Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Da li sam trudna

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno Da li sam trudna

    Imala sam odnos dan prije ovulacije i dan poslije. Menstruacija mi je redovna. Kada je najbolje napraviti test. Menstruaciju trebam dobiti 4,5.11.2013. A ja zelim sto prije da saznam. Hvala unaprijes

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Neka prođe 14 dana od ovulacije. Ako menstruacija ne dođe, 15. dan napraviš, ako si baš tako jako nestrpljiva. Možda ti pokaže i dan-dva prije pozitivno, a možda pokaže negativno, ako ga napraviš prerano, pa ćeš se bez veze sekirati.

    Ako radi zdravlja ili nekog drugog važnog razloga moraš znati odmah, onda možeš 12. dan nakon ovulacije ići vaditi krv, pozitivan rezultat bete dokazuje trudnoću, ali ne i da je sa trudnoćom sve u redu.

    Ako si zdrava i ne radiš opasan posao, najbolje je čekati. Ako je trudnoća, neće ona nikud pobjeći tako brzo A što je 10 dana u životu čovjeka?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala ti. Voljela bih da rezultati budu pozitivni,ali opet se plasim da nece nesto biti u redu,jer imam problema sa upalama kao i bakterijom eserihija coli,nekad je tu,a nekad nestane sve zavisi

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    imam i temperaturu 36.9

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Da li mjeris bazalnu temp. svaki dan? Tek tada možeš po njoj nešto zaključiti. Ako je nakon skoka povišena stalno 15 dana , tada je vjerojatno trudnoća.
    Jako malo simptoma trudnoće se javlja prije izostanka menstruacije. Povećane i bolne grudi sa jako vidljivim žilama na dekolteu, metalni okus u ustima, pospanost. Možeš osjećati i ne moraš. Zeza ta priroda, neda nam da znamo odmah.

  6. #6
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Jutro, rodice!

    Samo ću vam poželjeti ugodnu subotu, a meni povoljnu za čišćenje. Samo, moram se odlučiti po prioritetu što ću jer ima toooliko toga...


  7. #7
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Sad vidim da sam na krivu temu stavila post.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Danas sam radila test ,ali ne na prvu jutarnju mokracu i pokazalo je negativno, menstruaciju trebam dobiti petog,ali sinoc i jutros sam imala mucnine.. Mnogo sam nestrpljiva

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    petog trebam dobiti a jutros me boli stomak isto kao da sam dobila a jos nista

  10. #10

  11. #11
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ovo na slici je pozitivan test. Očitao je da u organizmu ima betaHCG hormona koji je hormon trudnoće. Ako nisi zadnje dane dobila injekciju sa hormonom, ovaj test znači da si trudna.

  12. #12
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Citiraj mmm999 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozitivan definitivno,tak je i moja crta bila skroz slabo vidljiva,al to je bilo to!

    Sent from my GT-I8262 using Tapatalk 2

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    7

    Početno

    zanima me dai da se nadam ili ne,menstruaciju bi trebala dobit za sest dana,pms nemam nikakvog sto bas i nije ok,jer saam dosadasnjih mjeseci dobro debelo u ovo vrijeme bila u pms...dali postoji mogucnost trudnoce il pak ne...hvala

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    7

    Početno

    molila bi odgovor...hvala <3

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    1

    Početno da li sam trudna?

    ejjj, nova sam ovdje,pa imam jedno pitanje?
    mozda je vec bilo tema na ovaj naslov, ali svaki odgovor bi mi dobro dosao
    trebala sam dobiti 04.12.2013. ali nisam, prije toga na par dana sam spavala s deckom, kao zastita nam je bila metoda prekinutog snosaja, kao sto sam rekla menstruacija mi kasni, inace je tocna ko svicarski sat
    jucer sam radila test, ali je negativan, ali danas sam imala mali smeckasti iscjedak i danas me takoder cili dan boli cudno stomak boli?
    pa ako tko zna sta bi moglo biti, bilo bi mi jako drago i od koristi

  16. #16

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje, upravo zbog sumnje na trudnoću. Prošlu menstruaciju sam imala 18.11., a nezaštićeni spolni odnos 01.12. ( završio je u meni), a slijedeću menstruaciju trebam dobiti 16.12. E sad, unazad desetak dana imam stalno povišenu temperaturu, oko 37,0-37,5, grudi su mi nabrekle, a bradavice tamnije i ispupčenije. U protekla dva - tri dana imam grčeve kao da ću dobiti, međutim od jučer popodne ništa. Uz to sve ujutro imam vrtoglavice, nizak tlak. Jučer navečer sam radila test koji je bio negativan. Neznam šta da mislim, jer sve simptome imam još uvijek ( temperatura, osjetljivost na miris dima cigareta pogotovo na odjeći, vrtoglavice, slabost, umor, osjetljive desne, pojačanu glad ...). Molim ako netko ima iskustva da mi kaže svoja iskustva. Hvala

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj nancy prvotno napisa Vidi poruku
    zanima me dai da se nadam ili ne,menstruaciju bi trebala dobit za sest dana,pms nemam nikakvog sto bas i nije ok,jer saam dosadasnjih mjeseci dobro debelo u ovo vrijeme bila u pms...dali postoji mogucnost trudnoce il pak ne...hvala
    ukoliko je bilo nezasticenog trudnoce u vrijeme plodnih dana, uvijek postoji mogucnost trudnoce, ali tako rano simptomi se ne mogu pojaviti. napravi test na dan ocekivane menstruacije.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj laura93 prvotno napisa Vidi poruku
    ejjj, nova sam ovdje,pa imam jedno pitanje?
    mozda je vec bilo tema na ovaj naslov, ali svaki odgovor bi mi dobro dosao
    trebala sam dobiti 04.12.2013. ali nisam, prije toga na par dana sam spavala s deckom, kao zastita nam je bila metoda prekinutog snosaja, kao sto sam rekla menstruacija mi kasni, inace je tocna ko svicarski sat
    jucer sam radila test, ali je negativan, ali danas sam imala mali smeckasti iscjedak i danas me takoder cili dan boli cudno stomak boli?
    pa ako tko zna sta bi moglo biti, bilo bi mi jako drago i od koristi
    vjerojatno cce se taj smedji iscjedak pretvoriti u menstruaciju, tj. vec se pretvorio, obzirom da si pisala prije 4 dana.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj nana89 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! Nova sam ovdje, upravo zbog sumnje na trudnoću. Prošlu menstruaciju sam imala 18.11., a nezaštićeni spolni odnos 01.12. ( završio je u meni), a slijedeću menstruaciju trebam dobiti 16.12. E sad, unazad desetak dana imam stalno povišenu temperaturu, oko 37,0-37,5, grudi su mi nabrekle, a bradavice tamnije i ispupčenije. U protekla dva - tri dana imam grčeve kao da ću dobiti, međutim od jučer popodne ništa. Uz to sve ujutro imam vrtoglavice, nizak tlak. Jučer navečer sam radila test koji je bio negativan. Neznam šta da mislim, jer sve simptome imam još uvijek ( temperatura, osjetljivost na miris dima cigareta pogotovo na odjeći, vrtoglavice, slabost, umor, osjetljive desne, pojačanu glad ...). Molim ako netko ima iskustva da mi kaže svoja iskustva. Hvala
    test prije ocekivane menstruacije treba raditi s prvim jutarnjim urinom. ponovi test.
    povise temperatura je normalna nakon ovulacije.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    2

    Početno

    menstruacije još nema ...

  21. #21
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    sad ti se tek isplati raditi test, po mogućnosti s prvim jutarnjim urinom

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    7

    Početno

    Hvalaa'sutra napravim test pa javim...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    7

    Početno

    Danas sam napravila test,neg je...menstruacije jos nema...nemam nikakav smeckasti iscjedat nego mutni,moze bilo kakvi savjet...hvala

  24. #24
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Idi ginekologu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •