Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Let down mi šteka

  1. #1
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno Let down mi šteka

    Primijetila sam u zadnjih par dana da ili uopće nema otpuštanja ili dugo dugo treba da se pojavi. Navečer Ema brzo prekine cicanje, valjda joj se ne da čekati. Po danu više nema šanse da je zadržim više od 15 sekundi, odmah skuži da nejde i gotovo. Jedino je u polusnu noću strpljiva i evo noćas prvi let down valjda nakon 3-4 dana.
    Navečer su cice dovoljno pune i prije nikad nisam imala problema s tim.

    1. Ja u zadnje dane radi nekih problema malo živim s grčem u želucu. Da li je krivo moje psihičko stanje jer se ne mogu opustiti?
    2. Da li se može utjecati na brzinu otpuštanja?

    Tenks!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    42

    Početno

    Meni se to jedno vrijeme redovito događalo i to samo noću. Trajalo je nekih dva, tri tjedna, Jana je bila strašno nervozna kad se to počelo dešavati, nije mogla dočekati let down. To mi je bila prava agonija - ona bi cicala i plakala, cicala i plakala po pola sata dok nije krenulo, tek tad bi se smirila. A što je ona bila nervoznija i ja sam se sve više opterećivala i tako smo se izgleda vrtili u krug. Duh i tijelo su jedno. Sigurno tvoj grč ima veze s tim. Opusti se koliko god možeš, pusti si neku relaksirrjuću muziku, zauzmi omiljenu pozu....proći će!

  3. #3
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Fidji, Ema je vec dosta velika, nije rijetkost da mame tesko ili nikako vise u toj dobi ni ne postizu let down. Probaj se opustiti, ali imaj i to na umu. Ovo ne znaci da je s dojenjem gotovo.
    Osobno, negdje od kad je Jan bio slicne dobi nisam vise osjecala uopce let down.

  4. #4
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    je, kasnije se ne osjete.

    ali kad se u nekim vrlo rijetkim situacijama ipak osjeti, s dve-tri godine djeteta, joooj, to je onda tak super, ko neko prekrasno podsjecanje na prve dane
    obicno se dogodi kad se nakupi malo vise mlijeka i kad sam skroz opustena.

  5. #5
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Samo da javim da se stvar popravlja...
    Definitivno je problem u meni jer sam se uspjela nekako opustiti, a i riješiti neke svoje problemčiće.

    Inače ja skoro svaki put osjetim let down, iako naravno puno slabiji nego nekad. Nekad mi i druga cica zna procuriti u tom trenu.
    Zato sam bila malo kad ga par dana nije bilo.

    Hvala na podršci! :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •