Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Bole me mišići trbuha na dodir!!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno Bole me mišići trbuha na dodir!!

    Rodila sam prije 1 mj . i 5 dana , mišići trbuha me bole na dodir, stomak mi se vratio dosta, nemam viška kože, ali mi je dosta kila ostalo ( 10 kg), mogu ga stisnuti tj. napeti i lijepo se čak vide moji stari mišići ali kada prođem rukom preko njega, npr kad se tuširam ili se mažem kremom, mišići me bole. a posebno jedno mjesto s desne strane pupka. pregledala me moja dr. opće prakse- kaže nema ništa malo mi je mišić na tom mjestu neravan al kao treba mi još vremena da to sjedne ( pregledala me 15 dana poslije poroda). Sad čekam pregled ginekologa. Jel netko imao sličnih iskustava???

  2. #2
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Ne nakon poroda,ali u prvoj trudnoci ooo daa. Jako,jako me boljelo.dok se jednostavno nisu "razvukli" u drugoj me najvise oko pupka bolilo,to zapravo i ne racunam u razbijanje misica
    Zelim ti sto prije bezbolne misice

  3. #3
    peppa&braci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Salona
    Postovi
    76

    Početno

    meni je bilo nesto slicno al malo nize od pupka s desne strane. jedva sam cekala pregled da se uvjerim da je sve ok,i bilo je. proslo je da nisam ni primjetila kada. eto, nadam se da je i tebi isto

  4. #4
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Mene su dosta dugo boljeli misici trbuha nakon poroda. Bol je bila kao kad pretjeras s trbusnjacima pa imas drugi dan muskulfiber. I ja sam se zabrinula da nesto nije u redu, ali nakon nekog vremena (vise se ne sjecam nakon tocno kolko, ali nije bas bilo kratko) je samo od sebe proslo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •