Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 198 od 198

Tema: Odjeća za uredski posao

  1. #151
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Da si bliže, posudila bih ti ja jedne crne hlače iz C&A.

    Koje sam platila 75 kn. Ali sada više takvih nemaju.
    Posljednje uređivanje od Jurana : 01.04.2014. at 16:17

  2. #152
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Da si bliže, posudila bih ti ja jedne crne hlače iz C&A.

    Koje sam platila 75 kn. Ali sada više takvih nemaju.
    hvala, draga. ali ti si ipak uža u bokovima od mene. iščupala sam neke recimo fine crne hlače i fine cipele (naravno da su žarko crvene) Imam i crvenu torbu.
    Sad mi treba našto za gore. otići ću sutra do Arene, tamo ima i HM i CA i MS. naći ću valjda nešto

  3. #153
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    za mene je "Orsay" je pravo otkriće kod njih najlakše nađem nešto za posao a proporcije su mi daleko od idealnih.

  4. #154
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Mia and me prvotno napisa Vidi poruku
    za mene je "Orsay" je pravo otkriće kod njih najlakše nađem nešto za posao a proporcije su mi daleko od idealnih.
    jel ima toga u Areni?

  5. #155
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    jel ima toga u Areni?
    Imaš u AM.

  6. #156
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pogledaj i na webu prije shoppinga!

    U M&S ima vrlo lijepih lanenih bluza-tunika, i jednobojnih i sa uzorcima (ali cijena je povisoka, cca 400 kuna)

  7. #157
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    rossa

    ima i u Areni prek puta Deichmanna
    Posljednje uređivanje od Mia and me : 01.04.2014. at 21:16

  8. #158
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Inace, ja nisam u medjuvremenu nista novog kupila. Niti bila u ducanu. Niti bila blizu ducana. Nedamiseeeeee

  9. #159
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Rossa ako tražiš isplati ti se otići u C&A u CC1 West, imaju najveći izbor.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 02.04.2014. at 07:53

  10. #160
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Hvala

  11. #161

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    one cipele Jungla koje je zhabica linkala prekrasne su mi
    jel zna netko gdje se u zgb mogu kupiti te cipele

  12. #162
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    U MASS dućanima ali sve mi se čini da se rasprodaju brzinom svjetlosti.

  13. #163
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku

    U M&S ima vrlo lijepih lanenih bluza-tunika, i jednobojnih i sa uzorcima (ali cijena je povisoka, cca 400 kuna)
    Meni se čini da se kvaliteta M&S jako pogoršala. Imam par vestica kupljenih prije koju godinu i u boljem su stanju od nekih kupljenih jesenas, koje su već dobile one mucice od nošenja.

    Inače, kupila sam na zimskom sniženju prekrasnu haljinu, sniženu sa 570kn na 180kn, i to proljetnu. Dobro mi je kod tih njihovih sniženja da izvuku svu robu van, bez obzira na godišnje doba.

  14. #164
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    U MASS dućanima ali sve mi se čini da se rasprodaju brzinom svjetlosti.
    Da, i čini mi se da imaju jako mali izbor modela - za klince npr. imaju po 1-2 modela papučica.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Mima hvala. valjda zato i brzo odu sto su tako posebne. skicnut cu

  16. #166
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    pročitala sam cijelu temu u čekaonici prije par dana i dobila neopisivu želju da si kupim novu odjeću za posao čim popravim zub.
    kod nas je potpuno svejedno kako se oblačimo (projektni biro), možda da dođem u klaunovom odjelu netko bi primjetio.
    međutim druga pomisao me zaustavila - to je još dvije godine kredita (kad smo dizali kredit kupovanje odjeće i obuće koja nije neophodna jedna je od stvari od koje smo muž i ja svjesno odustali (on je isto inženjer koji se propisno oblači samo kad dolazi netko od važnih političara). sad me stvarno zanima, ako radite na mjestu s nekom "propisanom" odjećom dobivate li novce za to? npr. dok sam radila u elektri dobila sam bakse, radne cipele i debeli prsluk, a u ovom uredu gumene čizme - sve ono što mi stvarno treba. ili na tu odjeću gledata kao na tečaj stranog jezika, nešto što sami ulažemo da bi napredovali na poslu?

  17. #167
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mislim da ne dobiju novce, tj. stvarno nema puno firmi koje daju novac za oblačenje.
    Mislim da se radi o ulaganju, i osobnom guštu

  18. #168
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mi dobimo kute, viš baš bi morala tražiti, ponekad ak bude kakva jakna, ili radno odjelo

    u uredu smo obućeni kAK nas volja, a za pogon ak nije frak isto idemo kak hoćemo,ak je frka idemo pod ratnom opremom ( i s šrafincigerima)

  19. #169
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Mi moramo biti skockani..to se ocekuje od nas.. Ne dobijemo ništa love, ali imamo dobre plaće pa ajde barem nešto

  20. #170
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Gdje da si nađem crne hlače?

    Pitanje zvuči jednostavno, ali sad slijede uvjeti

    Hlače trebaju biti za ured - ili onaj svečaniji "štofani" stil ili uske traperice. Jednostavne, klasične, s crtom ili bez, ali bez ikakvih zakovica, šljokica, čipki, perja i ostalog.

    Broj 34 mi je prevelik, a broj 32 ne nalazim po dućanima. Traperice si kupujem na dječjem odjelu (vel. 158), no ovakvih hlača generalno nemaju.
    Svojedobno sam si nalazila super hlače u Orsayu, no trenutna im je ponuda očajna.

  21. #171
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje da si nađem crne hlače?

    Pitanje zvuči jednostavno, ali sad slijede uvjeti

    Hlače trebaju biti za ured - ili onaj svečaniji "štofani" stil ili uske traperice. Jednostavne, klasične, s crtom ili bez, ali bez ikakvih zakovica, šljokica, čipki, perja i ostalog.

    Broj 34 mi je prevelik, a broj 32 ne nalazim po dućanima. Traperice si kupujem na dječjem odjelu (vel. 158), no ovakvih hlača generalno nemaju.
    Svojedobno sam si nalazila super hlače u Orsayu, no trenutna im je ponuda očajna.
    Mark&Spencer, 8 ili 10 veličina.

  22. #172
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Bila danas, sve preveliko.

  23. #173
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Bila danas, sve preveliko.
    A Zara?

  24. #174
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Vidiš, na Zaru uvijek zaboravim jer si tamo nikad ništa dobro nisam našla. Imaju male veličine?

  25. #175
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Imaš pp

  26. #176
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Sillyme, ja sam takve majice kupila u Lidlu!!!! Dvije, crna i tamno siva pamučne sa elastinom, uske, ali ne pripijene, okruglog izreza, ali otvorenije, malo duže, neprozirne.....ma meni savršene, a kupila ih za po doma za dojenje i razvukla ih od korištenja. Bile su dvije 69,99 čini mi se. Sada vrebam kataoge i kada budu opet kupujem sve boje po duplo! Iznenadjujuce su dobre!

  27. #177
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Koji S.Oliver i M&S imaju najveci izbor zenske odjece?
    Ne luta mi se od jedne trgovine do druge.
    Trebam nesto (ni sama ne znam sto), mozda neku haljinu ili hlace-sako, da izgleda onak pristojno, uredski fino i po mogucnosti da je u bojama, ne samo crno-sivo-smede. Gdje da tak nesto potrazim?

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    Koji S.Oliver i M&S imaju najveci izbor zenske odjece?
    Ne luta mi se od jedne trgovine do druge.
    Trebam nesto (ni sama ne znam sto), mozda neku haljinu ili hlace-sako, da izgleda onak pristojno, uredski fino i po mogucnosti da je u bojama, ne samo crno-sivo-smede. Gdje da tak nesto potrazim?
    Jučer sam vidjela dosta "uredske" odjeće u M&S u Kaptol centru, ali u osnovnim bojama - crno, sivo, bijelo, bež, plavo.... Što se tiče ostalih stvari kvaliteta i ponuda im se nekako srozala. Barem je moj dojam.
    E da i u toj trgovini trenutno (do 28.9. čini mi se) je popust od 20% na cjelokupni asortiman.

  29. #179
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Hvala!

  30. #180
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Podižem temu! Orsay mi je bio top prije nekoliko godina...a sad znamo da više ništa nema tamo.
    Gdje kupujete robu za ured, a da ne košta kao suho zlato?

  31. #181
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Ja u zadnje vrijeme u Commi, al skupa je.

    Inace bas mi je tesko naci hlace, neki normalan kroj, da nisu vrećetina koja visi ili totalno uske, da dobro stoje.

    Ne mogu trenutno naci ni u Massimo Dutiju. Bas me zanima nastavak teme jer i mene interesira.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.03.2024. at 21:49

  32. #182
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Varteks.
    Ali je isto skup.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Varteks ima outlet na web shopu i povremeno popuste i do 80%.

  34. #184
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ja sam xxl, pa ne mogu naći odjeću baš na svakoj rasprodaji. Za mene vel. 48 ima Ulla Popken, Srnec Style (naručim online jer već napamet znam da mi veličine odgovaraju). Rijetko nađem nešto u H&M. Uvijek vrebam rasprodaje i sniženja.

  35. #185
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Ja sam pak na drugu stranu, pa mi treba mali broj,a i njih često nemaju.

  36. #186
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Ja sam u stvari iznenađena koliko je sve to slično... bar meni. HM, CA, Zara, SOliver, Mango - to je onak relativno jeftino i ništa fancy. Ali bude ok. P&C bude skupljih stvari ali tamo je takva gužva da ja uopće nemam snage se probijati kroz te silne količine odjeće. Jednostavno odustanem nakon 10 štendera, pa ak nađem nađem.

    Ponekad se oblačim i u dućanima "za mlade" - NewYorker, Terranova i sl - ima ok stvari. Bar ovih basic - dolčeivita, tunika i sl. Treba samo dobro pregledati čega ima I za ipak manje novce...

  37. #187
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam xxl, pa ne mogu naći odjeću baš na svakoj rasprodaji. Za mene vel. 48 ima Ulla Popken, Srnec Style (naručim online jer već napamet znam da mi veličine odgovaraju). Rijetko nađem nešto u H&M. Uvijek vrebam rasprodaje i sniženja.
    Peterlin, pročekiraj C&A, imaju dobar izbor tih nekakvih klasičnih komada (hlače, bluze, košulje, majice) u velikim brojevima, po ok cijenama. E sad, jel to neka super kvaliteta koja će trajati generacijama - nije (al pitanje je jel je i potrebna).

  38. #188
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, pročekiraj C&A, imaju dobar izbor tih nekakvih klasičnih komada (hlače, bluze, košulje, majice) u velikim brojevima, po ok cijenama. E sad, jel to neka super kvaliteta koja će trajati generacijama - nije (al pitanje je jel je i potrebna).
    Da, obilazim ja i njih, ali češće dečkima kupujem košulje i jakne u C&A. Sebi sam znala tamo naći ok ljetnu garderobu. Inače, nisam zadnje vrijeme puno kupovala jer mi nije trebalo. Dobila sam hrpu finih stvari, nemam to gdje ni nositi. Na posao hodam u hlačama i tunikama, a zimi volim mekane veste. Ne volim košulje i bluze, a rijetko nosim suknje iako ih imam. Imam par sakoa i dvije haljine kad baš moram to obući, ali nisam baš nešto zahtjevna po pitanju odjeće. Važnija mi je udobnost nego izgled. Dođe to s godinama, hehehe

  39. #189
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Volim La Redoute, Metamorphozu, Kešidov (nemam klasičan uredski posao s ozbiljnim dress kodom). Snabdijevam se i na Mojim krpicama, second handu koji to zapravo ne mora biti. Ipak smo potrošačko društvo, ljudi nakupuju i više nego što im treba pa "prerastu" ili zaborave ili im se više ne uklapa i onda gledaju da se riješe da im ne zatrpava ormare. Može se naći kvalitetne odjeće i modnih dodataka s etiketom po simboličnoj cijeni.

    Od fizičkih trgovina, u zadnje vrijeme sam zahvaljujući kćerima otkrila Reserved i Stradivarius. Definitivno nije samo za tinejdžerice, neki njihovi krojevi su mi kao saliveni, imaju povoljne casual komade koji prolaze za posao i rekla bih da je omjer cijene i kvalitete bolji nego u nekim drugim dućanima sličnog ranga.

  40. #190
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    I meni je Reserved odličan, u Stradivariusu ona češće kupuje od mene.

    Ja sebi ama baš nikad ništa nisma kupila u H&M i C&A, ne znam nisam uspijevala ništa potrefit (osim pidžame ili spavaćice), pa sam s vremenom od njih odustala.
    I mana im je što rijetko imaju vel. 36, a i kad je imaju nekakav velik kroj, meni definitivno ne stoji.

  41. #191
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Meni je odlično kaj na posel mogu obići kaj hoću, ali pošto kad sam već tam moram potrčati i po pogonu, popusti , spustiti se nekud ,uz to imati i mobitel sa sobom , onda obučem traper u nekaj gore, tenisice na noge.ima kod mene i sređenih , ali te ne delaju to kaj mi ostali smrtnici
    Volim Manu, ponekad i Ca,
    Hm nikako
    Curka voli kupiti nekaj u second Hans i eventualno si prepravi ak treba kaj ona recimo voli u školu odjenuti ili traperice ili hlače na crtu

  42. #192
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    U zadnje vrijeme ima par mlađih cura u više manje su slični odjevene!

  43. #193
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    second hand, moje krpice, buvljaci, Best Secret

  44. #194
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    second hand, moje krpice, buvljaci, Best Secret
    Ja sam zaboravila napisati i Hrelić. Našla sam jesenas krasan kaput za smiješne pare, na štandu (znači, prvi sam vlasnik )

  45. #195
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je Reserved odličan, u Stradivariusu ona češće kupuje od mene.

    Ja sebi ama baš nikad ništa nisma kupila u H&M i C&A, ne znam nisam uspijevala ništa potrefit (osim pidžame ili spavaćice), pa sam s vremenom od njih odustala.
    I mana im je što rijetko imaju vel. 36, a i kad je imaju nekakav velik kroj, meni definitivno ne stoji.
    Eto, zato ja ponekad i uđem u ove dvije firme - znaju imati velike brojeve koji meni trebaju.

  46. #196
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Zadnjih godina traperice, pokoju majicu i dvije jakne sam si kupila na Best secretu.
    Osim toga za sebe odem u talijanske outlete kad budu sniženja.
    (Za dijete ili dobijem second hand od prijateljica ili kupim na Best secretu, i obuću i odjeću, jer nemam kada u tjednu nabavljati za njega stvari)

  47. #197
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je najdraža Comma, iako je dosta skupa, ali na Best secretu se i to povoljno ubode.
    Ne mogu prežaliti što Banana Republic ne dostavlja u Hrvatsku, ništa mi drugo ne bi trebalo da mogu do njihove odjeće jednim klikom.

  48. #198
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    I meni je Comma

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •