Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Pozitivan test, što dalje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    12

    Početno Pozitivan test, što dalje?

    Bok svima,
    zadnju m imala sam 23.6., jučer napravila test, pozitivan.
    E sad, trenutno nisam u svom gradu, zvala sam svoju ginekologinju da dogovorim pregled što prije, sestra mi je rekla da to nije ništa hitno i da se vidimo krajem 8. mjeseca. Tu gdje sam trenutno, postoji jedan privatni ginekolog koji je na godišnjem do 22.8.
    Paaa, trebam bilo kakve informacije... Jeli u redu čekati toliko dugo na prvi pregled? Što trebam raditi? Da tražim ginekologa koji će me primiti ili stvarno mogu čekati još mjesec dana?
    P.S. Imam bolove u stomaku kao pred menstruaciju, a čitam po vašem forumu da je dosta žena iskusilo te bolove na početku trudnoće...
    Hvala vam unaprijed

  2. #2
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    za pocetak: cestitaaaaam

    koliko ja znam, tj. koliko sam cula i citala, nije da imam iskustva, nije stvarno nista hitno za taj prvi pregled, svi bi najradje odmah isti dan cim dobiju + isli ali mislim da je i politika ginekolozima da se priceka, bar je kod moje tako, jer mi je rekla kad i dobijem + da me na pregled nece primit do tamo mjesec i pol, 2mj od 1.dc u kojem ostanes trudna

    samo ne trebas panicarit, uzmes si folnu kiselinu (ako vec ne pijes) malo pripazis da se zdravije hranis, nemoj pusit i uzimat alkohol, dizat preteske stvari i zivcirat se i to je to... vrijeme do prvog pregleda kod tvoje dr. ce proletit

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Mislim da ti nije nikakav problem sacekati kraj osmog mjeseca, uzivaj, i kao sto ivana kaze, opusti se i uzmi folnu. Cestitam

  4. #4
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    bakrena_kockice,cure su sve rekle.
    Sad ti pregled neće ništa reči ni potvrditi jer je puno prerano,neće se vidjeti ništa u maternici...taman tamo krajem kolovoza ćeš biti dovoljno trudna da se lijepo vidi/čuje bebino srčeko. Sad samo laganini,uživaj u trudnoči.Čestitam!

  5. #5
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Prvi pregled bi trebao ici oko 7tt, obicno ne narucuju prije toga i to ti je taman tu negdje, cestitam

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala vam puno cure, na čestitkama i odgovorima
    Ne uzimam još folnu kiselinu, ali počet ću. Prestala sam pušiti čim sam saznala da sam trudna i uopće mi ne fali.
    Odlazim onda krajem 8. mjeseca na pregled i nadam se najboljem. Drž'te mi fige

  7. #7
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    čestitke

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Lijep pozdrav svima na forumu, inace san prvi put prijavljena a cesto citam postove...dakle ovako moj problem.....
    U braku sam vec 2.5 godine i vec 1.5 godinu pokusavam da zatrudnim medjutim otkrila sam da imam stitnjacu i pijem tablete od 75 mg...Uradila sam test koji pokazao dvije linije ali bas odvojene, nije kao na uputstvu,, zatim sam radila jos 2 testa i hcg sve negativno.....kopkala me ona linija pa sam opet ponovila test kroz sedam dana i naime pokazala se jos jedna tanka linija bas na mjestu gdje treba druga da se pokaze....Neznam sta da radim, dali je moguce da zbog stitnjace nesto na testovima ne stima?!zato pisem da vidim dali je neko imao slicna iskustva? ?? Lijep pozdrav svima

  9. #9
    mrvica-maky avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz svim članovima ovog foruma Upravo sam bila na uzv-u,vidi se samo 1mm mali mjehur,kako mi je to ginekolog opisao.E sad,kaže da je to 90% trudnoća,a u ponedjeljak idem vaditi nalaze beta hcg,pa ponovno u četvrtak da doktor bude siguran.Radila sam dva testa,oba pozitivna.Moje pitanje je,sa koliko tjedana je vama otkrivena trudnoća? Jer mi je ovo sad najgore,čekati a ne znam da li se veseliti ili ne. Do čitanja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •