Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 149 od 149

Tema: homoseksualci i posvajanje

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Meni je totalno diletantski da izrazavam svoje osudjivanje ili odobravanje necega o cemu nemam pojma. Koliko ja poznajem homoseksualnih parova s usvojenom djecom? 0!
    I kako na osnovu toga mogu znati da li takva obitelj i kako funkcionise? Pa nikako...ako necu nagadjati i zapasti u predrasude.

    Ako neko od diskutanata poznaje takvu obitelj, bas bih voljela da nam prenese iskustva.

  2. #102
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    u jučerašnjem jutarnjem cijeli prilog o gej-životinjama.

  3. #103
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Probudio se još jedan liberal.
    Daddycool 8) .

  4. #104
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Ako neko od diskutanata poznaje takvu obitelj, bas bih voljela da nam prenese iskustva.
    Evo, baš nagovaram Eltona i Davida na posvajanje - pa cu vam dati informacije iz prve ruke.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    ja sam na svoje oči vidjela kokoši lezbijke jer im gazdarica nije dala pijetla jer je mrzila muški rod općenito...........
    :padam:
    Ja sam viđala homoseksualne pse - i ženke i mužjake. Tko bi rekao, čovjekov najbolji prijatelj?!

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    I među životinjama ima homoseksualnosti,
    Da i ?
    Bas zgodna usporedba moram priznat !

    A s druge strane kolko je meni poznati ipak neke vrste izumiru iz razno raznih razloga ali potpuno nepotrebno je sad i njih uplitata u ove nase rasprave.

    Mommy zar ti stvarno mislis da ljudska rasa moze opstat sa istospolnim brakovima ?

  7. #107
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    molim vas da ne izjednačavate homoseksualizam sa pedofilijom, ovisnostima i ostalom psihopatologijom.
    Nije to nikakvo izjednacavanje samo sam napisao da bi se po mom skromnom misljenju ti ljudovi trebali lijeciti !
    da nisi mislio izjednačiti, onda bi samo napisao da misliš da se trebaju ići liječiti u neku ustanovu. i točka.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Da, vjerujem. Zato jer i ako se legaliziraju gay brakovi ja neću pohrliti udati se za najbolju frendicu. Naime, (ponavljaj za mnom), ljudi su različiti. Neki su hetero, neki su homo, a neki biseksualni i to neće promijeniti zakon o posvajanju ili legalizaciji gay brakova.

  9. #109
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Homoseksualizam nije "normalno" ponašanje
    koliko god imala dobro mišljenje o sebi ne bih se usudila dati si za pravo da ovako sudim o nečijem benignom ponašanju. ne kužim, kaj te tu vrijeđa? njihova iskrenost, sposobnost da vole, da budu drugačiji ili njihova hrabrost?

    a to zakljucujem iz cisto prirodnih razloga jer da nije tako onda ljudska rasa ne bi opstala.
    usuđujem se zaključiti da su sve nestale i ugrožene vrste bile homo orijentacije kao npr. dinosauri, sredozemna medvjedica i ini.

    Na kraju cemo zivjeti u drustvu gdje ce manjina odrđivat vecini kaj da radi jer se osjecaju ugrozenima !
    u protivnom, većina ima sva prava ugrožavati manjinu...

    i za kraj

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj dijanam prvotno napisa

    Citiram jos Dubravku Hrabar sa Katedre za obiteljsko pravo Pravnog fakulteta i time zavrsavam svoj dio jer sam od onih sto se rano dizu .

    Usprkos sve vecim nastojanjima istospolno orijentiranih osoba koje imaju djecu iz ranijih heteroseksualnih veza, Evropski sud njihove odnose stavlja pod zastitu prava na postovanje privatnog zivota, a ne obiteljskog zivota.
    I ja bih malo citirala jednu izjavu Dubravke Hrabar, predstojnice Katedre za obiteljsko pravo na Pravnom fakultetu, glede rasprave o nasilju nad djecom u Hrvatskoj, koja je izašla 7.7.2004 u Jutarnjem listu.
    Izjavila kako je to strašno ali "da svaki roditelj zna kako je ponekad NUŽNO udariti dijete po guzi kao metodu odgoja".

    Toliko o D.H. i njezinoj mjerodavnosti.

    O temi ne bih.[/b]

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    molim vas da ne izjednačavate homoseksualizam sa pedofilijom, ovisnostima i ostalom psihopatologijom.
    Nije to nikakvo izjednacavanje samo sam napisao da bi se po mom skromnom misljenju ti ljudovi trebali lijeciti !
    da nisi mislio izjednačiti, onda bi samo napisao da misliš da se trebaju ići liječiti u neku ustanovu. i točka.
    O.K.
    Moja poruka je bila da se svi homoseksualci moraju lijeciti posto smatram da je to bolest.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    koliko god imala dobro mišljenje o sebi ne bih se usudila dati si za pravo da ovako sudim o nečijem benignom ponašanju. ne kužim, kaj te tu vrijeđa? njihova iskrenost, sposobnost da vole, da budu drugačiji ili njihova hrabrost?
    Mene apsolutni niš ne vrijeđa...samo iznosim svoje mišljenje i NE sudim nikoga...isto kao sto ti iznosis svoje misljenje !

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    usuđujem se zaključiti da su sve nestale i ugrožene vrste bile homo orijentacije kao npr. dinosauri, sredozemna medvjedica i ini.
    Ne zelim uspoređivat ljude sa zivotinjama !


    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    u protivnom, većina ima sva prava ugrožavati manjinu...
    Cime ih vecina ugrozava...jel im tko brani da se žnjaraju ?
    Jel im tko brani se razmnozavaju ?
    AHA...to nemogu sami...oprosti !

    i za kraj 8)

  13. #113

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Btw, Tata mata, da se na onaj tvoj popis ljudi koje treba liječiti dodaju oni koji ne znaju razliku između č i ć, ne bi se ni ti dobro proveo.

  14. #114
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Toliko o D.H. i njezinoj mjerodavnosti.
    To ne mijenja nista na cinjenici da:

    Evropski sud njihove odnose stavlja pod zastitu prava na postovanje privatnog zivota, a ne obiteljskog zivota

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Btw, Tata mata, da se na onaj tvoj popis ljudi koje treba liječiti dodaju oni koji ne znaju razliku između č i ć, ne bi se ni ti dobro proveo.
    Kaj da ti velim Luna osim BRAVO, bas si super ! :D
    Daljni kometari su suvisni...hahahahah.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa

    ja sam na svoje oči vidjela kokoši lezbijke
    daj nam, molim te, reci kaj su te dve radile? kljucale se po intimnim mjestima?

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja se ovde slazem s dijanom i tatamatom. I valjda iskljucujem iz rasprave. Dosadilo bi biti zaostala medju cool ekipom.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    reći ću mu da ode živjeti u neku manje konzervativnu zemlju u kojoj ću ga rado posjećivati


    ne zato jer ga se stidim,nego zato jer znam gdje živim ,ovdje je dovoljno imati jelte "sumnjivo " prezime pa da budeš parija........
    Od cijele rasprave popizdim najviše na ovo..pa ljudi dajte se osvrnite oko sebe..o kojim vi naprednim zemljama govorite?! O kojem liberalizmu?
    Šta me briga tko s kim spava, šta me briga tko je šta dok mene ne ugrožava?! O.K., naravno da ću reagirat da netko zlostavlja ženu ili dijete koje i ne poznajem, ali inače..Ma hebe me se..

    I onda mi ide na živce kad se stalno prikazuje Hrvatska kao zemlja u kojoj su svi zadrti, nasilni, zatucani..(a zaboravljamo da imamo i rat iza sebe!)

    Pa skandinavske zemlje su kao strašno napredne i liberalne, a u dokumentarcu na HTV-u je iznesen podatak da je trenutno u svijetu najveći broj zlostavljača i zlostavljanih žena, kao i manjinskih zajednica ili podskupina društva
    Fala ti Bože di živimo!

  19. #119
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    dok čitam postove tatemate i sličnih samo se pitam ajme meni
    gdje živim i gdje će mi moje dijete sutra živiti,tužno i žalosno
    daddycool 8) :D

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj Arwen prvotno napisa
    dok čitam postove tatemate i sličnih samo se pitam ajme meni
    gdje živim i gdje će mi moje dijete sutra živiti,tužno i žalosno
    Cuj moram ti priznat da se i ja ponekad pitam di ja to zivim i kaj tebi slicni sebi vrte u svojoj glavi ?
    Sve to poravdavate i sutite dok se ne desi vama kao sto je ne znam tko rekao da...NEMA NISTA PROTIV DOK SE NE DIRA NJU !

    Ajde ukljucite mozak malo i shvatite da je onda kasno !!!

  21. #121
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    tatamata ne želim se svađati
    i bilo bi mi puno bolje da mi mozak nije uključen prolazila bi kroz
    život baš me boli briga za sve,a ovake se na takvu netolerantnost
    koju ti promoviraš zgrozim
    i da nisam ljuta nego beskrajno tužna

  22. #122
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    još samo nešto,nemoraš vikati čitam dobro i bez toga

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Ma ni ja se ne svadam samo iznosim svoj stav na koji imam pravo !
    Na zalost nisam tolko inteligentan u iznosenju stavova kao Luna pa mi je nemoj zamjerit.

    Na zalost mene i meni slicne svi vi ultracool i prosvijetljeni roditelju nazivate zaostalima i konzervama za koje bi bilo najbolje da presele u Afriku papriku kako bi ultracool roditelji uplakivali tuzne homo price.

    Ajde, ajde...

  24. #124
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    tatek, osobno mislim da ljudi previše guraju svoje nosove tamo gdje im nije mjesto i da prvo trebaju pomesti pred svojim vratima. Nisu mi jasni ljudi koje brine kaj ja znam porast homoseksualizma u svijetu, a ne brine ih raspad vlastitih obitelji.
    i da, ja sam jedna od onih koje nemaju ništa protiv dok se ne dira njih... osim ako se radi o nasilju i zlostavljanju. A homo nisu ništa više naslilnici i zlostavljači od hetero.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja sam beskrajno tuzna kad vidim da se prava homoseksualaca stavljaju ispred prava djece.
    U biti me to nervira sto se stalno izdvaja ta rijec homoseksualac ko da se radi o Marsovcima. Mislim ono, nek spava tko s kim hoce. Ako se radi o odraslim, punoljetnim osobama, njihov problem. Ali pretuzno mi je da se prepucavanje oko njihovih prava svelo na nesto sto se lomi preko djecjih ledja.
    Rekla sam bila da necu, al stvarno mi je zlo od takvih "jadni mi ugrozeni" prica. A pogotovo od ovih insinuacija da se nekog mrzi jer se misli da je u djecjem interesu uvijek teziti prema "idealnoj" slici obitelji.

  26. #126
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Ako neko od diskutanata poznaje takvu obitelj, bas bih voljela da nam prenese iskustva.
    Ja poznam 'cak' dvije takve obitelji. Oba para su Amerikanci, super su roditelji i o njima imam jako dobro misljenje (bolje nego o nekim hetero-parovima/roditeljima koje poznajem).

    Jedan par su muskarci; njihova curica je zaceta tako da je jedan dao spermu sestri od njegovog partnera koja je bila surogat-majka, tako da je djevojcica s oba roditelja povezana i bioloski - jedan joj je otac, a drugi ujak.

    Drugi par su zene, mjesovite kulture (jedna je Amerikanka kineskog podrijetla, a druga 'cista' Amerikanka). I oni imaju curicu - jedna od njih joj je bioloska majka (odabrale su nepoznatog donora).

    U biti se tu ne radi o posvajanju (odnosno, posvaja samo jedan partner jer je drugi s djetetom bioloski vezan), no eto - poznajem ta dva para, i o njima i odnosu prema njihovim curicama, stilu odgoja, itd., imam odlicno misljenje.

  27. #127
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    OOOps , htjela sam replicirati TATI MATI (sorry tatek, nedopustivo je s moje strane što sam vas uspjela pomiješati iako vas je svega par muških na forumu, potrudit ću se više ubuduće)

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    I dalje nema nikog ko poznaje parove koji su posvojili djecu...Cekam Apricot i Eltona....

  29. #129
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    I dalje nema nikog ko poznaje parove koji su posvojili djecu...Cekam Apricot i Eltona....
    Kako nema? Procitaj malo bolje...

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Pa procitala sam...tvoji poznanici imaju djecu kojoj su bioloski roditelji. Takve znam cak i ja...

  31. #131
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Pa procitala sam...tvoji poznanici imaju djecu kojoj su bioloski roditelji. Takve znam cak i ja...
    U oba slucaja, sa svake strane je po jedan partner posvojio dijete.
    U prvom slucaju je jedan bioloski roditelj a drugi rodjak, ali u drugom slucaju jedna od majki nema nikakve bioloske veze s djetetom.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa
    osobno mislim da ljudi previše guraju svoje nosove tamo gdje im nije mjesto i da prvo trebaju pomesti pred svojim vratima. Nisu mi jasni ljudi koje brine kaj ja znam porast homoseksualizma u svijetu, a ne brine ih raspad vlastitih obitelji.
    Odlicno receno !

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Razumijem.
    Ja govorim o situaciji da Elton i David odu u neki dom i posvoje dijete.
    Dakle niti jedan roditelj nema biolosku vezu s njim.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Sve to poravdavate i sutite dok se ne desi vama kao sto je ne znam tko rekao da...NEMA NISTA PROTIV DOK SE NE DIRA NJU !
    Dok nam se ne desi...što?

  35. #135
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Sve to poravdavate i sutite dok se ne desi vama kao sto je ne znam tko rekao da...NEMA NISTA PROTIV DOK SE NE DIRA NJU !
    Dok nam se ne desi...što?
    Da te posvoje dva zgodna dečka, mommy!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Sanja

  37. #137
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    ja bih da se ovo zaključa...

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Dok nam se ne desi...što?
    Dok se ne desi da tvoj "Marko" dofura mado "Tomislava" i kaze evo mama ovo je moj dragi i zivjet cemo tu na katu !
    Ti ces narano kao ultracool mama reci...odlicno sine nema problema, a ako treba pricuvat unuce tu sam !
    Unuce ?
    Aha, oprosti sine zaletila sam se malo.
    Ma nema frke mama evo ja sam dao svoju spremu sestri od Tomislava pa ce nam ona rodit malu curicu koju ces moci cuvat.
    Oooo, pa to je odlicno sine...kazes ti !
    Znas sine sviđa mi se to kaj se tako igrate sa djecom i kak se sve moze na ovom svijetu. Bravo ja te podrzavam, a i mogao bi dati jos spreme za susedu Baricu bas da vidim kakvo bi djete ispalo !

    I svi su zivjeli sretno i zadovoljno !

  39. #139
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Sve to poravdavate i sutite dok se ne desi vama kao sto je ne znam tko rekao da...NEMA NISTA PROTIV DOK SE NE DIRA NJU !
    Dok nam se ne desi...što?
    da, to i mene zanima?

    dok mi dijete ne izjavi da je homoseksualac?

    pa baš zato i jesam za mogućnost homoseksualnih brakova i posvajanja, da bi mi i dijete jednog dana moglo ostvariti svoje želje (ako će joj/ mu brak i posvojenje biti želje).

  40. #140
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    već si odgovorio.
    a i ja tebi

    ovdje me muči još jedna stvar, generaliziranje da je prihvaćanje homoseksualizma pomodarstvo.

    kod mene to nipošto nije slučaj, ja tako razmišljam jer su me roditelji tako odgojili.
    i tako sam razmišljala kad sam imala 10 godina i kad sam imala 20, a razmišljam i danas.

    i znam da bi me moji roditelji u potpunosti bili podržali, da se desilo da sam homoseksualne spolne orijentacije.
    kao što će podržati i svoje unuče.
    a i ja svoje dijete.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Da se razumijemo...
    Ja isto tako necu Viti, NIKAD okrenut leđa bez obzira na bilo kaj !
    No razlika je u tome kaj joj ja isto tako NIKAD necu kupovat slikovnice koje podrzavaju i objasnjavaju kako je gay O.K. jer nije.
    Isto tako stoji za one pjesmice i narodnjake i da ne nabrajam dalje.

    Ha, cuj kako stvari stoje mozda cu ja biti u manjini za par godina, pa ce p***** morat poštovat moje mišljenje jer sam manjina !

  42. #142
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni bi moji kupovali takve slikovnice, da ih je onda bilo

    (i morala sam ti editirat onaj pogrdni naziv iz gornjeg posta)

  43. #143

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    E, upravo to htjedoh pitati.

    Što da vam dijete jednog dana kaže da je gay?

    Ha? što onda?

    Do viđenja?

    Zato nemojte nikoga osuđivati jer ne znate što vas sutra čeka od vaše djece.

    Osim ako već imate spreman negativan odgovor na moje pitanje.

    A i opet bih preporučila slikovnicu "Super je bit različit". U svakom pogledu.
    Da je više nas takve slikovnice čitalo u vrtićima (a smatram da bi to trebala postati obavezna literatura u vrtićima) bilo bi manje ovakvih predrasuda

    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Mommy zar ti stvarno mislis da ljudska rasa moze opstat sa istospolnim brakovima
    I ja ću odgovoriti. Stvarno mislim da može opstati. Zato što će oni uvijek biti manjina. I potpuno mi je nebulozna ona izjava u Saboru da sad želimo napraviti homoseksualno društvo (ili tako nekako, ne znam citat). Koje homoseksulano društvo? Koliko gayeva ima u RH, koliko u svijetu? Pa nije to trend, modni hit ovog ljeta p ćemo sad svi postati gay jer je to inn (kako jje netko gore rekao).
    I meni je vrijeđanje kad netko kaže da ja želim biti u modi i in pa sad podržavam homosesulace. Znači, nemam svoje mišljenje, nego se povodim za većinom, a trenutno je in podržavati ih?[/code]

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    U "nase" vrijeme nije bilo takvih knjizica niti je bilo govora o tome pa samo ispali više-manje O.K. zar ne ?

    Upravo zato ne vidim razlog da bi sad ja forso Vitu da cita slikovnice gdje se podrzava homice, a jos manje da to postane obavezena literatura.

  45. #145
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa
    ovo mi miriši na svađu


    dozvoljavanje posvajanja jednoj osobi, a to je kod nas dozvoljeno koliko znam, nija ništa bolje niti lošije od posvajanja od homoseksualnog para. štoviše, kako zakon, koji ne priznaje homoseksualne zajednice, može znati da li je osoba koja kao samostalan roditelj podnosi zahtjev za posvajanjem, nije ujedno i homoseksualac.

    a vi koji spominjete traume i teret i ostale truć trać fore, pomislite kolika je trauma i teret odrastanje u domu BEZ iti jednog roditelja.

    bolje roditelji homoseksualci koji će voljeti i brinuti se o djetetu, nego neki biološki roditelji o kojima čitamo po crnim kronikama.
    Apsolutno.


    Nego: Što biste učinili da vam se dijete deklarira kao homoseksualac? Da li bi ste onda postali tolerantniji?

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

    Početno

    Cijelo vrijeme ustvari zelim rec da Sabor RH ima puuuuno pametnijeg posla i vaznijih zakon za izglasat nego istospolne brakove !

    Neka izadu na ulicu i pogledaju oko sebe kakva nam je drzava, a ne glumit idiote !

  47. #147
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    U "nase" vrijeme nije bilo takvih knjizica niti je bilo govora o tome pa samo ispali više-manje O.K. zar ne ?
    Ako misliš da je netolerancija različitosti "više-manje ok", onda smo svi ispali super. 8)

  48. #148
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    onima koji se boje da će homosexualci prevladati preostaje da se bjesomučno bace na stvaranje puno male "normalne" djece i spriječe katastrofu koja nam prijeti
    mene nije strah mogućnosti da mi sin dovede zeta jednog dana, nego činjenice da će mu kreature koje nemaju ama baš nikakve veze s njim zagorčavati život, a zbog čega, kojim pravom???
    zato želim da svi dobri ljudi imaju iste šanse, (a i lošima želim iste šanse da završe u zatvoru)
    bilo kakva diskriminacija je diskriminacija
    nema onoga tko na bilo koji način ne bi mogao biti diskriminiran
    a svijet iz te perspektive izgleda puno drugačije

  49. #149
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj aries24 prvotno napisa
    nema onoga tko na bilo koji način ne bi mogao biti diskriminiran
    a svijet iz te perspektive izgleda puno drugačije
    Upravo tako!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •