Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: kako dijete odgovoriti od aktivnosti koju voli?!

  1. #51
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno kako dijete odgovoriti od aktivnosti koju voli?!

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči, tvoja priča je ipak puno ozbiljnija od Majoline, barem po mom. I, kao što je već netko rekao, nemaju svi roditelji i djeca ista očekivanja. Netko se priprema za Ligu prvaka, a netko želi malo razgibati kosti tri puta tjedno.
    Nemreš razgibavati kosti godinama.
    To bih mogla ja, ali dijete ne može jer htjela- nehtjela između njih se javlja natjecateljski duh i djeca žele na natjecanja. Vesele se medaljama.
    Uostalom, zar nije posve prirodno i normalno da mladi žele napredovati?!?
    Ni ja nisam očekivala olimpijsku medalju, ali kao što već rekoh, prirodni tijek u treniranju je bio takav.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Tanči : 04.06.2014. at 18:16

  2. #52
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    sve skupa, žalosno. sad tek još jednom vidim koliko je dobra ekipa mojoj maloj u klubu, oni su tamo stvarno radi djece.

  3. #53
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Klubovi osim naših članarina dobivaju i lovu od gradova i ta lova nije mala.
    To zavisi od gradova i od sportova, ali radim sa tri sportska kluba i naše je iskustvo da je lova - vrlo mala i svake godine sve manja. Doduše, ne radi se o sportovima tipa nogomet, nego o neprofitnim sportovima od kojih je teško do nemoguće živjeti.
    Neki gradovi su u potpunosti i ukinuli financiranje sporta, npr Metković.

    I dalje je moguće da se u tvom klubu, Tanči, ta lova troši na što ne bi trebala, i razumijem iz opisanog zašto si nezadovoljna. Štoviše, reakcija mi je "bježite glavom bez obzira", što na ponašanje što na cifre (kod nas roditleji ne plaćaju ni putovanja ni kotizacije)

  4. #54
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    tangerina, naravno da ovisi o gradovima i o proračunu s kojim grad raspolaže.

    U "našem" klubu je nekad bilo super.
    Prije deset godina kad su tek i startali, svi su se trudili i bilo je zaista lijepo.
    Čim se umiješala lova i slava reprezentacije sve se promijenilo.
    Nažalost i mnogi roditelji su se promijenili.
    Ali to je klasična Hrvatska priča, a nagledala sam se ja toga i drugdje.

  5. #55
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mi plaćamo kotizacije za natjecanja, naš klub je mali i nema toliko novaca da sve to može platiti. Ali to nije problem, jer je sve postavljeno normalno i zdravo.

  6. #56
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Doduše, ne radi se o sportovima tipa nogomet,
    osim prvoligaškog, velikog kluba, i nogometni klubovi dijele istu sudbinu s ostalim sportovima. nema se novaca za ništa. i divim se ovim trenerima koji za nemam pojma, nekih 500,00 kn mjesečno, nakon posla, svaki dan, imaju volje baviti se klincima. trener od j radi u srednjoj školi kao profesor.

    m s druge strane trenira sinkroplivanje, imaju jakog sponzora i tu je jedna sasvim drugačija priča, raskošne revije i mjuzikli, dobri rezultati, m još ne ide nikuda, al sumnjam da roditelji financiraju putovanja.

  7. #57
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    hmm za 500 kn mjesečno? ako se ne varam na plaći npr. zagrebačkog sportskog saveza je oko 400 trenera ...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    osim prvoligaškog, velikog kluba, i nogometni klubovi dijele istu sudbinu s ostalim sportovima. nema se novaca za ništa. i divim se ovim trenerima koji za nemam pojma, nekih 500,00 kn mjesečno, nakon posla, svaki dan, imaju volje baviti se klincima. trener od j radi u srednjoj školi kao profesor.
    Istina.

    Znate li da sudac za suđenje od 2x25 min (nogometna utakmica početnika) dobije 250,00 kn + putne troškove?

    A sad, nije tema, ali, za jednodnevni izlet u školi traže da platimo 200 kn (izlet Lonjsko polje i Sisak), a članarina na nogometu 220 kn. Uspoređujem samo jednu stvar, od tih 220 kn (za nogomet) dijete mi autobusom putuje 2 x mjesečno i to u gradove zagrebačke županije (do 30 djece) i to je polazak u 8,00 sa stadiona i povratak na stadion u 13,00 sati, i ostane još i za plaću trenera. A za jednodnevni školski izlet daj 200 kn plus džeparac! Na izlet ide cca 100-tinjak djece. Izlet traje od 8 - 15 sati!

  9. #59
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    VGmama, ne vidim kako se te stvari mogu uspoređivati, istina je da putuje, ali putuje na utakmicu, osim ako u sklopu toga organiziraju i nekad neki obilazak. Izlet je izlet, a utakmica je utakmica.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    VGmama, ne vidim kako se te stvari mogu uspoređivati, istina je da putuje, ali putuje na utakmicu, osim ako u sklopu toga organiziraju i nekad neki obilazak. Izlet je izlet, a utakmica je utakmica.
    Sadržajno je na žalost isto. Druženje u busu, veselje i zabava na livadi, jer školski izlet ne nudi ništa više, a trebao bi! Ono što su nam ponudili u programu je otprilike to. A usporedila sam, jer nam stalno serviraju da najviše košta prijevoz, odnosno bus, a meni to nikako ne drži vodu. Al nema veze, ja sam trenutno nebrijana na razno razne gluposti koje nemaju previše veze s ovom temom . Tako, pozdrav

  11. #61
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Cvjeta cura od moje frendice trenira sinkro već nekih 7 godina sad je u reprezentaciji hrvatske , upisat će srednju ovo ljeto, ali svaki badić i odlazak na turnire plačaju roditelji

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •