Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 93 od 93

Tema: Rad na pola radnog vremena s 3. djetetom

  1. #51
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    mona, i onda ti veliš da nisi stručnjak .

    sjećam se da si mi već tu kopirala taj zakon i baš sam ženi u HZZOu i rekla da jel to znači, ako mi poslodavac ne da privolu na takav rad, da ja onda ne mogu ostvariti to svoje pravo koje imam po zakonu?? jer ako mi ne da privolu, ja ne mogu ići na pola rv. onda se žena sva uzmrdala i rekla mi da zovem pravnicu u Klovićevoj. (ali te naše u VG nikad ništa ne znaju i masu puta ipak zovem Klovićevu). uglavnom, meni je jedino smiješno to da uopće i traže privolu poslodavca, ako i ovako i onako imam pravo koristiti tu opciju. dakle, jedino bi bilo u redu i po zakonu obavijestiti poslodavca tih 30 dana ranije da kanim koristiti to pravo. jer ako on mora dati privolu sad ili za 30 dana, svejedno mu je. jer ako mu javim 30 dana ranije, onda ako i nema zamjenu za mene (a ima), ima dovoljno vremena da ju nađe...malo je sve to smotano.

  2. #52
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Ma nisam strucnjak.niti pravnik.ali mi je islo na zivce da me secu kao majmuna i daju mi oprecne informacije.pa sam trazila,citala, konzultirala se ...
    Uglavom mislim da je u zakonu to jasno definirano i da je teta u hzzo-u u krivu.
    Ja sam se raspitivala zbog sebe.moji u firmi su me samo pitali koji da mi datum pisu na potvrdu
    A da ima rupe da to izbjegu sigurno bi ju nasli.zapravo sam vec imala neka iskustva na poslu kada sam imala osjecaj da idu s onim ako prode prode.onda se pozoves na zakon ili pravilnik pa sve moze.zato sam se pripremala na eventualno pozivanje na zakon


    Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od mona : 06.03.2014. at 22:40

  3. #53
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    da, i ja bum se oboružala jer ovo im neću pustit. stanku za dojenje sam popušila, ali ovo ne kanim.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    76

    Početno

    Pozdrav
    Ako znate pa molim pomoc
    Ako bi pocela raditi na pola radnog vremena nakon 7 mj.navrsenih djetetovog zivota da li imam pravo prvo iskoristiti cijeli stari godisnji odmor pa onda zapoceti s takvim radom na pola vremena...naravno a da prije o tome obavijestim poslodavca???

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    naravno da imaš, a možeš i ako želiš koristiti 6-satno radno vrijeme + stanku za dojenje do godine dana starosti djeteta ako dojiš

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    76

    Početno

    Kako se ta dva sata stanke za dojenje onda obracunavaju za placu??

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    računa se kao postotak od 1660 kuna čini mi se.

  8. #58
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Drage moje,ja bi pokušala nagovoriti svoga poslodavca da mi odobri rad na pola radnog vremena pa mi nedostaju pravi argumenti stoga vas molim za pomoć
    Npr.što je s doprinosima (mirovinsko,hzzo itd) jeli firma i dalje oslobođena toga tj.jesam li i dalje full na teretu hzzo-a?
    Hvala unaprijed!!!!

  9. #59
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj Heli prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,ja bi pokušala nagovoriti svoga poslodavca da mi odobri rad na pola radnog vremena pa mi nedostaju pravi argumenti stoga vas molim za pomoć
    Npr.što je s doprinosima (mirovinsko,hzzo itd) jeli firma i dalje oslobođena toga tj.jesam li i dalje full na teretu hzzo-a?
    Hvala unaprijed!!!!
    Ne treba ti poslodavac odobriti koristenje ,to je tvoje pravo.moze traziti odgodu pocetka koristenja do maksimalno 30 dana.
    A za doprinose...normalno ti ih placa na pola place koju ti isplacuje

  10. #60
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Da ali ne mora se složiti s tim da radim na pola radnog vremena,ili?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Cure, isplacuje li Hzzo kome 1663kn za pola radnog vremena? Ja sam s drugim i trecim djetetom radila pola rv, ali sam dobivala samo pola tog iznosa (2008., 2011.), odnosno oko 800kn nakon prve godine.

  12. #62
    elena.os avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    41

    Početno

    Bok cure! Imam pitanje, iskoristila sam godinu dana (rodiljni i roditeljski dopust), poslije toga godinu i pol njega djece i rad na pola radnog vremena.
    E sada me zanima ostale dvije godine roditeljskog dopusta i rad na pola radnog vremena, da li imam pravo tako raditi 4 godine?

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    imaš pravo, ali prije pitanje nemaš li pravo još i po osnovi njege na 4-satno radno vrijeme??? usput kad bi planirala početi raditi?

  14. #64
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj Mandaljena prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, isplacuje li Hzzo kome 1663kn za pola radnog vremena? Ja sam s drugim i trecim djetetom radila pola rv, ali sam dobivala samo pola tog iznosa (2008., 2011.), odnosno oko 800kn nakon prve godine.
    Meni isplaćuje hzzo tih 1663 kune za pola radnog vremena.

  15. #65
    elena.os avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    imaš pravo, ali prije pitanje nemaš li pravo još i po osnovi njege na 4-satno radno vrijeme??? usput kad bi planirala početi raditi?
    31.12 mi prestaje njega djece, ali za jednog blizanca možda dobijem produženje (još malo radimo na motorici), sada trenutno koristim njegu + pola radnog vremena. Postoji mogućnost da mi ne produže njegu, pa ako to ne prođe, onda bih na roditeljski dopust + pola radnog vremena. Vi ste mi najsigurniji izvor informacija, pa da budem spremna na sve varijante Hvala na odgovoru!

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    predaj papire dok ne dobiš rješenje važi ti staro,

  17. #67
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Molim vas, ako netko zna, da mi pomogne. Imam treće dijete, otišla sam raditi u 2.mj.ove godine na pola radnog vremena plus pola porodiljne. SAD mi ističe ugovor 25.11.koji mi neće produžiti a ja si još nisam nista drugo našla. Da li da se vratim na porodiljni ili da se prijavom na burzu a porodiljni prekinem? Koliko bi dobivala s burze? Mali je rođen 12.3.2014.... Hvala!!!

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    U svakom slučaju imaš pravo bit doma do njegovog 3 rođendana ako si i netaposlena, jesi li pitala dal bi ti dali produljenje ako bi tražila porodiljni? U tom slučaju bi mogla iskoristit još malo manje od 21 mjeseci, što ne bi mogla ako si nezaposlena bar po mom proračunu

  19. #69
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Hvala! Znam da mogu biti još na porodiljnom, neće mi produžiti ugovor sigurno, bez obzira...
    Samo me zanimalo da li bi možda dobivala vise sa burze, dok si nešto ne nađem. Mislim, prosjek te plaće koju sam imala od 2.mj ili kako već to ide sada....

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    To ti ne znam

  21. #71
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Nakon rođenja 3. djeteta koristila sam 6 mjeseci rodiljnog dopusta. Nakon toga suprug je koristio oko 17 mjeseci roditeljskog dopusta.
    Ostalonam je otprilike godinu dana neiskorištenog roditeljskog dopusta. Treće dijete je sada staro četiri i pol godine.
    Zbog specifične situacije na mom radnom mjestu razmatram svakakve opcije pa i povratak na roditeljski dopust.
    Imam li pravo na rad na pola radnog vremena? Vrijedi li i to pravo do 8. godine djetetova života? U slučaju da mogu to znači da bi na pola radnog vremena mogla raditi sljedeće dvije godine?
    Hvala!

  22. #72

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ako se vracam na posao kad dijete napuni sest mjeseci tocnije prvo iskoristim godisnji pa se onda vracam a muz preuzme roditeljski imam pravo na stanku za dojenje? To je moje pravo i poslodavac mi to mora omogucit ili? Normalno osmosatno radno vrijeme na ugovoru na odredeno...

  23. #73
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    može ti i odbiti ali to znači da samo mjesec dana kasnije ćeš koristiti to pravo, do kad imaš određeno radno vrijeme?

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon rođenja 3. djeteta koristila sam 6 mjeseci rodiljnog dopusta. Nakon toga suprug je koristio oko 17 mjeseci roditeljskog dopusta.
    Ostalonam je otprilike godinu dana neiskorištenog roditeljskog dopusta. Treće dijete je sada staro četiri i pol godine.
    Zbog specifične situacije na mom radnom mjestu razmatram svakakve opcije pa i povratak na roditeljski dopust.
    Imam li pravo na rad na pola radnog vremena? Vrijedi li i to pravo do 8. godine djetetova života? U slučaju da mogu to znači da bi na pola radnog vremena mogla raditi sljedeće dvije godine?
    Hvala!
    vrijedi do 8. rođendana, ako ideš na polovično onda duplaš dane ( pazi mjesec dana u obraćunu je 30 dana), imaš pravo prekinuti bilo roditeljski bilo polovično radno vrijeme u vrijeme godišnjih ako želiš s time si produžuješ svoje osnovno pravo.

  25. #75
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Jelena, hvala na odgovoru. Dakle, neposredno prije godisnjeg prekidam roditeljski dopust i ponovno ga otvaram nakon godisnjeg? Imam 30 radnih dana godisnjeg kojeg koristim u komadu jer radimu skoli. Nisam znsla da se na tako kratki period moze prekidati roditeljski dopust.
    Posljednje uređivanje od yasmin : 07.07.2016. at 20:06

  26. #76

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Kako mislis do kad imam odredeno radno vrijeme? Rad je od kuce u smjenama od osam sati s pola sata pauze. I sad me zanima mogu li dobiti jos sat za dojenje ili ne? Godisnji znam da moram u dogovoru s poslodavcem al to mi nije upitno. Zbog vrste posla znam da poslodavcu pase da odmah iskoristim godisnji...

  27. #77
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ne znači li određeno vrijeme do nekog datuma?možeš dobiti 2 sata za dojenje do godine dana djeteta
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.07.2016. at 13:21

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Aha ma do 1.2. i nece mi produljit ugovor a tad ce maleni imat nepunih deset mjeseci. Dva sata? To je pravo ili je to dogovor s poslodavcem...

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I da raspitujem se unaprijed jer mi je tih sat ili dva dodatne pauze zapravo presudno u odluci tko ce na roditeljski...muz ili ja. Zanima me mogu li mi odbit tu pauzu ili ne?

  30. #80
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    to je pravo, koje možeš regulirati ili 2x1 sat u toku radnog vremena, ili po 2 sata u komadu prije, posle posla

    rekla sam ti može te odbiti ( ali većinom to ne rade) , ako slučajno te odbije znači da samo prolongira za mjesec dana, kolko znam muž i ti trebate biti ravnopravni, on sad radi?


    i samo ja znatiželjna da pitam kak ti njemu obračunavaš kolko sati dnevno radiš doma?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.07.2016. at 16:37

  31. #81

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Preko neta je i poslodavac ne da vidi kad radim nego vidi kad mis stoji... Nema mile lale...Prijavljujem pisanje doslovno.

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Muž radi?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Da i sad gledamo treba li ugovor na odredeno ili neodredeno... Neodredeno je li tako? I nema uvjeta staza za muza?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I jelena hvala puno.

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ak može neodređeno o super. Ak ne bilo kakvo je samo da je puno radno vrijeme to je jako bitno

  36. #86
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ak ide na puno onda do godine dana 2660, ak ide polovicno i onda pol plaće +1660 bez obzira koliko je dete staro

  37. #87

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Dakle ne treba bit neodredeno? Tako sam i ja shvatila al mm sefa knjigovotkinja kaze da treba bit neodredeno... Sef mu spreman dat novi ugovor na neodredeno al sto bi bili komplicirali i trazili uslugu ako ne treba...

  38. #88
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Nisam sigurna ali ako je šef voljan dati nek to iskoristi

  39. #89
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Da i sad gledamo treba li ugovor na odredeno ili neodredeno... Neodredeno je li tako? I nema uvjeta staza za muza?
    Ne treba biti ugovor na neodredeno.
    samo treba biti ugovor na puno radno vrijeme.
    U slucaju da se ugovor ne produzi za vrijeme koristenja prava treba obavezno prijaviti promjenu HZZO-u roku 8 dana.

  40. #90
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Pitanjce za znalce. Imam ugovor na neodređeno. Nakon bebinog 1. rođendana možda bih koristila ovo pravo pola radnog vremena. Situacija u firmi je recimo neobična. Jesam li zakonom zaštićena od otkaza? Tipa ako krenu otkazi ja ću im prva biti na tapeti, smiju li me otpustiti?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  41. #91
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Ako koristis rad na pola radnog vremena ti si zasticena. Sluzbeno ne mozes biti na listi za otkaz dok koristis pravo, jedino ako firma ide u stecaj.

  42. #92
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Misliš li sirius da je to i u jelkinom slučaju tako, ako koristi polovicno radno vrijeme, kao u stilu dok je na porodiljskom da ne može dobit otkaz?

  43. #93
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Pa da. Jer u teoriji koristis porodiljni.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •