Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 163 od 163

Tema: Gdje kupujete torbe (ženske) ?

  1. #151
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Meni torba mora biti od prave kože i točka. To mi je prvi zahtjev. Vjerovatno je stvar u glavi, ali tak je kak je...

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Koliko koštaju te gita šik torbe? Ne nalazim cijene, pa samo da znam je li to u mojoj kasti...

  3. #153

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    za torbe ne znam, ali za jedan model njihovih cipela https://www.facebook.com/41108450892...type=3&theater znam da košta oko 300 kn, odnosno 1/2 od cijene Creator cipela koje kopiraju (ili njih Creator kopira, da ostavimo i tu mogućnost otvrenom: http://www.mass-shoes.com/vsebina/1047-20.jpg

    a možda je svaka sličnost slučajna?

  4. #154

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Neka se oni kopiraju, meni su zapele za oko baš te cipele, ali ja bih u nekoj jačoj boji i one velike torbe, a ako su torbe kao cipele onda su u mojoj kasti. Hvala na informaciji... Poslat ću tatu u šoping na trg za par dana...

  5. #155
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Poslat ću tatu u šoping na trg za par dana...

    tatu u šoping po cipele i torbe...
    i to još - na trg. ajd da moraš u neki tamo horor centar na kraju grada. al na trg. kud ćeš ljepše.
    fakat vrijedi ona stara - sto ljudi, sto ćudi, a šta ne

  6. #156

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ma jesi luda!!! Ja živim desetak kilometara iza Makarske, pa mi je malo nezgodno skoknut do Trga nakon posla... A voljela bih ja jako da mi sad daju par dana slobodno na poslu da odem do mog Zagreba....

  7. #157
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Luda sam za torbama. Za posao biram elegantnije, volim od "Tosce blu" torbe, uvijek ih kupujem na sniženju pa ih nađem 50% povoljnije tako da me dođu oko 400-500 kn i imam njihove 3. Kad sam s curkom u điru uglavnom nosim neku sportsku jer mi je praktičnije. Imam jednu s pjace za 50 kn a toliko već ima godina. Bitno da mi se torba sviđa, a na cijenu znam nekad i zažmirit. Žao mi je što u Rijeci više nema u Karolini marke "Mexx", tu sam znala naći odlične torbe. Sebe sam počastila za 20 godina staža (potrošila sam pola jubilarke) sa jednom "Braccialini" torbom i ta mi je najdraža od svih... jednostavno je to bila ljubav na prvi pogled....

  8. #158
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Ma jesi luda!!! Ja živim desetak kilometara iza Makarske, pa mi je malo nezgodno skoknut do Trga nakon posla... A voljela bih ja jako da mi sad daju par dana slobodno na poslu da odem do mog Zagreba....
    ajooj, nemam pojma zašto, mislila sam, čak štoviše, bila uvjerena, da si iz zg. soooori.

  9. #159

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Jesam ja iz zg ali sam se u trećoj trudnoći preselila na didovinu i više nisam podstanar, ali sam zato 4 godine bila nezaposlena..juuupiii!

  10. #160
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko koštaju te gita šik torbe? Ne nalazim cijene, pa samo da znam je li to u mojoj kasti...

    300 kn su bile prije mjesec dana ove vece.

  11. #161
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    300 kn su bile prije mjesec dana ove vece.
    Tako nekako. Ima prijateljica, od kože je i djeluje mi baš kvalitetno.

  12. #162
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    za torbe ne znam, ali za jedan model njihovih cipela https://www.facebook.com/41108450892...type=3&theater znam da košta oko 300 kn, odnosno 1/2 od cijene Creator cipela koje kopiraju (ili njih Creator kopira, da ostavimo i tu mogućnost otvrenom: http://www.mass-shoes.com/vsebina/1047-20.jpg

    a možda je svaka sličnost slučajna?
    Zapravo svi imitiraju Camper http://www.planetshoes.com/item/camp...ami-20848/9499

  13. #163
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    U četvrtak sam se počastila s torbom u Lindexu. Moram poslikat kad uhvatim slobodan čas. Taman je takva kakvu sam tražila; nije koža, ima dosta tajnih pretinaca na cif, elegantna, paše na gotovo svu odjeću koju nosim. Nema je u web katalogu njihovom...

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •