Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 97

Tema: Dugi Otok

  1. #1
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno Dugi Otok

    zbrajali i prebrajali i bit će nekih novčića za put. prijatelji idu tamo pa bi se i mi uvalili
    imate li neke preporuke za smještaj i obilaske (uz pretpostavku da nađemo smještaj ovako kasno)

  2. #2
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Sakarun, Telaščica + klif, špilja, Sali - Linčarnica

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    ja sam bila u Solinama, 2 min automobilom od najljepše plaže Saharun (prirodni hlad je samo na jednoj strani plaže, potrebno je ponijeti suncobran) - prekrasan bijeli pijesak u moru - nešto predivno

    Soline su malo seoce, s priručnom 4-kvadratnom trgovinom (ujutro dođe kruh, pa tko prije njegov je)

    kad idete na Dugi otok, dođite ranije na trajekt, jer je gužva i zna se čekati i sljedeći (iako plovi veliki trajekt); automobil ostavite u koloni za trajekt, opskrbite se povrćem, voće, mesom, na zadarskoj tržnici koja je uz pristanište

    koliko se sjećam bankomat je u Slanom, veća trgovina je u Slanom, Božava ima manju trgovinu, nešto restorančića

    odite na izlet, na zalazak sunca na svjetionik Veli Rat
    posjetite PP Telaščicu (automobil morate ostaviti dosta daleko pa pazite na vrijeme kad s djecom idete jer morate cca 1,5-2km prijeći pješice)

  4. #4
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Evo, već su cure sve rekle. Gdje god se smjestili, svakako preporučam obići otok i već spomenuta mjesta (Telašćica, Sakarun, Veli Rat). Za smještaj ne znam osim za Sali - ima dosta apartmana, sve sličnih cijena i svi su u "centru" Nekoliko štandova s voćem i povrćem, nekoliko restorančića i zgodnih kafića, dućan od malo više nego 4 kvadrata. Imaju čak i vrlo zanimljivu knjižnicu. Plaža nije idealna za jako malu djecu (Bočac - betonirani platoi), ali je more kristalno čisto. Ako idete u kolovozu, onaj vikend 11. i 12. je poznata saljska fešta i trka tovara.
    Jedino ako se odlučite za Sali - od Božave (trajktna luka) imate dobrih 40 min, do Sakaruna 45... Do Telašćice 5 min autom, dalje pješke.

  5. #5
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    nažalost, idemo u srpnju pa ništa od saljske fešte. sad moramo vidjet gdje ćemo uspjet naći smještaj. mislila sam da je trajekt jeftiniji, al dobro.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    trajekt je s 1.6. poskupio (bio je 250kn ujednom smjeru koliko se sjećam)...
    skupo, ali bit će vam to lijepo ljetovanje

    mislim da ćeš naći smještaj, nema tamo baš puno turista, još s poskupljenjima autoceste i jadrolinije mislim da će mnogi i odustati od odlaska na otok

    ako želiš, ja ti mogu potražiti tu apartmansku kuću na internetu pa ti poslati link

  7. #7
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    trajekt je s 1.6. poskupio (bio je 250kn ujednom smjeru koliko se sjećam)...
    skupo, ali bit će vam to lijepo ljetovanje

    mislim da ćeš naći smještaj, nema tamo baš puno turista, još s poskupljenjima autoceste i jadrolinije mislim da će mnogi i odustati od odlaska na otok

    ako želiš, ja ti mogu potražiti tu apartmansku kuću na internetu pa ti poslati link
    bilo bi divno, ako ti nije tlaka

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    a nije

    idem gledati lijepe slike otoka i prsijetiti se tog ljetovanja ...
    javim se ppom

  9. #9
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    hvala

  10. #10
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    pa koliko je sad trajekt?
    ja sam jos uvijek u potrazi na najoptimalnijom destinacijom a nista nisam nasla da odgovara svim zahtjevima.
    bio je i dugi otok u igri, ali mm nece na trajekt
    ajde javi sto si nasla!

  11. #11
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ako sam dobro vidila, 176 kn auto + 30 kn po osobi (u jednom pravcu)

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    poslala sam ti

  13. #13
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Ipak idemo u Sali. Tamo smo našli smještj za sve u istoj kući. Koja nam je najbolja plaža u blizini (4 komada djece do 7 godina)? malo prirodnog hlada bi bilo divno, ako ne nosimo suncobrane

  14. #14
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Bočac, ispod hotela. U različito doba dana ima hladovine na različitim mjestima, ali se teško nađe mjesta jer je plaža uska. Ali tamo je sve blizu pa ti se isplati na plažu i na samo sat-dva. Kad smo drugdje, obično nosimo šator za plažu, kad smo tamo - ništa (kad nam postane vruće jednostavno odemo s plaže).

  15. #15
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Bočac, ispod hotela. U različito doba dana ima hladovine na različitim mjestima, ali se teško nađe mjesta jer je plaža uska. Ali tamo je sve blizu pa ti se isplati na plažu i na samo sat-dva. Kad smo drugdje, obično nosimo šator za plažu, kad smo tamo - ništa (kad nam postane vruće jednostavno odemo s plaže).
    hvala. a ima li neka zgodna plaža u blizini, osim Telašćice? Ne znam hoće li djeca htjeti hodati 2 km svaki dan, a do Sakaruna isto tako nećemo voziti baš svaki dan
    Posljednje uređivanje od rossa : 01.07.2012. at 20:48

  16. #16
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    a jel se može na Telašćicu biciklom od mjesta gdje moramo ostaviti auto?

  17. #17
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    sve mi se čini da smo ipak trebali u Božavu pa da nam Sakarun bude bliže. da čujem pošteno, jesmo li pogriješili odabirom?
    Posljednje uređivanje od rossa : 01.07.2012. at 21:01

  18. #18
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Koliko ja znam - to je to. Ovo nije loša plaža samo se na njoj skupe svi - i hotelski, i apartmanski gosti i domaći :D Premda, kako to nije veliko, ja tamo nikad nemam osjećaj neke velike gužve. To je malo mjesto. Svud oko Salija se možeš kupati (možete proći od Bočaca uz more natrag u "centar"), ali to nisu uređene plaže pa prilazi znaju biti malo nezgodni, ali nađe se i lijevih mini-uvalica. No jedno je siguno - more je uvijek predivno. Vidi tu (ne znam ništa o ovim apartmanima, ali na dnu su slike, nakon slika apartmana - to je Bočac, ova zadnja slika je jedna od tih "divljih").

    Preporučamo zgodan kafić (kids-friendly) odmah pored pristaništa i posjet već spomenutoj osebujnoj knjižnici (otvorena je do kasno navečer).

    Što se tiče Telašćice, neće se ni vama dati tamo svaki dan (treba to prehodati po makiji i užarenom suncu), a i plaća se neka ulaznica u sezoni.

  19. #19
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    To je jako individualno - bila sam u Božavi onako u prolazu i za godišnji bih osobno radije izabrala Sali. Božava, osim što je blizu Sakaruna (do kojeg svjedno moraš autom, doduše nekoliko minuta) mi nije nešto zapela za oko. A Sakarun je bez hladovine. Tamo svakako ponesite suncobran ako idete na cijeli dan. I tamo ima malo pješaćenje, ali puno manje nego za Mir (Telašćicu) - ovisi koliko blizu nađete parking.

  20. #20
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Na koliko idete? Ako idete na tjedan dana, jedva ćete stii sve obići
    Jedan dan Telašćica, jedan Sakarun (usput svratite do Velog Rata), pa ako još odete na jednodvnevni izlet na Kornate...

  21. #21
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    mi 6 dana, prijatelji 8

  22. #22
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    nama vozikanje nije problem (na visu napravili 480 km u 7 dana), ali prijateljima djeca baš nisu oduševljena vožnjom

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    tko bi bio oduševljen s vožnjom

    može li savjet nas koji smo po cijele dane na plaži, kad dođeš prvi dan šetaš po plaži i gledaš gdi ima najviše hlada, najčešće ispod nekih velikih stabala, gledaš kak se mjenjaju sjene, i odlučiš gdi ćeš kampuirat, ak treba kampiraš na par mjesta, pa se u toku dana seliš s mjesta na mjesto, to kod vas ne bi trebalo bit problem ( nama nije) ostavit neke stvari ( recimo sad imamo cerade) u 6-7 sati ujutro i kad ti dođeš s detetom oko 9 taman imaš i mjesto i hlad.

  24. #24
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    savjeti su uvijek dobrodošli. ali pošto smo tamo samo 6 dana, kako Freja reče ionako ćemo svaki dan istraživati neko novo mjesto pa nemam kako "rezervirat" mjesto

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    baš mi je trebao ovaj topic i mi planiramo na Dugi otok.
    Samo još moram naći neki lijepi smještaj

  26. #26
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    imaš na forum.hr temu preko 19 stranica i ima dosta linkova za smješttaj.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    hvala Rossa , a vidim da ste i vi pokretni. Mi smo isto prošle godine obišli Vis uzduž i poprijeko. Ove godine planiramo Dugi otok. I sad mi je Freja bacila bubu u uho sa smještajem u Saliju, a na prvu loptu sam ga preskočila.

  28. #28
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    možda je smještaj na sjeveru bolji, ali smo našli samo jedan smještaj i to za dosta više novaca nego u Salima (mislim da se to ovako deklinira), zato i gledam koje su plaže zgodne dole na jugu.

  29. #29
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nisam došla preporučit smještaj, nego napomenut da nije saKarun, nego saHarun
    i da nije salij, niti u saliju/salijima, nego se mjesto zove SALI, i u salima ili na salima, iz sali...

    eto, malo komentara od dugootočana
    Posljednje uređivanje od magriz : 02.07.2012. at 15:51

  30. #30
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    ajmo ovako! Sakarun , liiipooo bilo prije 10 godina!
    mislim , plaza je lipa , ali kad nema furesti , u sezoni su covik na coviku i jos kad se face s gliserima i brodicama usidre na samu palzu dode mi da...... Ako vec oces sakarun , proseci duuz plaze , prema punti i na " lopati" ces naci malu plazu s sljunkom , a nikog nema ( mozda jos jedan par).
    I s vanjske strane ima lipo zalo , ali za dicu bi moglo biti dosta valova.
    Kod svetionika na Velom ratu s live strane je takoder liiipooo zalo , ali obicno ga talijani okupiraju , ima i jedna manja plazica s desna , ali do tamo vozi vlakic s cesima pa je guuuzva
    Ozgor Savra imas plazu prema kulfu Velo zalo.
    Na jugu ima vise bocica , lipih , mirnih , cistih , ali kako sam ih samo brodom obilazila ne bi znala kako cestom do njih. Cuh mi je jedna od drazih ,a Gozdenjak kod ulaza u Telascicu izbjegavat jer iako uvik nadem rucak ima pcela.
    jezero mi je preedivno , ali sad je prevruce za penjat se do njega .
    Spilja strasna pec je simpa , ali se spremi na hodanje do nje po vrucini ( moji uvik brontulaju)

  31. #31
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    nisam došla preporučit smještaj, nego napomenut da nije saKarun, nego saHarun
    i da nije salij, niti u saliju/salijima, nego se mjesto zove SALI, i u salima ili na salima, iz sali...

    eto, malo komentara od dugootočana
    obzirom da sam dobro deklinirala Sale, ajde ti sad još nabaci koju plažu s južne strane

  32. #32
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    kad smo kod ispravaka nije na salima vec na Sale

    a prihvatis kako pisu i ne nerviras s jer i ovako ne mogu izgovorit kako treba

  33. #33
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa Vidi poruku
    ajmo ovako! Sakarun , liiipooo bilo prije 10 godina!
    mislim , plaza je lipa , ali kad nema furesti , u sezoni su covik na coviku i jos kad se face s gliserima i brodicama usidre na samu palzu dode mi da...... Ako vec oces sakarun , proseci duuz plaze , prema punti i na " lopati" ces naci malu plazu s sljunkom , a nikog nema ( mozda jos jedan par).
    I s vanjske strane ima lipo zalo , ali za dicu bi moglo biti dosta valova.
    Kod svetionika na Velom ratu s live strane je takoder liiipooo zalo , ali obicno ga talijani okupiraju , ima i jedna manja plazica s desna , ali do tamo vozi vlakic s cesima pa je guuuzva
    Ozgor Savra imas plazu prema kulfu Velo zalo.
    Na jugu ima vise bocica , lipih , mirnih , cistih , ali kako sam ih samo brodom obilazila ne bi znala kako cestom do njih. Cuh mi je jedna od drazih ,a Gozdenjak kod ulaza u Telascicu izbjegavat jer iako uvik nadem rucak ima pcela.
    jezero mi je preedivno , ali sad je prevruce za penjat se do njega .
    Spilja strasna pec je simpa , ali se spremi na hodanje do nje po vrucini ( moji uvik brontulaju)
    veli rat i velo žalo sam već skužila, ali to mi je gori.
    Ovo za gozdenjak nisam skužila "iako uvik nadem rucak"
    Koliko se ima penjat do špilja? (imamo 3 četverogodišnjakinje i 1 sedmogodišnjakinju)
    Posljednje uređivanje od rossa : 02.07.2012. at 15:58

  34. #34
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    ma , nije neki uspon , ali cesta je makadamska . Moze se i autom dijelom , samo nisam sigurna koliko, navodno su dio i izbetonirali. Mi bi ostavili auto kod glavne ceste , i onda pjeske oko 2km.

  35. #35
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    a šta si tila s ovim "iako uvik nadem rucak" reći?
    To nisam skopčala

  36. #36
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    paa , ako volis lovit nikad neces bit gladna! Oces prilipke i nanare ili hobu ? eto!

  37. #37
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa Vidi poruku
    kad smo kod ispravaka nije na salima vec na Sale

    a prihvatis kako pisu i ne nerviras s jer i ovako ne mogu izgovorit kako treba
    krivo
    bila sam na salima
    ali, idem na sale

  38. #38
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    nisam došla preporučit smještaj, nego napomenut da nije saKarun, nego saHarun
    i da nije salij, niti u saliju/salijima, nego se mjesto zove SALI, i u salima ili na salima, iz sali...

    eto, malo komentara od dugootočana
    E pa mene su baš lokalci uputili da njihov saharun nije Saharun nego Sakarun.
    A Sali dekliniraju na tri načina: Sali - Saliju, Sali - Salima i Sali - Sali, tj. nikako.

  39. #39
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    u mom selu na jugu otoka se kaže saHarun
    možda oni na sjeveru kažu saKarun
    ali nigdje ne kažu saliju - to je donešeno sa kopna (čitaj - iz zg) i jako je krivo

  40. #40
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    u mom selu na jugu otoka se kaže saHarun
    možda oni na sjeveru kažu saKarun
    ali nigdje ne kažu saliju - to je donešeno sa kopna (čitaj - iz zg) i jako je krivo
    ostavi se deklinacije
    daj tri dobre plaže na jugu

  41. #41
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa Vidi poruku
    paa , ako volis lovit nikad neces bit gladna! Oces prilipke i nanare ili hobu ? eto!
    prilipke jela kao mala, sad mi more nije nešto čisto (čitaj: ostarila sam)
    Hobotnicu ne volim (da, znam čudakinja )

  42. #42
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    definiraj dobre
    odite u telašćicu, pa na mir, pa ispod mira na stijene (skroz na jug di su niske), lijepa je luka za klince (pijesak), veli rat svakako, saharun je ok...

  43. #43
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    definiraj dobre
    odite u telašćicu, pa na mir, pa ispod mira na stijene (skroz na jug di su niske), lijepa je luka za klince (pijesak), veli rat svakako, saharun je ok...
    definicija "dobre" by rossa: da ima malo plićine čije je dno pijesak/obluci/nešto neoštro pa da cure mogu same ući (ove manje još ne plivaju bez mišica). Hlad bi bio divan, ali nije prijeko potreban, donijet ćemo.
    Da se može doći autom ili biciklom
    meni najomiljenije plaže kao primjer: velika raduča - primošten, srebrna - vis, porat - biševo
    saplunara na mljetu i hramina na murteru su blatne kaljuže
    Posljednje uređivanje od rossa : 02.07.2012. at 17:22

  44. #44
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    definiraj dobre
    odite u telašćicu, pa na mir, pa ispod mira na stijene (skroz na jug di su niske), lijepa je luka za klince (pijesak), veli rat svakako, saharun je ok...
    cek , ispod mira s vanjske strane imju dva bocica s zalom , ali kako s malom dicom po pasjoj vrucini do tamo?? Mi bi isli brodom i bilo bi ok , ali pjeske?

    A o izgovoru : tako kazu Mihici sa saljscice i Ramovi sa Zaglava. Bar su oni domaci!

  45. #45
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    u mom selu na jugu otoka se kaže saHarun
    možda oni na sjeveru kažu saKarun
    Provjerila: na svim natpisima/putokazima od Sali do Sakaruna piše s K. Saljane sam čula da govore i jedno i drugo.

  46. #46
    pantich avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    13

    Početno

    Domaći uglavnom kažu Saharun iako mi se čini da je službeni naziv ipak Sakarun. Nebitno uglavnom. Dosta razvikana plaža, vjerojatno općenito zbog nedostatka pješčanih plaža u Hrvatskoj. Prije 30 godina je puno bolje izgledala, sa puno više pijeska (koji se sad skroz povukao u more) i sa puno manje ljudi na plaži. Onda je stvarno bila nešto posebno, dok danas po meni više nije. Ima puno boljih plaža na Dugom otoku po meni (pogotovo oko svjetionika kod Velog Rata), ali kad baš želite pijesak ili ako imate malu djecu (vrlo plitka plaža) onda je Saharun dobar izbor.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ima netko nekih novih saznanja?

  48. #48
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    Mi smo bili na Saharunu prije tjedan dana, guzve nije bilo, hlad se moze pronaci desno u sumarku, rade 2 kafica- restorana.

  49. #49
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Ima li netko volje uputiti me kao doći do Saharuna iz Zadra? Katamaranom ili trajektom do kuda? Koji dan je veza najbolja, u smislu dodemo rano ujutro i vraćamo se predvečer, jer znam da se ponekad bas ne poklapaju veze kopno-otok za nas koji bi na izlet. Od kuda se lovi onaj vlakić koji vozi do tamo i svjetionika?

  50. #50
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    Trajekt ide iz Gazenice, mi smo lovili onaj oko 10 ujutro. Dolazi u Brbinj, oko 1.30 se putuje. U pristanistu ceka bus koji razvozi po otoku, za vlakic neznam ( mi smo isli autom jer smo ostali 2 noci).

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •