Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 101

Tema: Grudnjak za velike grudi

  1. #51
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    pokušavam kupiti grudnjak. mislila sam naručiti "adoru", ali u mojoj veličini nema skoro ništa. molim vas, ako je netko naručivao s interneta, napišite mi s koje stranice (neka na kojoj se može vratiti, zamijeniti i sl.). užasava me pomisao da krenem po dućanima, a ne želim kupiti četvrti jednaki grudnjak. nekako sam prošla zimu, a sad po ljeti sve se jasnije vidi u tankim majicama.

  2. #52
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ja sam na ebayu naručivala kod nekoliko prodavatelja. Zadnje je knickersboxersglory i ti su me trpili do besvjesti.
    poštarina je bila cca 3 funte pa sam naručila 2 grudnjaka poznatog proizvođača, ali mi model nije odgovarao pa sam ih vratila. Onda sam naručila druga 2, nisu mi opet naplatili poštarinu. jedan je bio dobar, drugi sam vratila (to je bilo u studenom i prosincu)
    nisu mi uspjeli vratiti novce na PayPal račun pa sam ih ja ostavila kao store credit i sad u ožujku naručila još jedan. I nisu mi naplatili poštarinu.
    U međuvremenu su mi pisali da me napomenu da pokušam srediti PayPal da mi vrate novce
    vjerojatno bi mi bilo isplativije da sam ih prodala ovdje pa naručila nove i platila novu poštarinu, ali ja imam prečudno veličinu pa nisam našla kupce u nekom razumnom roku pa sam ih vratila nazad

  3. #53
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Eto mene iz shoppinga.

    Od cijelog splita i okolice, lisci, triumpha i hubera našla sam jedan jedini ređipet koji mi odgovara.
    Naravno, u Anite.
    Isprobala sam sve modele u mojoj veličini (80g), ovaj je jedini bio ok.

    Ako mi izviri žica samoubit ću se.

  4. #54
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    evo mene opet. trebam kupaći. anita mi je trenutno preskupa dok nemam popusta. u veličini koja meni treba imaju samo jedan model koji mi i nije nešto, ali d aje manje novaca uzela bih ga.
    vjerojatno ću naručit preko neta, ali vidjela sam da ima u HM u West Gateu njihova + linija za okruglaste.
    ovaj djeluje zgodno
    jel netko to vidio? ove "padded košarice" su tvrdo podstavljene ili mekano? djeluje mi zgodno što se vezuje oko vrata pa se mogu podići grudi?
    vidio netko? kako vam se čine? ne da mi se ići do tamo samo radi kupaćeg

  5. #55
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja isto čekam taj u H&M ,ali splitski je loše opremljen, nikad ništa sa reklamenema...nisam ni znala da se može naručit preko weba, daj link pliz
    Posljednje uređivanje od nahla : 12.06.2013. at 14:49

  6. #56
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja sam ga uzela još lani u calzedonije, ugurala sam se u gornji dio br. 5, ali nije bašda je sve stalo.

    No to me ni malo ne uzrujava

  7. #57
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    ja isto čekam taj u H&M ,ali splitski je loše opremljen, nikad ništa sa reklamenema...nisam ni znala da se može naručit preko weba, daj link pliz
    nije link na HM, nego ebay. našla sam u svojoj veličini od proizvođača čije grudnjake imam i naručila. zvala sam prije toga WG i rekli su da oni to nemaju, ali bi trebali dobiti. a ja nemam vremena/volje to čekati, sazivati i sl.

  8. #58
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    link pliz

  9. #59

  10. #60
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno


  11. #61
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ajde javi kakve je kvalitete,ja sam isto gledala jedan panache, baš me zanima

  12. #62
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    ajde javi kakve je kvalitete,ja sam isto gledala jedan panache, baš me zanima
    može. ja imam njihova 2 grudnjaka i zadovoljna sam.

  13. #63
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Meni isto treba kupaći, a da ne ostavim čitavi porodiljni za njega... Kako Adora stoji? Dosad sam imala jedino triumph (sad mi je preskup) i evo godinu dana guram pamučni grudnjak iz CA, namjerno sam kupila malo veći, pa mi je dobar.

  14. #64
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Na Adora zavisi na što naletiš. Nekad je super povoljno, nekad je uobičajena cijena kao i drugdje

  15. #65
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Trenutno nema broja koji meni triba... ah :/

  16. #66
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    ajde javi kakve je kvalitete,ja sam isto gledala jedan panache, baš me zanima
    evo me. stigao je. pogodila sam veličinu i pristojno mi stoji. od naprijed je izvrstan, iza mi se baš ne sviđa ova traka preko leđa, ali jasno mi je da mi nešto mora držati cice. naramenice su dosta uske (kao i inače kod Panache modela, vidi se na fotki), ali ta traka iza i žice bi trebale dobro držati grudi.
    kvaliteta - sama tkanina mi se pod rukom čini tanja nego anitin koji imam i onaj kojeg sam probala u dućanu. Ali mislim da to nije problem. brže će se sušiti.
    Koliko će trajati, ne znam. meni je bitno da potraje ovo ljeto jer je Mo najavila da od jeseni više neće ići na bazen.

    Da se vratim na Anitu. Ja imam nekoliko njihovih kostima i svi dosad su mi dugo trajali i bili super kvalitete. neki su nošeni više godina (uzeti u obzir da više ne živim na moru nego idem 3-4 tjedna na godišnji, šmrc)
    Međutim, ovaj kojeg sam kupila prošlo ljeto se na više mjesto prilično razrjedio. Pretpostavljam da je problem u kloriranoj bazenskoj vodi (od listopada idemo na bebe vidre 3-puta tjedno, skoro svaki mjesec)

    Ako misliš naručivati Panache, javi se ako trebaš neku pomoć oko odabira veličine. Ja imam Anitu 46 i taj mi je sad velik, ali kad sam probala novi u dućanu 44 mi je bio malen, a 46 dobar. Veličina 46 je UK 20, ali sam ja ipak uzela 38 jer sam tu veličinu uzimala i grudnjake.

  17. #67
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    bome iscrpno, puno ti hvala baš me zanimalo kakav je materijal jel tanji i to.a idila sa i neki model M&S pa sad moram vidjet to nekako u Zg uzet

  18. #68
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    bome iscrpno, puno ti hvala baš me zanimalo kakav je materijal jel tanji i to.a idila sa i neki model M&S pa sad moram vidjet to nekako u Zg uzet
    osim što sam krivo napislala da je 46 kao UK 20, umjesto 40

  19. #69
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ja ne mogu zamisliti da grudnjak kupujem preko neta,a sve zivo kupujem po internetu! Iako znam broj I sve detalje I radila sam U triumpha, jednostavno grudnjak Moran probati. Cini mi se da cu narucit kupaci preko lisca web shopa Ali jedino ako postoji opcija da ga mogu vratit!

  20. #70
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne mogu zamisliti da grudnjak kupujem preko neta,a sve zivo kupujem po internetu! Iako znam broj I sve detalje I radila sam U triumpha, jednostavno grudnjak Moran probati. Cini mi se da cu narucit kupaci preko lisca web shopa Ali jedino ako postoji opcija da ga mogu vratit!
    pa vidi gore kod meneu postu 52 koliko sam komplicirala i vraćala. a prije nego sam prvi put kupila sad sve prostudirala i srećom pogodila.
    a sad uglavnom kupujem istog proizvođaća pa mi ni to ne paše sve

  21. #71
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    dobro, to kontam da se i može vraćati. Al, onda se opet vraćam na te njihove veličine, jednostavno sam glupa za skužiti Meni treba 85E, a rijetko gdje uspijem naći da baš piše veličina košarice, većinom su to brojevi kao konfekcijske veličine!

  22. #72
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    dobro, to kontam da se i može vraćati. Al, onda se opet vraćam na te njihove veličine, jednostavno sam glupa za skužiti Meni treba 85E, a rijetko gdje uspijem naći da baš piše veličina košarice, većinom su to brojevi kao konfekcijske veličine!
    Zavisi gledaš li jednodjelne ili dvodjelne. Veličina 85 bi trebala biti UK 38 (to nisu konfekcijski brojebi nego inči) košarica bi valjda ostala E. na hrpi UK stranica možeš naći točne mjere i načine izračuna. u principu bi trebala izračunati u inčima, nešto oduzeti (čini mi se 2 ili 4) i onda gledati koji ti je najbliži parni broj. tako izračunaš broj. dubinu košarice računaš po broju centimetara razlike.
    Ja sam po mjerama bliže 40, ali sam negdje pročitala da je bolje uzeti za jedan broj užu traku, a za jedno slovo dublju košaricu. meni se to pokazalo kao izvrstan način i uvijek pogodim veličinu.
    Naravno problem je u tome što nije svaki grudnjak isti iako ima isti broj. i ja bi prij došla u Anitu sa točno svojim brojem i opet morala isprobati bezbroj grudnjaka dok ne nađem idealan.

  23. #73
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    otprilike sam skuzila. Imam onaj krojacki metar sa incima, pa bi se dalo izracunati! Btw imas pp

  24. #74
    mamalada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    201

    Početno

    Evo moje teme.
    Nda, ja već godinama kupujem Liscinu Sabrinu. Ne može bit bapskiji. 85 E. Tko se mora smijati, sad je trenutak. Široke naramenice, čvrrrsto tkanje, žičice sa strane (koje ja uredno izvadim) i odlično drži moje balune. O crti ne brinem previše, ali da, čak mogu postići i relativno provokativno poprsje, nije da to i činim, briga me, uglavnom: grudi mi nisu kipuće iz premalih košara, ne urezuje mi se na leđima i slične ljepote koje viđam po cesti

  25. #75
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    probala sam desetke grudnjaka i kupila minimizer u triumph-u, sad imam još jedan isti, pa ću najstariji baciti. iako sam bila odlučna da ću kupiti nešto jeftinije od 200kn, nisam uspjela (mislim da sam platila 265kn, tako nekako je cijena). veličina 80D, nije se promjenila.

  26. #76
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Jesi možda vidjela je li bilo tog modelaa 85F?
    Kako sam smanjila dojenje smanjile se i one, a ne daje mi se ponovno 400+ kn za grudnjak.

    Citiraj mamalada prvotno napisa Vidi poruku
    Evo moje teme.
    Nda, ja već godinama kupujem Liscinu Sabrinu. Ne može bit bapskiji. 85 E. Tko se mora smijati, sad je trenutak. Široke naramenice, čvrrrsto tkanje, žičice sa strane (koje ja uredno izvadim) i odlično drži moje balune. O crti ne brinem previše, ali da, čak mogu postići i relativno provokativno poprsje, nije da to i činim, briga me, uglavnom: grudi mi nisu kipuće iz premalih košara, ne urezuje mi se na leđima i slične ljepote koje viđam po cesti

  27. #77
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ne znam smijem li ovdje napisati?
    poklanjam ogroman grudnjak za dojenje, anitin, mislim da je 100F (isprala se etiketa)

  28. #78
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    jel neka isprobala air grudnjak koji se reklamira u top shop.u?
    http://www.topshop.com.hr/ljepota_zd...Fcud3godNz4Anw#

    kakav je?

  29. #79
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    jel neka isprobala air grudnjak koji se reklamira u top shop.u?
    http://www.topshop.com.hr/ljepota_zd...Fcud3godNz4Anw#

    kakav je?
    Za velike grudi totalno bez veze. Imam neku jeftiniju verziju iz c&a , koji mi glumi top preko grudnjaka ponekad .Mrzim grudnjake u kojima grudi izgledaju kao amorfna masa, a u ovom izledaju tako.

  30. #80
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Upravo sam naslov ovog topica procitala kao "Grudnjak za velike oči".
    Super mi je ova nova godina.

  31. #81
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cure, ja sam kupila u M&S dva pamučna sa žicom. Inače su 200 kn, ali je bio popust na sve od 20% pa sam platila 160 kn i ja sam oduševljena.
    Naramenice se ne utiskuju, traka ispod grudiju je lijepo široka, fino cicke u njima izgledaju i baš su lijepi. Nikako bapski.

  32. #82
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Za velike grudi totalno bez veze. Imam neku jeftiniju verziju iz c&a , koji mi glumi top preko grudnjaka ponekad .Mrzim grudnjake u kojima grudi izgledaju kao amorfna masa, a u ovom izledaju tako.
    treba mi za C kosarice
    na reklami dobro izgleda, iako vise kao top nego kao grudnjak
    zato pitam jel cemu

  33. #83
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ja sam kupila u M&S dva pamučna sa žicom. Inače su 200 kn, ali je bio popust na sve od 20% pa sam platila 160 kn i ja sam oduševljena.
    Naramenice se ne utiskuju, traka ispod grudiju je lijepo široka, fino cicke u njima izgledaju i baš su lijepi. Nikako bapski.
    e ovo trazim
    pamucni, sa zicom
    BEZ pojastucenja

    jos da ima u nekim bojama...

  34. #84
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    air grudnjak je pušiona jer ne drži i ne oblikuje apsolutnu ni malo.
    Napravljen je od materijala kao za najlonke, znači sintetika.
    Bilo je takvih topića godinama prije za kupiti od firme Sanpellegrino.
    Ja imam dva i to još od neke njihove premijum kolekcije, ali tada sam imala 40 kila manje nego sada i gotovo uopće nisam imala cice
    To nikako nije za veće grudi.
    To je za žene s malim grudima koje zapravo ne trebaju klasični grudnjak.
    Što se tiče toga da na reklami dobro izgleda pa nije ni čudno kad na reklami nema ni jedna žene sa stvarno velikim, teškim grudima. Sve su neke mršavice i grudi su umjetne, a takvima isto ne treba grudnjak. Stoje same po sebi kao dva kokosa.
    M&S grudnjaci koje sam ja kupila su u boji: jedan je sivi, a drugi onako žućkasti kao boja slonovače. Meni su prelijepi i jako su funkcionalni.

  35. #85
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Tanči, ja sam istu stvar pomislila o tim grudnjacima kad sam gledala reklamu
    A uskoro ću se sama uvjeriti u to
    Naime, svekrva je niska, jaka, al gotovo nema sisa, a planira naručiti taj grudnjak.
    Ja sam dosta viša i mršavija od nje, al velikih sisa pa ću pokušati probati njen grudnjak kad ga tek dobije baš da vidim. Već smo se dogovorile
    Iako sam joj rekla da ja mislim da će se moje cijenjene razlijevati u tome

    Ja nosim 85E. U subotu sam u Lisci na 40% kupila 2 grudnjaka (svaki po 126kn), i danas u Yamamayu na 50% morala sam još jedan uzeti (100kn)
    Inače uvijek kupujem u Triumpha po 300+ kuna (jer imaju i broja i izbora), pa mi je ovo dobro uletilo

  36. #86
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Slazem se. Meni su isto njihovi grudnjaci najbolji. Postoji isto marka koja se moze naruciti preko interneta. Zove se curvy kate i odlicni su. Rade jako lijepo donje rublje upravo za oble zene.

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ja sam kupila u M&S dva pamučna sa žicom. Inače su 200 kn, ali je bio popust na sve od 20% pa sam platila 160 kn i ja sam oduševljena.
    Naramenice se ne utiskuju, traka ispod grudiju je lijepo široka, fino cicke u njima izgledaju i baš su lijepi. Nikako bapski.

  37. #87

  38. #88

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    6

    Početno

    ovo potpisujem, jer imam slicnu situaciju

  39. #89
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Jel se može negdje online kupiti?

  40. #90
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ima dosta na uk ebayu

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Jel se može negdje online kupiti?

  41. #91
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Jel se može negdje online kupiti?
    Moze se na ebayu i amazonu

  42. #92
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

  43. #93
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Jel se može negdje online kupiti?
    http://www.undercoverexperience.co.u...php?cPath=1279

    Imam odlična iskustva s njima, UK je pa nema brige oko carine.

  44. #94
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.undercoverexperience.co.u...php?cPath=1279

    Imam odlična iskustva s njima, UK je pa nema brige oko carine.
    može pomoć oko veličine ako si već uzimala
    85F nosim

  45. #95
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Žao mi je, stvarno ne znam. Imaš ovdje konverter, ali ne znam koliko je pouzdan: http://www.85b.org/bra_conv.php Ima ih još, kao i uputa kako odrediti točnu veličinu. Ja sam dobar dio svog života nosila preplitke košarice i preveliki opseg dok nisam bila u jednom dućanu koji se specijalizirao za prodaju većih brojeva (više ne postoji) gdje su me izmjerili i otkrili mi novi svijet savršenog grudnjaka

  46. #96
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    85 Je u nacelu 38 ali svakako bi bilo dobro naci neku stranicu koja ima dobre upute za mjerenje i odredivanje velicine. Mislim da je bas ovaj navedeni under.exp ima

  47. #97
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    morat ću provjeriti nekako
    imala sam trudnički, odn.za dojenje 38DD naručen prema tim nekim konverterima i košarice su ok, ali okolo širok
    Posljednje uređivanje od alkemicar : 11.03.2015. at 17:50

  48. #98
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj alkemicar prvotno napisa Vidi poruku
    morat ću provjeriti nekako
    imala sam trudnički, odn.za dojenje 38DD naručen prema tim nekim konverterima i košarice su ok, ali okolo širok
    onda smanji na 36 i povećaj košaricu. ja sam našla neki savršeni vodič i sve što sam naručivala s neta mi je pasalo po veličini (eventualno mi nije odgovarao kroj)
    Potražit ću večeras kad nju legnem
    Posljednje uređivanje od rossa : 11.03.2015. at 19:28

  49. #99
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    evo sam ga imala spremljenog
    http://www.brastraps.com/brafit.htm

    ali prvi put kad sam naručivala online sam naručula na ebayu neki koji je bio skroz jeftin i imao je opciju vraćanja (iako je u osnosu na anitu sve jeftino)

  50. #100
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    meni je njihov vodic super jer je u slikama
    http://www.figleaves.com/uk/fitting-...ra-calculator/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •