Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Poziv za sudjelovanje u istraživanju (BaBe!, Zagreb)

  1. #1
    BaBe! avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    1

    Početno Poziv za sudjelovanje u istraživanju (BaBe!, Zagreb)

    (ovaj post je objavljen uz dopuštenje forumskog osoblja)

    Drage forumašice,

    BaBe! zajedno sa još 4 organizacije iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore i Bugarske uz potporu Europske komisije provode veliko regionalno istraživanje vezano uz financijske i ekonomske aspekte partnerskih odnosa. Dio istraživanja bio je posvećen ženama koje su prošle kroz obiteljsko nasilje, a dio istraživanja je posvećen ženama koje nisu pretrpjele obiteljsko nasilja te žive (ili su živjele) sa svojim partnerima, s kojima dijele (ili su dijelile) i kućanstvo.

    S tim u vezi, organiziramo grupnu diskusiju (tvz. fokus grupu) u prostoru BaBa! (Kuća ljudskih prava, Selska cesta 112a, Zagreb) 10. svibnja 2012. Godine u 18 h, a ukoliko biste bile zainteresirane za sudjelovanje, molim vas da mi se najavite na e-mail adresu korana.radman@gmail.com jer je broj sudionica ograničen. Za potrebe sudjelovanja u istraživanju nikakav dodatan preduvjet nije potreban osim da sa svojim (bračnim ili izvanbračnim) partnerom živite ili ste živjele, te da naravno želite sa nama podijeliti vaša iskustva. Za sva dodatna pitanja ili nedoumice možete mi se slobodno javiti na gore navedenu e-mail adresu.

    Veselimo se vašem sudjelovanju!
    Srdačno,

    Korana Radman
    Stručna suradnica na projektu

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    London - Ontario
    Postovi
    2

    Početno Re: Poziv za sudjelovanje u istraživanju (BaBe!, Zagreb)

    Draga Korana,

    molicu lijepo odgovor na moje pitanje: Da li su BaBe "kuca ljudskih prava" kako sebe nazivaju u javnosti, ili je to kuca zenskih prava na stetu muskaraca?

    Unaprijed hvala,

    Vihor

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •