Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: DV Dječja igra Vrbani III - iskustva

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    1

    Početno DV Dječja igra Vrbani III - iskustva

    Upisali bismo našu dvogodišnju curicu u DV Dječja igra (Vrbani III) pa me zanimaju vaša iskustva. Vrtić smo obišli, dojmovi su pozitivni, no ja sam se danas sjetila onog kaosa s onečišćenom vodom od prije nekoliko godina pa sad radi toga malo preispitujem odluku. Ali kako ne bih da me od upisa u vrtić odvrati (bezrazložni) strah, biću vam zahvalna na svakoj korisnoj informaciji

  2. #2
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Mi smo upravo tamo na adaptaciji, u jaslicama. Stvarno je sve super, prostor odličan, igračke vrhunske, osoblje predivno...ali ja sam totalno pod stresom zbog adaptacije jer njih 15 malaca ne prestaju plakati, mislim da deset teta ne bi bilo dovoljno za utješiti ih...ali to je za neki drugi topic.
    Vidiš, voda mi uopće nije pala na pamet, ali koliko ja znam, problem s vodom je bio u samoj zgradi (njezinim cijevima) a ne u cijelom kvartu i ova zgrada u kojoj je vrtić je netom izgrađena.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    slučajno danas srela kuma od klinca i njegova klinka sad skoro 3.5godina krenula tamo, veli da je zadovoljan, imaju kao neke ocjene recimo za klopu kolko je i čega pojela

  4. #4
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    slučajno danas srela kuma od klinca i njegova klinka sad skoro 3.5godina krenula tamo, veli da je zadovoljan, imaju kao neke ocjene recimo za klopu kolko je i čega pojela
    Mislim stvarno? Kaj sad tete i to moraju prijavljivati... Kakao 2x, dorucak 2/3 uzina 2, rucak -5 osim juhe +2? Meni je to iskreno bezveze, ja sam da mi kaze na kraju dana ako je bilo nesto bitno u jednoj recenici (npr. danas nije htio rucak ali je jeo uzinu nakon spavanja), jos malo pa ce A4 izvjestaj ispunjavati.
    Uvode video-kamere a smanjuju dvorista. Dezinficiraju sve a dorucak je cokolino. Itd..

    PS - pricao mi jedan kolega cije je dijete islo u priv. jaslice kako su svaki dan imali izvjestaj s plusicima i minusicima za kakao, spavao, dorucak i sl.. dok mu jedan dan teta uz sve ispunjene plusice nije prisapnula da taj dan dijete nista nije htjelo jesti - ali politika vrtica je bila da ne smiju imati previse minusa...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 10.11.2012. at 18:22

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    baš mi je to tata rekokak je to njemu super kad mu kažu kolko je dete jelo ( nije pričo o kakau i sl),vjerujem da mala nije na doručku, jer je on vodi i dolaze oko 9, a doma ide oko pol tri. Mala ne spava.
    Inače sam ja komentirala da bi svaka teta trebala reč kolko je dete spavalo i kaj i kolko je jelo, neovisno u kakvom je vrtiću.

    I da reko mi je da ga raport čeka valjda u njenom pretincu i da on to nosi doma.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.11.2012. at 18:26

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •