Stranica 3 od 25 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1244

Tema: Odbrojavanje 7/14................. .............. ............by Lorelai

  1. #101
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Jutro!

    Mami, pa što je to kod tebe? Javi, ženo, što ima još novog?!

    Moja BT je upisana. Važna napomena: mjerena je kao u uvijek u 6, no E. se popiškila u krevet u 5:15 i bila sam u kretanju nekih 5 min dok sam stavila ručnike, promijenila sebi injoj spavaćicu.... otišla na wc... zaspala sam nekih 20-ak min prije mjerenja.

    Da se ovo nije dogodilo, tko zna kolika bi bila temp. Vjerojatno niža.... sigurna sam da se zbog ovog mrvicu ili čak više povisila....user posted image Možda da sam mjerila odmah u 5:15? Ah, sad je kasno.

    Gdje je moja Žužy da komentra graf... Može neka druga cura?

    Zatišje, vikend, akcije se zaredale, sve nešto usporeno...........

    Nivesa, šaljem ti zagrljaj! Kako si?

  2. #102

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutro!

    Srećo stvarno si vrijedna.
    Ma ništa novo, sise kao malo veće, onak osjećam ih što kod mene nije slučaj jer mi nti jedan grudnjak baš nije onak pun, a sad je fino popunjen. Mislim tako bude i u pms-u ali to kod mene nije slučaj, tak da se malo nadam, al opet ne vjerujem, umišljam.

  3. #103
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Sreco nadam se da je temp svejedno kak treba biti!
    A ja....uh...ne bas sjajno...al bit ce bolje valjda. Tjesim samu sebe.

  4. #104
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    18.8.2013 .se trebao rodit moj mali andeo...i godisnjica je smrti mog tate tak da me to malo deprimira...i jos hrpa drugih stvari al borim se nekako...

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nivesa

    Sreco, bilo bi bolje da si izmjerila u 5:15, cisto da znas za drugi put.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i drzim fige!

  6. #106
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Znam da sam trebala izmjeriti ranije. Ali ne treba plakati radi prolivenog mlijeka. Znam svoje tijelo, ne treba mi toplomjer.

    Nivesa, baš žalosno.....
    Posljednje uređivanje od Sreća_83 : 17.08.2014. at 10:07

  7. #107
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    nivesa- od mene i mog mm!!!!!!!!!!
    mami-hvala..pozitiva uvijek..u svakom pogledu..svaki dan..svaki tren!!!!!!
    srećice-ja bi ti htjela pomoći..ali ne znam baš dobro komentirati grafove..nagledala sam se prije svakakvih,i uspoređivala sa svojim....i nadala se...tako da-vibram i držim da je tvoj graf dobitan!!!!!
    ivana--ja sam ti ko antuntun..ni samoj sebi mi nikad nije dosadno,a kamoli drugima
    zadarmamica-u akciju pod svim mogućim i nemogućim uvjetima..vjeruj mi;bolna koljena,ligamenata,povrede mog muškića kad je svaki pokret donosio nezamislivu bol i samo određena poza dolazila je u obzir..slomljena ruka(lijeva zagipsana eto već mj.dana),desna strana trbuha od pupka prema preponama opečena...kod mene..pa sad ti uživaj u tim danima kad je o...ne mogu normalno ni spavat..ali idemo bez predaha..što se mora mora se!!!!!!
    pozdrav žužyci koja uživa na moru!!!!!
    p.s. danas je jako predivan sunčan dan!!!!!!!!!uživajte

  8. #108
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Bubica, gdje je tovja O?!

  9. #109
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Haha i pod ljekovima je ali akcija je tu.ja sam mislila da ga boli.a on odma živne kad se priblizim hahaha

  10. #110

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Ajme ja sam cijeli dan kilava,i još mi je sad se pojavio moj vjerni pratitelj "spoting" tak da sam sad još kilavija, a baš sam se ponadala. Ljuta sam kaj sam si uopće dozvolila nadati se.

  11. #111
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ja sam se jucer radoznalosti radi popiskila na LH trakicu i pokazala se linija ali punoo blijedja, nisam pratila nista ovaj mj, tako da moze bit da je O u prolasku... ali primjetila sam da ovaj mjesec nema bolova u (.)(.), nesanice, znojenja, i svih ostalih "pms simptoma" koji mi inace dodju poslije 12.d.c. tako da moooooooozda djeluje ova terapija pa mi se srede ciklusi i konacno pocne O dolazit redovno...

    od svega jedino me danas boli stomak dolje onako, ko kad imas M cca 2.dan ne bi rekla grcevi nego onako vise nelagoda, bojim se da se nisam prehladila, al moram cekat dr. da dodje s godisnjeg pa cu otic provjerit

  12. #112
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Tnx cure na podrsci...puno mi znaci...

  13. #113
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    nivesa ne daj se

  14. #114
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hmm...imam pitanje..danas me malo zabolio desni jajnik. Pa onda kao da nista nije bilo. Depresija me pere vec duze vrijeme..ujutro smo mm i ja bili na misi a ja sam plakala ko mala beba... ??? Jucer sam se isto plakala..ja rijetko kad placem....da li da se tjesim da su to simptomo t ili je to pms?

  15. #115
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    A di je nestala tayla?

  16. #116
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Hmm...imam pitanje..danas me malo zabolio desni jajnik. Pa onda kao da nista nije bilo. Depresija me pere vec duze vrijeme..ujutro smo mm i ja bili na misi a ja sam plakala ko mala beba... ??? Jucer sam se isto plakala..ja rijetko kad placem....da li da se tjesim da su to simptomo t ili je to pms?
    Jao, isto bilo sa mnom danas.... Moža biti jedno i drugo, kao i kod mene. Draga moja, mene je k tome bolio trbuh, mislim da sam jutros obrisala sukrvicu. Moram si ujutro pravilno izmjeriti T pa ću sve znati. Ali plakala sam... dušu sam isplakala.... Baš smo slične, družice moja.... Navijajmo jedna za drugu!

    Tayla je poznata po tome da samo iščezne, ali vodila je listu pa tako, samo ode.... Valjda je dobro?!

  17. #117
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    A nez. Mozda joj je krenulo super u zivotu pa joj ovo mjesto vise nije potrebno? Da bar je! Drzim joj fige..
    sreco ak je m bas mi je zao...molim Boga da nije!
    Nekad se zapitam da li mozda ne zelim to djete dovoljno jako zbog straha da mi se sve ne ponovi?? Pa jel to razlog zbog kojeg nemogu ostati t? Ili jednostavno dragi Bog ima za mene druge planove?

  18. #118
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    držim fige da vam cure bude sve ok.

  19. #119
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Sreća_83 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali plakala sam... dušu sam isplakala.... Baš smo slične, družice moja.... Navijajmo jedna za drugu!
    Kako se dvoje slicnih nade na ovakvom mjestu...i nekad kad te nitko ne razumije dajemo si potporu...cudno ali i lijepo u isto vrijeme...

  20. #120
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Nekad se zapitam da li mozda ne zelim to djete dovoljno jako zbog straha da mi se sve ne ponovi??
    Draga Nivesa, težak je gubitak iza tebe. Kako sam pročitala imaš dosta zdravstvenih problema koji utječu na (ne)mogućnost začeća.

    Nemoj sebe okrivljavati da tvoja želja za djetetom nije dovoljno jaka. Kad bi jaka želja za djetetom bila dovoljna za imati dijete, svatko tko želi dijete imao bi ga i bilo bi puno više voljene i željene djece na svijetu. S druge strane, kad bi samo ne-željeti dijete značilo da do trudnoće neće doći, ne bi na svijetu uopće bilo neželjene djece.

    Reproduktivno zdravi, mladi ljudi, prilično lako ostvare trudnoću (~85% mladih, zdravih parova ostvari trudnoću unutar godinu dana pokušavanja). Ali, kad ne ide, niti najjača želja za djetetom tu ne pomaže.

    Hoću reći, ne okrivljuj se. Na žalost, mnogim parovima treba medicinska pomoć da bi došli do željenog djeteta.

  21. #121
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Jutro, evo kavice!

    Evo, sasvim očekivani pad BT. I jučer je trebalo biti tako, ma znala sam ja. Noćas oko 1:00 me bolio trbuh, odvratno kad po noći skužiš tu boluser posted image i jutros kao da se nazire trag na papiru. Ma M. dolazi.... Skuhala sam si vrkutu da se smirim, da si ublažim trbuh, eto danas tako, dok ne krene.

    Jučer sam dušu isplakala, tako da danas suza nemam. Samo strpljivo čekam.

    Nivesa
    , imaš privatnu poruku od mene.
    Posljednje uređivanje od Sreća_83 : 18.08.2014. at 07:11

  22. #122
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Nivesa - jako mi je žao što ti se desilo!!! Ja se molim za nas i sve parove koji čeznu za potomstvom!!!! Vjerujem da će mi dragi Bog uslišati molitve!!!!

    Srećo - ja sam imala svakakvih grafova - i vidjela svakakvih grafova. I vidjela sam grafova poput tvoga koji su bili trudnički. I vidjela sam grafova poput tvoga (i ja sam ih sama imala) koji nisu bili trudnički - unatoč lijepom dipu oko vremena kad je trebala biti implantacija. Zato ću ja znati da sam trudna kad mi 2-3 dana prije nego li (ne) treba doći menga tempica ne padne. Sve što se prije dešava s temperaturom nije bitno - samo da ostane postojana, čak i da malo poraste tempica pred (ne) očekivanu mengu.
    Zaključak: ne možeš znati da li si trudna ili ne, ali ja bih znala da nisam kad bi taj tvoj graf bio moj jer ovo je 37. ciklus (!) da mjerim tempicu i naučila sam pratiti znakove svog tijela.

    Inače, piši mi 2dc.

    Žužy
    , kaj je s tobom? Ne pratiš tempicu kako si na moru - neka - uživaj, odmaraj, opusti se! I nadam se da ćeš nas po povratku iznenaditi s velikim plusem ko' kuća!

  23. #123

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutro!

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Jutro! Evo konačno i od mene!
    Nadam se da ste se sve odmorile i bile "vrijedne"
    Ovaj moj c full čudan, danas 24dc, a ew k'o u priči... Nikad tako kasno
    Sreća, MAMI i nivesa
    Ostalima ~~~~~~~~~~~~

  25. #125
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Bokic cure ima tko kakvih simptoma? Ja nis ni pms ni nista drugo

  26. #126
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Sreco a lista??? Sam ju propustilia ili?

  27. #127
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    jutro svima!! eto ja sam si jucer skuhala koprivu, nisam imala uvinog ni brusnice pa se malo smirilo dolje, od simptoma nikakvih i dalje nista... jedino dosadna candida opet... ne znam koliko lijecenje iste moze utjecat na pokusavanje ili stetit ako se zbilja nesto uhvatilo?!
    al kakogod moram ju izlijecit sad dok M ne dodje jer u 9mj na klinici ne zelim da mi kazu prvo se izlijeci onda dodji

  28. #128
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Ivana, uzmi canesten. Ja sam ga uzimala čak i u trudnoći. Reče mi teta u ljekarni da ne šteti i kod pokušavanja ni kod T. Veća je šteta imati tu gamad u sebi.

    Nivesa, nisam napravila listu namjerno. Sve nekako čekam da procurim da se bacim na dno liste. Evo, objavit ću je, za vas... za tebe...

  29. #129
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    lista za 18.08.2014.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:

    tayla ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 46 dc
    nivesa ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 30 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~ 29 dc
    sreća_83 ~~~~~~~~~~~~~~~ 28 dc
    maminaljubav ~~~~~~~~~~~~ 27 dc
    žužy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 25 dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 25 dc




    odbrojavalice:


    stork ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    ivanasky ~~~~~~~~~~~~~~~~ 18 dc
    bubicazubica ~~~~~~~~~~~~~ 17 dc
    adrianovaMamica ~~~~~~~~~~ 17 dc
    ženica_85 ~~~~~~~~~~~~~~~ 16 dc
    zadarmamica ~~~~~~~~~~~~~ 15 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8 dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~ 2 dc

  30. #130
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    A mozda neces procurit! Ma nemoras radi mene strpit cu se ja...♥♡

  31. #131
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Anka, ovo mi se još nije dogodilo da curu iz odbrojavalica moram baciti dolje!? Jako kratak ciklus... Žao mi je...

  32. #132
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Sreco imas pp

  33. #133
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    A mozda neces procurit! Ma nemoras radi mene strpit cu se ja...♥♡
    Ma neka, neka. Neka i ja budem duže gore... Idi vidi PP.

  34. #134
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Eh anka bas bed...zao mi je zbog vjestice..uvjek sve pokvari...
    Sreco pp

  35. #135
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    uzela sam cicatridinu... to jos nikad nisam koristila, a zbilja rijetko nadjem nesto sto nisma probala za rijesavanje tih gadova malih!! kaze teta da djeluje kao kanesten, ali vecina je na prirodnoj bazi: cajevac, neven, alovera... i da ne samo da lijeci nego i jaca imunitet tj stijenke iznutra pa djeluje i preventivno... budemo vidjeli

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    ivana.skymožeš pitu vrkutu, moja sis s njom izlječila candidu, čak se s njom i prala dolje. Ja srećom nemam s tim problema, čak je ni antibiotik HB ne izazove.

  37. #137
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    hej curke, samo da se javim i onim koje (ne)čekaju poželim sreću

  38. #138
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj stork prvotno napisa Vidi poruku
    ivana.skymožeš pitu vrkutu, moja sis s njom izlječila candidu, čak se s njom i prala dolje. Ja srećom nemam s tim problema, čak je ni antibiotik HB ne izazove.
    pila sam je u kombinaciji s maruljom i stolisnikom... u nadi da cu izregulirat cikluse i O i uspjet ostat trudna... ali nije mi pomogla... ni kod zaceca ni kod infekcija a probala sam bila i prat se dolje s kamilicom... ma zbilja nema sto nisam probala jer dok sam bila na pilulama, od 10god koliko sam ih pila, 5god sam muku mucila sa candidom... kad sam prestala pit pilule sve je bilo super, sad se opet pogorsalo (ja mislim zbog pokusavanja tj. cestih odnosa)

    i jos jedna stvar koju sam primjetila a to je da kadgod prestanem pusit candida mi podivlja hahaha ne znam jel povezano na ikoji nacin i jel netko imao slicinih iskustava al za poludit

  39. #139
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Smeta li ako vjezbam dok pravimo...ako odem navecer trcati ili brzi hod ili bicikla ili orbitrek uz pojas lanaform.da se oznojim dobro.da bar jos dva tjedna vjezbam dok saznam jesam li trudna ili ne.vagabmi jutros pokazala dosta.imam 5kg vise nego kad sam imala na pocetku prve trudnoce.tila bi 2kg skiniti.
    Posljednje uređivanje od zadarmamica : 18.08.2014. at 15:31

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Zadarmamica, vjezbanje ne smeta ni najmanje, dapace, moze samo pomoci. A nema razloga da prestanes vjezbati ako do trudnoce i dodje.

  41. #141
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Razmisljam da ako sam u pokretu i u kondiciji da cu lakse roditi.
    U prvoj trudnoci sam stalno setala pa i previse...ali sve je bilo ok. Imam 165 i sa 60kg sada teretna sam si.cim imam manje bolje se osjecam.
    Ako ostanem trudna bolji je start ako imam manje kila.
    A strah me bilo da mi se nece uhvatiti,da nesmim mozda zbog gnjezdenja ako bude.
    Stalno ovo ako ako ako....joj

  42. #142
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    znam curu koja je bila u dvorani 20god prije trudnoce, 2 dana prije poroda i mjesec dana nakon mislim da to sve moze samo pomoci a ne odmoci... ja i sama kod kuce vjezbam uz neki program, a jedva cekam da ostanem trudna jer imamo jako dobre programe za trudnice, nizeg intenziteta i s vjezbama koje ojacaju misice za pomoc pri porodu.. tako da - samo naprijed i ne brini!! vise skodi sto brines nego sto vjezbas
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 18.08.2014. at 18:28

  43. #143
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ja cu malo sve to pustiti, necu se vise opterecivati sa trudnocom, nije jos ni vrijeme, pretjerala sam sa tom zeljom.. Zadnji put kad sam dobila m cjelu sam noc plakala, svadala se s mm.. sve me tak puklo, a ne zelim si to vise dozvoliti.. kad bude sudeno da se desi desit ce se.. Moram da sebe dovedem u red, jos sve zivo boli u meni... Ali nemojte me obrisat s liste, jednom m i nece doci, ali kad Bog odluci da je tako...

  44. #144
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno



    stihovi koji mi se uvijek motaju po glavi kad me uhvati depresija i kad se zelim predat: "Znam, dat' ce nam Bog i vise od tog, dobro ce dobrim vratiti, nestat ce bol u grudima..."

  45. #145
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    AdrianovaMamuca slazem se..Jos jos je to sve previse svjeze. Doci ce trenutak kad ces bit spremna . Sa vremenom covjek nauci nosit tu bol...ali bol uvijek ostaje...

  46. #146
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Jutro! Evo jednom i od mene kavica! Svima ~~~~~~~~~ ♡♡♡♡

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutro!
    Nivesa hvala ka kofi!
    Srećo piši 1.dc

  48. #148
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    netragom nestala
    a taman sam se ponadala kako je ovaj mj. po temp.puno bolji nego prijašnji kad sam povremeno mjerila ali nisam imala višu od 36.3..
    Citiraj Sreća_83 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubica, gdje je tovja O?!

  49. #149
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    dan cure!!!!!
    mami-uh uh........prokleta bila ..dabogda bila i zadnja!!!!!!!!grlim...
    anka-i tebe grlim..idemo dalje...jednom će i naše vijeme doći!!!!
    nivesa-hvala na kofi...mmmmmmmmm,odlična je
    stork-dobrodošla nam..kako si?
    mišica-hvala ,hvala,i tebi sretno u svakom pogledu!!!!!!!!
    ivana-sretno s izliječenjem beštijalisa!!!!!!!!
    srećice-kako je danas?
    ostalim curama-veliki pozdrav..

    p.s.napokon imam svoju ruku...jessssssss.....malo je jako komirana,neprepoznatljiva i kao da nije moja...i još uvijek jako bolna,krhka i superosjetljiva...osjećam se ko princeza na zrnu graška...sad zaista moram bit jako oprezna,da je ponovo ne sredim
    i planiram nakon što se dovoljno oporavim i ja počet s nekim vježbama,kondicijom...jer ako idem u postupak..ne gine mi koja kila viška koliko sam uspjela pročitat na forumu mpo-većina cura od silnih hormona i lijekova malo se popuni...

  50. #150
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Jutro!

    Bubica, sutra će ti FF označiti O...?! Čini mi se... Što se mene tiče, klikni moj graf pa ćeš vidjeti. Trbuh ne boli, pila sam vrkutu da si ublažim bolove. Samo neka M. više krene. No, sudeći po grafu, tek sutra jer BT treba još više pasti?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •