Stranica 3 od 75 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 3713

Tema: Odbrojavanje 2/2012

  1. #101
    lovekd avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Varaždinska županija
    Postovi
    267

    Početno

    Snekice, žao mi je.... prvo veselje, a onda šok...koma...mogu si samo mislit kako ti je...al drži se.....

    Loly... čestitke! Samo nek se mrve lijepo prime....i nek bude jedna lijepa beta 5.5.

  2. #102
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Snekice žao mi je

    Loly draga tebi sam već sve napisala na "SD" ali nek i ovde zavibriram za jednu prekrasnu betu~~~~~~~~~~~

  3. #103
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Sneki žao mi je

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Snekice, draga , uh....znam taj osjeaćaj, prvo sreća, a onda strah, i na kraju ogromna tuga
    Drži se koliko možeš
    Dajte ljudi malo veselja na ovaj forum ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~!!!

  5. #105

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Da bas tako Mury,da malo dobijemo mi koji se pripremamo za prvi postupak nadu za uspjeh..otkad sam se prijavila vise tuge nego srece...ali bit ce sad niz lijepih vijesti,mora biti!!!

  6. #106
    đerekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    80

    Početno

    Mury......

  7. #107
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cure moje, grlim vas sve i šaljem puno dobrih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za najljepše vijesti koje sve mi željno iščekujemo čuti
    Toliko mi je teško čitati o neuspjesima, uz ono vječno pitanje zašto

    Evo, i moj se mjesec polako približava, ovaj tjedan ću početi s probnom terapijom....Uzbuđenje mi svakim danom raste makar još ima vremena do termina, i toliko se nadam i uzdam u naš uspjeh

  8. #108
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    joj Sneki, toliko mi je žao...

  9. #109
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    SIJEČANJ 2012. (1)
    Alcantra, VV, 2. IVF (nakon 1x AIH, i 1x IVF)

    VELJAČA 2012. (8)
    veki85, VV, GEMINI
    danidani, VV
    zipica, VV
    sany7, prirodno (nakon 4.IVF, SD)
    Kiarad, IVFcentar, polustimulirani (nakon 1×AIH, 1×IVF)
    tlukaci5, Vg, TRIGEMINI
    crna ovca, IVFcentar, 1.IVF (nakon 1×AIH)
    Elena85, IVFcentar, polustimulirani (nakon 1×IVF)

    OŽUJAK 2012. (24)
    Trantincica, PFC, 1. ICSI
    Chiara, Maribor, 3.ICSI
    Ozana, 1.ICSI, Crnagora
    Sokica, IVF centar
    Njoka, Ri, 1.prirodni (nakon 1×AIH)
    Svilena, VV, 3.IVF
    Lutkica, Mb, 2.ICSI
    Orline, Bg
    Miba, IVFcentar, 4.polustimulirani(nakon 2×stim i 3×polustim)
    Nati, IVFcentar, polustimulirani (nakon 1×IVF, 1 sec, 1 prirodni)
    Malecka, VV, 3.stimulirani
    Thubbe
    LittleBirdie, prirodno (nakon 3×AIH)
    nina32, Ri
    izida, Ri
    lovekd, VV, 2.ICSI
    kilkeny, VV, 1.ICSI
    Bubzi, PFC
    Kiša, VV
    Mala Emma, 3.FET (nakon 1.ICSI)
    Giselle, Vili, sec+pri (nakon 1-ICSI)
    Samosvoja, Njemačka
    Pea, CITO, 2.IVF

    TRAVANJ 2012.
    Đerekica, VV
    Vitatesa, Mb
    VAANJA, Mb
    Spodoba, IVF centar, 3.ICSI prirodni
    PetraP
    sirena28, prirodno u čekanju 1.IVF


    Čekalice bete~~~~~~~~~~
    23.4 zrinkič
    24.4 matko
    26.4 ayan
    26.4 Tomek1221
    27.4 butterfly101
    27.4 Vedre
    28.4 Achi
    30.4 NADA II, corinaII
    30.4 mala bu, mostarka86,
    02.5 dreamgirl, kaate
    03.5 tatjana76
    05.5 Loly

    Čekalice transfera~~~~~~~~~~
    mrvica7, MalaMa; Mery13


    Čekalice punkcije/fertilizacije/inseminacije ~~~~~~~~~~

    Pikalice, šmrkalice i ostale supresije~~~~~~~~~~
    BlaBla123, tatjana76, bili, MalaMa, lucija83, Laki, Mery13, kristina 1977, Markko Marttin

    AIH, prirodni/polustimulirani/sekundarni, FET ~~~~~~~~~~
    črkica, suncica, dino84, vesnare

    ON-GO~~~~~~~~~~~~

    4.mjesec: ivka13, b.a.b.y., sanda1977, Pirica, jo1974, Hoću bebu, hrki, luci07, ivanamaricic, Bluebella, adria13, Reny 76, MARINA25, 1977,
    5.mjesec: Tikica78, marincezg, kiara79, Palcicazg, Melem33, kitty, tikki, BillieJean, kika222, M@tt, Bubimitka81, Melem33, drizl, Mare 85, Strašna, Vrci, vulkan, Phiphy, Brunaa, piki,anaši1507 , Richy, Bab, maza975, darmar, Maybe baby, kameleon, Argente, geceta, Cassie
    6.mjesec: beilana, prava ovčica, Mary123, mufloncic, sejla, bubiloo, Olivera ,

    Hrabrice i čekalice koječega~~~~~~~~~~
    aboni76, Abys, Achi, aleksandraj, Ameli, amyx, Anabanana, Anakob, anddu, antesa , applepie, aska, aslan, Aurora blu, babygirl, Baky, Barbarella, Barkica, Bea, bebolino, Becky, believes, belma3, BigBlue , bobo32, bohinj, bonim, boss, brigitta, bubamara!, bubili, Cana73, Cannisa, carlreina, chris, ciklama1, clover, cosmic, cvjet, cvjetć, Čičkolo, Dada-55, dadyakBda, daliana, dani39, darci, dea84, deniii, Desideria, Dhea, dim, *DJ*, dola, Dona, donatela, dorina199, dreamgirl, edinas, ELA28, elen, ema1, Evelyn73, Frodo, Gabi, Gabi25, gljiva, hedoniza, hope, hope31, inada, inana, Inna28, innu, ivana101, Ivana0409, iva.gita, iva77, ivanchi78, ivica_k , ivka, ja.sam.xyz., jadro, Janica1, Jelena, jelena1m , jojo, jopam, kiki30,kinki, kleopatra , kokos, krgina, kriistiina, kruca , laky, lastin rep, La-tica, lberc, LeeLaa, Legal alien, Lejla37, Leva, linalena, ljiljan79, luna1, maca papucarica, magi7, magnolija13, m arta, MAJA14, majahu, Maja_st, Mala Maja, malenaab, MaliMimi, *Mare*, Mare41, mare77, marija_sa, mari mar, mario, Marlen , Marnel, marnie, Martinstoss, martuška, matahari, medena8, Medicandy, Meki, Mery0908, mery…, metkovk@, milasova8, Mini3, miny, mima235, mimi81,mishica_zg, Missixty, miška, monja, Morin, Mury, nana0501, Nana Mo, nera29, NerdyD, neumorna, Niki, NIKOLINA, Nikolina-Zagreb, Nina30, nina977, nirvana, njofra75, olea77, Orhideja, kkipilek, peugeot206, pinny, _plavusha_, plavuša 007, polo, pongo , prima, ptica1, renna , rimela , Rominka, Rose, RuMo, ruža82 , sabas, Sanja001, Sanja1, santana, sg12, sildad, skandy, slatkica, Smarta, Snekica, sonječka, sos15, Spa, sunasce, Štrumfet@, taca70, talia7, tantolina, tetadoktor, The Margot , Tigrical, tiki_a, Tina B, Tinkica, Toyota, TrudyC, Vali, valiana, venddy, vikica, Vita22, vrtirepka, Vuki, xena.mbk, weda, zasto_bas_mi, Zeena, zlatta, zlo28, Zvijezdica1, Želim bebu, zelimo_bebu; strategija


    U mislima sa Sneki & Mury

  10. #110
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    cure, danas mi je bio transfer. vraćene su mi 3 cc. beta 7.5.

  11. #111
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Hvala,BB curke,osim na listu,obratite pozornost i na njen potpis i pridruzite nam se 28.4.!

  12. #112
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    23.4 zrinkič
    24.4 matko
    26.4 Tomek1221

    betočekalice, pa di ste nam????

    nadam se da slavite doma

  13. #113
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Uspoređujuđi listu iz ožujka ova iz travnja izgleda zastrašujuće

  14. #114
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    zato će nam ova za svibanj biti predivnaaaaaa!!

  15. #115
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Hvala BigBlue i Geceta što ste me stavile na listu transfera.....transfer u četrvrtak

  16. #116
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Kopiram s topica niže:
    Dragi svi,

    Udruga Roda će u subotu, 28. travnja 2012. godine u suradnji s Građanskom inicijativom osoba koje se bore s neplodnošću, Udrugom osoba s problemom neplodnosti BETA i Centrom za građansku hrabrost održati akciju ZAJEDNO ZA PLODNOST.

    U 12 sati svi zajedno krećemo s Trga - Manduševac u šetnju središtem grada ukazujući na probleme s kojima se neplodne osobe trenutno susreću te iskazujući potporu svim osobama koje uz pomoć potpomognute oplodnje nastoje ostvariti roditeljstvo. Želimo senzibilizirati građanke i građane grada Zagreba, ali i cijele Hrvatske na problem neplodnosti. Reagiramo na prijedlog Zakona o medicinski pomognutoj oplodnji koji je 19.04.2012. usvojen u Vladi RH, kao i na raspravu o problematici potpomognute oplodnje koja se posljednjih mjeseci vodi u medijskom i javnom prostoru.

    Istoga dana od 10 do 14 sati imat ćemo i štand u centru grada (LOKACIJU VAM JAVLJAMO SUTRA) i molimo vas da se na štandu okupimo od 10 sati kako bi nam pomogli u organizaciji ove akcije.Tamo ćemo dijeliti edukativne materijale i materijale za senzibilizaciju javnosti.

    Stoga pozivamo na akciju!
    Uključite se, dragi pacijenti i pacijentice!
    Pokažimo što mislimo mi, kojih se to zaista tiče i koji ne skupljamo jeftino političke bodove preko tuđe nevolje, već se borimo za liječenje u skladu sa smjernicama ESHRE.

    Pozivamo i sve ostale!
    Svi koji podržavate neplodne parove, koji imate obitelj ili prijatelje koji se bore s neplodnošću, svi koji podržavate prava neplodnih osoba na optimalno liječenje, svi koji ste zabrinuti i za prava vaše djece. Zakon se donosi i na buduće generacije, i na sve one koji će se tek suočiti s problemom neplodnosti.
    Već sada je svaki 6. par u HR neplodan.


    Dođite pojedinci, parovi, sadašnji i budući mama i tate, dede, bake, tete, ujaci, stričevi, prijatelji, kumovi.

    Pokažimo da nas ima! Sada je trenutak! Ako ga propustimo, dugi niz godina nećemo imati priliku popraviti zakon i štetu koju će on nanijeti neplodnoj populaciji.

  17. #117
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    zato će nam ova za svibanj biti predivnaaaaaa!!

  18. #118
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Snekica
    Mury

  19. #119
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    prijavljujem se na listu čekanja bete tj. testa - danas bio transfer dvije blastice u sekundarnom IVF-u, a testić ću uraditi najvjerojatnije 03.05., jer nisam primila brevactide, već sam samo na utrićima.
    Svim curama držim fige, a tužnicama veliki zagrljaj vritualni šaljem

  20. #120
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    Kopiram s topica niže:
    Dragi svi,

    Udruga Roda će u subotu, 28. travnja 2012. godine u suradnji s Građanskom inicijativom osoba koje se bore s neplodnošću, Udrugom osoba s problemom neplodnosti BETA i Centrom za građansku hrabrost održati akciju ZAJEDNO ZA PLODNOST.

    U 12 sati svi zajedno krećemo s Trga - Manduševac u šetnju središtem grada ukazujući na probleme s kojima se neplodne osobe trenutno susreću te iskazujući potporu svim osobama koje uz pomoć potpomognute oplodnje nastoje ostvariti roditeljstvo. Želimo senzibilizirati građanke i građane grada Zagreba, ali i cijele Hrvatske na problem neplodnosti. Reagiramo na prijedlog Zakona o medicinski pomognutoj oplodnji koji je 19.04.2012. usvojen u Vladi RH, kao i na raspravu o problematici potpomognute oplodnje koja se posljednjih mjeseci vodi u medijskom i javnom prostoru.

    Istoga dana od 10 do 14 sati imat ćemo i štand u centru grada (LOKACIJU VAM JAVLJAMO SUTRA) i molimo vas da se na štandu okupimo od 10 sati kako bi nam pomogli u organizaciji ove akcije.Tamo ćemo dijeliti edukativne materijale i materijale za senzibilizaciju javnosti.

    Stoga pozivamo na akciju!
    Uključite se, dragi pacijenti i pacijentice!
    Pokažimo što mislimo mi, kojih se to zaista tiče i koji ne skupljamo jeftino političke bodove preko tuđe nevolje, već se borimo za liječenje u skladu sa smjernicama ESHRE.

    Pozivamo i sve ostale!
    Svi koji podržavate neplodne parove, koji imate obitelj ili prijatelje koji se bore s neplodnošću, svi koji podržavate prava neplodnih osoba na optimalno liječenje, svi koji ste zabrinuti i za prava vaše djece. Zakon se donosi i na buduće generacije, i na sve one koji će se tek suočiti s problemom neplodnosti.
    Već sada je svaki 6. par u HR neplodan.


    Dođite pojedinci, parovi, sadašnji i budući mama i tate, dede, bake, tete, ujaci, stričevi, prijatelji, kumovi.

    Pokažimo da nas ima! Sada je trenutak! Ako ga propustimo, dugi niz godina nećemo imati priliku popraviti zakon i štetu koju će on nanijeti neplodnoj populaciji.
    Da sam barem bliže da mogu doći...

  21. #121
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    vesnare tebi je to treća bebica?

  22. #122
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Dragi svi, vjerujem da već svi znate da ovu subotu imamo jedno lijepo okupljanje pod nazivom ZAJEDNO ZA PLODNOST. Vjerujem da ima i oni koji su nažalost predaleko da bi nam se pridružili. Vjerujem da ima i onih koji bi došli, ali se boje da će biti sami, pa kako organizirati prijevoz i tako... Malo se porazgovarajte među sobom, vjerujem da će se neki uspjeti dogovoriti oko prijevoza i tako smanjiti troškove puta. Znate li da dolaze i forumašice s Kvarnera, iz Slavonije?
    Ohrabrite se i pokušajte priupitati ekipu s kojom ste najviše u kontaktu, ekipu s pojedinih klinika...
    Ponavljam još jednom, najavljuju nam lijepo vrijeme - dan stvoren za izlet i druženje.
    I još jednom vas SVE molim da akciju podržite promjenom svojih avatara (kod mene u potpisu možete preuzeti Zajedno Za Plodnost)
    Od vam svima hvala!

  23. #123
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    vesnare tebi je to treća bebica?
    Je draga, ako bude šta. Jednostavno nismo mogli baciti naše smrzliće, a zbog godina i vremenski ograničenog čuvanja malo se požurili s postupkom. Očito moramo svaku dobiti na drugi način da svima damo nadu - Ante je FET, Patricia svježi polustimulirani, a ovaj put smo na sekundarnom IVF-u

  24. #124
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Hvala,tonili na podsjetniku i na avatarima ja sam dns sastavila mail i poslala ga frendovima i zamolila prosljedivanje.osobno jos trazim zamjenu na poslu,barem od 12 jer bit cu taaakoo blizu.nadam se da je svima dovoljno stalo da dodu.naravno,razumljivo je da nece moci svi zbog daljine i kojeceg:/barem ce bit s nama u mislima

  25. #125
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    cure moje........baš mi je žao što neću moći doći, ali u mislima ću biti s vama......~~~~~~~~~~~~~~~

  26. #126
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    [QUOTE=BigBlue;2125799]

    ON-GO~~~~~~~~~~~~

    5.mjesec: Tikica78, marincezg, kiara79, Palcicazg, Melem33, kitty, tikki, BillieJean, kika222, M@tt, Bubimitka81, Melem33, drizl, Mare 85, Strašna, Vrci, vulkan, Phiphy, Brunaa, piki,anaši1507 , Richy, Bab, maza975, darmar, Maybe baby, kameleon, Argente, geceta, Cassie
    /QUOTE]

    ON-GO 05/2012 - Jel ima tko u MB?

  27. #127
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Prijavljujem pikanje jedne konfuzije u 6. mj.

  28. #128
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Svašta se svašta zanimljivo događa i sprema ovdje zadnjih par dana tako da neću duljiti samo reči da nikako da dočekamo 1dc. Danas smo već na 29dc što nam malo čudno s obzirom da je stimulacija bila pred dva mjeseca ali dobro... Nestrpljivi smo već jako...

  29. #129
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Ja sam jučer bila kod L., sad sam na klomifenima..
    Ajmo ispočetka

  30. #130
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer bila kod L., sad sam na klomifenima..
    Ajmo ispočetka
    Znači ti si krenula.... Polustimulirani znači? Opet čemo biti par dana razmaka, sretno draga....

    Pa i mi smo mislili da čemo u biti isto jučer biti kod njega ali još čekamo....
    Posljednje uređivanje od M@tt : 26.04.2012. at 08:27

  31. #131
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    Znači ti si krenula.... Polustimulirani znači? Opet čemo biti par dana razmaka, sretno draga....

    Pa i mi smo mislili da čemo u biti isto jučer biti kod njega ali još čekamo....
    Tako je, polustimulirani.. Za sada sve po planu..
    Nadajmo se posljednji i vama i nama.. I svima...

  32. #132
    Mare 85 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    207

    Početno

    Prijavljujem se na listu čekalica inseminacij! U ponedjeljak folikumetrija.. nema lijekova, brine me štoperica i sl! grizem nokte

  33. #133
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    m@tt dragoj kasni? možda zbog ciste a možda je trudna??
    bubimitka ti krenula? super , sretno draga !

  34. #134
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    m@tt dragoj kasni? možda zbog ciste a možda je trudna??
    Mi se vodimo ovim prvim... Na ovo drugo ne želimo još ni pomišljati. He he...

  35. #135
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    m@tt i bubimitka81, nek' vam ovaj put bude dobitni!

  36. #136
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Nina32 kad je ultrazvuk jel bio???

  37. #137
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    I ja sam od danas čekalica bete 08.05....vratili mi tri moje mrvice 2x8st i 6st......mazim bušicu i očekujem veliku betu

  38. #138

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Za veliku betu svima koji ju cekaju

  39. #139

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    beta negativna.
    molim da me se stavi na čekalice za inseminaciju.

    svim curama na odbrojavanju, u kojoj god fazi bile, držim fige i šaljem velike zagrljaje podrške.

  40. #140
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Ayan žao mi je...drži se

  41. #141
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Citiraj Mare 85 prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavljujem se na listu čekalica inseminacij! U ponedjeljak folikumetrija.. nema lijekova, brine me štoperica i sl! grizem nokte
    Mare 85 nemoj brinuti o štoperici u krajnom slučaju kupit ćeš je sama...cca 150,00kn ali ja se nadam da ćeš ju dobiti..

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ayan ..zao mi je

  43. #143
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj lucija83 prvotno napisa Vidi poruku
    Nina32 kad je ultrazvuk jel bio???
    hej ma tek sam sad došla kući, gužva je bila na klinici totalna. Uglavnom , isplatilo se čekati i opet ugledati to malo srčeko. Doktorica kaže da je beba prekrižila nogice pa je mm zaključio da je definitivno curica;.).Sad smo u 11 tjednu.

    Ayan, žao mi je jako, samo hrabro dalje.
    Mery13, go, go, go!!!

  44. #144
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Ayan, žao mi je

    Mery13 ~~~~~ da ti čekanje što brže prođe i da dočekaš veliku betu!

  45. #145
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Nina to je sigurno prelijep osjećaj...želim ti sve dobro ovog svijeta i da mala pišuljica i pišuljac nastavi tako lijepo napredovati......hvala na podršci

    Tikki hvala

  46. #146
    Matko avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    205

    Početno

    Matko se javlja Beta negativna.Idemo u prvi postupak femara 3 * 1 dnevno.od sutra. 8 dc. folikulimetrija.
    idemo malo popravit Aih statistiku.

  47. #147
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    Matko žao mi je....želim ti svu sreću u novom postupku...i to je kao što ti kažeš dalje u novi postupak...nema predaje

  48. #148
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Ayan, Matko žao mi je
    Samo hrabro u nove pobjede, sretno vam!!!

  49. #149
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Mala bu sretno danas
    Čekamo lipe vijesti od tebe, da napokon neko javi veeeliku betu!!
    Posljednje uređivanje od Loly : 27.04.2012. at 08:20

  50. #150
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    da neko je zatišje s betama, ajmo cure!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •