Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 198

Tema: Odjeća za uredski posao

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    U Je*s dućanima. Ali nemaju veliki izbor.
    Ja sam prvi put prije par godina kupila njihovu zelenu torbu ( kombinacija svijetlo i tamno zelene). Išla mi je na sve. Svi su me pitali gdje sam ju kupila.

  2. #102
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    zhabs, baš su lijepe cipele.

    ovo su moje, baš sam sretna s njima

    http://us.shop.ecco.com/ECCO-Sculptu...=60&cgid=women

  3. #103
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ove kosulje sto spominjete, koje se ne guzvaju i sl. Taj materijal je uglavnom neki najlon ili poliester. Ne smeta vam to? Ja inace nisam tip od znojenja, a imam osjecaj da bih u poliesteru umrla

  4. #104
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Nemam pojma, ne smeta mi.

  5. #105
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    http://us.shop.ecco.com/ECCO-Osan-Sn...23_color=01161

    Ovakve patike-cipele (zimi bez rupica, jel'te ) ja nosim na štofane hlače širih nogavica. Suuuper udobno i praktično. A po mojim kriterijima i dovoljno fino.

  6. #106
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa i meni su se baš svidjele te tenisice, sve si mislim da bih si mogla tako nešto kupiti (sa rupicama, za ovo doba godine)
    Vidjela sam slične cipele u MASS-u (i to zelene!) - ali nije bilo mog broja.

  7. #107
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    anci, ove s višom petom ti nisu došle u obzir?

  8. #108
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Jesam li ja jedina koja voli klasična odijela?
    Volim sakoe i to mi je must have poslovni odjevni predmet. Najčešće nosim odijela s hlačama i visoke pete na to, ne volim pete niže od 10 cm. Alternativa su skroz niske cipele, balerinke ili čizme, petice od par centimetara su mi bapske, duboko se ispričavam svima koje ih nose.
    Volim i košulje ali zbog problematike peglanja uglavnom nosim majice i tanke dolčevite ispod sakoa. U HM-u ima izvrsnih tankih dolčevita za 69,90 kn, ja ih imam tri, sivu, crnu i plavu i doslovno su peri deri.
    Odijela ipak volim kupiti kvalitetnija što uglavnom znači i skuplja, puno skuplja ali isplati se jer ih nosim godinama. Najdraža su mi tri odijela iz Heruca, Estare Culto, ne znam ima li toga još uopće jer su svi u stečaju i jedno Apriori koje imam već šest, sedam godina a još uvijek me svi pitaju za njega gdje je kupljeno (nema više te trgovine). Imam i par odličnih odijela iz Zare no sva su stara više od pet godina, nema više u Zari tako dobrih odijela nažalost.
    Haljine su mi također neizostavne, zimi nosim vunene i to najčešće na čizme, ugodno a lijepo izgleda.
    Već spominjana kombinacija haljine bez rukava sa košuljom/ majicom ispod, remenom i čizmama ili štiklama često mi je na repertoaru.
    Trenutno sam u fazi niskih cipela, ne da mi se nositi štikle i baš sam u potrazi za novim balerinkama. Godinama se nisam skidala iz vrtoglavih štikli i samo sam njih nosila na posao.

  9. #109
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Najčešće nosim odijela s hlačama i visoke pete na to, ne volim pete niže od 10 cm.
    Ovako bi i ja. Ali ne znam hodat u visokim petama.

  10. #110
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Estare Culto, ali ne za posao... Kad mi se djeca budu ženila, otići ću po odjeću tamo (ili na neko slično mjesto).

    Isto vrijedi i za štikle. Zadnje takve cipele nosila sam na vjenčanju.

    Imam cipela s petom, ali ovakvih kakve su tu već spominjane (gumerice, puna peta) ali tanka štikla i mojih 85 kg - no way man! Završila bih u Traumatološkoj prije nego bih izašla iz kuće, he he he....ali da dobro izgledaju - to je istina!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.03.2014. at 12:26

  11. #111
    Margot avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    U Je*s-u http://www.jegerstar.com/zene/odjeca/haljine/


    U onom Mercatoru u Španskom oni imaju nešto kao outlet,
    Taj Modianin outlet je, nažalost, zatvoren još krajem 2013.

  12. #112
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    jao kakva šteta - MM si je na primjer prošlo proljeće tamo kupio odličnu jaknu neke fensi marke na nenormalnom sniženju.

  13. #113
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    anci, ove s višom petom ti nisu došle u obzir?

    Ne
    Imam jedne i slabo ih nosim.

  14. #114
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    I ja volim Skunk <3 - ali za sada imam samo jednu haljinu. Uvijek mi je nekako skup. Torbu sam kupovala par puta i stalno odustajala

  15. #115

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    U Je*s-u http://www.jegerstar.com/zene/odjeca/haljine/

    ta Modiana po Mercator centrima je odličan dućan, a najbolje od svega je što tamo često naletimo na neke popuste
    ove haljine sa linka su mi lijepe i na modelima izgledaju skroz pristojno, ali za moj ukus su 10 cm prekratke za na posao,
    a nisu mi tip za tajice ispod, eventualno grilonke.
    Ja takvih imam za izlaske, ali za na posao mi treba biti par cm iznad koljena, sve ostalo mi je prekratko.

    A u Modiani si ja ubodem neku haljinicu od makoa kad je sniženje. Imaju onaj brand Sinequanone

    http://www.sinequanone.com/fr/nouvel...ion.html#!p/1/

    ja naravno uzmem ove koje su najvise casual.
    Ostala roba u Modiani mi je previše "tetasta" (osjećam se premlada za njih).

  16. #116
    Margot avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    jao kakva šteta - MM si je na primjer prošlo proljeće tamo kupio odličnu jaknu neke fensi marke na nenormalnom sniženju.
    Ponuda udobne, dobro sašivene, kvalitetne odjeće, prirodnih vlakana, po prihvatljivim cijenama (akcije, sniženja, outleti) rapidno opada već godinama.
    Vodim neku internu statistiku - Modianin outlet-zatvoren, Lantein outlet u Ul. grada Gospića - zatvoren, Estare Culto outlet - zatvoren, kao i zatvorena prodavaonica u Areni Zagreb, Herucov outlet i trgovina - zatvoreni već odavno, kao uostalom i tvornica... Murin outlet - prepun demode odjeće od prije 3-4 sezone... od ostalih robnih marki kvalitetne odjeće, sa sezonskim sniženjima za žene tzv. "srednjih godina" Penny Black - otišao iz RH, Boss otišao već odavno.

    P.S. Sad još čekam da Bandolera, Massimo Dutti i St. Oliver procijene da im je poslovanje u RH neisplativo i mogu jedino lajati na Mjesec.
    Ili se, sukladno krizi srednjih godina, mogu početi odijevati u trikoiće i do.....njake iz New Yorkera, ali to bi već bilo za - pospremanje u ustanovu.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    ove haljine sa linka su mi lijepe i na modelima izgledaju skroz pristojno, ali za moj ukus su 10 cm prekratke za na posao,
    a nisu mi tip za tajice ispod, eventualno grilonke.
    Ja takvih imam za izlaske, ali za na posao mi treba biti par cm iznad koljena, sve ostalo mi je prekratko.
    kad sam pisala post o Skunfunku mislila sam napisati da imaju i haljinica koje nisu kratke nego do koljena , jednu takvu sam kupila nedavno. A prošlo ljeto sam isrobavala jednu pa odustala, poslije mi je bilo žao. No ja nisam visoka pa su meni do koljena
    Posljednje uređivanje od larmama : 21.03.2014. at 14:10

  18. #118
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    .... ja maštam da će jednog dana Banana Republic doći i do nas ...

  19. #119
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Meni je Ann Taylor draza. A da bi BR stigao mora prvo se vratiti GAP, koji su inace svi vec neko vrijeme imaju istog vlasnika kao i ZARA.

  20. #120
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ma taj Murin outlet ima odjecu staru i po 8-10g

  21. #121
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Margot prvotno napisa Vidi poruku
    Taj Modianin outlet je, nažalost, zatvoren još krajem 2013.
    u španskom je zatvoren, ali radi onaj U Vukovarskoj.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Hand made cipele mi nisu lijepe
    Moram negdje naći Artice, stoput ste mi ih preporučile.
    Imaš Artice ovdje http://shoebedo.com/hr/brand/art/zene/

    Ja bih ove ali su mi preskupe http://shoebedo.com/hr/brand/art/403-black-granada/

  23. #123
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Meni Artice i uredska obleka nikako ne idu zajedno. To mi je cista suprotnost.
    Osim ako radis u uredu Roda (ili drugi NGO)

  24. #124

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Meni Artice i uredska obleka nikako ne idu zajedno. To mi je cista suprotnost.
    Osim ako radis u uredu Roda (ili drugi NGO)
    Bit će da imamo različito viđenje uredske obleke, meni Artice savršeno pašu uz moju uredsku odjeću, a i jako su udobne što nije zanemarivo.

  25. #125
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Meni Artice i uredska obleka nikako ne idu zajedno. To mi je cista suprotnost.
    Osim ako radis u uredu Roda (ili drugi NGO)
    Ni meni. I u njima mi stopalo izgleda nekako zdepasto.

  26. #126
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Niti meni..ali opcenito mi je taj stil užas

  27. #127
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ni meni. I u njima mi stopalo izgleda nekako zdepasto.
    Ja mislim da to ovisi od stila, ja imam par haljina i hlaca (ok, ovo vise nemam ) na koje ih nosim i prekrasne su, doduse ove koje imam su mi nekako najelegantnije od artica kakve inace budu. Inace mi s obzirom na stopalo vise pasu te okruglaste cipele naprijed, budu mi najudobnije.

  28. #128
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ma znam, ali ja npr. nosim 35/36 i u takvim cipelama mi stopalo izgleda sire nego duze, kao kvadrat. Radije biram spicastije vrhove, da vizualno izduzim nogu.

  29. #129
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Isti "problem" 35/36 ... Btw gdje kupujete cipele tih brojeva? To mi je big problem ...

  30. #130
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    kakva mala nogica deaedi
    potpisujem lolaMo za taj stil da mu nije mjesto u standardnom uredu

    ja volim sakoe, fine hlače sa štiklom, one sexy poslovne haljine, vunene uz tijelo, to je ono sto meni dobro stoji
    i to je jedini razlog sto patim zbog toga sto radim od doma-u trenirci
    danas sam nakon radnog dana u trenirci obukla finu poslovnu haljinicu, našminkala se i napravila frizuru i otišla po malu u vrtić
    eto koliko mi to fali
    a kad smo došle doma presvukla sam se u traperice i otišla u park s njom
    Posljednje uređivanje od mala-vila : 21.03.2014. at 21:13

  31. #131
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    meni Artice nisu niti približno toliko lijepe koliko su skupe
    ima mi puno ljepših cipela, recimo Clarks mi ima predivne, a vrlo kvalitetne i udobne. Doduše ja ne nosim cipele na petu, pa nisam mjerodavna

  32. #132
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    U Je*s-u http://www.jegerstar.com/zene/odjeca/haljine/

    btw. Mercatora i ovog vikend popusta - ta Modiana po Mercator centrima je odličan dućan, a najbolje od svega je što tamo često naletimo na neke popuste, posebno za muške
    (npr. to je jedino mjesto gdje si je MM kupovao Lacosta majice na značajnom popustu)
    U onom Mercatoru u Španskom oni imaju nešto kao outlet, i tamo bude stvarno odličnih (većinom muških) stvari po super cijenama.
    modiana u mercatoru na zagrebačkoj je zatvorena pred nekih mjesec-dva

  33. #133
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    jeste spominjale da Esprita više nema? U Konzumu u Španskom na prvom katu je neka trgovina. Piše Esprit outlet na nekom velikom plakatu. Sama trgovina se zove nekako drukčije, nisam zapamtila.

  34. #134
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Bljak, Zara. Narucila djetetu preko neta par majica, a onda se tjednima natezala s povratom jer su dosle s rupetinama u tkanju.

    Ovaj COS bas fora izgleda, ali nece se druziti sa mnom.

  35. #135
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Ja vas pratim intenzivno vec danima. Problem isti kao i kod zacetnice teme - trebam kupiti proljetnu odjecu za novi posao i totalno mi ne ide

    Mozda da napomenem da trebam stil koji nije skroz casual ali nije strogo poslovan (kostimi su opcija samo za specijalne prilike). Drugo, u principu nosim: sivo, bez, crno, bordo, maslinasto zeleno. Ostale boje gledam ali na kraju nikad ne kupim. Ne volim ni slike, aplikacije, sljokice i sl pa mi je 99% odjece jednobojno uz rijetke iznimke. Ne volim volane i falde na kosuljama, a ni inace Ne volim kad su majca ili kosulja prozirne da se vidi grudnjak (moze se nazirati, ali ne da se vidi svaki sav ko na spominjanim h&m kosuljicama koje zbog toga i faldi ne kupujem). I totalno sam sujetna kad kupujem odjecu, mora mi "pristajati" tj. jednostavno moram u odjeci izgledati bolje nego bez nje...

    kako izgleda moj shopping? Udjem u neki od gore spomenutih ducana i pol sata secem medju beskrajnim kolicinama odjece. Onda nadjem 4-5 komada koji mi se cine ok, docekam red u garderobi, obucem, zakljucim da mi ne stoji dobro, vratim i opet iz pocetka. Nakon tri pokusaja obicno vise nemam volje ni zivaca, nosta mi se vise ne svidja, i kupovini je za taj dan kraj. Probam minimalno 20 komada prije nego nesto odaberem, a onda ponekad ne znam s cim bi kombinirala pa mi stoji u ormaru. Kupovina odjece i obuce mi je bas muka, ne znam zasto sam tako beskrajno izbirljiva, ali sezona u kojoj kupim vise od 5 komada je ravna cudu. Sto znaci da kad idem na posao biram izmedju istih par komada i ne mogu vise, moram kupiti jos odjece, hitno. Uh! Ja sam u stvari za po tom pitanju...

    evo jucer sam imala na sebi 5 godina stare tammaris cipele (naravno nema vise ducana u zg) i to su mi trenutno jedine cipele za posao koje imam uz jedne skeechersice ala balerinke, ali te nosim samo na hlace, ne na sos. Ove artice mi se svidjaju ali cijena je ono?!?! http://shoebedo.com/hr/brand/art/091-black-rioja/
    i nema broja 37

    neki dan sam kupila u h&m sos, i lijep mi je, dobro mi stoji, gledala sam ga dva puta prije nego sam ga kupila. Obukla sam ga jucer na posao, dobila sam pozitivne komentare, no iskreno, cijeli dan sam mislila kako je - prekratak! Jedno je 20cm iznad koljena, nije da se vide gace ali osjecala sam se kao da je prekratak. Gore sam imala tamnosivu jednobojnu dolcevitu, i to mi je super za zimu, ali za proljece je prevruce. Sad moram opet u potragu za jednobojnim pamucnim v-izrez 3/4 rukav majcama jer su mi te najdraze, s elastinom, ne prekratke, neprozirne, udobne, blablabla. - uglavnom, prevrnem cijeli shoppingcentar i od 100 "basic" komada u deset ducana ja ne nadjem niti jedan meni po volji iako, vidjela sam da h&m ima nekih laganih dolcevita kratki rukav, mozda probam koju takvu kupiti, naravno ako mi se svidi materijal pod prstima...

  36. #136
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    jeste spominjale da Esprita više nema? U Konzumu u Španskom na prvom katu je neka trgovina. Piše Esprit outlet na nekom velikom plakatu. Sama trgovina se zove nekako drukčije, nisam zapamtila.
    u Osijeku je isto otvoren outlet, mexx, esprit, tom tailor i sl. doduše mora se kopat ali ja sam si krasne skinyx denim traperice kupila za 40kn i one kakak se to zove chinos isti iznos. Ima lijepih tunikica za cca 80 kn, suknji, cardigana.
    Možda je to ta ista firma, morala bi pogledati na računu kako se zove.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Sad moram opet u potragu za jednobojnim pamucnim v-izrez 3/4 rukav majcama jer su mi te najdraze, s elastinom, ne prekratke, neprozirne, udobne, blablabla. - uglavnom, prevrnem cijeli shoppingcentar i od 100 "basic" komada u deset ducana ja ne nadjem niti jedan meni po volji iako, vidjela sam da h&m ima nekih laganih dolcevita kratki rukav, mozda probam koju takvu kupiti, naravno ako mi se svidi materijal pod prstima...
    Mislim da sam ti vidjela takve na V izrez u M&S, tamno, tamno plave i bijele za 400tinjak kunica, trenutno....
    Posljednje uređivanje od no@ : 22.03.2014. at 14:27

  38. #138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nešto slično ima i Dally u svom asotrimanu , po puno nižoj svoti

  39. #139
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da sam ti vidjela takve na V izrez u M&S, tamno, tamno plave i bijele za 400tinjak kunica, trenutno....
    Sorry, ali za 400kn moram puno previse raditi da sjedim u toj majci na poslu. Za takav komad sam spremna dati 69,90 99,90 ili maksimalno (ali onda mora biti savrsena) 129,90. No way da platim jednobojnu pamucnu majcu s elastinom 400kn. Btw, trebam sivu, crnu, bordo i maslinasto-zelenu, moze i bez i bijela. Ako nadjem ovaj put kupujem odmah sve x3 da ne prolazim ovo opet iduce godine.

    jelena - sto je taj Dally, gdje je, i sto znaci "slicno"? Ja sam prilicno egzaktna po pitanju specifikacije ovih majci, v-izrez mora biti dovoljno ali ne previse dubok, tkanina taman debljine, duzina ne smije nikako biti prekratka jer mora ici preko sosa ili hlaca do preko kukova i pri tome da se moze malo nabrati da sakrije koji slaufic koze itd... Ma stvarno sam za :psihijatar: po pitanju kupovine....
    Posljednje uređivanje od sillyme : 22.03.2014. at 15:17

  40. #140
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Dally je ducan u mojoj zgradi ak hoces mozem u ponedjeljak

    svratiti i sliknuti ti nesto tako

  41. #141
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Kolikogod su meni te "nove" cipala tipa Camper lijepe, to je teško bacanje novca. Platiš 800 kn (ako možeš), i vrlo brzo od gaženja se deformiraju i pravac smeće. Nema popravka.
    Baš sam izvukla svoj 20 godina stare Pollini klasične cipele i odnjela ih malo postolaru dotjerati. Kupiš jednom, i nosiš fakat dugo, ove s gumenim đonom, fakat su bačeni novac. Samo ja više ne znam gdje bih kupila poštenu kožnu cipelu - pamtim sorcierinu potragu za čižmama - put u Trst.

  42. #142
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    meni Artice nisu niti približno toliko lijepe koliko su skupe
    ima mi puno ljepših cipela, recimo Clarks mi ima predivne, a vrlo kvalitetne i udobne. Doduše ja ne nosim cipele na petu, pa nisam mjerodavna
    Clarks je i moj favorit, imaju prekrasne, a tako kvalitetne i udobne cipele, prave kožne. Ja se iz svojih Clarks čizmica ne izvlačim zimi.

    I da, ponuda dućana kod nas je zaista postala prejadna - ne mogu vjerovati da se i Gap zatvorio.

  43. #143
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Ovisi, moje camperice su 9 godina i jos ih nosim. Ne mogu reci da su ko nove, ali su jos uvijek ok. Jedne su izdrzale punih 8 godina. Meni je to dobra investicija.
    Cizme kupljene u massu, pojma nemam koja marka, raspale su se na pocetku trece zime (uz njih sam uvijek nosila jos jedne cizme ibuce za snijeg, znaci nisu nosene pune dvije zime), a cijena im nije bila puno niza nego camperica.

  44. #144
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ja ne nosim camperice, nisu moj stil, ali nosi ih MM, i jedne ima već 4 godine, nisu se uopće deformirale.
    ja sad puno nosim http://www.thefryecompany.com/womens.../carson-oxford
    frye ima super kožne cipele. imam i jedne njihove čizme http://www.thefryecompany.com/womens...ouch?color=BLK
    imam ih već 3 godine i savrsene su!

  45. #145
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Clarks je i moj favorit, imaju prekrasne, a tako kvalitetne i udobne cipele, prave kožne. Ja se iz svojih Clarks čizmica ne izvlačim zimi.
    .

    To su one cizme koje prodaju u anywayu? Neki dan sam ih gledala, zalila sto nisu jos malo spustili cijenu. Mislim da su sad oko 1000.

    Imaju lijepih cipela na webshopu

    Sasa, super su mi ove streberske cipele

  46. #146
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Gdje bi mogla naci kvalitetnih "wrap" (ja ih zovem slafrok) majica?

  47. #147
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    To su one cizme koje prodaju u anywayu? Neki dan sam ih gledala, zalila sto nisu jos malo spustili cijenu. Mislim da su sad oko 1000.

    Imaju lijepih cipela na webshopu

    Sasa, super su mi ove streberske cipele
    Ne znam gdje ih kod nas prodaju, ja sam svoje vani kupila, stisnula oci i platila
    Svatko me pita gdje sam kupila tako lijepe cizme. Vec tri sezone ne izlazim iz njih i jos uvijek su kao nove, tako da ne zalim.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    sillyme jako te dobro razumijem , ja sam užasno teška kad trebam nešto kupiti.


    Sad moram opet u potragu za jednobojnim pamucnim v-izrez 3/4 rukav majcama jer su mi te najdraze, s elastinom, ne prekratke, neprozirne, udobne, blablabla.
    Ja sam nedavno kupila pamučnu narančastocrvenu majicu 3/4 rukava u Zari, i jako dobro stoji. Ne znam kako se zove taj izrez, možda riblji. I jako dobro izgleda. Nije prezatvoreno, a nije ni preotvoreno.
    Imali su ih jos u par boja (bijelu, crnu, maslinastozelenu, ...) Od ovog što tražiš nema v izrez i nema elastena ali odlično oblači . I sutra idem po još jednu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 23.03.2014. at 21:58

  49. #149
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Sumsko, jesi se obukla za novi posao?

    Idem i ja na neki razgovor pa mi treba nešto formalnije. Gledam svoj ormar i hm, nema ništa. Ili ne mogu stati u to ili mi djeluje neozbiljno.
    Dakle, za žene veličine cca 46-48 gdje da kupim nešto formalno? U Zagrebu
    M&S, C&A. Gdje kupiti neke ravne crne hlače, a ne potrošiti prviše?

  50. #150
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    ako nećeš previše potrošiti onda H&M/C&A
    M&S je nešto malo skuplji (ali bome i bolji)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •