Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: Pregled u šk.ambulanti

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    evo mi dogovorili: priorix nije isto sto i mo-pa-ru. pa smo onda razmisljali sto cemo i na kraju odlucili da cemo nabaviti samo cjepivo protiv ospica i cijepiti time.
    eto, ako je tko u slicnoj situaciji, i to je opcija.

  2. #102
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    deder pojasni, kako nije isto?

    ivana, na zzjz-u, tj. njihovom web-u imas cjenik pojedinacnih cjepiva. mislim da cjepivo za ospice ne moras nista posebno nabavljati, nego nazovi njih pa se raspitaj.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ma ne kuzim kak nije isto. ali nije mi dok bio odusevljen tom idejom i sam je predlozio ovo za ospice.

    za nabavu nije problem, hvala, marta.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    97

    Početno

    Konačno dobili poziv kod doktora za 1.6. :D
    A još moramo obaviti upis u školu..............

    Prošli tjedan bio je neki psiholog (netom završeni) u vrtiću, pa je testirao djecu koja kreću u školu.
    I tako, poručio preko tete da mu se javim i da razgovoramo - navodno predlaže posebni program za Lanu (za nadarenu djecu). :shock:
    No, tražim ga već 5 dana i ne mogu ga dobiti na telefon niti nigdje (ženi na telefon je već neugodno jer ostavljam poruke da mi se javi već četiri dana, već smo se intimizirale ona i ja, ali tip nikako da mi se javi).
    Nemam pojma sad kaj da radim, doduše, njegovom testu baš i ne vjerujem previše (a bogami niti njegovoj kompetentnosti i......odgovornosti ). No, bacio mi je bubu u uho i sad ne znam kaj da radim, a upisi su mi tek u 6.tom mjesecu. Tete u vrtiću stalno govore da je ona pametna i bla, bla.. ali nisam tome pridavala neku posebnu pažnju u smislu da bi ona morala nešto posebno.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •