Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: :-D krećemo u rovove... :-)

  1. #1
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno :-D krećemo u rovove... :-)

    Eto malo da se predstavimo, pohvalimo, ne- pohvalimo...
    Danas smo bili na završnom razgovoru, u kojem smo prošli naše testove, njihovo mišljenje saslušali, i bili obavješteni da smo u potpunosti prošli provjeru, te da smo podobni za posvojitelja. Dakle, 21,5. oni nam kažu da čekamo za dan dva rješenje.
    Ljubek i ja smo skupa 15 godina, od čega 9 u braku... od tih 9 smo nekih 4-5 godina u raznoraznim postupcima potpomognute... i na neki način, za te bitke, nije da sam bacila ručnik, ali je odložen... uredno odložen u neku daleku ladicu, za neku daleku borbu... ikad ili nikad... tjelo je izmučeno, i neide dalje...
    I nakon zadnjeg užasa od neuspjeha, moj ljubek je pristao nekako na pola da ipak bi probali dobiti taj papir... nije očekivao da budem ja dva dana nakon izjave poslala molbu za procjenu. Zvali su nas za mjesec dana na prvi razgovor, ali mi se zadržali i ostali još tri sata nakon toga, i rješili sve testove odjednom. Pa su nam za jedno dva tjedna došli doma. Popili kavu, sok, i zaklafrali se s nama, opet . Rekli su da idu na godišnje, i da očekujemo poziv početkom svibnja. Nakon toga je bila socijalna bolesna, pa je bila bolesna psihologica, i zato je odgođeno do danas.
    Nakon uvodnih crtica, kako smo odradili testove i slično, socijalna radnica nam je rekla- a sada idete u rovove. Sastavite molbe, osmislite, skopirajte rješenje, priložite, i sve skupa pošaljite u sve centralne urede. Eto, to je neki početak. Na nama je da odradimo to, da se upišemo u školicu za posvojitelje- nisu rekli da moramo, ali su nam predložili, i mi to želimo. Sada dakle, borba. Ovo sve prije nas je bila borba, i ovo što slijedi je borba, ali, nadam se, vjerujem, da nagrada sljedi. Koliko god trajalo, ipak, na tom nekom putu jesmo, i znam da negdje jedna mala dušica čeka da ju/ga mi volimo. Ništa više, i ništa manje. Svakako, ako itko ima ikakav savjet, sa veseljem ću ga prihvatiti.
    O postupcima potpomognute, o tim borbama, tu sam doma, stari ratnik, ali ovo... novi teren, a ja pravila igre ne poznajem. Ali polovila budem ja to sve .
    U svakom slučaju, nisam očekivala da bude ta procjena gotova u roku nekih dva i pol mjeseca. Budemo vidjeli koliko će trajati naš daljnji put. Svima na ovom forumu, i podforumu želim svako dobro, i nadam se da ćemo se veseliti međusobno uspjesima svakog para ili nepara . Sretno svima.

  2. #2
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    sretno

    rovovi jesu, ali i to se može jako dobro iskoristiti..
    čekanje nije samo čekanje, nego traženje djeteta... kontaktirajte redovite sve centre, ali i svoj vlastiti centar...
    i učite o posvojenju... čitajte, upišite školicu...
    tako da rovovi mogu biti jako "mali" i nećete ih možda ni osjetiti

  3. #3
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Draga, samo da ti poželim puno sreće!

  4. #4
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    nisam ni rekla da je čekanje samo čekanje, nego eto, iz jedne utrke u drugu... ali eto, radno i sa vjerom...

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    inana, sretno na ovom putu do djeteta.
    namjerno kažem "na ovom putu" jer mi to s rovovima pomalo ružno zvuči, to kao da imaš nekoga sa druge strane i trebaš njega "riješiti" da bi ti uspio??
    mislim, da to ipak nije tako. vjerujem da svako dijete bira svoje roditelje i prije nego je rođeno, ali se mi ipak moramo potruditi i hodati i hodati ovim trnovitim putem da se nađemo.
    želim da što prije nađete se sa svojim djetetom

  6. #6
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Sretno draga moja!!!!!!!!!

  7. #7
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    rekla sam da idemo u rovove jer nam je tako socijalna rekla na kraju obrade... i meni se jednostavno urezalo u memoriju, onako, jako jako... eto, prije dva dana smo dobili rješenje... sad treba poslati te molbice... i nadati se...

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Samo da vam svu sreću zaželim...

  9. #9
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Sve znaš...

  10. #10
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Sretno!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •