Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Okrugli stol, tema samohrani roditelji i kazališna predstava

  1. #1
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno Okrugli stol, tema samohrani roditelji i kazališna predstava

    Kopiram obavijest koja mi je stigla na mail, možda će nekom biti zanimljiva:

    Okrugli stol na temu samohranih roditelja

    vrijeme: 14.3.2006., 19.00 sati
    mjesto: Zagreb, Gradsko kazalište Trešnja, Mošćenička 1
    organizator: Gradsko kazalište Trešnja
    url: http://www.kazaliste-tresnja.hr/

    U utorak, 14. ožujka, u Gradskom kazalištu Trešnja održat će se okrugli stol o problemima djece samohranih roditelja, koji će biti uvod u premijeru predstave 'Mama kao priča' 17. ožujka.


    Okrugli stol tematizirat će specifičnost odrastanja uz jednog roditelja, te psihološke i potencijalne zdravstvene posljedice koje se uslijed toga mogu pojaviti. Međutim, skup će istovremeno otvoriti i pozitivne aspekte suživota bez bračnih konflikata. Cilj je potaknuti kontinuirano organiziranje radionica i stručnih predavanja u školama kojima bi se osigurala socijalna i psihološka podrška.

    Gosti predavači / Naziv predavanja:
    Prof. dr. sc. Josip janković: 'Roditeljstvo u suvremenim uvjetima'
    Ilonka Filipović, dipl. socijalna radnica, realitetni terapeut: 'Mogu li svom djetetu biti otac i majka?'
    Ivana Milas, asistentica na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu: 'Pravo djeteta na život sa svojim roditeljima'
    Prof. dr. sc.Vlasta Rudan, psihijatar, uži specij. dječje i adolescentne psihijatrije; psihoanalitičarka: 'Neprežaljeni gubici'
    G. Marko Korunić, samohrani otac koji će s nama podijeliti vlastito životno iskustvo

    Okrugli stol ujedno je i poziv na premijeru predstave 'Mama kao priča' o suživotu samohranog oca i osmogodišnjeg sina. Autor drame je danski književnik Michael Ramloese, a predstavu režira njujorška redateljica Teresa Valada – Viars. Igraju: Ivana Bakarić i Saša Anočić te trojica dječaka (u alternaciji).


    http://www.culturenet.hr/v1/hrvatski...d.asp?id=10157

  2. #2
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ispričavam se - čitala sam površno i mislila da je to idući utorak, a vidim da se okrugli stol održao danas. :/

    Nije mi jasno zašto tako kasno šalju obavijesti, ovo mi je malo prije stiglo na mail.

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    stvarno steta
    ja sam nedavno cula da ce se OS odrzati, ali nista konketnije

  4. #4
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    steta ...iako da sam znala i 10 dana ranije, ne bi mogla doci

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •