Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 68 od 68

Tema: Falkensteiner Borik

  1. #51
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    e pa sad..danas mm kaže da ćemo morati zbog njegovog posla pomaknuti termin za tjedan dana..a to znači da od tad više nema animacije..
    ajmo još jednom iskusne hotelašice šta mi to mijenja što se odmora tiče?osim što će on morati uz šeficu biti stalno..jesu li ti unutarnji sadržaji i vanjski za djecu i dalje slobodni na korištenje?

  2. #52
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    moram se priključit - i ja sam vjerni fan falkensteinera... mogu reći samo sve najnajnajbolje. bili smo u 7.mj, usred sezone, hotel pun puncat ali nemaš osjećaj grozne gužve i naguranosti. hrana fenomenalna, nevjerojatan izbor, neograničene količine (mi smo imali puni pansion, all inclusive)...restorani ogromni, unutarnji, vani na terasi, kakovam paše... sobe su super, vrhunske, nisu nimalo ofucane a kamoli da su madraci zapišani?! hodnici i liftovi dovoljno široki za kolica...plaža pred hotelom nije nešto posebno, bezvezna je, ali su zato bazeni super i na 50 metara od hotela ima jedna super šljunčana velika plaža. što se tiče animacije, moje cure to nisu ni zarezivale, brijale su samostalno, ali mislim da vam neće puno falit. uzmete ležaljke blizu bazena, cura vam je na oku....a vjerojatno će i naći neko društvo, sve je puno klinaca...sve u svemu, jako vam zavidim!
    Posljednje uređivanje od ninni : 03.04.2013. at 22:03

  3. #53
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Cure, dajte malo o cijenama? Od Falkensteinera sam dobila ponudu od 20.000kn!!! Boli glava ali sam se nasmijala na gratis obrok u sobi od H***-a hahaaha!

    Zanima me za dvoje odraslih polu ili puni pansion trogodišnjak i beba 9mj.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    masnica to si kontaktirala hotel direktno? oni tako davaju najvece cijene, nerealno ali istinito. pogledaj ovdje http://www.booking.com/hotel/hr/funi...FY1Z3godpAMAYg ili podji u neku agenciju, trebalo bi biti jeftinije

  5. #55
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    masnica to si kontaktirala hotel direktno? oni tako davaju najvece cijene, nerealno ali istinito. pogledaj ovdje http://www.booking.com/hotel/hr/funi...FY1Z3godpAMAYg ili podji u neku agenciju, trebalo bi biti jeftinije
    Meni je tu izbacilo za dvoje odraslih i dvoje djece all inclusive cijenu od 26.000 kn.
    Po osobi mi za 7 dana izbacuje 14.000, tako da mi se ovih 20.000 i ne čini puno.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    uups, znam po nasim cijenama da je skuplje kad direktno bukiras, onda ipak nije svugdje tako. skupo bome!

  7. #57
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Mi uvijek idemo u predsezoni kad nije tako skupo

  8. #58
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, dajte malo o cijenama? Od Falkensteinera sam dobila ponudu od 20.000kn!!! Boli glava ali sam se nasmijala na gratis obrok u sobi od H***-a hahaaha!

    Zanima me za dvoje odraslih polu ili puni pansion trogodišnjak i beba 9mj.
    To je uobičajena cijena za Falkensteiner.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    kako je sa hranom za vegeterijance? (na trip advisoru su ih popljuvali grdo na tu temu)

    funimation ili diadora, koja je razlika

  10. #60
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Diadora je hotel star 2god, znaci nov i mozda ljepse uredjen, ali bez hlada za klince na bazenima i opcenito prilicno gole vanjske povrsine
    plaza ispred diadore je ljepsa nego ispred funimationa
    imaju vege kutak sa par jela
    meni se cini ok ali ja nisam vege i nisam izbirljiva
    svaki dan imate na izbor par vrsta pred vama pecene ribe ako to jedete

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    vegeterijanci ne jedu meso, riba je meso

    pricala danas sa menadzerom kuhinje, veli da nije bed da ce nam kuhati odvojeno ako nam nije dovoljno to sto je u ponudi
    Posljednje uređivanje od stray_cat : 28.06.2013. at 22:58

  12. #62
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Di idete na kraju?diadora ili borik?
    E da, to za posebno kuhanje za klince ili sam procitala negdje u hotelu ili su nam rekli

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    diadora

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    jel neko trenutno i diadori? trazim kandidate za nocno kupanje u bazenu da bas ne skacemo sami

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    jucer smo otvorili sezonu nocnog kupanja, danas su se jos neki pridruzili

  16. #66
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Pitanjce...
    Apartmanski smještaj u Boriku...kakve su plaže tamo?
    Ulaz na onu njihovu hotelsku plažu se naplačuje pretpostavljam,ne nalazim friške info nikak.
    Zanima me dal sam Borik ima plaža sa hladom,ne plača nam se upad svaki dan

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    mislim da u onom dijelu koji je prem agradu nema hlada, pogledaj na Google Maps street view (može se doći jednom cestom do plaže)

    (Borik je prema starom zakonu i koncesiji jedna od 8 (ili 18?) plaža u HR koje su mogle naplaćivati ulaz.)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 18.02.2024. at 11:24

  18. #68
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Da,taj podatak sam našla..kao i ono od lani da više neće imati koncesiju. Ali ne i od kad...
    Gledala sam na street view,i baš se vidi na ulazu iz mjesta prema tom naselju lik sjedi za stolom ispod suncobrana. Reko garant naplačuje ulaz odma tu.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •