Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Treci porod-savrsen

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    76

    Početno Treci porod-savrsen

    Od kad sam saznala da sam treci put trudna jedina zelja osim zdravog djeteta mi je bila prirodni porod...prva dva poroda su bila sve samo ne prirodni i ovaj put sam to zeljela promijeniti pod svaku cijenu...
    Radila sam do kraja...non stop bila u pokretu...radili smo na kuci do zadnjeg trena i stvarno sam mislila da cu roditi koji dan prije termina....ali nista....termin dosao a ja nista otvorena i nikakve naznske da ce ista krenuti.....lagano se u glavi pripremam na ponovni inducirani porod....na termin dolatim na ctg koji je ok.doktorica pokusava gledati vodu al ja nista otvorena pa me ocito ona malo otvori i kaze sad dva sata hodaj pa cemo viditi ....ma sto cemo viditi mislim si ja al ajde prosetali i ta dva sata i naravno nista....nakon toga obavila ultrazvuk i sve je u redu....vratite se za dva dana govore mi.....
    Vidno razocarana vracam se kuci i setam...cistim....skacem po stepenicama i nista....
    Sljedeci dan u podne pojedem dva velika feferona i legnem gledati serije....u pola 1 osjetim zatezanje u donjem djelu trbuha.....za sat vremena ponovno....goborim muzu mislim da me nesto boli....al neznam ni sama....odlazim na rucak....sad vec boli na cesce....to je to....ocito....dalje radim po kuci...kuham puding djeci..u 21h stavljam djecu spavati a ja si punim kadu i lezim u njoj sat vremena nebi li potakla otvaranje ...perem kosu...pokusavam se obrijati ali nisam ju vidjela vec dulje vrijeme....sad me vec boli na pola sata a uz to sam na wc stalno pa me bole i hemeroidi koji su gle cuda odlucili doci na zadnji dan trudnoce....i tako bol za bolom....sve ide u pravilnim razmacima...nije me strah tjesim samu sebe da sve ide kako treba....u ponoc idemo spavati al brzo se dizem jer su bolovi sve gori i vec su na 10 min....pokusavam ih prodisati u svim mogucim polozajima na svim mogucim mjestima u kuci.......oko 4 se budi i mm jer me cuje kako disem ko parna lokomotiva i pita dali idemo....ne....jos ne.....i tako do 6 ujutro kad su trudovi bili na 7min....krecemo u rodiliste....jedva dolazim do auta....svekrva u panici....do rodilista umirem od bolova i osjetim vec glavicu jako nisko....pitam se dal cu roditi u autu mozda????!!!! U gotovo zadnji cas zvonim na vratima rodilista...cim me babica vidjela vice vi ste za na stol odmah....stavljs mi ctg....beba je u redu...doktorica dolszi za pregled i govori skroz otvorena busimo vodenjak....babica mi govori to ce brzo....kaj sze do kraja izdrzali doma? Pitam se sto njima znaci "to ce brzo"?????
    Dolazi mi muz u zelenom odjelu....Sretna sam jer je uz mene....legnite na bok govori mi sestra...u to vrijem je taman smjena pa su tri babice doktora koliko zelis i pet medicinskih sestara na praksi... svi gledaju....dva truda i govorim sestri da beba ide...pogleda i stvarno...brzo na ledja i lovim se za drzace i u dva tiskanja vani je nasa curica od 50cm i 3400 g.....placem jer ne mogu vjetovati da je tu i da je sve zavrsilo za 20 min....sestra mi ju stavlja ispod spavacice.....neopisiv osjecaj....dobivam injekciju i dokt.pregledava posteljicu...pitam sestru jesam pukla i govori ma nista.....sad tek placem jer ne mogu vjerovati da sam prosla bez brijanja bez klistira bez rezanja i pucanja......savrsen porod.....konacno.....

  2. #2
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    E, pa čestitke na savršenom porodu i savršenoj curici!!!

  3. #3
    lovekd avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Varaždinska županija
    Postovi
    267

    Početno

    Savršeno <3 Iskrene čestitke

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    predivno!
    čestitam na bebici i brzom porodu !

  5. #5
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ajme savršeno!
    čestitam!!

  6. #6
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    prekrasno!!
    čestitam

  7. #7
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Čestitam i drago mi je da je bilo kako si željela!

  8. #8
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Čestitam Drago mi je da si uspjela

  9. #9
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Svaka čast, čestitam!

  10. #10
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Bravo draga!
    Konacno!

  11. #11
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Ljepo i jednostavno
    Čestitke!!
    Porod za poželiti

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    čestitam od srca...tako i meni tek treći put kako treba

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •