Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 68

Tema: Falkensteiner Borik

  1. #1
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno Falkensteiner Borik

    Zanimaju me iskustva, o čemu treba voditi računa (nas 4-mm, ja, šefica 6 g i beba 2 mj)..jedni kažu raj, drugi da ne vrijedi tih novaca..planiramo ići u neki hotel s kvalitetnom animacijom za djecu početkom 9. mj, pa nam je ovo uži izbor..

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sad nisam bila dole ali sam prolazila kroz onaj u Crikvenici, lijep je i velik,

    inače više manje svaki hotel ima animaciju za klince recimo i oni u biogradu, ali su povoljniji od frakenštajna ( tak mi zovemo te), inače mi ljetujemo u apartmanu , ali se klinci ponekad podruže s decom koja su na animaciji u vježbanju, crtanju i sl.

  3. #3
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi smo bili na plaži njihovoj i jako mi se svidjelo. Puno sadržaja za sve i velike i male! i sve ti je blizu pogotovo Zadar!

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    po mom susu imaju dosta visoke cijene, a ako se može koristiti njihova plaža i sadržaji kak ja mislim, možeš uzeti negdje blizu neki jeftiniji, a tam provoditi vrijeme.

  5. #5
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ovo ljeto nam je gratis-poklon..samo treba odredište definirati..obzirom da ćemo tada imati bebu cca 2 mj bitno mi je da ne moram misliti na kuhanje i cjelodnevno zabavljanje starije šefice.Da nam svima bude ugodno

  6. #6
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sam bila na jednom vikendu
    bez djeteta, tako da ne znam kakve aktivnosti nude za njih
    ok je, ali niš spektakularno

  7. #7

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    ovo ljeto nam je gratis-poklon..samo treba odredište definirati..obzirom da ćemo tada imati bebu cca 2 mj bitno mi je da ne moram misliti na kuhanje i cjelodnevno zabavljanje starije šefice.Da nam svima bude ugodno
    se može prikrpat ili bar da ti kojeg klinca uvalim?

  9. #9
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    za vesperu znam da je odlično ali ne usudim se s jako malom bebom na otok..
    u obzir naravno dolaze i drugi hoteli koji imaju sadržaj za klince, pa ako imate preporuke slušam. Mi inače ljetujemo u apartmanima i na Makarskom primorju što nam je za ovo ljeto daleko (6-7 sati vožnje mi je puno s bebom) i nemamo s hotelima apsolutno nikakvog iskustva.slušam iskusne..
    haha jelana o na žalost ne, možemo iskoristiti samo mi, nije prenosivo na druge niti možemo unovčiti. čak sam i bebu jedva ugurala jer se još nije rodila
    Posljednje uređivanje od pužić : 31.03.2013. at 18:43

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    puzic, odi opusti se i nek sefica uziva,
    sad moras bas u borik ili bilo koji njihov hotel?
    mislim da ti je bucka bila boriku.

  11. #11
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    u Borik se više ne može ući na plažu samo tako, tj. samo gosti hotela!

  12. #12
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    za vesperu znam da je odlično ali ne usudim se s jako malom bebom na otok..
    u obzir naravno dolaze i drugi hoteli koji imaju sadržaj za klince, pa ako imate preporuke slušam. Mi inače ljetujemo u apartmanima i na Makarskom primorju što nam je za ovo ljeto daleko (6-7 sati vožnje mi je puno s bebom) i nemamo s hotelima apsolutno nikakvog iskustva.slušam iskusne..
    haha jelana o na žalost ne, možemo iskoristiti samo mi, nije prenosivo na druge niti možemo unovčiti. čak sam i bebu jedva ugurala jer se još nije rodila
    Mali Lošinj nije baš otok u punom smislu riječi. To je grad od cca 10.000 stanovnika sa ambulantama i hitnom (pretpostavljam da te to muči)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ja koja živim tu , nemam pojma o hotelima , ali o plaži znam... katastrofa
    Pješčana uvala je stalno mutna , a onaj dio di su kamenja je grozan za ući i nije uopće pogodan za djecu ,
    popodne ima stalno nekakve trave u plićaku koju nanesu valovi ...ali zato znam da imaju izgrađeno jako puno bazena ,
    pa vam to možda može kompenzirati plažu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Mi smo bili zimus s klincima na vikendu. Animacije nije bilo, ali mogu reći da im je hrana bila fantastična.

  15. #15
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ti je bucka bila boriku.
    bucka je ko doma u boriku i ide opet vrlo skoro
    ja sam velika obozavateljica svih falkensteiner hotela (i u RH i vani)
    diadora u punta skali je najnoviji obit hotel i ful je prilagođen djeci
    ima animaciju, tobogan, bazene, gusarski brod na otvorenom, super klopu, preljubazne konobare, ležaljke u hladu u šumi pred hotelom
    minus je što nema ništa hlada na tim dječjim stvarčicama i što "nema dušu"

    funimation borik ima manje sadržaja za klince, ali ima super wellness, bazene, finu klopu, tobogan, puuuuuno hlada, mini dječji parkić, ok igraonicu sa super tetama (prije su bile 2 sestre, a mislim da je sad samo jedna) i definitivno ima dušu

    mi smo tamo već stalni gosti i stvarno uživamo

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    čak sam i bebu jedva ugurala jer se još nije rodila
    inače svaki dobar čak i onaj nedobar hotel imagratis za bebe čak do 2-3godine, tak da me ovo jakočudi.

  17. #17
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    hvala na info, mi planiramo ići u terminu 31.7-7.9. to je zadmnji termin kad imaju animacije,a do tad će nam bebuška malo upoznati dnevno svjetlo i neki ritam uhvatiti (nadam se), a i sunce nije toliko jako ko u špici pa ćemo moći bar šetati u kolicima. što se plaža tiče nisu mi toliko presudne jer pitanje kakvo će uopće vrijeme tada biti za kupanje, bitan mi je sadržaj za stariju, bazeni i sveukupno da nam bude ugodno, da ne mislim na klopu i pospremanje.
    Što se Lošinja tiče znam da imaju hitnu i liječnike ali opet nisam sigurna da bi se mogla opustiti znajući da sam ovisna o trajektu za nedaj Bože (to je jače od mene).
    za bebušku i djecu je hotel besplatan nego imala sam malih problema kad smo prijavljivali na vaučer putnike (mi postojeći ok, ali beba nerođena je pod beba xy, malo su tu stiskali, no sve ok)
    bucka ako može malo detaljnije o animacijama-je li to jednom dnevno sat-dva ili se protegne kroz neko vrijeme mislim na Borik?kakva vrsta sobe nam je ok s obzirom da trebamo pomočni za stariju i krevetić za bebu?je li prilagođen hotel za kolica i td..može i na pp hvala

  18. #18
    tomita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    766

    Početno

    pužićka nemam iskustva s hotelima, al ne mogu odoljeti da ne čestitam

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    vidim da si pužićka fulala skroz datume.
    Ali ako ja mogu ko stranac koji to vidi sa strane animacije su tipa

    9-10 vježbanje , stolni tenis i slično ponekad šetnje, za velike vožnje biciklom
    pol10-12 akvaajrobike u nekom od bazena ili pličaku

    popodne nešto tipa odbojka na pijesku
    aerobike za velike oko 17 sati

    navečer disko za klince

    obavezno takvi hoteli imaju neku prostoriju gdi se može poigrati ( kolko sam skužila većinom sami ili s roditeljima), ponekad je tamo i neko od osoblja

  20. #20
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Jelena haha imas pravo (trudnicki mozak steka) datum je 31.8-7.9. . Hvala za info.jos me zanima je li potrebno uzimati i rucak ili je dovoljan polupans?opcenito mislim na smjestaj u hotelima..

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Po količini hrane je polupansion sigurno dovoljan, ali zavisi možete li izdržati bez hrane ili na nekom brzom obroku od doručka do večere.
    Mi smo recimo bili u gore spomenutoj Vesperi, i tamo je ponuda hrane stvarno ogromna i bogata, i najeli bi se do sita, ali moj muž i dijete bi se već oko podneva počeli raspitivati za ručak, pa smo svaki da i ručali vani - što je i previše i preskupo.
    (možda bi nam zapravo bolje odgovaralo imati doručak i ručak).

    Mi smo inače u Vesperi bili u proljeće, pa ti mogu reći kako tamo izgleda animacija za djecu - to je u stvari cjelodnevno čuvanje (naravno dijete možeš ostaviti na čuvanju koliko želiš), a oni sa djecom nešto po malo rade - imali su nekakvo vježbanje ujutro, uvježbavali su korake za ples, no većinu vremena je tzv. "slobodna igra" - imaju neku (malu) prostoriju sa nešto igračaka i društvenih igara pa se djeca tamo igraju a animatori ih čuvaju. Vjerojatno je preko ljeta taj program nešto bogatiji, no animatorica mi je rekla da oni djecu ne vode na plažu, nego jednom u tjedan dana na bazen.

  22. #22
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    u Lođinju znam da u polupansion uključuju gratis ručak za klince, pogledaj si na stranicama, kumovi bili prošle godine i oduševljeni Lošinjom.

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bravo, tako je, to je istina, djeca imaju besplatan ručak (što smo mi shvatili negdje treći dan), i ako ne idu na te igraonice svejedno dobiju ručak!

  24. #24
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    navlačite me na Vesperu

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    e kad je moj veliki bio mali uzimali smo polupansion, i uvijek si nekaj spakirali za u podne pojesti na plaži ( mi smo od onih koji smo od jutra do večeri na plaži ili negdje izvan smještaja), ili bi ošli do dučana i nekaj kupili.

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    navlačite me na Vesperu
    Pa ne baš, super je sve, ali ta animacija za djecu meni baš i nije nešto.

  27. #27
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    sezonski sam radila u tom hotelu i ono što mogu reći je da se osoblje stvarno trudi da gosti budu zadovoljni. pošto sam ja razmažena bodulica meni te plaže i nisu nešto, ali što se tiče male djece su čisto ok...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Ja bih cijenu tih hotela možda još i pregrmila, ali kad mi je kolegica rekla: "Ne budi luda, pa zar nećeš valjda u dječji hotel?!? Pa tamo su madrac svi zapišani, puno dječurlije, buka i sl. itd....." I slične stvari mi je napričala, ja sam odustala i od tada mi nije palo napamet ići u neki takav hotel... S djecom baš i ne idem često u hotele, ali ako idem onda biram neki novouređeni, nove sobe i sl. Obično su to i bolji hoteli koji isto imaju animaciju (kakvu igraonicu, bazen, vanjsko igralište i sl.), manji je broj djece pa samim time i manje buke u hotelu, tako da ja dajem minus Falkensteineru

  29. #29
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo, tako je, to je istina, djeca imaju besplatan ručak (što smo mi shvatili negdje treći dan), i ako ne idu na te igraonice svejedno dobiju ručak!
    Ako misliš na Vesperu, nemaju više.
    Dobiju samo neki podnevni snack. Ili kolač.
    Mojim dečkima je njihova animacija bila ko-ma,
    evo ti bojice i papir pa crtaj
    ili uzmi društvenu igru pa se igraj sam. :zijev:
    Općenito su animatori bili potpuno nezainteresirani za išta.

    Ali zato je hrana u Aurori i Vesperi vrhunska, sve same delicije.
    Posljednje uređivanje od piplica : 01.04.2013. at 22:22

  30. #30
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    E ne znam, mi smo u Vesperi bili prije dvije godine baš u ovo doba godine - nakon Uskrsa.

  31. #31
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    pužić, za nedajbože ima aerodrom na Lošinju, imaju glisere kojima promet ne smeta, a obično ljeti nema bure, a ima i helikoptere, zanedajbože. Tako da se s te strane možeš opustiti. A i trajekt je brži od npr. zastoja na autocesti.
    Ali, izaberi što ti se sviđa na prvi pogled. Ja obično tako radim. Pogledam Street view oko hotela, pa se vidi kakva je okolica, pogledam slike po internetu, ne samo službene hotelske i obično nađem nešto po čemu baš to izaberem.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    248

    Početno

    A koliko soba ima taj Borik? Mi smo prosle godine bili u Vesperi. Kolicina buke u restoranu za vrijeme dorucka i vecere je nepodnosljiva. Prek dana se ta guzva ne osjeti toliko, ali na plazi su nagurane lezaljke jedna do druge da se proc ne moze. Nije mi palo na pamet ostaviti stariju curu na animaciji, jer nije bilo nikakve ozbiljne kontrole tko je doveo djecu i tko ce doci po njih. Prostorija za igranje je nis posebno, ali lici mi onak na kolodvor, malo je prljava. Sjecam se jednog malca koji je stiskao svog medica i pokusavao zaspati u kindacu (isto djeluje prljavo) sa strane, dok mu neonke svijetle u lice. Hrana je bila preslana i dosadna. Osoblje korektno,ali daleko od ljubaznih, kofere smo sami navlacili do soba.

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    tebi je bed kaj je mala dovoljno velika, a opet mala. Ja imam 2 klinaca čija je razlika 4.5 godine 8 pričam o velikima) koji se znaju sami zaigrati, prošle godine ( znači ona s 6.5 godina) žicala da idu na aqvaarjobik, i povremene animacije koje su bile vani, znači ne čubenje pohotelima. Išli su , za to vrijeme ja okupam klinca ili ga stavim spavati. S druge strane, slučjno mi je i frendica kampirala na istoj plaži 2-3 ručnika dalkje od nas, pa su i veliki i mali imali pristojno društvo.

    a ovo kaj sophie priča za ovogmalca kaj je pokušao zaspat na animaciji, to mi je tipa ono hajmo se malo veseliti, a klinca ostaviti u obdaništu,
    kad mi idemo na more klinci su uvijek tu negdje uz nas ili oko nas, nitko ih drugi ne čuva.

  34. #34
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ma ne mislim ja nijedno dijete ostavljati nekom na čuvanje a ja u provod ići..samo da dok se oko bebe zabavljam starija ima neku zanimaciju, mm će uvijek tu biti u prikrajku uz pivo. Samo d aju on ne mora baš stalno zabavljati. što se tiče crtanja njoj je i tako sad faza sjedenja i bojanja, izrezivanja i crtanja, nema problem uklapanja u nepoznato tako da bi to trebalo biti ok. Kumovi su bili u Vesper i nisu spominjali zapišane madrace, neurednost i sl..oduševljeni su..e sad sve je to osobni dojam i stvar što sve čovjek očekuje za novce koje daje. Mi smo sad na klackalici mm bi u Vesperu a ja u Borik...jedan u odnosu na drugi hotel imaju + i - stvari ...
    Oni koji su bili molim samo da mi kažete mogu li po tim hotelima s velikim kolicima nesmetano?imam i zapp pa na njega as, ali to mi baš nije draga opcija, radije bi nosila velika kolica s košarom, pa u slučaju nužde beba može i spavati u košari u sobi.hvala vam svima u svakom slučaju na savjetima, pomogli su nam puno

  35. #35
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Niti ja u Vesperi nisam primijetila nikakve zapišane madrace niti neurednost, dapače, prilično je čisto i uredno, sobe su male ali nove i prilično čiste. Što se tiče te animacije za djecu - to funkcionira na principu čuvališta djece, dakle djeca se tamo ostavljaju, ali naravno nitko neće braniti TM-u da čuči u blizini, mi smo tako jer moja nije htjela ići sama, a htjela je ići.Njoj je ta animacija zapravo bila super - imali su jednu večer i maskenbal pa su im tete napravile nekakve kostime, a i generalno joj se najviše sviđao taj dječji disko koji bude navečer.
    Mi smo bili u proljeće pa nije bilo velike gužve na ručku i večeri, a za kolica nažalost ne znam reći jer nisam obratila pažnju.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    248

    Početno

    U Vesperi imas lift do svih katova, osim prvog (ili medjukat, kako li ga vec zovu), mi smo imali tu nesrecu biti na tom medjukatu. Pa smo teglili kofere i kolica gore dolje po potrebi. Sobe su minijaturne, zvucna izolacija ne postoji, pa tako tijekom noci ili dana ima bar jedno dijete koje negdje kmeci, ako kojim slucajem tvoje suti. Balkoni su odjeljeni tankom staklenom stijenom i nama nije bio gust sjediti na balkonu i pricat npr. jer nemas nikakvu privatnost.Ako je beba na dohrani ocekuj da ces uvijek iznova morati loviti nekog da opere kak treba mikser i donese ti malo tople vode. Probala sam zamoliti da mi speku malo piletine, nezacinjene, ali to nije proslo. Ako pada kisa onda se bas nista ne dogadja jer su animacije vecinom na terasi.

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj sophie girafe prvotno napisa Vidi poruku
    speku malo piletine, nezacinjene, ali to nije proslo.
    ovo mi je jako čudno, jelsam uvijek ( čitaj samo 3 x ) bila u hotelima puno nižeg ranga od ovog kaj vi pričate, i uvijek su mi izašli u susret, čak mi je jedna glavna kuharica pred skoro 10 godina sama ponudila da će malom davati pride još i mlijeko za večeru, sama mu je znala napraviti nešto nezačinjeno

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    meni nije bilo lose s klincima tamo- deveti mjesec

  39. #39
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne mislim ja nijedno dijete ostavljati nekom na čuvanje a ja u provod ići..samo da dok se oko bebe zabavljam starija ima neku zanimaciju, mm će uvijek tu biti u prikrajku uz pivo. Samo d aju on ne mora baš stalno zabavljati. što se tiče crtanja njoj je i tako sad faza sjedenja i bojanja, izrezivanja i crtanja, nema problem uklapanja u nepoznato tako da bi to trebalo biti ok. Kumovi su bili u Vesper i nisu spominjali zapišane madrace, neurednost i sl..oduševljeni su..e sad sve je to osobni dojam i stvar što sve čovjek očekuje za novce koje daje. Mi smo sad na klackalici mm bi u Vesperu a ja u Borik...jedan u odnosu na drugi hotel imaju + i - stvari ...
    Oni koji su bili molim samo da mi kažete mogu li po tim hotelima s velikim kolicima nesmetano?imam i zapp pa na njega as, ali to mi baš nije draga opcija, radije bi nosila velika kolica s košarom, pa u slučaju nužde beba može i spavati u košari u sobi.hvala vam svima u svakom slučaju na savjetima, pomogli su nam puno
    mi smo bili pretprošle jeseni na jednom vikendu
    nika je imala 6, a bebach 2,5mj
    maleni je bio sa nama na lezaljkama kraj bazena, a nika sa tetom Megi u igraonici (jedno od drugog udaljeno 10-ak metara)
    dogovor je bio da kad niki dosadi igraonica da ju Megi dovede do nas (bila je jedino dijete tamo)
    igraonica otvorena cijeli dan, a čuvanje par sati ujutro, pa pauza za rucak, pa par sati popodne
    igraonica je velika i puna sunca, cista i uredna
    ispred igraonice je sobica za presvlacenje
    ima onaj veliki dvorac od spuzve, tobogan na kojem se spustas u loptice, neku malu kucicu...
    lift je dovoljno velik (mi imamo quinny buzz)
    mi smo bili u obicnoj sobi (nika na pomocnom krevetu, a bebach u kindacu) i bilo nam je ok
    ove godine idemo u family sobu jer nas je 5


    joooj, mogla bih satima trkeljat o falkensteineru
    u vesperi nismo bili, ali meni je totalni raj na zemlji lezati u hladu uz bazen u boriku dok pticice cvrkutaju

  40. #40
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    e da, meni je najdraze kad dobijemo sobu u centralnom objektu hotela (odmah iznad recepcije) jer ima prekrasan pogled
    jednom smo dobili u objektu iznad restorana i tamo mi nije bilo tako lijepo

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Bucka, imaš ti kakvu proviziju od Falksteinera
    bilo ljeto ili zima, ti samo o njima - ah, kako se rimuje.

    mi smo davno bili u Boriku, kada se tek otvorio, za Jedan Uskrs. I bilo nam je dobro. Tada niti cijena nije bila visoka, nekak akcija, mislim, a mislim i da smo mali all inclusive.

  42. #42
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Bucka, imaš ti kakvu proviziju od Falksteinera
    bilo ljeto ili zima, ti samo o njima - ah, kako se rimuje.
    nazalost ne, ali imam njihovu gold karticu kao vjerni gost

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Ajde, barem nešto.
    možda čitaju ovaj forum, pa dobiješ još nekaj. Stvarno ih uvijek hvališ.
    Meni osobno, nečije iskustvo bude neusporedivo veća reklama od bilo koje plačene, tako da si fakat zaslužila kakav dobar popust.

  44. #44
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Fakat, je, ja bih najradije radi bucke otišla vidjeti taj Falkensteiner u Boriku - ali ljetujem u blizini pa mi je stvarno glupo

  45. #45
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    I jos nesto
    mi nikada nismo bili usred sezone tamo, nego uvijek u predsezoni ili postsezoni i tada nam je tamo prekrasno
    frendovi su bili usred sezone i nije im se svidjelo zbog prevelike guzve
    ps. Sobe im je jesu malo ofucale nakon x godina od otvorenja, ali jos uvijek su ok, a kazem-pogled je stvarno prekrasan

  46. #46
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    bucka kad pričaš o običnoj sobi misliš na mini family 2 + 2 dodatna ležaja ili ima neka manja a ja ne vidim?
    i hvala za info o kolicima jer mi je to bitno da imam manevar (hahah)

  47. #47
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj sophie girafe prvotno napisa Vidi poruku
    Probala sam zamoliti da mi speku malo piletine, nezacinjene, ali to nije proslo.
    Meni je ovo isto čudno.
    Doduše, mi smo oba puta spavali u Aurori,
    ali konobari su bili ljubazni i hrana je bila stvarno vrhunska, nikada nisam vidjela moju djecu da jedu koliko su tamo jeli,
    svatko tamo je mogao dobiti ono što voli,
    dosta vrsta mesa ti priređuju ispred tebe; ramstek, piletinu, puretinu, začine ti koliko želiš, pripremaju tuna steak, odrezak od sabljarke i od morskog psa,
    uvijek imaju ribu na više načina, plavu i bijelu, a najbolje su im papaline,
    jedan otok je sa plodovima mora; školjke, škampi na buzaru (odlični), lignje i slično,
    pečenja svih vrsta; teleće, svinjsko, a posebno im je fina otočka janjetina, lijepi se za prste,
    onda klasika-istranširani piceki, pohanci,
    zatim peku jaja i omlete po izboru pred tobom (ispeku gljive i/ili povrće i/ili pancetu pa dodaju jaja)
    gulaši, variva, umaci, priloga sto vrsta,
    juhe, predjela topla i hladna, razni sirevi, kuhani pršut (šunku) ti reže na stalku pred tobom
    i tako, svega je bilo, niti se ne sjećam više,
    kolača je isto bilo mnogo, ali to mi iskreno nije bilo na razini ostaloga, bile su to one parfe kocke i torte, a ja ih baš ne volim.
    ili bi se možda ja prije toga toliko prežderala da mi nikakvo slatko više nije bilo fino...

  48. #48
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ajmeeeee, moram u auroru bliz:

  49. #49
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    bucka kad pričaš o običnoj sobi misliš na mini family 2 + 2 dodatna ležaja ili ima neka manja a ja ne vidim?
    i hvala za info o kolicima jer mi je to bitno da imam manevar (hahah)
    obična dvokrevetna sa pomočnim ležajem

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ovako kao u Aurori je i u Vesperi - ogroman, ali ogroman izbor hrane (koja je doduše baš onako hotelska - no, ja ne jedem ribu, ali MM se stvarno najeo ribe tamo i rekao je da mu je super). I ima jako puno raznoraznih fora za djecu - ima baš dječji kutić na ručku sa pomfirtom i ćevapima što smo izbjegavali, ali rade recimo nekakve male palačinkice, pa imaju kutak sa sladoledom - Lea bi se najela svega i svačega a onda još zaključila sladoledom sa preljevom. I čak su imali fine deserte, neke jako fine kreme tipa tiramisua.
    (i uz to smo mi još morali svaki dan na ručak u restoran)

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •