Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 138

Tema: Ploča za kuhanje?! Koja?

  1. #1
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno Ploča za kuhanje?! Koja?

    Evo sam na mukama...radimo novu kuhinju, odabrala sam i napu i pećnicu, sudoper, slavinu. sve, osim ploče za kuhanje!Svakako treba sve da bude plin!! prvo sam bila sigurna da ću staklokeramičku, onda čitam forume da znaju pucati, onda bih inox, li koju, kakvu, čiju....jel imate mi ikako mogućnost pomoći?? ne treba mi financijska pomoć, samo savjet!! dakle, ništa vas ne košta, molim vas!!!!!!!!!!!!!!!
    zadnje što kontam, evo već dva sata je ova: http://www.centar-tehnike.com/egs634...nje/EGS6343NOX

    šta mislite??
    rado bih staklokeramičku, ali ja sam neprestano u kuhiji, skroz nešto pravim, brza sam i udaram, lupam, razbijam..pa me malo strah....radije bih inox
    molim vas sugestije!

  2. #2
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Uh uh, to je i mene brinulo kad smo radili kuhinju, ali na kraju je presudila electrolux EGE6182NOK ploca.. Nekoliko puta sam ju bas jace udarila i nista (vjerojatno je i dragi jos jace od mene ) .. Ja nikad ne kuham na sva 4 ringa tako da sam ovaj jedan odlucila uzeti prazan i super mi dode za odlozit lonac na ravno itd, a ti ako bi uzela sva 4 onda ne vidim prostor gdje mozes toliko jako udariti da pukne.. Inace, staklokeramika je toliko prekrasna za odrzavanje, napokon mi je kuhinja stalno cista

    (Nisam pomogla )
    Posljednje uređivanje od Apsu : 11.02.2014. at 23:22

  3. #3
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    hahaha, nisi!! sad si me ponovo vratila na staklokeramiku! da, svakako 4 plin,ali ako šibnem loncem u neki ćošak i on napukne, pa pojela bih se živa!!
    a cijena nije baš ni podjednaka...e znam..ajte još malo iskustva..slobodno i ti još reci koju ZA
    ko ti ju je ugrađivao? čitam da je to jako važan detalj kako ne bi pukla
    Posljednje uređivanje od nataša : 11.02.2014. at 23:30

  4. #4
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ugradio mi stolar koji mi je radio kuhinju.. Znaci napravio kuhinju i ugradio sve aparate..
    Makar ja ne znam šta se moze zeznuti oko ugradnje, zapravo samo stavi plocu u izrezani komad radne plohe i onda ona stoji šuplja u sredini a drzi se za rubove..

    Dakle za: .. izgled , strasno koliko digne cijelu kuhinju
    .. Odrzavanje , nema ribanja, struganja masnoce, samo pospricam sa sredstvom za stakla i obrisem papirom
    ... I nije mi jos pukla, to je isto bitno

    Deblje je to staklo, bilo bi smijesno da bas tako lako puca, nebi onda nitko to kupovao.. Udarala ja loncem, padale vilice i zlice, nema ogrebotine

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    8 godina kuham sličnoj Aristonovoj.
    Sve ok.

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja imam staklokeramicku plin. kupila radi lakseg ciscenja, e frisku figu je lakse cistim. oko plamenika je meni koma za ocistiti. posatala sam vrlo ljena prema ciscenju, jer mi je to koma ocistiti. bar po mojim kriterijima. moja je ova. i kad bi sad kupovala ne bi uopce uzela plinsku vec indukcijsku, radi klinaca, a vjerujem da bi uzela bijelu, jer na ovim tamnim se vidi prasina.
    eto sad sam ti ja odnemogla

  7. #7
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam staklokeramicku plin. kupila radi lakseg ciscenja, e frisku figu je lakse cistim. oko plamenika je meni koma za ocistiti. posatala sam vrlo ljena prema ciscenju, jer mi je to koma ocistiti. bar po mojim kriterijima. moja je ova. i kad bi sad kupovala ne bi uopce uzela plinsku vec indukcijsku, radi klinaca, a vjerujem da bi uzela bijelu, jer na ovim tamnim se vidi prasina.
    eto sad sam ti ja odnemogla
    moja je slična tvojoj spajalice,
    isto mi ide na živce kad mi se uhvati oko plamenika,
    a nisam baš revna da nakon svakog kuhanja čistim.
    ali... ne bih je mijenjala, jednostavno mi krasno izgleda,
    pogotovo kad je čista

    nataša, nije to baš obično staklo da tako lako puca.

  8. #8
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Nama su rekli da je rizik za staklokeramiku šećer, ako se prospe oko dijela koji grije.
    Inače i meni svašta ispada na nju, ništa joj nije.

    Ekstra prednost je šta muž voli čistiti ovu staklokeramičku ploču, običan štednjak je puno rjeđe čistio

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...RENJE-GC630AC/
    mi imamo ovu vec 5god. prezadovoljni,puno lakse za odrzavanje u odnosu na one klasične,stare ploče

  10. #10
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    ja da kupujem kupila bi sa ovakvim rešetkama http://www.technomarket.hr/products/...-330c-gc-340ac
    zlo mi je od pranja onih velikih, ove bi fino mogla potopi, iskuhat ili što već treba.
    BTW jednoj poznanici je pukla staklokeramička ploča.

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    kosjenka ja svoje ubacim u perilicu sudja i budu dobro oprane. ovo sam naucila na Trininom topicu o perilici. zato hvala Trina, spasila si me pranja.

  12. #12
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    kosjenka ja svoje ubacim u perilicu sudja i budu dobro oprane. ovo sam naucila na Trininom topicu o perilici. zato hvala Trina, spasila si me pranja.
    čekaj, šta ubacuješ rešetke u suđericu? stvarno?

  13. #13
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Hvala spajalice, probat ću.
    Ali mi ovi mali djeluju puno praktičnije, pogotovo ti križasti što manje spojeva to bolje.
    Nego jedna od većih gluposti na koje sam se dala nagovoriti prije 10 godina je 3+1, kao jedna ploča na struju ako nestane plina. Jednom godišnje nestane plina i to najčešće najavljeno na par sati,a ja lijepo kuham na 3 plamenika.
    No vidim Nataša je mudro odlučila sve plin.

  14. #14
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Je.. i mene izluđuje čišćenje.
    Prije dok sam imala vremena je sve bilo pic-pic... sad više nije...
    Ali opet bi uzela istu... Lijepa mi je. I vrata pećnice su od istog stakla.

  15. #15
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ja isto imam staklokeramiku crnu 4 plamenika. Prekrasna je, ali meni je ubi bože za čistiti. Sve se vidi Na crnom, ako iskipi nešto sve se razlije po poloči i sa strane-jer nema rubova.
    Kako vi to čistite da je lako???? Ja se vraćam na inox
    Ima netko staklokeramiku bijelu? Možda je to lakše održavati.
    Posljednje uređivanje od lulu-mama : 12.02.2014. at 09:23

  16. #16
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    kad baš baš odlučim da se ploča sjaji,
    čistim s ovim http://www.discounto.de/Angebot/Dr-B...zstein-372622/
    kupljeno u mulleru i stvarno je super,
    nakon toga još sredstvom za stakla i izgleda kao nova.

  17. #17
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Da za staklokeramiku, ima i modela sa "okvirom" od inoxa ako se bojis ostecenja rubova, mada ne puca to tako lako.

    Ne za inox, ima ju prijateljica vec godinama, cisti i glanca ali nikad ne izgleda cisto, ceka da rikne da kupi novu, al ko za vraga...

    Osim ako je neki vrhunski inox na kojem se ne vide otisci prstiju i sl.

  18. #18
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Meni je to kao uspredba inox sudopera i siligranita (ili već kako se zovu oni sudoperi)..neusporedivo ... Staklokeramičku ploču imam već 15-tak godina i super je, preporod, nigdje nije napukla, Našpricam sa Besckmanom, teta Violeta papir i za par minuta blista. Rešetke isto perem u perilici, a oko plamenika povremeno pročačkam četkicom za zube...

  19. #19
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    čekaj, šta ubacuješ rešetke u suđericu? stvarno?
    aha, trina pšitala, isprobala, pa onda sam i ja. frknem ih u perilicu i ne nerviram se vise.

  20. #20
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Ja isto resetke perem u masini, preporodila sam se. Glasam za staklokeramiku.

  21. #21
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    aha, trina pšitala, isprobala, pa onda sam i ja. frknem ih u perilicu i ne nerviram se vise.

  22. #22
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    dobile ste me poptuno nazad, onda staklokeramika!!! jupiii! to mi se i sviđa, ali sam htjela bit praktična! e sad, koja??? gorenje se navodno nije proslavio? kupit ću elektrolux pećnicu, možda da onda uzmem sve?
    Kosjenka, to su mi neki dobronamjernici sugerirali za 4xplin! i onda mi je sinulo: pobogu, pa zašto sam ujopće do sad uvijek forsirala 3+1? čemu?? plina nestane skoro nikad! i baš sam vesela što ću imati 4plin!
    ivano, kad smo kod sudopera, i to će mi trebat?? ovo nešto dobro? taj granit?

  23. #23
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ako imas mjesta uzmi 5x plin
    (naravno, zavisi koliko kuhas i kolika ti je obitelj)

  24. #24
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    dobile ste me poptuno nazad, onda staklokeramika!!! jupiii! to mi se i sviđa, ali sam htjela bit praktična! e sad, koja??? gorenje se navodno nije proslavio?
    kad smo mi kupovali onda nam je čovjek rekao da se sve staklokeramičke ploče proizvode na istom mjestu,
    jedna tvornica ih proizvodi.
    dakle što se tiče nekakve kvalitete, sve ti je to isto.
    poslije samo svako nakelji svoj logo na nju i to ti je to.

    mi imamo blomberg i staklokeramiku i ugradbenu pećnicu.
    Posljednje uređivanje od Tashunica : 12.02.2014. at 11:53

  25. #25
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    odi do emmezete. Znaju imati akcija tipa zadnji artikl i tako to, isplati se pronjuškati (ja sam tako pećnicu kupila).

  26. #26
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ja navikla sve online kupovati, da nemam pekač za kruh, vjerovatno bih i kruh naručila online

    ali pronjuškat ću, malo kontati.....elektrolux ili whirlpool, sad su te dvije u užem izboru.
    http://www.ugradbeni-aparati.com/pro...ok&code=121986
    i


    šta mislite??

  27. #27
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    to su sudoperi ovog tipa http://www.elipso.hr/sudoperi-i-slav...OG-611-sahara/ proguglaj mislim da je bila tema o njima i ovdje na forumu ali i na forum.hr

  28. #28
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ne znam jel i dalje tako ali moja electrolux ima 5 godina garancije, to je meni bilo dosta bitno kod kupovine

  29. #29
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Koja je razlika između indukcijske i staklokeramike? Meni je to grozno za čistiti i svoju sam već svu izgrebala.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    šta je zgodnije za klince kad se dovoljno osamostale da počnu sami podgrijavati ručak ?
    plin ili struja ?

    možda budemo mijenjali ploču za kuhanje, pa smo u dilemi da li uzeti kombinaciju 4 x struja ili (3 plin +1 struja), kao i sada.

  31. #31
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je to kao uspredba inox sudopera i siligranita (ili već kako se zovu oni sudoperi)..neusporedivo ... Staklokeramičku ploču imam već 15-tak godina i super je, preporod, nigdje nije napukla, Našpricam sa Besckmanom, teta Violeta papir i za par minuta blista. Rešetke isto perem u perilici, a oko plamenika povremeno pročačkam četkicom za zube...
    Zar imaš iste plinske ventile svih 15 godina? Da li si servisirala? Ja se ne usuđujem dulje od 5 godina imati istu plinsku ploču. No, ja koristim plin u bocama, mi nemamo drugi, a možda je on agresivniji prema spojevima.
    Svi se ti spojevi malo-pomalo istroše i bojim se nesreće.

    Inače imam staklokeramiku i ne bih se nikako vraćala na inox. No, treba paziti jer je čišćenje zeznuto kod nekih modela. Ako nema ruba, skuplja se masnoća ispod ploče, onaj uski dio između radne ploče i silikona, pa guram vrh noža da to gadno pokupim, pa treba paziti da ne oštetim silikon, pa...A neke imaju rub, pa se mrvice i svašta skuplja između keramike i inox ruba.
    Sad sam kupila Beko jer mi se čini da je najjednostavnija za čišćenje. Ova http://www.robot.hr/bijela-tehnika/a...-2-plin-staklo

    Ima crno ispod plina, pa je puno lakše očistiti, kad je inox tamo, ajoj, nikad uredno kako treba.

    Da imam gradski plin, moj bi izbor bila ova: http://www.saturo.hr/ugradbena-tehni...om-staklu.html
    Em je lijepa, em izgleda laka za čišćenje.

  32. #32
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    ja nazad 6 mj imam indukciju i skroz sam zadovoljna. Ono sto je najvaznije je da se nikako nisam opekla
    jako je brza (kazu skoro ko plin), cim maknes tecu ona se auomatski gasi, iza ne ostane vrela ploca, moze se rukom dotaknuti. Nista sto pokipi ne zagori. Ko stvorena za mene
    A kad nestane struje odoh u piceriju koja ima krusnu pec, njam njam

  33. #33
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    jedina joj je mana sto radi samo na posudje koje odole hvata magnet. Meni je par starih posuda za koje sam mislila da idu u smece i dalje iskoristivo. Svejedno sam morala kupiti novi set posudja pa sam uzela da moze na indukciju.

  34. #34
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zar imaš iste plinske ventile svih 15 godina? Da li si servisirala? Ja se ne usuđujem dulje od 5 godina imati istu plinsku ploču. No, ja koristim plin u bocama, mi nemamo drugi, a možda je on agresivniji prema spojevima.
    Svi se ti spojevi malo-pomalo istroše i bojim se nesreće.

    Inače imam staklokeramiku i ne bih se nikako vraćala na inox. No, treba paziti jer je čišćenje zeznuto kod nekih modela. Ako nema ruba, skuplja se masnoća ispod ploče, onaj uski dio između radne ploče i silikona, pa guram vrh noža da to gadno pokupim, pa treba paziti da ne oštetim silikon, pa...A neke imaju rub, pa se mrvice i svašta skuplja između keramike i inox ruba.
    Sad sam kupila Beko jer mi se čini da je najjednostavnija za čišćenje. Ova http://www.robot.hr/bijela-tehnika/a...-2-plin-staklo

    Ima crno ispod plina, pa je puno lakše očistiti, kad je inox tamo, ajoj, nikad uredno kako treba.

    Da imam gradski plin, moj bi izbor bila ova: http://www.saturo.hr/ugradbena-tehni...om-staklu.html
    Em je lijepa, em izgleda laka za čišćenje.
    EH, čišćenje i ruzb, to skoro nigdje ne piše. samo sam na jednoj keramičkoj vidjela INOX RUB, i to je sve. a gurat ću nož i čistiti, pa ne mogu imati baš sve potaman!!!

    inače, elektrolux daje garanciju 247 mjeseca, ne više :/

  35. #35
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    pratim vas
    nama već par godina jedan plin ne radi
    prije mjesec-dva je riknula i ploča na struju
    onda je riknulo ono za "iskrenje" što pali plin
    sad palim s upaljačem ta dva plina koja rade
    a u međuvremenu je riknula i žarulja u pećnici

  36. #36
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    A zašto to ne popravite? Na plinu ti se vjerojatno začepila dizna. Set od 5 komada novih dizni kosta između 50 i 70 kn. Žarulju nije problem promijeniti ako je pećnica iole čista. Jedino je iskra zeznuta.

  37. #37
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    EH, čišćenje i ruzb, to skoro nigdje ne piše. samo sam na jednoj keramičkoj vidjela INOX RUB, i to je sve. a gurat ću nož i čistiti, pa ne mogu imati baš sve potaman!!!

    inače, elektrolux daje garanciju 247 mjeseca, ne više :/
    247 mjeseca je sasvim u redu

  38. #38
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto to ne popravite? Na plinu ti se vjerojatno začepila dizna. Set od 5 komada novih dizni kosta između 50 i 70 kn. Žarulju nije problem promijeniti ako je pećnica iole čista. Jedino je iskra zeznuta.
    ma ne znam, vidjet ćemo
    ja bih radije novo kad sve odlazi
    i ide mi na živce što ta iskra ne radi

  39. #39
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mi imamo siemensove domino ploče za kuhanje;
    dvije indukcije + jedan wok (plin) + dva plina
    ovakve ;
    http://www.siemens-home.com/hr/katal...a-kuhanje.html
    (zadnje tri s ovog linka)

  40. #40
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    247 mjeseca je sasvim u redu
    to bi bilo, koliko? ček da izračunam:... nekih 20 godina cca...pa solidno, jelda?!

  41. #41
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kod ovih ti je bijela tehnika znatno jeftinija (internet dućan ali posluju korektno, barem sam ja dobila takve info)

    ;

    http://www.salonatech.com/

  42. #42
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nataša
    kompliciraš

    prvo utvrdi koju kombinaciju želiš
    4 plina
    4 struje
    3+1
    2+2
    indukcija

    onda vidiš cjenovni razred koji si možeš priuštiti
    onda u tim okvirima biraš izgled

    i to je to
    Posljednje uređivanje od apricot : 12.02.2014. at 22:24

  43. #43
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    nataša
    kompliciraš

    prvo utvrdi koju kombinaciju želiš
    4 plina
    4 struje
    3+1
    2+2
    indukcija

    onda vidiš cjenovni razred koji si možeš priuštiti
    onda u tim okvirima biraš izgled

    i to je to
    a bože, baš nisam ništa komplicirala. u startu sam rekla da hoću 4 plin, nakon prvog posta rekla sam može staklokeramička, a nakon toga smo se raspričale..

  44. #44
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    A tesko li se nama kokoskama raspricat


    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  45. #45
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    http://www.electrolux.hr/Products/Ku...8De/EGT6343LOK

    odluka je pala!!! ova! šta mislite?

  46. #46
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Da ne gurate noz moze se cistiti cetkicom za zube...

  47. #47
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    imam staklokeramičku indukcijsku, prije toga sam imala običnu staklokeramičku, u roditeljskoj kući smo imali staklokeramičku.... to je cca 20 godina staklokeramičkih ploča u mom životu i NIKAD se nijednoj nije desilo da je pukla

  48. #48
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.electrolux.hr/Products/Ku...8De/EGT6343LOK

    odluka je pala!!! ova! šta mislite?
    Lijepa ali mi se ne čini praktična. Nekako mi se ne čini da bi tu istovremeno stale četiri teče.

  49. #49
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Lijepa ali mi se ne čini praktična. Nekako mi se ne čini da bi tu istovremeno stale četiri teče.
    pa na elektroluxovoj stranici baš tu reklamiraju kako je smišljena da na njoj bolje stane posuđe! vidiš kako se držači nigdje ne dodiruju, za razliku od klasične

  50. #50
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Lijepo ti odi s 4 zdjrle u dućan da isprobaš da li stanu i priča li el.lux istinu
    Posljednje uređivanje od lulu-mama : 14.02.2014. at 15:50

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •