ja skužila da sam došla doma u 2,3 u noći i pitala se što mi je sad ovo trebalo, sjediti negdje u bircu ili discu do tih sati, umjesto da sam si posudila neki film ili čitala knjigu - prestala sam izlaziti.

    Očito mi bilo dosta

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •