Pokazuje rezultate 1 do 35 od 35

Tema: "Poljubili smo se u usta"

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno "Poljubili smo se u usta"

    Marin mi je danas slavodobitno ispričao kako su se on i Doris (njegova buduća žena ) sakrili u vrtiću i poljubili u usta. MM ga je pitao tko je to predložio i Marin je rekao "ja". Mi mu zapravo ništa nismo rekli, jer nismo imali pojma kako bi reagirali. Već prije sam mu govorila da se u usta ljube veliki koji se jako vole. Sad mu nisam htjela reći da to nije smio napraviti, da ne misli da je to nešto ružno, ali opet mi to nije u redu.
    Kako da mu objasnim da s tim treba još malo pričekati?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Postovi
    175

    Početno

    I ja sam počela tak rano ali ta veza nije potrajala...moji nisu ni znali za to...i onda se on odselio... :/

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Zasto bi mu objasnjavala-pusti decu da se vole.
    Ne brini se, to je skroz normalna faza, za godinu-dvije nece htjeti curice dirati ni stapom. Bit ces mirna sto se tice ljubljenja do puberteta.

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    faza je. ivar se ljubio sa svojim frendom, vise ne

  5. #5
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Da, faza je. Ja se secam raznih stvari iz svog detinjstva bas iz tog doba. a posle sam bila (i ostala) sasvim normalna.

  6. #6
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    Citiraj tanjads prvotno napisa
    Ne brini se, to je skroz normalna faza, za godinu-dvije nece htjeti curice dirati ni stapom. Bit ces mirna sto se tice ljubljenja do puberteta.
    i ja mislin upravo to..kasnije ce ti se pocet dijelit u muske i zenske "klanove" i doc ce do faze kad ce za decke postojat samo musko drustvo a za curice samo zensko..i tako do puberteta

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    65

    Početno

    Ma nije to ništa strašno! Nikako reagirati!Meni se nešto slično dogodilo u vrtiću, pa sam prešla preko toga, jer sve što dobije preveliku kritiku ili zanimanje roditelja ili odgojtelja postaje još zanimljivije za ponoviti.

    Tanjads, dobro si rekla ovo da za godinu-dvije curice neće htjeti dirati sa štapom! Živa istina!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Oh, molim te, nemoj mu nista govoriti. Vjeruj mi, čak i danas pamtim taj grozan osjećaj kad sam se sa 5 god. poljubila u usta. Dotrčala sam mami i sve joj ispričala, a ona mi je nježno rekla da se to ne radi. Oblio me takav osjećaj krivnje, vrlo težak osjećaj u petoj godini. Sjećam se kako navečer nisam mogla zaspati, kako sam razmišljala i mučila se zašto sam to napravila....Još je gore bilo s bakom, kojoj je to bilo smiješno, pa bi to svima ispričala kada bi došli u goste, u zemlju sam htjela propasti.
    Ne radi to djetetu, to doista nije ništa...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    Marina ne muči osjećaj krivnje, on je sav ponosan

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    I ja sam bila, dok mi nisu rekli da je to loše....

  11. #11
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Sven se prvo ljeto u jaslicama svako jutro za pozdrav ljubio u usta sa svojom Emom. A danas ga pitamo tko mu je sada cura, a on kaže Tin. Ja kažem: Kako Tin, pa on je dečko?!
    A Sven: Ali ja ga volim!

  12. #12
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Sven se prvo ljeto u jaslicama svako jutro za pozdrav ljubio u usta sa svojom Emom. A danas ga pitamo tko mu je sada cura, a on kaže Tin. Ja kažem: Kako Tin, pa on je dečko?!
    A Sven: Ali ja ga volim!

  13. #13
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno


  14. #14
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno Re: "Poljubili smo se u usta"

    Citiraj mamaja prvotno napisa
    Marin mi je danas slavodobitno ispričao kako su se on i Doris (njegova buduća žena ) sakrili u vrtiću i poljubili u usta.
    pa,ako se planiraju vjencati,onda je to ok!! :D

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    da, istina!

  16. #16
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa
    pa,ako se planiraju vjencati,onda je to ok!! :D
    Ali prvo izjave na papir i ovjerite kod javnog bilježnika

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    krk
    Postovi
    92

    Početno

    ma bolje da se ljube nego da se tuku-mi smo prošli agresivnu fazu u vrtiću,a sada svaki dan ima drugu curu

  18. #18
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Brunda, sven je genijalac!!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    evo, da ne otvaram novi topic:

    sjedimo mi neki dan za stolom (i moja sestra je bila kod nas) i netko od nas je pitao Lauru je li se zaželila vrtića. kaže: da.... a znaš što mi najviše fali? ja: što? ona: Enco kažem ja: pa kad kreneš u vrtić na jesen, Enca neće biti. on ove godine kreće u školu... a ona: ajmeee... to sam skroz zaboravila... ali nema veze: dogodine ću i ja, pa ako budemo išli u istu školu... jel`da oćemo? (ja klimnem)... e onda super!! nema veze što će on ići u drugi, a ja u prvi... viđat ćemo se preko odmora. a do tada ću se sjećati najljepšeg događaja u mom životu. ja: :? ona: kad sam jedno jutro došla u vrtić i obuvala papuče, Enco me gledao, a ja sam mu rekla: Enco, ja tebe volim. a ti mene? i odgovorio mi je :da! toga ću se uvijek sjećati!!! a onda je pozvala svoju najdražu tetu (moju seku) da se nagne, pa joj je šapnula: ... i poljubili smo se iza zastora, hi-hi-hi... (imaju u sobi neki zastor s kojim su improvizirali kućicu...)

    božeeee... mm je poludio... što li nas sve čeka do puberteta? nadam se da će se u međuvremenu stvari promijeniti i da će ipak proći fazu muško-ženskih klanova. to mi je nekako normalnije. jel`da?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    ako te imalo tješi, marinov eksperiment se nije ponovio.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    "Marin i doris zaljubljeni par, kad se budu vjenčali kupit ću im trubu da se bolje ljubu"

    pa šta mislite kako su nastale ovakve pjesmice ?

    samo ne pridavat preveliku pažnju tome i izazvat neku od negativnih reakcija gore spomenutih

    Brunda, prijooooo..što mi uradi sa zetom ?! Vidim ja tu neki preliberalni stav

  22. #22
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    I meni je ljetos sin ispričao sve tračeve iz vrtića , tko koga voli i tko je koga poljubio. A moj sin još ništa

  23. #23
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Sven se prvo ljeto u jaslicama svako jutro za pozdrav ljubio u usta sa svojom Emom. A danas ga pitamo tko mu je sada cura, a on kaže Tin. Ja kažem: Kako Tin, pa on je dečko?!
    A Sven: Ali ja ga volim!
    Sven je napredan! Meni je M. to upravo danas rekao za novostečenog prijatelja. Ali on mi je prijatelj i ja ga volim! A do sada je ljubljenje bilo fuj fuj, močvara i slično. Doduše, nije ga ljubio u usta.

    U svakom slučaju, ja na tvom mjestu ne bih reagirala niti bih bila zabrinuta. Meni je to skroz dječje. Proći će ga, pa će ga onda uhvatiti za ozbiljno.

  24. #24
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj MajaMajica prvotno napisa
    Brunda, prijooooo..što mi uradi sa zetom ?! Vidim ja tu neki preliberalni stav
    Da liberalan! Više nije Tin u igri, sada se vratio Emi... aliii ne samo njoj. Tu je i Nina rame uz rame sa Emom. Aliii, ni to nije sve. To su curke za vrtić, van vrtića je Lana.
    Ali ne brini Majo, ima još mjesta i za ljetne avanture

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Ha, čitam ovj topic i padne mi na pamet događaj odprije par tjedana na moru.
    Roko ima 10 mj. Na moru si je našao neku slovenku (13 mj) i super su se igrali i "pričali". Onda je ona njemu htjela dat pusu. A on,pravi fakin, nju sruši na pod, zaskoči je od iza i još radi kukićima. Teško za predočit,ali evo SLIKE (user i pass:roko). Ljudi su umirali od smjeha. Šta NAS čeka?

  26. #26
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Annie, a da vi odmah počnete sa predavanjima o kontracepciji?

  27. #27
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    roko je sladak
    gledao je psiće kako to rade ?!
    Moje se Miko naveliko ljubi i s prijateljima, a cure ga cmaću u usta i jedan ga je već odabrala za muža.

    Jedan dan me poljubio u čelo i rekao važno: Znaš, mame se ljube u čelo, a cure u usta.

  28. #28
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    roko majstoreeeeeeeeeeeeeeee! :D

  29. #29
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Moja Megi je u "stalnoj vezi" već više od godinu dana. Zet mi se zove Tin i ona to svima ponosno priča, a o ljubljenju da ne govorim- to je glavna atrakcija kad se Tin i Megi počnu cmakati u parkiću. Meni su preslatki i nije mi ni na kraj pameti braniti im.
    Jednom su se posvađali, a Megicu to mučilo, pa ga pita- "Jel da me voliš.", a Tin kaže "Ne jolim". A ona opet njemu: "Pa, dao si mi svoj sokić, znači da sam ti cura i da me voliš najviše na svijetu", onako drhtavim glasićem i okicama punim suza. Onda se on nasmijao, dao joj pusu i rekao "Ma, jolim te!" :D
    I što ti više treba u životu od takvih malih slatkica!?

  30. #30
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Mejra je prije par sedmica kako ona kaze 'lizila' bracu. Okrenem se oni oboje isplazili jezik i lizu se. :shock: Vidim i da su je poceli TV poljupci interesovati. Mora da je tamo i vidjela.

  31. #31
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Sad sam se sjetila,pa ja doma ima fotku kak se idem ljubit s jednim deckicem(sad mu se samo sjecam imena),taman su blicnuli prije neg su nam se usnice spojile,to mi je bio prvi kiss(4-5god)! Baka i ostatak ekipe su bili tak ponosni(znam to zato sto to jos i dandanas zna prepricavat)pa sam i ja jos uvijek ponosna. Pustite klince da se pusaju!
    To sad velim,a kad jednog dana neki mali npr. Roko pusne moju Bubu..uf!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Retha, kod Roka nema puse, on odmah napada

  33. #33
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa
    Retha, kod Roka nema puse, on odmah napada
    Kad on vidi moju Bubusku kak je ona opasna...,tko zna mozda i ona prva napadne!

  34. #34
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Sven se prvo ljeto u jaslicama svako jutro za pozdrav ljubio u usta sa svojom Emom. A danas ga pitamo tko mu je sada cura, a on kaže Tin. Ja kažem: Kako Tin, pa on je dečko?!
    A Sven: Ali ja ga volim!

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    203

    Početno

    Citiraj Mejra's mommy prvotno napisa
    Mejra je prije par sedmica kako ona kaze 'lizila' bracu.
    I ova moja dva ližu se sve u šesnaest. Ali kad se sjetim, i ja sam to radila s mlađim bratom (spajali smo jezike, ajme, brrrrrr! ) pa smo ipak još živi, zdravi, sretni i veseli...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •