Stranica 37 od 37 PrviPrvi ... 27353637
Pokazuje rezultate 1,801 do 1,838 od 1838

Tema: Neurednost

  1. #1801

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Nisam neuredna, ali sam lijena.
    Lakše mi je potrpati sve u ormar nego uvijek ispočetka sve slagati, ne da mi se peglati donji veš, ručnike.....
    Mrzim kad moram spremati iza bilo koga, sasvim mi je dovoljno kad moram spremiti za sobom.
    Ne volim nered, čini me nervoznom, ali s mukom sve spremam...........

  2. #1802

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Na ljetovanju svatko ima ručnik za plažu, ručnik za tuširanje, ručnik za noge i ručnik za umivanje. Ova zadnja dva su minijaturni.
    Za ruke je zajednički.

    Znači bez problema koristim sedam dana jedan ručnik za tuširanje kad nije korišten u druge svrhe. Bitno je da nije mokar, tj da ga svaki put stavim van sušiti. Milsim si da ionako ga koristim sama i to kad sam već istuširana i čista.
    Kod kuće za tuširanje koristim isti ručnik dva, najviše tri dana.

  3. #1803
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Ovih dana smo bili u vikendici pa sam se pakovala, raspakivala. I pade mi na pamet pitanje: vi koji uzimate novi peškir za svako tuširanje, kako to radite na letovanju? Kad bismo na moru, za svako tuširanje uzimali novi peškir, trebalo bi da povučemo prikolicu samo za peškire. Ili na letovanju spuštate kriterijume? Ili letujete samo u hotelima?
    Naravno da se kriteriji mijenjaju i prilagođavaju s obzirom na situaciju, nije u kamenu uklesano.

  4. #1804
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    A kako perete zavjese za kadu?

    Jednom sam vidjela super foru za pranje u nekoj seriji i stvarno je funkcionirala, ali sam je zaboravila
    trebalo je zajedno sa zavjesom u bubanj ubaciti još nešto

    zna netko šta?

  5. #1805
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    pa da rezimiramo koksy je imala maler s molerom

  6. #1806
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Ovih dana smo bili u vikendici pa sam se pakovala, raspakivala. I pade mi na pamet pitanje: vi koji uzimate novi peškir za svako tuširanje, kako to radite na letovanju? Kad bismo na moru, za svako tuširanje uzimali novi peškir, trebalo bi da povučemo prikolicu samo za peškire. Ili na letovanju spuštate kriterijume? Ili letujete samo u hotelima?
    ma spustim kriterije, naravno
    ništa nije uklesano u kamen
    kod kuće radim ovako, negdje drugdje onako kako zahtjeva situacija
    nikad se slijepo ne pridržavam pravila, inače meni je more blizu pa nosim samo za plažu ručnik
    ako idem negdje na dulje onda kako mi je zgodnije, nije bed

  7. #1807
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja zavjesu ubacim s tepisićima iz kupaone (apricot )
    jednom tjedno nekad na 40, nekad i na 60

  8. #1808
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja radijatore perem s parnim cistacem

    Ovo je odlično, i ja tako radim, ispušem od gore prema dolje, stvarno izađe grozno puno prašine, posisam to i sretna sam. Preporučam! Čak i nemam neki ekstra, nego neki ručni iz Metroa za 150 kn, ali je odličan za taj posao, i još par poslova...

  9. #1809
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je 100% točno. To je ono što ja uvijek kažem da mi je kupaona higijenski ispravna. Dakle, nije prljava, ali ima npr. veša po podu, pa je neuredna.

    Inače imala sam priliku vidjeti osobu kod koje mora biti sve po špagi složeno i "čisto". Sve izgleda divno i krasno, ali kad malo promatraš kako čisti okrene ti se želudac. Karikiram, ali npr. s istom spužvicom prođe zahod, pa rukoper, pa kadu, ili s istom spužvicom pod u kuhinji, kanutu, pa suđe,...

    Sve je čisto i blista se, ali... uh!!!

    Tako da nije zlato, sve što sja.
    Anemona, ovo mi je posebna boljka, i ja znam nekoliko takvih ljudi i zlo mi je od toga. Kad je nečisto, vidi se, zaobiđeš, počistiš ako ti smeta. Ja ne diram ako neću očistiti kako treba, da se vidi da je zmazano i da se počisti. Ali ako je svuda zaglađeno, a zapravo poravnata prljavština, uf. Užas! Jedne godine na moru u jednom apartmanu sam se znojila na plus četrdeset jer sam morala napraviti generalku. Sve kao čisto, a pogledaš pločice ispod umivaonika (gdje je košara za veš - aaaaaaaa - debeli zeleni namazi neke zvijeri koja buja. Onda pločice - nekako čudno mat, a kad sam krenula prati - ajme! Gospođa samo nekakvim starim mopom zaglađuje prljavštinu. Pločice su promijenile boju kad sam ih oprala. Onda mi je upalo nešto iza elementa, i kad sam ga izvukla - ajme - to se ne da opisati.... A gospođa na glasu kao čista, stalno hoda s krpom, ali valjda samo tom jednom... uf... Onda sam oprala namještaj - namještaj je bio tri tona siviji nego što je prirodno i ja mislim da to nije taknuto nikad u životu...

  10. #1810
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    pa navikla sam ja zivjeti sa svojim neurozama i u gostima.
    cim se pojavi zdjela salate na stolu, ja izvadim sebi u pjat koliko mislim pojesti i to je to
    poslije nek rade s njom sto hoce
    znam da cete se sad zgrozit, ali ja tako i kod sebe doma
    Mi smo bili ležerni dok nismo preležali jednu zimu svi skupa, a onda nam je doktor s hitne, nakon što smo bili valjda svaki vikend rekao da pazimo na ovo i ono, i između ostalog da NIKAD ne jedemo za djecom jer su oni vreća buha. Od kad svatko jede samo svoje, a onda eventualno mačka ili ide u smeće - kuc kuc. Nije lijepo za reć, al istina je. Valjda klinci sve skupe i to živi u njima...

  11. #1811
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nego kako? Inače bi mi trebao poseban ormar za sve spužvice, a da ne govorim da bi se zabunila pa s onom od poda garant prošla kantu ili lavandin. Pa šta ću se bezveze nervirat unaprijed, ovako je 1 za sve
    (1 za kuhinju, 1 za wc)

    U Lidlu kupim ono pakiranje šarenih spužvica, pa imam kodne boje (uvijek druge, npr. plava - wc, roza ostalo, žuta za stol, crvena - umivaonik). A i frknem ih često u smeće, ako ih ne ispiram.

    Iako, ja bih jako rado neke držače za spužvice i krpe po sobama, to bi mi bilo guba, nisam još našla dobro rješenje. Npr. u kupaonici da imam neki ormarić u kojem se spužvice i suše i cijede i uredno stoje.

    Eto, dvije karte za veliku psiho-dvoranu.

  12. #1812
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Mene ovaj topic inspirira da bacim sve osim golih potrepština i imam dom iz snova, koji svaki dan mogu preći svim svojim krpicama i čudima. Časna riječ.

  13. #1813
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja toliko volim čitati knjige, da mi se one nikako ne mogu gaditi. A da ih čitam u WC-u, a... čitam, neću lagati, ali pazim da je ne diram rukom koja služi za brisanje.
    I ne, nikad nisam knjigu iz knjižnice obrisala Asepsoletom, nije mi palo na pamet. Iako su mi Asepsolete uvijek u torbici. Mi smo puno okolo, a nema uvijek vode za prati ruke.
    Mi imamo predviđene police za knjige u kupaonicama :/ Kontala sam ugraditi još dvije, ali smo odustali zbog nepraktičnosti. Obavezno čitamo na zahodu, i da koristimo vrijeme, i da pobjegnemo od djece. Ali čitam čistim rukama. Kad mislim mazati ruke, spremim knjigu na policu i ne diram je dok ne operem ruke. Uopće ne vidim zašto to ne bi bilo higijenski.

  14. #1814
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ma maler je mlad, da ga malo opravdam. Ali stvarno je ostavio svinjac za sobom, naribala sam se parketa ko budala, a ukenjao je i hodnik, kuhinju i kupaonu...
    A to što je radio 4 dana je više-manje opravdano jer je trebalo staru boju sastrugat, impregnirat, bacit 2 ruke bijele, na nekim djelovima i više puta proć, pa se zahebavat s mojim idejama kud da sve prođe s crvenom i tako...odužilo se.

    Uglavnom, i dalje ima tragova krečenja jer mi se neda ništa al baš ništa radit navečer...

  15. #1815
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Uvodni post kao da čitam sebe. Dečko mi neki dan govori "Stavi plahtu vodoravno na treću žicu. Moje hlače i majice na drugu. Pelene na prvu."
    Tako se to kod njega radi. Veš se slaže po pravilu, a ja gledam i čudom se čudim čemu to. On je jadan u strahu da će susjedi gledati kako je veš posložen za sušenje.

  16. #1816
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Uvodni post kao da čitam sebe. Dečko mi neki dan govori "Stavi plahtu vodoravno na treću žicu. Moje hlače i majice na drugu. Pelene na prvu."
    Tako se to kod njega radi. Veš se slaže po pravilu, a ja gledam i čudom se čudim čemu to. On je jadan u strahu da će susjedi gledati kako je veš posložen za sušenje.
    To ti nije urednost vec OKP. Ili da susjedi sa ceste ne vide gace na striku jer je plahta prva na vidiku.

  17. #1817
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To ti nije urednost vec OKP. Ili da susjedi sa ceste ne vide gace na striku jer je plahta prva na vidiku.
    X

  18. #1818
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To ti nije urednost vec OKP. Ili da susjedi sa ceste ne vide gace na striku jer je plahta prva na vidiku.
    Kod mene je to logika.
    Plahte su najduže pa idu na zadnju, da su najudaljenije od balkona. Ako vjetar puše, ne vuku se po balkonu.
    Kod mene zbog toga ide po veličini. Najveće na zadnju, a tom logikom gaće dođu obavezno na prvu do balkona, ali ne radi susjeda, nego veličine.

  19. #1819
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je to logika.
    Plahte su najduže pa idu na zadnju, da su najudaljenije od balkona. Ako vjetar puše, ne vuku se po balkonu.
    Kod mene zbog toga ide po veličini. Najveće na zadnju, a tom logikom gaće dođu obavezno na prvu do balkona, ali ne radi susjeda, nego veličine.
    Ja isto ovako radim. Gaće i čarape na prvu žicu (iznad cvijeća na balkonu, jer njima cvijeće ne smeta), na slijedeću idu majice, pa onda ručnici, pa plahte na zadnju, unutarnju. Tako sunce dopire do svega pomalo. Da je plahta prva (na vanskoj žici) zaklanjala bi sunce ostalom vešu.

    Ne vodim računa o redoslijedu lijevo-desno ni boji kvačica (to bi već bio okp), ali o ovome vodim. Isto tako kad slažem suđericu pazim da suđe bude tako složeno da voda može slobodno cirkulirati, a da stane najviše suđa unutra.

    I još si ostavim koridor (ispred balkonskih vrata ne vješam ništa) da se iz kuhinje vidi bar malo van i da se može izaći istresti mrvice sa stolnjaka bez razmicanja veša.

    Svatko se prilagođava svom prostoru.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.09.2015. at 07:59

  20. #1820
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Ja ne mogu vjwrovat da meni nikad nije pala na pamet ova logika od Peterlin u smislu da sunce ima pristup svom vesu pomalo. A fakat je logicno. Ja imam susilo/stalak pa neke vece teze rucnike stavljam na onaj odeblji metalni dio na rubu (kao zadnja zica)umjesto na zice i pazim na ravnotezu s obje strane da se ne prevali.

    Vjerujem da me ta ravnoteza zeznula da dodjem do te logike jer ako ove vece, duze i obicno teze stvari stavim otraga pri prvom slucajnom dodiru sa susilom vjerojatno bi se sve srusilo.

    ono sto ne mofu zamislit je da mi muz picajzlira oko redoslijeda slaganja vesa iskreno kad to cujem cak pomislim da mi ne smeta sto nije malo uredniji u smlislu vracanja stvari na svoje mjesto.

    neurednost mi je grozna stvar a bome i picajzliranje mi ide u isti kos.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.09.2015. at 08:14

  21. #1821
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Ne, ne, on to ne gnjavi da se veš brže osuši ili zbog toga što je uredan. Njega muče susjedi, a nalazimo se na petom katu i jedini tko mu može vidjeti da se nešto nije dobro opralo je stan do, i to ako okrene glavu udesno i ciljano traži mrlju, a za takvo što moraš biti dobrano čaknut. I to mu nastojim objasniti, ali ne.

    Isto tako je stalno kenjao u srpnju po najvećim vrućinama zašto sam bez majice (toples) jer će netko (iz susjednih zgrada) vidjeti. A nije mu smetalo na plaži nego sada kada smo u stanu i ja po čitave dane dojim (skidaj, oblači, ...).
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 24.09.2015. at 10:13

  22. #1822
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    za toples gnjavi i moj al nama su stvarno blizu zgrade, a ja obožavam bit gologuza da me ništa ne sputava, hodla bi cijele dane samo u gaćama.

    Čuj to mu je njegova mater tupial godinama za veš i ne može on preko noći promijenit svoj mentalni sklop. Bolje da je to nego da picajzlira na drugi način.
    mom je mama tupila svakodnevno kako se hrana brzo kvari i terba je odmah frknu tu hladnjak i ne jest skoro ništa dugi dan jer to više ne valja. To iskorijenit je nemoguće, pa sma od toga odustala, radim po svom i ne čujem ga.

  23. #1823
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je to logika.
    Plahte su najduže pa idu na zadnju, da su najudaljenije od balkona. Ako vjetar puše, ne vuku se po balkonu.
    Kod mene zbog toga ide po veličini. Najveće na zadnju, a tom logikom gaće dođu obavezno na prvu do balkona, ali ne radi susjeda, nego veličine.
    anemona sestro po vešu

  24. #1824
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    I tako...nove generacije, isti okapeići .

  25. #1825
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i ja vješam skoro gologuza, možda je nekaj zarazno u kvartu, muž to ne vidi jer ili spava ili je već na poslu kad to radim.

    plahte presavijem na pola pa poprek na stalak, sve veće stavljam u sredinu amanje stvari sa strane, čarape i gaće gdi ima mjesta

  26. #1826
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    i ja vješam skoro gologuza, možda je nekaj zarazno u kvartu, muž to ne vidi jer ili spava ili je već na poslu kad to radim.

    plahte presavijem na pola pa poprek na stalak, sve veće stavljam u sredinu amanje stvari sa strane, čarape i gaće gdi ima mjesta

  27. #1827
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    za toples gnjavi i moj al nama su stvarno blizu zgrade, a ja obožavam bit gologuza da me ništa ne sputava, hodla bi cijele dane samo u gaćama.

    Čuj to mu je njegova mater tupial godinama za veš i ne može on preko noći promijenit svoj mentalni sklop. Bolje da je to nego da picajzlira na drugi način.
    mom je mama tupila svakodnevno kako se hrana brzo kvari i terba je odmah frknu tu hladnjak i ne jest skoro ništa dugi dan jer to više ne valja. To iskorijenit je nemoguće, pa sma od toga odustala, radim po svom i ne čujem ga.
    To se jednostavno rješava - daš njemu da ON vješa veš.... Kak god objesi, dobro je jer ne moraš ti! A onda nek prakticira svoj (ili mamin) okp koliko god hoće. Bar se neće buniti da žena u toplesu izlazi na balkon, he he he....

  28. #1828
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Isusek..ja stavrno imam okp, al nikad nisam ves slagala po nikakvoj logici..haha, ja sam neuredni okpovac.

  29. #1829
    sestica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    pojatno
    Postovi
    2

    Početno

    moj problem je da kad udarnicki napokon slozim ormare, tek onda ne znam nista naci. da li jos netko ima taj problem

  30. #1830
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj sestica prvotno napisa Vidi poruku
    moj problem je da kad udarnicki napokon slozim ormare, tek onda ne znam nista naci. da li jos netko ima taj problem
    imam tocno taj problem
    i kad slazem kucu pobacam/podjelim stvari koje nismo dirali godinama i za cca dva tjedna nesto radis i tocno ti to sto si bacio treba...

  31. #1831
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Procitala sam od 14 do 25 str.
    aaahahahaaaaahahahaha
    Sve u svemu prljavi smo kao svinje. A kad se sjetim studentskih dana i raznih stanova...
    Ali na kraju iz mene iskace ekolog. Zao mi planeta, koliko maramica, papirnatih rucnika, spuzvica... jao... kemikalija.

  32. #1832
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Ja sam bas nesretna sto su se iznad mene doselili susjedi sto tresu sve kroz balkon. Ja gace nisam nikad na balkonu susila jer mi se gadi da susjedi tresu svasta, al zbog ovih ni vrece za spavanje ne susim vise na balkonu.

    Danas kad mi je njihov smedji tepih 3x4 m2 lelujao preko balkona viknula sam da se to ne smije radit, al nije to prvi put da sam im rekla. Barem vise ne hodaju u klompama cijelu noc i dan. Zbog toga sam im na vrata dosla. Ovo znam da ne mogu nis. Ne mogu dezurati.

    Najgore mi je sto na balkonu uzgajam zacinsko bilja pa ni sama ne znam sto da radim. Znam da na placu isto svasta prodaju, al ovdje vidim dlake od susjeda i ne mogu to stavit u juhu.

    Prije je bio neki deda samac, milina. Sad je stan iznajmljen. Uzas. Da nije moj stan, vjerojatno bih preselila.

  33. #1833
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Ajme jelena grozno..a da ih potajno prijavis pravom vlasniku da ih on upozori?

  34. #1834

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bas nesretna sto su se iznad mene doselili susjedi sto tresu sve kroz balkon. Ja gace nisam nikad na balkonu susila jer mi se gadi da susjedi tresu svasta, al zbog ovih ni vrece za spavanje ne susim vise na balkonu.

    Danas kad mi je njihov smedji tepih 3x4 m2 lelujao preko balkona viknula sam da se to ne smije radit, al nije to prvi put da sam im rekla. Barem vise ne hodaju u klompama cijelu noc i dan. Zbog toga sam im na vrata dosla. Ovo znam da ne mogu nis. Ne mogu dezurati.

    Najgore mi je sto na balkonu uzgajam zacinsko bilja pa ni sama ne znam sto da radim. Znam da na placu isto svasta prodaju, al ovdje vidim dlake od susjeda i ne mogu to stavit u juhu.

    Prije je bio neki deda samac, milina. Sad je stan iznajmljen. Uzas. Da nije moj stan, vjerojatno bih preselila.
    Eh, ja bih bila sretna da ovi iznad mene tresu stvari preko balkona. Oni tresu preko prozora, pa mi se na klupčicama skupljaju ostaci - mrvice i dlake. Fuj.

  35. #1835
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    bit će da su ljudi koji žive u stanovima jako tolerantni. brijem da bih se ja za takve stvari raspravljala sa susjedom svaki dan dok on ili ja ne bismo prodali stan i odselili.

  36. #1836
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    I ja tresem stolnjak, ali ne radim to susjedima na balkon nego na stranu ispod koje je livada i gdje balkon i prozor nisu u blizini.

    Dlake po zacinskom bilju - fuj.

  37. #1837
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja bih im sa najširim mogućim osmjehom i, vjerojatno, kutijom domaćice u ruci, poželjela dobrodošlicu u zgradu i objasnila da svi imamo balkone i, dok oni svoj vole koristiti za tresenje tepiha, ja svoj volim koristiti za uzgoj začinskog bilja i sušenje čistog rublja. I da baš i ne volim dlake u hrani i smeće u rublju.

  38. #1838
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Ja bi to ovako probala rijesiti. Pomela bi balkon i skupljala smece dan, dva, sedam.... Koliko treba. Onda bi tu vrecicu smeca uzela i:
    Opcija broj jedan: Pozvonila na njihova vrata i rekla da je to njihovo smece i da prestanu to raditi jer mi smeta iz tih i tih razloga. Ako rasprava postane zustra istresla bi to na pod pomogucnosti u njihovoj kuci ili ispred ulaznih vrata.
    Opcija broj dva: Otisla s tom vrecicom do susjede iznad njih i zamolila ju da to smece istresem kroz njen balkon na njihov balkon pa ako ju pitaju odakle to smece da im ona objasni da sam ja istresla to smece...

Stranica 37 od 37 PrviPrvi ... 27353637

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •