Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: 8. Kat, tema "Požurili na svijet"

  1. #1
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno 8. Kat, tema "Požurili na svijet"

    Urednice emisije 8. kat pripremaju emisiju o ženama koje nisu stigle do rodilišta i rodile su na neobična mjesta. Ne morate biti iz Zagreba, dapače.

    Ako ste rodile na neobičnom mjestu na putu do rodilišta i želite sudjelovati u emisiji molimo vas da napišete nam poruku pošaljete na danci.roda @ gmail.com sa brojem mobitela i mail adresom da možemo prosljediti urednicama

    Ili se javite ovdje, ili meni na pp, kako vam je draže

  2. #2
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    A ako netko ode u tu (ili neku drugu) emisiju, neka proba izlobirati da sljedeće teme budu malo smislenije i edukativnije - npr. povezujuće roditeljstvo, alternativa jednokratnim pelenama (platnene; bezpelenašenje), važnost dojenja i pravilne dohrane-prehrane male djece (+ samohranjenje), djeca s visokom razinom potreba, motorika itd. itd.
    Sve te teme mogu se napraviti na zanimljiv način i mogu doprinijeti edukaciji širokog pučanstva s iskrivljenim i opasnim stavovima (prisiljavanje beba da hodaju, svaki dan viđeno u parku; hvaljenje što njihova 5-mjesečna beba već jede; žaljenje kako je devetomjesečna beba grozna, ništa ne sluša čak ni kad dobije po prstićima; hvaljenje kako im dijete više ne plače jer su ga prva tri mjeseca dok je plakao ko lud puštali da plače samog u sobi i sad je odlično dijete; dnevne prijetnje da će beba koja se nosi biti razmažena; itd. itd. Nabrojala sam na brzinu samo oko što sam u zadnje vrijeme osobno čula od mladih mama koje sve imaju Internet doma i sve imaju srednju školu ili fakultet.
    A da nabrojim sve bisere mojih teta, prateta, baka i mama (zgražavanje na dojenje velike bebe od 9 mjeseci, prijetnja kako će biti razmažena zbog xxx (bilo čega što prakticiram), nuđenja sladoleda i bananka bez da me pitaju, zgražavanje što nema cipele itd.itd.)

    Da me netko ne bi krivo shvatio, ne žalim se, ima topica gdje se piše o svemu ovome, samo kroz ove primjere pokušavam podebljati apel prema roditeljima koji imaju pristup medijima da pokušaju lobirati za teme koje u sebi nose korisne informacije i dozu edukacije koja toliko nedostaje ovom lijenom narodu.

  3. #3
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    zuska

    a uostalom ovu temu za koju traže sugovornike su već imali i baš i nije bila zanimljiva koliko je mogla biti

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    zuska

    a uostalom ovu temu za koju traže sugovornike su već imali i baš i nije bila zanimljiva koliko je mogla biti
    i meni je prvo palo napamet kako je to već bilo, doduše meni je bilo ok.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •