Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 198

Tema: Odjeća za uredski posao

  1. #51
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Evo, pospremala sam ormar, pa evo par uredski kombinacija

    http://public.fotki.com/Dea007/

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Daedi, kopirat ću tvoju kombinaciju 45, 51 i 15, ako nemaš ništa protiv

  3. #53
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

  4. #54
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Daedi, kopirat ću tvoju kombinaciju 45, 51 i 15, ako nemaš ništa protiv
    To su 2 iste haljinice iz Benetona, na snizenju bile oko 150 kn svaka, a jako su zahvalne. Ispod njih obucem dolcevitu i stavim neki remen, neke cipele na petu ili cizme. Ponekad i kombiniram sa nekim kardiganom.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno


    Nepogrešivo biram Benetton (80% mog ormara je kupljeno tamo)
    A kad sam vidjela da pišeš, već sam se ponadala da ćeš sve objavljene fotke premjerstit na forumsku burzu, otić u shopping i poludit
    Hvala na fotkama, sad imam ideju kako ću se skockat

  6. #56
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Ja moram reći da sam Cvijetu zamišljala kao Deaedi, a Deaedi kao Cvijetu

  7. #57
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e, ovo mi je najdraža uniforma. tanke dolčevite i majice iz intimissime i haljine bez rukava.
    i meni je to odlično, jako volim i treger haljine, obično nosim košulje ispod njih

  8. #58
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Haha, ja sam bas kad sam zadnji put poharala ducan komentirala kako se osjecam ko neka arhitektica iz New Yorka. Meni je njihov pomaknuti minimalizam krasan.
    i meni. pogotovo kad znam koliko taj "pomaknuti minimalizam" (super izraz) kod belgijanaca i inih kosta. (prepuno, prepuno)
    a cos je lijepo dostupan.

  9. #59
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    anoreksične modele furaju skoro svi dućani, osim kad naglase da imaju normalne modele i reklamiraju se preko toga, ali kod Zare mi je specifično što su uvijek tako nekako ozbiljne, imaju face kao da ih mori tisuću najvećih briga, da mi je znati koje istraživanje je pokazalo da to prodaje
    bas si me nasmijala.

    samo sto se prodaje tice, namrsteni modeli simo tamo, prodaju se super. ortega - vlasnik zare je redovno na forbesovoj listi medu prvih 10.

  10. #60

  11. #61
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    bas si me nasmijala.

    samo sto se prodaje tice, namrsteni modeli simo tamo, prodaju se super. ortega - vlasnik zare je redovno na forbesovoj listi medu prvih 10.
    Negdje sam citala objasnjenje da onda modeli ne dolaze u prvi plan, nego bas odjeca, i da su modeli ustvari bas samo u funkciji vjesalica.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 19.03.2014. at 18:19

  12. #62
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    možda je trik u tome da obučeš taj komad odjeće, nasmiješiš se u ogledalo i zaključiš "gle, ljepša sam u ovome od njihovog modela"

  13. #63
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    možda je trik u tome da obučeš taj komad odjeće, nasmiješiš se u ogledalo i zaključiš "gle, ljepša sam u ovome od njihovog modela"

  14. #64
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Deaedi imas bas lijep stil.

    Ja sam upravo u fazi odsutajanja od toga da cu smrsavit i vrati se na svoj broj 36, predugo sam na ovoj kilazi i samo ide prema gori pa cu rascistit ormar, sumskovoce bit ce svega, ako hoces pociri na burzu ovih dana, imam bas lijepih kombinacija, steta da mi stoje u ormaru.

    U zadnje vrijeme sam najcesce u haljinama, isto ne moram ko cvita bit u stogo formalnom uredskom djiru al nekako ni trapericu nisu ok, pa su mi haljine najbolja kombinacija, imam ih prekonekoliko u raznim bojama i cesto ispod samo mijenjam hulahopke i dolčevite u bojama. Image haddad mi ima bas lijepe i praktične haljine, na snizenju znaju bit jako povoljne, materijali su im super.

  15. #65
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ajde, cekam tvoju robicu na burzi, ja sam 36!

  16. #66
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Bit ce svega u tom broju, ja sam sad dosla do 40, tješim se da sam ko fol 38 al su mi guze narasle i ne bu to brzo islo dole :nene:
    Sutra cu nadam se poslikat i stavit.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    nisam sve čitala, ali stvarno treba razmisliti koliko je stvarno formalno to na poslu.
    definitivno treba koristiti boje, super mi je ona usporedba sa Angelom Merkel sto je netko stavio..
    muškarci uvijek izgledaju ultra formalno u odijelima, i meni se to uglavnom ne sviđa,ali oni uglavnom nemaju puno opcija ako nije odijelo. iako, dobre hlače mogu ići sa finom košuljom, bez da to bude odijelo,samo se njima uglavnom ne da kombinirat, s odijelom ne mogu pogriješiti.

    ja osobno ne volim crne hlače, nemam nijedne u ormaru - osim onih trudničkih haha.

    isto, nekad i traperice mogu biti "ležerno formalne",ako su kombinirane s finim cipelama na petu, ili finijom košuljom.
    kod nas cure znaju obući i relativno običnu majicu, ne košulju ali je onda formaliziraju hlačama i sakoom.

  18. #68
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    ja sam u banci, ali ne radim s vanjskim klijentima pa nemam dress code, osim zdravog razuma
    tako da na dane sa sastancima znam biti u kostimu, a danas npr. u trapericama i majici/tunici/kosulji
    ali traperice biram tamne, bez detalja
    isto volim osvjeziti kombinaciju kakvim veselijim, mladenackijim detaljem
    naginjem crno-sivom, pa ubacim fuksije, prljavoroze, malo svjezine
    ili samo takav ruz
    ponekad smedje, maslinastozeleno, jedino beige bas ne volim
    uglavnom, nije dosadno i nismo ograniceni
    isto volim slojevito odijevanje i haljine ispod kojih idu razlicite majice, kosulje, pa je svaki put opet drugacije
    trenutni mi je favorit za opustenije dane s.oliver jeans haljina
    https://images.otto.de/asset/mmo/for...h-10888788.jpg
    imam i dosta haljina/tunika, pa ih nosim na tajice ili guste carape, ili tanke hlace
    http://www.zalando.co.uk/qs-by-s-oli...1c02a-802.html
    kostime isto volim modernije, npr. s nekim pomaknutim detaljem
    i tako, snadjemo se
    90% moje odjece je s.oliver, prvo jer mi je ducan blizu a i krojevi mi pasu
    onda tom tailor, esprit, nadje se benettona, image haddada i slicno
    zarino i mango nemam skoro nista, vec prema opisanim iskustvima

  19. #69
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Evo par haljinica od immage koje su mi super prakticne:

    http://www.haddad.hr/index.php/hrvat...34-simone.html
    super je sa ovim njihovim rukavima, dolje mijenjam dezen hulahopki i obuću, lijepo ide i na cipele na tak i na čizmice

    http://www.haddad.hr/index.php/hrvat...evergreen.html
    ovu imam bez, obozavam je na proljece, mijenjam cardigane u bojama i baletanke ili cipele na tak

    http://www.haddad.hr/index.php/hrvat...-precious.html
    ovu imam u crvno crnoj kombinaciji, odlicna je, ona mi je vise za finije prigode

    imam ih jos dvije koje su super prakticne al ih ne vidim na webu.

  20. #70
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    trenutni mi je favorit za opustenije dane s.oliver jeans haljina
    https://images.otto.de/asset/mmo/for...h-10888788.jpg
    Bas je lijepa. Imam i ja jednu jeans haljinu isto kad se osijecam opustenije, doduse nosim ju na tak ili eventualno niskoe cipele ako moram trcat po labosu.

  21. #71
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Nesto haljina 36/38 imate kod mene na burzi ...

  22. #72
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    summer, bas mi je lijepa traper haljina. Ja sam probala nekoliko, ali nisam nasla model koji mi pase. Mogla bi pogledati u S Oliveru.

    zhabice, krasne su ti IH haljine.

  23. #73
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam u banci, ali ne radim s vanjskim klijentima pa nemam dress code, osim zdravog razuma
    tako da na dane sa sastancima znam biti u kostimu, a danas npr. u trapericama i majici/tunici/kosulji
    ali traperice biram tamne, bez detalja
    isto volim osvjeziti kombinaciju kakvim veselijim, mladenackijim detaljem
    naginjem crno-sivom, pa ubacim fuksije, prljavoroze, malo svjezine
    ili samo takav ruz
    ponekad smedje, maslinastozeleno, jedino beige bas ne volim
    uglavnom, nije dosadno i nismo ograniceni
    isto volim slojevito odijevanje i haljine ispod kojih idu razlicite majice, kosulje, pa je svaki put opet drugacije
    trenutni mi je favorit za opustenije dane s.oliver jeans haljina
    https://images.otto.de/asset/mmo/for...h-10888788.jpg
    imam i dosta haljina/tunika, pa ih nosim na tajice ili guste carape, ili tanke hlace
    http://www.zalando.co.uk/qs-by-s-oli...1c02a-802.html
    kostime isto volim modernije, npr. s nekim pomaknutim detaljem
    i tako, snadjemo se
    90% moje odjece je s.oliver, prvo jer mi je ducan blizu a i krojevi mi pasu
    onda tom tailor, esprit, nadje se benettona, image haddada i slicno
    zarino i mango nemam skoro nista, vec prema opisanim iskustvima
    Ha ha i ja imam ovu traper haljinu od s'olivera ..samo u mojoj banci nema šanse da dođem u njoj .. jeans zabranjen ...

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Pre velika sam konzerva po pitanju odijevanja za te IH haljine
    Al zato one is asosa su mi WOW.

    Zhabice, hvala na ponudi, škicnut ću. Makar ja sam više 38 nego 36. 36 samo S' Oliver koji po mom iskustvu ima komotne krojeve.
    U Benettonu sam najmanje 40

    Ajmo o cipelama, što na haljinu, a što na hlače?
    Volim ravne cipele, mislila sam odabrat mokasinke, neke kvalitetne kožne - gdje ima nečeg lijepog?
    Svojevremeno sam bila kupila Kickers mokasinke nebesko plave boje, koje su bile zaista posebne.
    Sad nosim Dr. Martens cipele na petu, s pojasom oko gležnja, ali odradile su svojih (malo me sram napisati) 6 godina, pa zaista više nisu reprezentativne.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    I meni će traper biti off limits.
    Stranke dolaze redovito, najčešće u odijelima, druge kolegice će isto bit formalne skroz, pa bih ja samo malo iskočila, al ne previše.
    Boje, boje će bit moj spas

  26. #76
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    e da htjedoh pitati: kako ste zadovoljni sa Asosom? Kvaliteta, brojevi? Nisam nikad uzimala preko njih ...

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Cipele - ako budem imala vremena hodati po gradu, nabavit ću si nove Riekerice, htjela bih nešto ovakvo: http://www.rieker-shop.de/Rieker-wom...-blue-47665-14

    Ove su mi isto lijepe, ali ne za mene (ne smijem imati nikakvo remenje preko rista i gležnja:
    http://www.rieker-shop.de/Rieker-wom...red-49765-3333

    Riekerove cipele u Zagrebu obično kupujem u Ina-dar trgovini u Tratinskoj, blizu stare Name na Trešnjevci.

    Alternativa - cipele Ara (ali lani nisam kod njih našla baš ništa), volim njihove salonke od brušene kože: http://www.modnialmanah.com/index.ph...562&Itemid=539

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    moram priznati da mi je drago kaj u uredu mogu bit obućena kak hoću, pa se svodi na hlače, tenisice, majcu

  29. #79

  30. #80

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Kosjenka, DA, baš tako nešto. A Timberland je iznimno kvalitetan brand, hvala na preporuci, svakako ću potražiti.
    I ove su mi divne http://www.shooster.hr/tenisica/timb...-sd-cipele/841

    Jelena - e pa takav posao ja napuštam - eto me sada u trapericama, starkama i pamučnoj majici. Zato i jesam totalno poblesavila vezano uz odjeću koja je primjerena u uredima gdje postoji formalni dress code.
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 20.03.2014. at 14:50

  31. #81
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    te su isto simpa.
    za privatno ih nikad ne bi kupila , ali za posao mi se čine udobne, kvalitetne i onako malo ozbiljnije
    Posljednje uređivanje od Kosjenka : 20.03.2014. at 14:58

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    O pa da, za privatno ne bih ni pogledala u njihovom smjeru

    Meni je bitno da je obuća komotna i malo dublja, jer nosim ortopedske uloške. Plus imam predispozicije za uraštanje nokta na nožnom palcu (vadila jednom na oba palca, zahvaljući modi špic cipela), plus predispozicije za proširene vene i bolesti koljena (mama je ostavila puno divota u genetskom kodu) pa mi je iznimno bitno da tih 8 sati na poslu provedem u obući koja ne stišće, ne zaustavlja krvotok, u koju stanu ulošci i koja ne potiče na gore navedene bolesti.
    A jesam hipohondar

  33. #83
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Ja obozavam Jungline cipele za svaki dan, neto ovako:
    http://www.romulobenedi.com/photo/8.jpg
    samo sa manje boja i pinkicu finije, jako su udobne, imam neutralne smedje i jede lijepe roze, njih nosim i na haljine i suknje.
    Ljetos sam si uspila priustit ove savrsene, artice i one su mi na prvom mjestu ko cipele na tak, imam i par lijepih iz deichmana, oni mi znaju bas imat super cipele a dosta budu povoljne.

  34. #84
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Nisam uspila nac sliku artica, linkam kad ju nadjem.

  35. #85
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno Odjeća za uredski posao

    Ja imam dosta robe iz benetona i s olivera :summer:
    Isto mi je blizu

    Cesto nosim suknje, beneton mi je tu odlican, od onih keper ala sportska elegancija :D si stofenih koje nosim sad. Na suknje u 95% slucajeva nosim majice iz HM-a i to one za 49 kuna, pamucne, jednobojne. Stavim nausnice i lijepe cipele ili cizme i to mi je super.

    Nosim i haljine, zimi i one deblje, sad i pamucne pa stav neki remen i super izgleda :D
    I skromna sam

    Za ove neke marke i ducane koje spominjete nisam nikad ni cula i ne volim robu kupovati preko interneta. Volim vidjeti uzivo i popipati i probati.
    Zato nam nista iz Zare :D

    Cipele- nedavno sam kupila predivne u eccu, kako su udobne i super pasu na traperice i suknje.
    Posljednje uređivanje od Anci : 20.03.2014. at 15:41

  36. #86
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Deaedi, zudim zaviriti u tvoj ormar, a zakljucala si album

  37. #87
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Deaedi, zudim zaviriti u tvoj ormar, a zakljucala si album
    I ja.

    Hlače najčešće Image Haddad, Benetton, Sisley (sniženje). Košulje - Benetton, H&M. Suknje - Benetton, H&M. Haljine - Mexx, Esprit (sniženje).
    S napomenom da su sve "finije" stvari iz H&M stare pet-šest godina.

    S hlačama (najčešće širih nogavica) nosim "patike".
    S haljinama i suknjama - čizme.
    U toplije doba prebacim se na balerinke.

  38. #88
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    ovo sam maloprje otkrila, predivno https://www.facebook.com/media/set/?...8925369&type=3

  39. #89
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    jel neko nosio Gitice, ima ih često po sajmovima " kaj su jeli naši stari" kak bi moji klinci rekli, tj. na etno i zdravo

  40. #90
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Zhabice, hvala na ponudi, škicnut ću. Makar ja sam više 38 nego 36. 36 samo S' Oliver koji po mom iskustvu ima komotne krojeve.
    U Benettonu sam najmanje 40
    kaj su takve velike razlike u krojevima?

  41. #91
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Nije, Benetton ima talijanske brojeve koji su za 4 veći od nas. Talijanski 40 je naš 36.

  42. #92
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja volim Sisley, ali čekam sniženja.

    Inače najviše kupujem u h&m, zaletim se nekad i u c&a, new yorker i zaru. Inače zara mi je veći šrot od h&m-a, samo duplo skuplji. Već nekoliko stvari iz Zare mi se poparalo ili je sama tkanina misteriozno popucala nakon prvog nošenja, ali ja kreten nikako da naučim pa sam prošli mjesec opet kupila suknju u zari

    Inače, da se prokopat korektnih a povoljnih stvari u h&m, ako si plićeg džepa, a voliš puno kupovati poput mene
    za basic stvari ti je ok c&a, imam bezbroj dolčevita od tamo (obožavam dolčevite), pamuk ili viskoza, ok kvaliteta.
    Ja inače volim i te košulje/bluze koje se ne peglaju koje je netko već spomenuo, imam par iz h&m i new yorkera koje su mi peri deri već godinama.

  43. #93
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ja volim Sisley, ali čekam sniženja.

    Inače najviše kupujem u h&m, zaletim se nekad i u c&a, new yorker i zaru. Inače zara mi je veći šrot od h&m-a, samo duplo skuplji. Već nekoliko stvari iz Zare mi se poparalo ili je sama tkanina misteriozno popucala nakon prvog nošenja, ali ja kreten nikako da naučim pa sam prošli mjesec opet kupila suknju u zari

    Inače, da se prokopat korektnih a povoljnih stvari u h&m, ako si plićeg džepa, a voliš puno kupovati poput mene
    za basic stvari ti je ok c&a, imam bezbroj dolčevita od tamo (obožavam dolčevite), pamuk ili viskoza, ok kvaliteta.
    Ja inače volim i te košulje/bluze koje se ne peglaju koje je netko već spomenuo, imam par iz h&m i new yorkera koje su mi peri deri već godinama.
    I za mene je c&a zakon, još od davnih vremena dok sam morala ići u Njemačku u shopping (tj. koristila svaki službeni put za usputne kupovine). Oni imaju velike brojeve (44-46), a to je meni bitno. Sad mi je lako jer imaju svoje trgovine u Zagrebu, ne moram ići preko granice po krpe: http://www.c-and-a.com/uk/en/corpora...xl-collection/

    Offt. i za svog starijeg sina tamo nađem krpe - 14 godina, visok 180 cm, jedino sam tamo našla uske dugačke modele - hlače, jakne, košulje.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Hand made cipele mi nisu lijepe
    Moram negdje naći Artice, stoput ste mi ih preporučile.

    C&A isto nije baš za mene, preveliki su krojevi, u br 34 jedva stanem, a br 36 mi je velik.
    Baš sam H&M ili Benetton tip

  45. #95
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Evo pronasla sam ih, moje su samo smedje:
    http://www.zalando.co.uk/art-harlem-...1a00i-q11.html

    izuzetno udobne, nečujne kad hodam, mekane, kupila ih u sobedoo

  46. #96
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    možda se nekaj nađe na vikendu za 5 http://www.mercator.hr/hr/akcije/vikend-za-5

  47. #97
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo pronasla sam ih, moje su samo smedje:
    http://www.zalando.co.uk/art-harlem-...1a00i-q11.html

    izuzetno udobne, nečujne kad hodam, mekane, kupila ih u sobedoo
    jako jako lijepe!
    ni ja ne volim ove patkaste više.
    a sumsko, ako si 160, nije loše onda cipele na petu. šta je-je, odmah se osjećaš bolje, bar ja.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    meni se sviđa Skunfunk , no nisu baš jeftini i kod nas je mali izbor.
    No zato pasem oči na internetu.
    http://www.skunkfunk.com/lookbook/FW13/index.php

    Super mi je što imaju i haljine koje dođu negdje do koljena, a ne sve mini.
    Posljednje uređivanje od larmama : 21.03.2014. at 10:59

  49. #99
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    jooj, larmama, di to ima kod nas za kupiti? jako lajkam
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 21.03.2014. at 11:05

  50. #100
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    U Je*s-u http://www.jegerstar.com/zene/odjeca/haljine/

    btw. Mercatora i ovog vikend popusta - ta Modiana po Mercator centrima je odličan dućan, a najbolje od svega je što tamo često naletimo na neke popuste, posebno za muške
    (npr. to je jedino mjesto gdje si je MM kupovao Lacosta majice na značajnom popustu)
    U onom Mercatoru u Španskom oni imaju nešto kao outlet, i tamo bude stvarno odličnih (većinom muških) stvari po super cijenama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •