Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 109 od 109

Tema: A što sad? (opet o bakama)

  1. #101
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    anasti nemrm ni zamisliti kak ti je, ja bi na tovm mjestu ponorila, još si ti dobro to i trpila.

  2. #102
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    stvar je u tome da sam ja bila u toliko šoku na sve to da mi je trebalo da se saberem, grlo mi se doslovno stislo.
    i ona se sad meni ne obraća osim ako je riječ o ručku i sl., ugl sve službeno, obraća se samo malome..
    više mu se nije pokušavala približiti, sad čeka slijedeće nalaze.
    meni je jednostavno strašno kakva je to osoba, kad sam joj rekla da joj više ne padne na pamet da dokazuje na mom djetetu da li je bolesna ili ne rekla je "znaš ti šta to dijete je moje unuče!"
    ona ga se usuđuje nazivati svojim unučetom nakon svega, kakvu moć misli da ima nad njim!!
    sramota je da ja ženi njenih godina moram obajšnjavati kako se prenose virusi, i kako se treba paziti dijete koje je tjedan prije imalo operaciju i imunitet mu sigurno nije na mjestu! ali ne njoj je bitno da zadovolji svoju emocionalnu prazninu na štetu jednog djeteta, da je ne bi zaboravio za tih par dana.
    uz sve to sam joj rekla da ako misli da ja nešto ne radim dobro, ne čistim, ne dajem dovoljno u kuću ili nešto krivo radim prema njoj, da mi kaže da popravim ali ne da mi pakosti preko mog djeteta! jer u tome zapravo i jest problem! samo je šutila.
    pokušala sam njene "dobre namjere" opravdati sto puta, ali to je žena iz koje osjećam samo zlo, zavist i pakost..
    ali neće joj ništa od toga pomoći da bude sretnija

  3. #103
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj anasti prvotno napisa Vidi poruku
    ...sramota je da ja ženi njenih godina moram obajšnjavati kako se prenose virusi...
    Joj, i ovi od mm-a su takvi biseri... Zovu nas na ručak. Ja već 7 mjeseci trudna. Dođemo tamo, a oni svi šmrkavi i bolesni. Nisu znali da bi meni to na bilo koji način moglo štetiti.

    Gledam ove vaše postove i dođe mi da se smijem i plačem u isto vrijeme. Ne znaš je li gore kad baba voli dijete ili kad ga ne voli.

  4. #104
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    anasti, a kaj vi živite u sitom kućanstvu?

  5. #105
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    anasti, a kaj vi živite u sitom kućanstvu?
    da, siti su jedni drugih i hitno im treba odvajanje

  6. #106
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    tua istina!!
    živimo u istoj kući, mi smo na katu s njegovim dedom, svekrva i šogor u prizemlju, svekar isro u odvojenom dijelu.
    ali koristimo jednu kuhinju jer obje inače radimo pa kuhamo za sve.. iako to sad baš neće funkcionirati.
    meni bi bilo najlakše i bolje za naš odnos da se skroz odvojimo.
    ali nisam sigurna da mm još shvaća ozbiljnost problema, iako napetosti već duže traju..

  7. #107
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Napisala sam isro:D isto

  8. #108
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Joj, svaka ti čast. Ja ne bih mogla.
    Kad su ljudi razumni, sve se da dogovoriti i riješiti, no ovdje toga očito malo fali.

  9. #109
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    odlučila sam danas to riješiti.
    prvo sam rekla mm da ako ja i svekrva ne riješimo ovo, da će najbolje biti da se odvojimo skroz i da ja kuham kod nas na katu.
    sve sam mu objasnila, prolila koju suzu jer mi je već zbilja bio pun k.. on je rekao da se nas dvije dogovorimo.

    večeras sam uhvatila priliku da joj ponudim da razgovaramo o tome u čemu je zapravo problem, jer ja ne planiram dolaziti dolje ako ne razgovaramo.
    mislim da sam bila i prepristojna i presmirena!
    rekla je da sam je bezveze napala za taj slučaj s malim i da sam ja to sve prenapuhala, na što sam joj rekla da sam je napala s punim pravom, i da ako to sve već nije napravila s ciljem da mu našteti, očito je napravila jer nešto u našem odnosu gadno ne štima da je išla raditi meni to u inat iako je znala da ga može zaraziti!
    "ma daj pa šta sam ja to njemu napravila na tvoju sreću ništa al je moglo bit svašta. opet sam joj ponovila koliko puta sam je morala opomenuti..

    također sam joj rekla da ja znam da mu je ona baba ali da sam mu ja mater i ja znam najbolje za njega! da neću više trpiti ismijavanja i kritike na račun toga kako odgajam svoje dijete, i da ako ne možemo normalno razgovarati da ćemo se skroz odvojit i gotovo!

    ona je sjedila mrtva hladna sa tvrdnjama da sam je to sve krivo shvatila i da pretjerujem. a većinom je šutila i nije me gledala čime je zapravo samo potvrdila sve što sam joj rekla.
    ako mi se misli obratit u slijedećih dan dva i iskreno bez preseravanja razgovarati ok! (što čisto sumnjam) ako ne još bolje.
    ta žena ne bi priznala da griješi da joj platiš milijune!
    sad kad se sjetim kako sam joj to sve kulturno i smireno objasnila dođe mi da se zapalim kolko sam blesava!!jer nije zaslužila!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •