Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: americka igraonica u splitu

  1. #1
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno americka igraonica u splitu

    • Udruga PUTI otvorila je Američku Igraonicu Playville za djecu od 3 – 10 godina, u Splitu, Smiljanićeva ulica 10 a. Jedan od ciljeva Udruge je pomoc djeci pri skolskim obavezama, s motorikom i engleskim jezikom, te animiranje djece na kvalitetan način uz stručni kadar, kako bi djeca manje vremena provodila sami pred računalom, mobitelom ili televizijom. Istraživanje tržišta je naime pokazalo, da su svakom drugom djetetu u Hrvatskoj računalo i televizija najbolji prijatelji!!
      U igraonici se radi na principu američkog day-care sistema: postoje programi kreativnih radionica, osnova motorike i sporta, engleskog jezika i igraonice društvenih igara gdje se djeca sa svojim vrsnjacima igraju u miru i razumijevanju i stječu socijalne vještine uz stalni nadzor mladih “teta”, apsolventica učiteljskog smjera na Filozofskom fakultetu, koje ih uče stvarima kojih nema u knjigama.
      Igraonica radi u jutarnjem terminu (zamjena za vrtić), te popodnevnim terminima od ponedjeljka do četvrtka od 17 do 21 h, dok su vikendi rezervirani za proslave rođendana.

      Kontakti igraonice su:
      T. 021 332 384
      M. 098 206 190
      E. info@playville.com.hr

      www.playville.com.hr

  2. #2
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Hvala Zrinka!

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Izgleda super!
    Mi smo još premali, ali jedva čekam čut iskustva iz prve ruke..

  4. #4
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja sam dobila poruku na mobitel. ako mi možeš reć odakle im moj broj?

  5. #5
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Izgleda fakat super, jupi što se ovako nešto otvorilo u Splitu... želim mu dugi vijek trajanja.

  6. #6
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    nahla, koga pitas odakle im tvoj broj?

  7. #7
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    pa eto tebe, mislila sam da si nekako povezana s njima, jer si ti otvorila topic...

  8. #8
    Kupusic avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Mi smo bili prije 2 dana bacit oko. Prostor je OK uređen. Žao mi je jedino da nemaju i vanjski prostor. Tim više što dolaze lijepa vremena.

    Kad smo stigli bila je u tijeku engleska radionica. Dvije tete i jedno 6,7 djece. Neloše.

    Do 01.05. je akcija 50% na upis djeteta. Uz upis dobijate i jedno 20 sati gratis. Mislim da dođe negdje između 150 i 170 kn taj akcijski paket.
    Mi ćemo tu i tamo otići ponovo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •