Stranica 3 od 14 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 674

Tema: Odbrojavanje 3/2013...broculla & lulu-mama

  1. #101
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Svidja mi se to tvoje snofanje...mirise na T! Meni nista vise od mirisa od onog dana, osim sto me gusio dim cigareta danas, inace mi ne smeta..jel u ned radis testic?

  2. #102
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Ne, sigurno neću u ned, jer mi je 27 DC (na taj dan mi stiže M zadnja dva cklusa). Čekati ću da kasni barem dva, tri dana. Možda za 1. maj ako do tad ne stigne. Bojim se razočaranja. Ti?

  3. #103
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    lista za 25.4.2013
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:

    sushi ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 41 dc
    vucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 28 dc

    odbrojavalice:

    peony ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22 dc
    tikki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22 dc
    mucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22 dc
    zeljana02 ~~~~~~~~~~~~~~~ 17 dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    least123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    alef ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 11 dc
    carmina burana ~~~~~~~~~~~ 11 dc
    snupi ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~ 3 dc
    mary123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 3 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~ 2 dc

  4. #104
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    sushi hvala na info...a gdje ti je onda zapelo? koliko si imala klomifenskih ciklusa?
    pet, a zapelo je na tome da nisam ostala T ...i na tome da sam jako slabo reagirala i uz povecavanje doze, tj u 2 ciklusa nije bilo ni jednog folik.

    vucica peony ~~~~~~~~~~~~~~!

    curke nadam se da uzivate u ovoj divoti vani, suncate se i veselo oprasujete (mozda i sve odjednom ) ~~~~~~~ svima!

  5. #105
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Jutro curke...
    Mary HelloKitty žao mi je drage moje što su vještice stigle, ali samo hrabro i pozitivno naprijed, proljeće i sunce će uskoro napraviti svoje tako da ćete i vi otvarati svoja odbrojavanja
    Sushy i Vucica ja još uvijek vjerujem u vas i šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za pozitivne testiće
    peony, šiškica, tikki, zeljana02, mami2, kudri, least123, alef, carmina burana, snupi, nestrpljiva anka drage moje budite marljive u oprašivanju i iskoristite maksimalno ovo lijepo vrijeme i vaše mužiće ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve što vam u dijelu ciklusa u kojem jeste treba

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Hello!
    Dan je prekrasan! Na krovu preko puta mog prozora grlice i kosovi skupljaju grančice za gnijezda, mačka se s mačićima sunča na travi u dvorištu. Na putu po Slavoniji prošli i pretprošli vikend svugdje puna gnijezda roda... Hjoooj... i ja bih...znate već što...
    Svim trudilicama
    Muma, broculla, lulu-mama, Barbara25, Tina29 dajte opet malo kolektivne prašine i mazite svoje bebice!

  7. #107
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    [QUOTE=Mucica;2398461]Jutro curke...
    Mary HelloKitty žao mi je drage moje što su vještice stigle, ali samo hrabro i pozitivno naprijed, proljeće i sunce će uskoro napraviti svoje tako da ćete i vi otvarati svoja odbrojavanja
    Sushy i Vucica ja još uvijek vjerujem u vas i šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za pozitivne testiće
    peony, šiškica, tikki,mami2, kudri, least123, alef, carmina burana, snupi, nestrpljiva anka drage moje budite marljive u oprašivanju i iskoristite maksimalno ovo lijepo vrijeme i vaše mužiće ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve što vam u dijelu ciklusa u kojem jeste treba
    /QUOTE]

    X

    ne stignem sve pisati pa lijepo kopiram ...Mucice za endometrij...

  8. #108
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    hej curke! neko je tražio prašine,pa evo onda od srca i da stvarno upali ************************************************** *****
    ************************************************** ************************************************** ********
    inače neko je pitao kak sam,ja sam vam super,sad smo 15tt,sve je za pet,trbuščić se primjeti tak da več svi vide da sam trudna,a ja ponosna ko nikad do sad!
    molim boga da sve tak lijepo ostane i nadalje!
    vama svima želim da što prije ostanete trudne i ovak sretne ko i ja!
    trudnicama želim lijepe i mirne trudnoče!
    puse velike od nas dvoje!

  9. #109
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Tina, uživaj nam sad! Jesu prošle mučnine?

    Trudilicama i nečekalicama, *******************************************
    ************************************************** ******
    ************************************************** ***********
    I puno

  10. #110
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    hvala cure, nadam se da nas je Tina dobro posipala i mahnula sa carobnim stapicem!

  11. #111
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Evo meeee, vidim da se sipa trudnička prašina ************************************************** ******** (ova nosi visoku betu + asimptomatska je ) Poslužite se!

  12. #112
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Bok cure,
    imala sam gužvu na poslu pa nisam ni stigla do sada na Internet.
    Jutros sam radila Clearblue i pozitivan je. Ipak je Gravignost velike osjetljivost 10mIU/mL, pa ako je sad CB+, znači da se beta povećala u 2 dana jer je na Gravignostu bila jako blijeda crta. I sad je svijetlija od kontrole, ali je sasvim pristojna.
    Vucica, peony i sushi držim fige i mantram za još jedno višestruko odbrojavanje.

    Moram reći da me malo boli trbuh, kao lagano od M i to me užasno plaši.
    Stalno idem na wc i u strahu gledam hoću li dobiti.

  13. #113
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Bokic!!
    Broculla, ne brini, tvoj bebač se čvrsto primio i neće te pustiti. Lijepo se smiri i think pink!
    Tina 29, baš mi je drago što si se javila, 15tt, a čini mi se kao da si jučer otvorila odbrojavanje. Nego, kada ćeš znati jeste li dvoje ili dvije?
    Vučice, gdje si danas? Simptomi?
    Meni se čini da ću ipak dobiti M. Čisto neki filing. Cicke me i dalje bole i kao da osjetim nešto u trbuhu, ali mi se čini da će prije biti M, nego T. Malo sam down...

  14. #114
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    lulu-mama jesu mučnine su nestale negdje sa 12tt!
    Peony da brzo je prošlo vrijeme,nisam još saznala spol,nadam se na idučem uzv-u a to je negdje sa 18t pa če se nadam se vidjet ako se ne sakrije!
    evo još malo da nebudete down,pozitivne vibre i još malo prašine~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~,******************************** ************************************************!
    puse!

  15. #115
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Vucica draga gdje si ???

  16. #116
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    vucica nam digla rep i odisla u lahf ipak je danas puni mjesec!

  17. #117
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Cureeeeee, vidim da me trazite, nisam otišla zavijati jos kao što kaze snupi! Nisam danas mogla na poslu doci do kompa, pratila sam cijeli dan jedno zanimljivo suđenje. Danas sam krepana, došla sam doma tek u 17h, pa sam i zadrijemala.
    Od simptoma, cice me malo vise bole, ali i dalje nisu bombe kao inače, danas me dio dana boljelo kao da ću dobiti, pa sam i bila stavila mali ulozak, ali nista, a ostatak dana sam imala pritisak na lijevoj strani..i sad imam..Nikako da prođe..Sutra mi je 29 dc, a 12dpo i kao gđica bi trebala doći, a ako ne, onda računam najkasnije do 31 dc.
    peony~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ne dođe, uf tako dugo ćeš čekati piškiti? Mene je i strah piškiti..
    sushi~~~~~~~~~~~~~~~~~~!
    broculla ništa se ne brini, tvoj bebač raste polako i ne da se od tebe!
    mucica kako si mi ti?

    Svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i da nam se uskoro u gornjem domu još tko pridruzi, bas smo same sushi i ja...i da netko objavi +!!!

  18. #118
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Oooooo evo nam Vucice fališ kad te nema cijeli dan
    ja sam bolje, hvala na pitanju danas sam opet mazila i pazila malu princezicu od svoje frendice i nekako sam se polako pomirila sa tim da je van moje moći to kad ću ostat trudna tako da se tješim da ako su svi oko mene uspjeli onda ću valjda ubrzo i ja... a i sutra mi je zadnji dan prije go tako da
    Vucice super da su simptomi još tu i da vještice još nema ~~~~~~~~~ da niti ne dođe i da popiškiš veeeliki +
    ~~~~~~~~~ i svima ostalima

  19. #119
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    I vi ste meni falile! Baš sam rekla mm da se skine s laptopa, da mogu pisati svojim curama na forumu(iako imam i svoj, al volim ga inkomodirati, stalno nešto čačka)..
    Uf, bojimse da noćas ne procurim, što je lako moguće..Bit će mucica, kad tad ćemo postati mame! Ne mozemo utjecati na to, nazalost..da..
    Posljednje uređivanje od vucica : 25.04.2013. at 20:49

  20. #120
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Evo sad su mi kao jači neki grčevi, sigurno će u toku noći, ili ujutro doći..garant! Tako da peony~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!

  21. #121
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    vucica ~~~~~~~~~~~~~~~ da ipak ne dodje sutra!

  22. #122
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    sushi hvala draga, al sve vise sumnjam...al.dobro sto bude, bit ce...uvijek se na kraju malo razocaramo, ali moramo dalje...~~~~~~~~~~~~~~~~~ ja tebi i peony...

  23. #123
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    nadam se da se ne ljutis na ono kaj sam ti rekla, navijam da ipak ne dobijes menzes nocas!

  24. #124
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Dobro jutro!
    Evo, poslužite se kavicom, nesom, čajem, keksićima...
    Vucice, ja već mislila da si popiskila par pozitivnih testića, pa nas želiš iznenaditi navecer. ~~~~~~~~~~~~~~ da tako i bude.
    I jos jedna posebna vibrica za tebe ~~~~~~~~~~~~~, ovaj put poslovna, obzirom da smo kolegice po struci.
    Mucica, vjeruj mi, danas godinu dana, sve ćemo se mi nalaziti po forumu na temama dojenje, pelene, nošenje...
    Nego, ja sinoć našla na gaćicama smeđu točku I sad ujutro, ali su tako male i suhe da to uopće ne bi mogla nazvati iscjedak, a kamoli krvarenje.
    I jutros, kao da su me popustile cicke, ne bole više, što je obično znak da će M uslijediti za dva dana. Trbuh osjetim kao pred M. Tako da stvarno više nisam pametna...
    Ma, evo, jedna kolektivna vibrica za svih, pa što bude, bude ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #125

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutroooooooooooo !
    Peony hvala na kavici !
    Malo kolektivnih za sve ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  26. #126
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Jutro cure!
    snupi naravno da se ne ljutim..uopće nemam razloga, dapače, baš sam se nasmijala!
    peony ma kakvi, nisam ništa piškila, nije još došla, a nisam se ni usudila piškiti jutros jer sam se noćas budila i išla na wc vidjet jel došla, zato jer me boljelo i kao da ću procuriti..i evo me i sad s uloškom, feeling samo što ne krene..koje mučenje! Ovaj ciklus je stvarno najčudniji do sad! Znam kako ti je...~~~~~~~~~~~~~~~~~ ja tebi da M ne dođe, imaš dobre predispozicije.. Mene čim trbuh boli, vjerujem da će doći. I baš mi je drago da smo kolegice po struci.
    mucica~~~~~~~~~~~~~~~ za današnji dan i da odeš na zaluženi godišnji, i da se dobroooo odmoriš!

    Također i ostalima ~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve što vam treba!

  27. #127
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Dobro jutro svima,

    hvala na kavi (bez kofeina) i keksima (speculaas) peony.

    vucica i peony, hvala na riječima ohrabrenja
    čitam da su ti lagani bolovi česti, ali ja ih nisam imala u prethodnim trudnoćama pa sam se prepala.
    zvala sam jučer dr. latin i naručila se na 6+3 kada se nadam srčeku.
    po njezinom savjetu od sinoć stavljam utrogestane. ne može odmoći.

    Držim da nikome M ne dođe posebno vucici, peony, mucici i sushi te da se kolektivno preselimo na trudnički pdf.

    lijepo je čuti kako se sve lijepo odvija kod vas tina29 i barbara25.
    lulu-mama, kako si ti? imaš neke nove simptome? jesi se naručila za pregled? koji ti je danas DPO? meni je 15 dpo.
    carmina burana, kako ide oprašivanje? što je s BT?

  28. #128
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    broculla bit će to sve dobro...i kucat će jedno snažno , pa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ u to ime!
    A ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i u to ime da nas se što više preseli na trudnički pdf!
    Posljednje uređivanje od vucica : 26.04.2013. at 08:59

  29. #129
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    dobro jutro

    moj danasnji (i zadnji) testic je opet negativan... nije neki bed, ionako se nakon proslog nisam pretjerano nadala
    mucica molim te me sad skini s liste, moram ici na pregled vidjeti sto se zbiva i vjerojatno potaknuti M necime...tako da bi se moglo oduziti jos malo
    prijaviti cu se na listicu opet cim dobim M

    vucica peony ~~~~~~~~~~~~~~ da ne dodje!

    broculla ~~~~~~~~~~~~~~ za

    i naravno svima ostalima puno ~~~~~~~~~~~~~~!!

  30. #130

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    sushi
    vucica da ne dođe
    broculla previše nas 2 čitamo i razmišljamo. S prethodnom djecom kad nisam dobila 40. dan, znala sam kaj je. Nikakvi testići, bete i sl. Tek poslije toga bih se naručivala dr i u prosjeku negdje s 10 tt išla na prvi pregled. Odlučila sam tako i ovaj put. Inače BT u porastu, oprašivanje redovno , jedino kaj je dragi sinoć otišao za Split pa mi je grozno bilo samoj spavati, i nadoknadit ćemo večeras :mgreen:
    Svim curkama ~~~~~~~~~~~~~ i hvala svim trudničicama kaj su nas zasipale prašinom, vjerujem da će nekoj od nas pomoći!
    Posljednje uređivanje od carmina burana : 26.04.2013. at 09:36

  31. #131
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    lista za 26.4.2013
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:

    vucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 29 dc
    peony ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 25 dc

    odbrojavalice:

    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23 dc
    tikki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23 dc
    mucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23 dc
    zeljana02 ~~~~~~~~~~~~~~~ 18 dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~ 14 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14 dc
    least123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    alef ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    carmina burana ~~~~~~~~~~~ 12 dc
    snupi ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 9 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~ 4 dc
    mary123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 4 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~ 3 dc

  32. #132
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Sushi žao mi je što te M toliko zafrkava nadam se da ćeš to što prije riješiti pa da nam se opet vratiš na listu i otvoriš svoje odbrojavanje
    Vucica i Peony samo da znate vas dvije ste trudne sve dok se ne dokaže suprotno a ja vam šaljem posebne ~~~~~~~~~~~~ da vam vještice ne stigunu sljedećih 9 i nešto mjeseci
    Peony ja sa nadam da ćemo za god dana sve bit sa našim bebicama makar u buši ako ne u rukama
    Vucica hvala na vibricama
    Broculla sve će bit super, opusti se i uživaj u T, na prvom uzv ćeš čuti svoje malo kuckavo srčeko i sve će biti lakše, vidjet ćeš
    šiškica, tikki, zeljana02, mami2, kudri, least123, alef, carmina burana, snupi, nestrpljiva anka, hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~ za skorašnje plusiće
    Svima vam želim lijep i ugodan dan

  33. #133
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Ovo je prvi put da sam prva na listi u ljubičicama..
    Još nema vještice...poludjet ću s ovim uloškom..do navečer je sigurno tu, poigrava se sa mnom..
    mucica super to zvuči iz tvojeg posta, bar da je tako..al ja sumnjaaaaaam kod sebe..za peony ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!

  34. #134

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    vucica i mi ćemo poludjeti s tobom
    Trk po taj test, pišni i okončaj sebi i nama agoniju
    I držim na rukama i nogama!!!!!
    Posljednje uređivanje od carmina burana : 26.04.2013. at 11:57

  35. #135
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Vucica što sam ti ja rekla o pesimizmu ''think pink'' draga I sutra ti više nije prerano za testić pa ako se odlučiš ~~~~~~~~~~~~~~ do neba i natrag da bude +

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Vucice draga drzim ti na rukama i nogama da si T.

  37. #137
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    dragice nadam se da se vidimo sutra na trgu!

  38. #138
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Vucica navijam za plusić!!!

  39. #139
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    ja vec sad prijavljujem da necu imati nista za prijaviti uskoro ...mi smo uzivali u proljecu/ljetu u prirodi i drustvu i nismo bas bili jako aktivni tako da nista niti ne ocekujem ovaj ciklus...jedino sto me cicke jako bole od 14dc...inace mi je O 14 dc i bas mi je cudno sto bole za vrijeme O...

    vucice~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~ za +...

    broculla ne sekiraj, bolovi i stezanje je normalno...ja se sjecam da ssam stalno trcala na wc i ocekivala M a plus je bio kao kuca i naravno nije dosla

  40. #140
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Hvala zeljana02, mučilo me to jer nisam to doživjela nikada prije. A imam tri donešene trudnoće iza sebe.
    Biti će mi lakše nakon što utvrdim da beta raste i da kuca.

    Nismo ni mi bili posebno aktivni jer ne živimo u istom gradu, tako da je to bilo jedno ali vrijedno.
    Posljednje uređivanje od broculla : 26.04.2013. at 13:13

  41. #141
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    mucica, broculla, carmina, vatra i zeljana hvala na vibrama i palčevima..još je nemaaaaa..kad sam došla doma, skinula sam ulozak, bitno da sam se cijeli dan vucarala s njim... Imam onaj grozan osjećaj da ću procuriti, on me nikad ne vara, tako da čekam večer i sutra jutro..
    Mucica a ne mogu više misliti "pink", kad mi tijelo daje druge znakove...koja čekanja M! Kod mene je ona, piški test i doći će..vidjet ćeš, ako se odlučim uopće na to.

  42. #142
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Ja sam pomalo luda!
    Cijeli dan nekakav lagani smećkasti iscjedak, wtf???

  43. #143

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Evo mene od dr. R, danas 13ti dan ciklusa s klomifenom, na lijepom jajniku su 2 folikula velicine 13-14mm. Ovulacija bi mogla biti oko dredine iduceg tjedna. Kako je bilo kod vas sto se tice stvaranja folikula? 2 su malo ili ok, ajde komentar ako ima koja od vas bila bi zahvalna punoooo

  44. #144
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    peony pa jel ti inače bude takav iscjedak ili?
    least nemam pojma, al meni dobro zvuči da imaš 2 folikula.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Least, 2 folikula je idealno!
    Imas na MPO pdf-u temu klomifen i ciljani odnosi, na mobu sam pa ti ne mogu nac/zalijepit link, ali procitaj, sigurno ima korisnih informacija.
    Vucica, peony ~~~~~~~~~~~

  46. #146
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    bubi hvala na vibrama...evo tebi ~~~~~~~~~~~~ i

  47. #147
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Drage broculla i lulu-mama, čestitam vam na odbrojavanju od srca! ~~~~~~~~~~~~ da vam trudnoće budu lagane i bezbrižne! Uživajte

  48. #148

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Bubi vidjela sam da je ok 2 folikula, jedino sto me zanima ta niihova velicina na 13dc 13-14mm. Osim toga rekao mi je dr da bi ovulacija trebala biti drugi tjedan sredinom i da se mozda ciklus produzi s klomifenoma...da nekim curama tako djeluje na pocetku, a ja uopce se ne sjecam da sam o tome tako citala. Ma trebala bi se opustiti, a kad ne mogu...joj

  49. #149
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    lista za 27.4.2013
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:

    vucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 30 dc
    peony ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 26 dc

    odbrojavalice:

    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    tikki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    mucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    zeljana02 ~~~~~~~~~~~~~~~ 19 dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~ 15 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15 dc
    least123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 14 dc
    alef ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    carmina burana ~~~~~~~~~~~ 13 dc
    snupi ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 10 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~ 5 dc
    mary123 ~~~~~~~~~~~~~~~ 5 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~ 4 dc

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Danas je 20 godina kako sam rodila svoju prvu anđelicu. I danas mi BT graf bilježi drastičan pad, jajnici boluckaju, O je ipak tu... možda je to znak!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •