Stranica 2 od 14 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 674

Tema: Odbrojavanje 3/2013...broculla & lulu-mama

  1. #51
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    onda vibram za pizzu! i testic za koji dan

  2. #52
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    carmina i meni je danas 26dc..a ne znam jel to znak ili sam stvarno luda..
    sushi~~~~~~~~~~~~~~ i tebi!
    Baš sam rekla mami za miris pizze, kaze ona da je njoj dok je bila s bratom trudna odjednom došlo kako bi jela limuna, i to je bilo to..al rekla mi je da ne radim testić , jer zna da se zanesem i svaki put se razočaram! (nikad je nisam po pitanju rađenja testića poslušala

  3. #53
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    hvala broculla hoces vaditi betu?

    vucica koliko vec pokusavate?
    U petak i ponedeljak mislim vaditi betu. U četvrtak cu potrošiti clearblue koji imam doma.

  4. #54
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Drage moje, čestitam vam na double odbrojavanju! Nek vam je trudnoća školska i bez briga! (pošto se izgleda nastavio trend da voditeljica liste zatrudni, predlažem zamjenu )

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jeeeeeeeeeeeeee, još jedna trudnica, super, super

    Čestitam Broculla, i naravno Lulu Mama još jednom čestitke !

  6. #56
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Curke evo mene od mog ginića... Danas mi je 20 dc tj. 5 dpo i nalaz UZV je katastrofalan, kao prvo i najgore endometrij mi je samo 5-6mm tako da sve moje nade o T u ovom ciklusu doslovno padaju u vodu e da stvar bude još gora imam i cistu na lijevom jajniku za koju ne znamo od kud se stvorila ( žuto tijelo je na desnom jajniku i on je kao ok)
    Pitala sam dr dal je kod takvog endometrija uopće moguća T a on mi je samo rekao ''hm jako dobro pitanje'' ( nije htio otvoreno reći NE jer mu je mm prošli puta saopćio da sam ''depresivna'' zbog cijele situacije sa svojim trudnoćama)
    Mm 8.5. ide sa s-gram a ja moram doći na novi uzv nakon što dobijem M (evo znači uvjeren je da ću je dobiti!!!!) pa ćemo pratiti endometrij i vidjeti jel cista otišla. Predložio mi je da bi mogli nakon toga pokušati sa inseminacijom što sam ja objeručke prihvatila ( jer izgleda da ću ipak morati i ja u mpo vode da bi dobili dijete )
    Eto toliko od mene za danas, žao mi je što sam vam uništila tako lijep dan ali morala sam to podjelit s vama!
    svima šaljem ~~~~~~~~~~ i

  7. #57
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    a mucica... naravno da ne unistavas dan, pa i zbog takvih dana se druzimo ovdje

    bas mi je zao zbog endica i ciste...nadam se da ce ti se nakon menge sve vratiti na svoje i da ces brzo biti onako pozitivna i vesela kao sto mi djelujes kroz ovo kratko virtualno poznanstvo (nikako depresivno ). to je kod dr R bilo?

    sutra je novi dan, a uskoro i novi ciklus

  8. #58
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Sushi nisam bila još kod dr.R. Trebam napraviti ukupni PAI u serumu i onda na početku ciklusa doći do njega ( kod njega idem po drugo mišljenje). Danas sam bila na SD kod svog dr!
    I prošli ciklus mi je endometrij bio katastrofa ( 9dc 5mm) ali ovo danas mi je šok! Imam osjećaj da nikad kraja problemima, ali bit ću bolje sutra kad se pomirim sama sa sobom! Hvala na lijepim riječima

  9. #59
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    mucica draga, sad vidjeh tvoj post, bas mi je zao! Nadam se da je ta cista vodena, pa da ce i otici s M..vjerujem da ti je bio sok kad ti je i za nju rekao, znam kako je meni bilo..Sto se tice inseminacije, neka si prihvatila..i moja sestricna u Njemackoj je isto isla na nju i otprve im je uspjelo, a 3 g prije nista, a sve zive pretrage napravili. Vjerujem da ce sve biti dobro, jaka si ti(to smo vec konstatirali, jel..)...
    I kao sto kaze sushi samo pozitiva kao sto si inace, i tu smo kad su nam i losi dani, da kazemo sve sto nas tisti.

    Evo meni od popodneva stalno neki prtisak dolje..izmjenjuje se s jedne na drugu stranu, jedva cekam da dodje petak da vidim hoce li mi doci najvjernija prijateljica.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Mucica

  11. #61
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Curke čestitam na bebicima

  12. #62
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Vucica hvala što me tješiš ma bit ću bolje sutra a kroz nekoliko dana ću se pomiriti sa situacijom pa ću opet biti hrabra i jaka! Mislim nije da imam drugog izbora think pink mi je glavna mantra
    Sviđaju mi se tvoji simptomi i ~~~~~~~~ i da su to prvi simptomi T! Joj što bi bila sretna!!! Zato misli i ti pozitivno!
    Carmina hvala

  13. #63
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Mucica, bas mi je zao! Znam da nije lako cuti te vijesti, ali gledaj i pozitivno nije to prepreka da budes T. Ako je MPO rjesenje, insem ili nesto trece...pa nije ni to lose.
    znas da mozes biti T, jer si vec bila. Sad samo da se poslozi sve.

  14. #64
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    mucica to ti je dobra mantra! Znam da ces biti bolje..moras! Pa da na kraju i mene tjesis ako kod mene nista ne bude..
    Hvala ti i sad na tolikoj pozitivi

  15. #65
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Cure moje hvala vam puno na lijepim riječima i potpori, jako puno mi to znači najbolje ste

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mucica

  17. #67
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Pa curke CESTITAM
    Prekrasno duplo odbrojavanje!!!!
    vucice ~~~~~~~~~~
    Mucice
    Svima ~~~~~~~~~~~

  18. #68
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Novo odbrojavanje znala sam da ću vas naći na novom odbrojavanju!!!!!!
    Drage moje broculla i lulu-mama čestitam vam od srca, želim mirnu i školsku trudnoću!!!!
    Svima ostalima puno ~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od Sandra1971 : 24.04.2013. at 01:24

  19. #69

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutroooooooo !

    Mucice, nisi nam pokvarila dan, tu smo zbog lijepih a i onih manje lijepih stvari.
    Za endić ti je dobro jesti puno cikle i anansa, znam cura koijima je stvarno pomoglo.

  20. #70
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Mucica, mpo nije losa stvar, brze ces doci do cilja tj. T i bebonje. ~~~~~~~~~~~~~~ za deblji endometrij.

  21. #71
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Dobro jutro, cure!
    Prije svega cestitam Broculli, i još jednom Lulu-mami na plusićima. Prekrasno!! I hvala im na duplom odbrojavanju.
    Mucica, baš mi je žao, ali pokušaj gledati pozitivno, endometrij se da ''podebljati'', ciste danas ima puno cura, bitno je da imaš ovulacije i da je sve ostalo u redu. Inseminacija je super rješenje, iako mislim da je prirodna T itekako moguća.

    Vučica, mislim da imamo slične simptome. Cicke su me počele boljeti prije dva dana, inače se jave dosta ranije (brzo nakon O). E sad, mirisi. Nemam problem s umišljenim mirisima (moji spisi ne mirišu na pizzu, šteta), ali osjetim mirise, valjda kao pas. Npr. prekjucer dođem kući izvana, MM jede salatu ispred TV, a ja odmah s hodnika pitam jel on to začinio bučinim uljem (inače ga skoro nikad ne koristi) jer mi je miris bio ultra jak. Primjer drugi, jucer sam u uredu pojela jogurt od borovnica i bacila lončić u koš (što inače radim svaki dan). Narednih sat vremena, svaki put kada bih ulazila u ured i sjela za stol, osjetila sam taj miris borovnice i tako mi je smetao, da sam morala isprazniti koš.

    I još jedan simptom, proždrljivost . Jedem halapljivo kao pas kad mu daš večeru, ne mogu se kontrolirati, i to na najobičniju hranu. I tu se ne radi o tome da pojedem veliku količinu hrane, nego način na koji jedem. Da li je koja od vas iskusnih mama imala ovo kao simptom?

  22. #72
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Jutro cure!
    ljubi kako si nam ti? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i tebi!
    peony znači nisam jedina po pitanju mirisa, iako ja umišljam, ti imaš prave..i meni se užasno jede, evo iako sam jela oko 7h jutros, sad sam smazala kroasan i krafnu..inače to nije na mom jelovniku! Mene mm uvjerava da sam sigurna umislila miris pizze i da ću dobiti, ne želi da se razočaram opet..Ali mooguće da će biti tako..jutros sam bila na tren živčana, bilo mi je vruće, nisam imala zraka..e onda sam imala onaj osjećaj dolje, onako mljeckav da ću dobiti..i sad imam pritisak na lijevoj strani, joj poludjet ćuuuu! Ako ima doći, neka dođe, a sve mi je izglednije po simptomima da hoće!

  23. #73
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    I mucica kako si mi danas?

  24. #74

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Jutrekooo
    Peony i vucica držim da ovo miriši na tandemsko odbrojavanje
    Mucica jesi bolje? Sorry kaj šnjofam, al' zakaj mpo? 3x je bila kućna radinost? Još malo pa ljeto, more, sunčaj trbuh i ~~~~~~~~ da uspije!
    lulu-mama sad mi je sinulo-pa ti imaš uskršnji suvenir iz HR
    Mene polako lovi panika... hoće li biti O... a kaj ako bude... pa se ne primi... A kaj ako se primi?!?! Ne znam čega me je više strah! Već sam izludila mm, al' on se ne da smesti. Noćas odem na wc oko 4h, vratim se u krevet, a on već čeka spreman

  25. #75
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    lista za 24.4.2013
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:

    sushi ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 40 dc
    mary123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 39 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~ 32 dc
    vucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 27 dc

    odbrojavalice:

    peony ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23 dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21 dc
    tikki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21 dc
    mucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21 dc
    zeljana02 ~~~~~~~~~~~~~~~ 16 dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    least123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 11 dc
    alef ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 10 dc
    carmina burana ~~~~~~~~~~~ 10 dc
    snupi ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 7 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~ 2 dc


  26. #76
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Jutro...
    Nestrpljiva Anka žao mi je draga ali glavu gore i idemo u nove pobjede, nitko i ništa nas neće spriječiti da jednog dana budemo mame !!!
    Vucica hvala na brizi, nisam još sva svoja ali bit ću bolje, ako ne prije onda od vikenda na dalje jer sam sljedeći tjedan na go a tebi draga moja evo posebne ~~~~~~~~~~~~~ da M ne dođe i da su simptomi pravi trudnički ( i držim sve moguće fige za pozitivan testić )
    Mami hvala na savjetu, čula sam i ja za to sa ciklom i ananasom... ananas organski ne podnosim al ciklu bi mogla probati...
    Carmina mpo je kao prijedlog jer mm ima dg. asthenozoospermia a i već 6 mj pokušavamo na sve moguće načine pa ništa (nitko sretniji od mene da me ovako iznenadi) I veliš tm u 4 sata sperman... moj spava tako da ga ni tenk ne probudi a kamoli da bude spreman draga a ti onda koristi priliku i uživaj kad se već nudi
    Peony I tvoji simptomi mi se sviđaju, mirišu onako pravo trudnički pa u to ime evo i ~~~~~~~~~~~~~~~ da bude tako
    Sushy Mary HelloKitty kakva je situacija kod vas cure??? ajd javljajte simptome! Kad koja piški??? ~~~~~~~~~~~~ za +
    Odbrojavalice i vama šaljem posebnu dozu ~~~~~~~~~~ da nam ubrzo otvorite što više ovakvih lijepih višestrukih odbrojavanja

  27. #77
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    dan drage moje, kaj se pije, caj , java, nes, kakao, kapučino poslužite se! ja promjenila dr idem dalje k dr š u petrovu, ali prije toga dr labaru na konzultacije vezano za trombofiliju i onda po lijekove da mi znaju sloziti stimulaciju. Nadam se da se vidimo u subotu na druženju!

  28. #78
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj carmina burana prvotno napisa Vidi poruku
    Već sam izludila mm, al' on se ne da smesti. Noćas odem na wc oko 4h, vratim se u krevet, a on već čeka spreman
    E to je pravi mužić! Koji ispunjava sve želje njegove ženice

    Citiraj Mucica prvotno napisa Vidi poruku
    al ciklu bi mogla probati...
    Zamaskiraj si okus sa nekim drugim voće. Jagodama, kivijem...ne znam šta voliš.

    Vucica, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ sigurna sam da su mirisi trudnički!
    I svima još malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  29. #79
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Mucice - vjerujem da si bila u šoku - ja sam plakala kao kišna godina kad sam postala svjesna toga da nam ne gine MPO. Ali brzo sam tu krizu prebrodila i pomirila se sa situacijom! Stisni zube, glavu gore i kreni dalje!!! Vidim da već imaš pravi stav!

    Evo nek se sad izredaju odbrojavanja!!!!!!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #80
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    mucica a onda ćeš od idućeg tjedna biti kao zvrk..bit će to sve dobro..znam i vjerujem..
    snupi ~~~~~~~~~~~~~~ za konzultacije!
    carmina kod tebe akcija 24/7...
    lulu-mama a nemam ti pojma jesu li mirisi trudnički, dobra je stvar da me trbuh ne boli (ako krene, znam da će doći)..samo imam onaj mljeckavi feeling dolje..a to mi zna tako pred M..jel ima to neka od vas ikad?
    peony ~~~~~~~~~~~~~~~, kakvo je stanje od jutros kod tebe?

    Uh, baš nas je malo u gornjem domu, ajde odbrojavalice ~~~~~~~~~~~~~ da se popnete i da koja objavi +!

  31. #81
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Meni je taj mljeckavi osjecaj u donjem dijelu trbuha od prije par dana. Slicno kao pred M. Iskreno, malo me plasi. Ali odbijam se zabrinjavati! Necu zvati gin do 6 tt kad ce se moci vidjeti srceko.
    Ionako, sve je na prirodi da odradi. Ja luleku u busici sad nemrem pomoci.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Ma curke mljackavo je ok i onak je u T pojačani iscjedak normalana pojava! Može biti i onaj tzv. sunčani.
    Luleku da se čvrsto primio za mamicu
    vucica poslije sam dobila i kavu u krevet Najveći problem je kako se riješiti manjih klinaca kad nas uhvati u toku dana pa ih pošaljemo u šetnju s pesima , a velikih i onako skoro nikad nema doma!

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je taj mljeckavi osjecaj u donjem dijelu trbuha od prije par dana. Slicno kao pred M. Iskreno, malo me plasi. Ali odbijam se zabrinjavati! Necu zvati gin do 6 tt kad ce se moci vidjeti srceko.
    Ionako, sve je na prirodi da odradi. Ja luleku u busici sad nemrem pomoci.
    imaj na umu da se tt racuna od prvog dana zadnje m, a buduci si kasno ovulirala, ti ces tek na 7tt stvarno biti trudna 6tt. a i srce se ne mora jos vidjeti sa punih 6tt, od punih 6 do 7 i pol je neka normalna.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Bubekica kaj ima kod tebe? Mudro šutiš

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ne sutim, pisem po drugim temama... danas, 9dpt, sto odgovara 14 dpo, minus ko kuca, tako da znam da nista. idem po sluzbenu potvrdu u ponedjeljak.

  36. #86
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    carmina mužek za 5+! Trudi se sve u 16! E pa ja imam taj sunčani iscjedak sad.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    brokulla i lulu-mama...nije me bilo 2 dana i opa iznenađenje...konačno dvostrukom odbrojavanje...proljeće je stiglo i u naše krugove...samo da se tako nastavi...sretno curke

    ja sam danas 11 dc, klomifene pila 5-9 dc, ali još ne osjećam simptome...cure što bi trebala osjećati??? kada počinju prvi pravi simptomi, bojim se da možda ni ne djeluje (

  38. #88

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Bubi a kaj da ti kažem kad si napisala "odlična blastica" ponadala sam se, kao i ti uostalom... nemrem vjerovati da neće

  39. #89
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Mucica piši sutra 3 dc.....
    Curke čestitam na trudnoći...sretnooooo

  40. #90
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    mary
    Posljednje uređivanje od vucica : 24.04.2013. at 14:23

  41. #91

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Wooooow dvostruko odbrojavanje!! Jako lipo za vidjeti!!Cure..lulu mama i broculla od srca vam cestitam i zelim
    vam skolsku trudnocu.
    Ostalima naravno ~~~~~~~~~~~~~~ da se sto prije pridruzite
    Pusa

  42. #92
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Cestitke na tandem odbrojavanju!!! Lijepe i skolske trudnoce vam zelim **

    Priboljezit cu se za 1 DC, nazalost.

  43. #93
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    kitty u nove pobjede!
    Znači sushi i ja u gornjem domu...ajde odbrojavalice ~~~~~~~~~~~~~~ da nam se popuni listica!

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    142

    Početno

    Bokić cure! Ja sam dobro tu i tamo koja mučnina i to je to . Jedino što sam uuuuuužžžžžaaassssnnnnoooo pospana i prsa mi bujaju ko germa iz dana u dan .
    Dani mi sporo prolaze tek sam 6+4 . Sljedeći tj kontrola.
    Držim vam palčeve za što više plusiča a novim trudnicama da budu školske

  45. #95
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Mary
    HelloKitty
    Vucica i Sushy polažem sve svoje nade u vas i ~~~~~~~~

  46. #96
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    kitty mary

    vucica suncani i mljeckavi je navodno dobar znak!

    mucica jesi bolje?

    least meni su s klom. najbolji rezultati bili kada nista nisam osjetila, a losi (nikakvi) kada su zigali jajnici... ne znam da li je to uobicajeno, ali mozda pomaze

    ja sam piskila danas na 14dpo i nista... trbuh me svako malo boli zadnja dva dana, pms u najboljem izdanju, a od M ni traga jos mislim da sutra vise nema smisla...zar ne? joj ak cu se sad nacekati da dodje

  47. #97
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Sushi lijepo od tebe što misliš na mene Evo sad sam malo bolje nego jučer, bila sam kod frendice i čuvala sam malu tri tjedna staru princezicu gospodična je bila najsretnija kad sam ju nosila na rukama tako da sad ne osjećam ruke A *****u miša i testiću Pokušaj za dva dana napravit test opet. Koliko ti inače traju ciklusi? Ja ću se nadati da si nam ti T sve dok se ne dokaže suprotno a evo i ~~~~~~~~~~~~~ da sljedeći test bude veliki +

  48. #98
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Hej cure!
    Evo ja se vratila s gimnastike...sad imam probadanja na lijevom jajniku..malo mi se i vrtilo dok sam radila. Luda sam više od svega toga..Jedva čekam petak, i ako treba doći, neka dođe, da se ne mučim..tko zna, mozda me i sutra iznenadi.
    barbara drago mi je da si nam dobro..samo uzivaj u rastu svoje buše!
    sushi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i ja, dok je nema, onda je nema!
    mucica vjerujem da je mala preslatka..

  49. #99

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    sushi hvala na info...a gdje ti je onda zapelo? koliko si imala klomifenskih ciklusa?

  50. #100
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Vecer!
    Vucica, sorry što tek sada odgovaram, ne mogu tipkat s posla, nemam smartphone i tek sam došla doma.
    Sve po starom, (.) (.) bubaju, sve šnjofam 100-struko. Manji apetit danas.
    Poludjet ću do nedjelje.............

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •