Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 203 od 203

Tema: A gdje ste vi bili?

  1. #201
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam zašto bih ti davala linkove o njegovoj djeci?!? mislim da se još uvijek ne razumijemo, ali nema veze. idemo dalje.
    Ma, nekako to percipiram kao tvoj stil - aha, a rekla si ovo, vidi link - pa ipak ono... pa da mi ne nađeš neku priču jao i kuku žalopojka nekog od mandele kako ga/ju je otac zapostavljao a konto aktivizma. A ja sam produktivna u postovima, ali nemam vremena prije svakog posta pretražit gugl brzinski ima li takav neki link... da nije pretjerano linkom na link. U tom stilu - ja se ne izražavam precizno, biće zato i radim pomutnju, nadam se da kompenziram količinom, nemam pjoma.

  2. #202
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a u hrvatskoj...ljudi mole boga da im bude bolje, a političari bogu zahvaljuju što im je dao takav narod. i vjernici i agnostici i ateisti
    fakat imaš pravo.
    znam ja nas, .ebo ti nas.

  3. #203
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma, nekako to percipiram kao tvoj stil - aha, a rekla si ovo, vidi link - pa ipak ono... pa da mi ne nađeš neku priču jao i kuku žalopojka nekog od mandele kako ga/ju je otac zapostavljao a konto aktivizma. A ja sam produktivna u postovima, ali nemam vremena prije svakog posta pretražit gugl brzinski ima li takav neki link... da nije pretjerano linkom na link. U tom stilu - ja se ne izražavam precizno, biće zato i radim pomutnju, nadam se da kompenziram količinom, nemam pjoma.
    ma skužila sam na što tehnički misliš, ali argumentacijski nema nikakvog razloga da ti to lijepim, prije da ti meni lijepiš tužnu priču o tome kako su mu djeca patila.
    vidiš da smo se pogubile

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •