Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 198

Tema: Odjeća za uredski posao

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno Odjeća za uredski posao

    Uskoro mijenjam posao, odlazim iz jedne neformalne agencije u formalni ured, pa moram prilagoditi i stil odijevanja.
    Odjeća bi trebala biti u skladu s mojim godinama (31), ali formalna.
    Obzirom da sam totalni antitalent za modu, molila bih vašu pomoć.
    Ne bih se odlučila samo za kostime (makar bih barem jednog trebala imati) već za kombinaciju hlače + nešto gore (a što, a da nije košulja)?

    Imate li ideju što bih mogla, u kojim dućanima, kako se kreću cijene?

    Inače sam nižeg rasta, kruškolike građe, volim klasičnu odjeću.

    Please, pomagajte!

  2. #2
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa evo, i ja imam formali uredski posao, muški su uglavnom u odijelima. Ja kostime imam za sastanke, a za dana kada nemam sastanka, kombiniram nešto leženije, ali ipak formalno.

    Dakle imam: klasične hlače, sive, crne i smeđe, kao i klasnične suknje, dužine do koljena u osnovnim bojama. Na njih kombiniram košulje (ali rijetko, jer ne volim peglati) i neke vestice, malo posebnije majice, da imaju neki zgodan detalj. Ne volim nostit sakoe, pa često nosim onako, kardigan (duža vesta) a ispod imam neku običniju majicu/vesticu. Također, često nosim i haljine, koje su vrlo praktične, jer izgledaju OK za posao, a podignem ih nekom ogrlicom i naušnicama.

    Gdje kupujem: pa svugdje, rekla bi da odjeću za posao kupim isključivo na sniženjima, i to u Marks i Spenceru, ev. Benetton-u, Marc O Polo (kad dođu na 70% sniženja).
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 17.03.2014. at 14:26

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Daedi - pišeš kao da mi čitaš misli. Ni ja ne volim košulje zbog peglanja, inače su mi izgledom OK. Suknje ne volim, za razliku od haljina koje jako volim.
    Nisam fan sakoa (toliko da trenutno nemam ni jedan jedini), ali zato volim kardigane.
    Do sad sam odjeću kupovala u Benettonu, al mi sad treba cijeli set za proljeće - ljeto i bankrotirat ću budem li sve kupila tamo.
    Kako stoji HM s tom ponudom odjeće?
    Koje boje nosiš?
    I daj pls neki link s fotkom kostima kakve voliš
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 17.03.2014. at 14:34

  4. #4
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    a haljine? jesu ti one opcija?

  5. #5
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Također, često nosim i haljine, koje su vrlo praktične, jer izgledaju OK za posao, a podignem ih nekom ogrlicom i naušnicama.

    Gdje kupujem: pa svugdje, rekla bi da odjeću za posao kupim isključivo na sniženjima,
    x

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pogledaj Zaru, Massimo Dutti, MS je vec napisan. da odes u onaj outlet u muggiu, ja znam dosta cura koje se tamo oblace za posao.

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Kako stoji HM s tom ponudom odjeće?
    Koje boje nosiš?
    I daj pls neki link s fotkom kostima kakve voliš
    H&M - pa dosta slabo, kvaliteta im je loša. Dok sam s dječjom robicom prezadovoljna, ženske stvari nisu baš neke kvalitete.

    Nosim uglavnom sivu, crnu, smedju, krem, prilično dosadne boje.

    E da, imam par kostima iz Image Hadada, ali kupljenih davno, prije 6,7g. Od tada nisam tamo ništa našla, krojevi su mi premoderni - sve nešto visi, neke čudne kragne, neki čudni rukavi...

  8. #8
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Meni je Esprit OK. Dosta povoljno za dobru kvalitetu i dosta klasicnih modela.
    Meni u Sisley ima dobrih sakoa, kombinacija klasicno i moderno. Tamo sam si uzela naj-naj sako ikad!
    Probaj i trifrtalj dugi rukaci sako. To super izgleda. Jako elegantno i sik.

    Sto se tice kombinacija, uvijek dobro izgledaju klasicne (uredske) hlace sa nekakvom majicom (ako ne zelis kosulju) i svileni sal, ili neki fini bros.

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Evo X na lulu mamu.

    Meni je ona čista klasika dosadna, ti si mlada nemoj ispast ko kakav babac, malo nekih detalja žarkijih boja (npr. samo majicu ili košulju da te podigne) ili neobičnog oblika, marame, nakit...sakoi su super ako kupiš dobar kroj, ni ne osjećaš ga a možeš ga nosit i u klasičnoj i casual varijanti uz trapke.
    Haljine imaju super u Promodu al moraš naletit čak znaju biti lijepe i u onom jeftinom Orsay-u, hoću reći lijepi kroj, ja volim strukirane koje prate liniju tijela.Možda i u Mangu...

    Ajd sretno sa shoppingom za novo radno mjesto.Dobro pripazi i na obuću, ja npr. ne volim zadnjih godina crnu obuću (iako je imam) pa sam se recimo prebacila na cipelice i čizmice nek fine sive boje i skroz ok ide i uz kombinacije sa crnom suknjom. imam i torbicu te sive nijanse. Ne znma što me spopalo s tom crnom obućom zadnjih godina, ne mogu na noge i gotovs. Imam svašta smeđih, zlatkastih, čak i ljubičaste balerinke...

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    H&M - pa dosta slabo, kvaliteta im je loša. Dok sam s dječjom robicom prezadovoljna, ženske stvari nisu baš neke kvalitete.

    Nosim uglavnom sivu, crnu, smedju, krem, prilično dosadne boje.

    E da, imam par kostima iz Image Hadada, ali kupljenih davno, prije 6,7g. Od tada nisam tamo ništa našla, krojevi su mi premoderni - sve nešto visi, neke čudne kragne, neki čudni rukavi...
    Kad bolje razmislim - i ja imam ovakvu BAZIČNU odjeću, ali imam hrpu marama svih mogućih boja. Dobila sam neki dan svileni šal - tamnoplava podloga sa narančastim i bež detaljima - prekrasno.

    Ne mogu nositi pete pa imam balerinke tamne i svijetle.

    Ne volim kostime, ali suknje/hlače i sakoi su dobra kombinacija (npr. jednobojna suknja + sako s diskretnim prugicama ili karo uzorak).

    Haljine su prekrasne, ali nosim ih isključivo ljeti. Za ostala godišnja doba lakše mi je prati majice koje mijenjam svakodnevno.

    Dobar komad odjeće mi je prsluk - za dane kad je prevruće za sako, a da nisam baš samo u majici.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 18.03.2014. at 08:18

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Eh da - za ovo doba godine baloner je zakon. Imam ih nekoliko - svijetli i tamni, dugi i kratki, s uloškom i bez. Kaput nisam kupila otkad sam se udala i ne kanim.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Hvala na savijetima cure.
    Haljine mi svakako dolaze u obzir, to mi je čak idealna varijanta.
    Svakako želim izbjeći ovakav stil http://visnjamihaljevic.blogspot.com...dijevanje.html jer mi je sivo, monotono i bezlično
    U svojih 12 godina radnog staža, uvijek sam nastojala izgraditi neki osobni brand po kojem me ljudi poznaju, pa se bojim da ukoliko se utopim u ovo sivilo/crnilo da ću postati nevidljiva.
    Radije se vidim u ovakvoj opciji http://www.esprit.co.uk/women/busine...994EO1D900_192 ili u jednobojnim hlačama i ovakvim košuljama http://shop.benetton.com/hr_en/woman...ct-shirt.html?

    Kako stoji mornarski uzorak na poslu? Sviđa mi se kombinacija tamno plave i bijele, možda trunka crvene u opciji? Što mislite na nešto ovakvo http://moda.covermagazin.com/?p=3930 ?

    I na kraju obuća, pa to je jedini dio outfita na kojem ne mislim štedjeti. Uvijek gledam obuću suradnika, pa tako smatram da drugi gledaju moju. Ali i tu se ne mogu pomiriti s običnim crnim salonkama.
    Da li bi nešto poput mokasinki ili cambridge cipela moglo proći na hlače?
    Hvala na preporukama, Esprit ima sjajne gornje djelove, njihove hlače mi također izgledaju OK.
    Koja je duljina haljine primjerena? I da li je pencil skirt must have kao sako?

    peterlin - i meni je baloner odličan komad odjeće
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 18.03.2014. at 08:41

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja sam prošli tjedan kupila super haljinu za posao u H&M, čvrsti pamuk kao za balonere, maslinastozelena bez rukava . Koštala je 199kn. Ispod samo mijenjam majice i čarape u bojama. I baš je za kruškoliku građu
    Posljednje uređivanje od larmama : 18.03.2014. at 08:46

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    laramama Ljubim te na inspiraciji.
    meni se ovdje http://www.hm.com/hr/subdepartment/L...&Nr=4294879851 gotovo sve sviđa (ok, osim suknja s volanima na dnu)
    Pa tako nešto jednobojno i klasično upotpunim onim košuljama iz Benettona i gotova sam.
    Cijene odgovaraju mom novčaniku (i HM-a i košulja Benetton).
    Mislim da ću ipak malo pregrist što kvaliteta nije vrhunska, nadam se da ću s vremenom moć kupit komad po komad skuplje odjeće.

  15. #15
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Pogledaj i Next na Vrbanima ili na internetu nextdirect, mislim da su cijenovno slični Benettonu a ima baš zgodnih stvari za posao...

  16. #16
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Malo ću se ubaciti - kada već spominjete esprit - meni je njihova odjeća oduvijek odlična. kako više po gradu nije bilo njihovih dućana, valjda su se preselili u shopping centre - nisam niti skužila da Esprita nema kod nas. U Italiji sam vidjela haljinu kakvu tražim već enko vrijeme,a li mi se niej dalo isprobavati - kao kupiti ću na miru u Zagrebu. I idem tražiti po netu gdje imaju dućan - i skužim da ga više uopće niti nemaju

  17. #17
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Nano i Beba, čini mi se da imaju Esprit u onim dućanima Modiana, Sportina, tako nešto.

    Meni se za business robu sviđaju Zara, Mango, Massimo Dutti i ponešto od Bennetona i Sisleya. I mislim da je to vrsta odjeće koja treba biti visokokvalitetna i djelovati, ajmo reći, skuplje i profinjenije. Ali meni osobno je preskupa za kupovati van sniženja.

  18. #18
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    i st. oliver je super za posao, ali isto nije jeftin.
    al ne treba toga imati puno.
    ja ne moram na posao dolaziti jako formalno, tipa kostimići, ali opet ne i u trapericama.
    imam dvije totalno kul suknje benetton već dvije godine, jedne hlače i dvije super haljine. malo otkačeno, a opet ok za posao. haljine godinama nosim iste.
    http://s348.photobucket.com/user/wat...dress.jpg.html
    i onda par majica, može i ovaj mornarski stil - to zara/mango/hm.
    i to mi sasvim dosta.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Sumskovoce, sada u ponudi imaš dosta bluza, košulja i majica od sintetičkih materijala koji se ne gužvaju, lijepo izgledaju, a nisu previše plastični i neudobni. Takve bluze opereš, i odmah s njima na vješalicu da se suše, ne bi trebale biti zgužvane kasnije. Ja bih na tvom mjestu kupila par sakoa i hlača u neutralnim bojama u malo kvalitetnijim trgovinama (čitaj zara, beneton, mango...), a uz to bih kupila više košulja i bluza u trgovinama tipa hm, tako da imaš neku neutralnu osnovu, a sa bluzama se možeš poigrati, češće ih mijenjati i uvijek izgledati drugačije.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    P.S. Što se HM-a tiče, oni mi općenito kvalitetom nisu baš nešto, ali znaju imati stvarno odličan i kvalitetan izbor sakoa, hlača i košulja. Pamučni materijali i obična odjeća uglavnom su im šrot, ali sa robom koju sam kupila za posao jako sam zadovoljna. Nedavno sam išla tamo s prijateljicom koja radi u banci, ona si je kupila dosta toga iz nove kolekcije. Ako valja njoj za banku, mislim da će valjati i tebi.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    i st. oliver je super za posao, ali isto nije jeftin.
    al ne treba toga imati puno.
    ja ne moram na posao dolaziti jako formalno, tipa kostimići, ali opet ne i u trapericama.
    imam dvije totalno kul suknje benetton već dvije godine, jedne hlače i dvije super haljine. malo otkačeno, a opet ok za posao. haljine godinama nosim iste.
    http://s348.photobucket.com/user/wat...dress.jpg.html
    i onda par majica, može i ovaj mornarski stil - to zara/mango/hm.
    i to mi sasvim dosta.
    Cvijeta, super mi je ta haljinica, nisam te tako zamišljala

  22. #22
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    ja uz hlače gore jako volim tunike, nisu košulje, većinu ne treba peglati a izgleda mi puno ljepše od majice

    npr. monsoon ima super, ali isto čekam 70% sniženje ili ebay
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=...monsoon&crdt=0

  23. #23
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Nema Esprita po tim dućanima.

    Meni su izto zgodne te haljine bez rukava pa onda nešto ispod.

    I ja volim Monsoon, ali ove godine nije bilo -70% - njihova odjeća je uz to dosta kvalitetna.

    Običnih majica,bluzica i tunika, se može naći i u intimissimi. I to baš jednobojnih i dosta tankih pa se može višeslojno kombinirati - dva puta godišnje imaju -50%

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Eh, tunike su mi divne, ali obzirom da sam točno 160 cm niska, ne dolaze mi u obzir jer me dodatno vizualno smanjuju.
    Cvijeto, odlična je haljina, potražit ću tako nešto.

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Offt.

    Bome ste mi dale misliti - ne bi škodilo malo obnoviti garderobu .

    Ja kao i Cvijeta godinama nosim iste stvari, a peri-deri pamučne majice dugih i kratkih rukava kupujem u Lidlu za smiješne novce usput, kad naletim (jer tamo barem jednom tjednom kupujem hranu).

  26. #26
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    I to baš jednobojnih i dosta tankih pa se može višeslojno kombinirati - dva puta godišnje imaju -50%
    e, ovo mi je najdraža uniforma. tanke dolčevite i majice iz intimissime i haljine bez rukava.

    u rijeci ima outlet max&co, max mara, marella - ovi skupi brendovi. prije koji tjedan tamo ubola jednu haljinu, bila 1200 kn, na sniženju 360 kn - 70%. biće kolekcija prije deset godina, al nema veze, super je haljina.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e, ovo mi je najdraža uniforma. tanke dolčevite i majice iz intimissime i haljine bez rukava.
    i meni su isto odlične, baš sam si nedavno kupila na 50% sniženja njihovu tanku majicu, i nosila sam ju ispod haljinice na jednoj svečanijoj prigodi. Malo su mi rukavi bili podugi no nabrala sam ih na bicepsima pa je izgledalo fora
    A i sad ju imam ispod vestice
    Posljednje uređivanje od larmama : 18.03.2014. at 11:32

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    potpisujem za mango i zaru. meni su oni best buy za odjeću za posao.

    btw. meni je mornarski stil malo više za starije gospođe (nekako me asocira na moju mamu & co) a ne
    za nas. sorry
    rađe bi odabrala neki geometrijski uzorak, apstraktni ili cvijetni

  29. #29
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e
    u rijeci ima outlet max&co, max mara, marella - ovi skupi brendovi. prije koji tjedan tamo ubola jednu haljinu, bila 1200 kn, na sniženju 360 kn - 70%. biće kolekcija prije deset godina, al nema veze, super je haljina.
    iz ovog zaključujem da brzo moram na izlet u rijeku - ionako frendice koje tamo žive nisam dugo vidjela. Daj mi šapni gdje su outleti

  30. #30
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja bih samo rekla da ne vidim zašto bi formalni uredski stil tražio crno-bijelo-sivo, ako Angela Merkel može nositi sve dugine boje http://www.lolwithme.org/wp-content/...kelRainbow.jpg
    Meni su osobno lijepe kombinacije: čipkasta majica + sako, i da je jedno od toga u nekoj živoj boji.

  31. #31
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ma ne mora biti stil u monotonim bojama, to samo ja preferiram. Ne osjecam se ugodno kad se isticem okruzena muskima u sivim i crnim odijelima, nekako vise volim biti uklopljena.

  32. #32
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Ja ne mogu bez boja, kako god formalno se obucem, bez boja se osjecam ko babac. Valjda se volim isticat lol
    U h&m sam nedavno kupila par haljina koje kombiniram s bojama.Imam 2 suknje, na njih nosim majice. Imam i par tunika.
    I 1 artigo haljinu za posebne, formalne prilike. Eto, sto reci o meni kad mi je artigo-formalan lol Btw. ta haljina je slicna cvjetinoj ali s detaljima u boji

  33. #33
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ako ste negdje vani, pogledajte dućane - cos - to je kao neka finija linija od h&m. Puno je manje stvari, preglednije, onako pomaknuta klasika s puno stila.

  34. #34
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Joj ja obozavam obozavam obozavam COS! Nedavno sam u Munchenu kupila troje hlace tamo.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Sjajne savijete ste mi dale.
    I ja sam za boje, zemljane tonove ili plavu boju. Ne volim sivilo i crnilo.
    Čipka ne dolazi u obzir, to je materijal kojeg doživljavam samo na donjem rublju

    Ima li COS-a u Italiji ili Sloveniji?

  36. #36
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Joj ja obozavam obozavam obozavam COS! Nedavno sam u Munchenu kupila troje hlace tamo.
    ja prvi put za taj COS čujem.

    nano, ovaj outlet ti je kod profila, na kraju korza. ali nije sad da je nešto super, kad uđeš onako sve malo štracasto izgleda. i uglavnom i je, al naiđe se i super stvari.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Saša, jel to ovaj http://www.cosstores.com/gb/ ?

  38. #38
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Saša, jel to ovaj http://www.cosstores.com/gb/ ?
    ovo je prava moda za arhiće
    fora je totalno, al kolko vidim, sumsko voce, nama nema u blizini dućana

  39. #39
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Lijepa odjeća u ovom COS-u, ali čim je vidim na ovoj ubogoj crvenokosoj, ne mili mi se.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    cvijeta - nema nama u blizini, al ne žalim
    S ovakvom odjećom http://www.cosstores.com/gb/Shop/Women zdepasta ja, bila bih još zdepastija.
    Jel se meni čini ili ta uredska moda na tim anoreksično mršavim modelima izgleda kao dva broja prevelika? Ili to tako treba izgledati?
    Di su obline, bokovi, grudi? Ove ženice su kao muškići

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    robu kupujem u s. oliveru. pašu mi njihovi krojevi.
    pošto su nejeftini, opskrbljujem se na sniženju i u outletu.
    otkriće su mi zgužvane košulje koje se ne trebaju peglati.
    ne volim odjeću s uzorkom jer onda moram previše misliti o kombiniranju, eventualno mi dolaze u obzir tanke prugice...

  42. #42
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    meni se sviđa.
    a što se tiče anoreksičnosti, pa niti zarini modeli nisu sa oblinama, hebaj ga.
    inače, ja u zari niš nikad ne kupim, uvijek gledam i gledam i kao čini mi se ima svašta, al na kraju mi se rijetko kad nešto svidi. traperice eventualno.
    al to je sad već stvar ukusa.

  43. #43
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    To je taj COS. I ja to volim tako preveliko. I nemam obline. Iako sam zensko.

  44. #44
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    I u Modiani se zna nači zgodnih ne pre-babastih stvari dobre kvalitete, a na sniženjima i povoljne cijene...
    I naravno s'Oliver i Comma.

  45. #45
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ovo je prava moda za arhiće
    Haha, ja sam bas kad sam zadnji put poharala ducan komentirala kako se osjecam ko neka arhitektica iz New Yorka. Meni je njihov pomaknuti minimalizam krasan.

  46. #46
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    e, ovo mi je najdraža uniforma. tanke dolčevite i majice iz intimissime i haljine bez rukava.

    u rijeci ima outlet max&co, max mara, marella - ovi skupi brendovi. prije koji tjedan tamo ubola jednu haljinu, bila 1200 kn, na sniženju 360 kn - 70%. biće kolekcija prije deset godina, al nema veze, super je haljina.
    Ja sam prošle godine u istom dućanu kupila Marellinu haljinu, prva cijena bila 1300,00 kn, pa snižena 70% i još imala njihov bon od 100,00 kn, tako da me došla oko 290,00 kn. Haljina od čipke, fora je i nosiva više godina.

  47. #47
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    inače, ja u zari niš nikad ne kupim, uvijek gledam i gledam i kao čini mi se ima svašta, al na kraju mi se rijetko kad nešto svidi. traperice eventualno.
    al to je sad već stvar ukusa.
    joj i ja ovako
    čak sam probala odabrati prvo na njihovim stranicama šta mi se sviđa. isprintala, donijela prodavačici da ne šalabajzam uokolo jer to mi se ne da, ali kad sam vidjela uživo kak to izgleda, nisam ništa na kraju kupila.
    meni je zara nula bodova.

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Zara - isto nula bodova.

    Ali kolegica koja ima 20 kg manje uredno si nađe i tamo.

  49. #49
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a što se tiče anoreksičnosti, pa niti zarini modeli nisu sa oblinama, hebaj ga.
    anoreksične modele furaju skoro svi dućani, osim kad naglase da imaju normalne modele i reklamiraju se preko toga, ali kod Zare mi je specifično što su uvijek tako nekako ozbiljne, imaju face kao da ih mori tisuću najvećih briga, da mi je znati koje istraživanje je pokazalo da to prodaje

  50. #50
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno


Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •