Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 180 od 180

Tema: hemerodi-aaaaa

  1. #151
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    ja sam koristila factu kremu i čepiće i kupila si ANSOO gel za pranje. kad je bilo gadno stavljala i hladne obloge.
    obavezno pranje poslije svakog puta na wc.
    proći će, izdrži!!!!

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Pregrada, Hrv.Zagorje
    Postovi
    17

    Početno

    najbolja stvar za hemeroide je domaca nesoljena svinjska mast koju mazes ujutro i navecer na cistu guzu! znaci,operes se i namazes hemeroide i pustis da se mast upije u njih, kroz 4-5 dana nestaju!
    ja sam ih imala 5 kom. i to 2 ogromna / taj stari recept su mi dali ljudi koji imaju redovite probleme / i vjeruj mi nikakva factu ili cajeki ne pomazu...stara dobra mascoba! / pitanje je samo dal ju mozes nabaviti, jer se treba malo potruditi / to imaju ljudi na selu....
    nadam se da sam pomogla sa savjetom

    lijepi pozdrav

  3. #153
    twinsi

    Početno

    ja sam ovdje nova ali imam nekih iskustava sa hemićima, dobila ih kod poroda, nikad prije znala što je to, ovih dana buknuli, bez ikakvog razloga, redovna i normalna stolica oduvijek, nemam pojma koji je razlog. sad dva dana pijem tablete Detralex i moja doc veli da će mi sigurno pomoći, samo ne znam mogu li se piti u trudnoći
    javim kako djeluju
    može li mi netko reći koliko košta Hadensa mast?? thanx

  4. #154
    twinsi

    Početno pomoćććć

    jučer skuhala maslinovo ulje i kamilicu(po preporuci sa foruma), stavljala obloge i mazuckala, jutros super, mislim kako je bilo prije 2-3 dana,
    rekoh sebi još kupi tu kremicu Hadensu i ja sutra zdrav čovjek,
    odmah jutros kupila i namazala, pa to ne da peče, nego nije za izdržat
    Može li mi netko ko je koristi tu kremu reći jel to normalno, vidim da ima mentola pa valjda zato
    plzzzzz pomagajte:shock:

  5. #155

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    71

    Početno

    Pa meni je isto prošlo od Factu kreme i čepića.

  6. #156
    twinsi

    Početno

    meni faktu nije pomogao, samo što sam ja malo nervozni tip, namažem 1-2 puta i ako nije bolje, prelazim na drugo, a tako mi je bilo dobro jutros :/
    nastavit ću mazati sa tom kremicom i stavljati obloge, valjda će proći, ma što valjda mora
    ali da je loše, loše je
    za koliko je to vama prošlo, mislim od pojave pa do stanja koje bi se moglo nazvati osjetno poboljšanje

  7. #157

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Moji hemeroidi buknuli nakon 2 godine. Htjela kupiti Hadensa mast ali mi u ljekarni rekli da moram imati recept na osnovu kojeg ju oni naručuju iz Njemačke :?

  8. #158

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Nitko? U ZGu se može kupiti bez recepta?

  9. #159
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Bože, evo prošlo je 6 mjeseci a ja još uvijek muku mučim sa hemićima....

  10. #160
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    I ja sam muku mučila dok nisam pročitala da postoji Pilex ( JE 600 KN, ali je čudo)
    nema ih više :D

  11. #161
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Evo da podijelim s vama svoje iskustvo, nakon skoro TRI godine svakodnevne patnje i isprobanih svih mogućih preparata, i faktu, i hadensa, i nekih drugih iz apoteka i mimo apoteka, čajeva, krema, nema šta nisam probala, čak i sve kreme što za dijete koristim, ama sve osim onog svrdla za mikser za miješanje tijesta a i to mi je nekad padalo na pamet.

    Naizmjenično mazati svinjsku mast i jekoderm, više puta na dan, ne samo nakon velike nužde. Naravno prati, ja sam crkavala i od pranja običnom čistom vodom ama, za poludit!

    Prva 4 dana nisam osjećala veliku promjenu, al onda, odjednom stvar je naglo krenula na bolje :D

  12. #162
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Samo da podignem temu, ne mogu da odolim, jer sam se nakon skoro tri godine muke, od čega je posljednja godina bila PAKLENA, naprosto preporodila :D

  13. #163
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    .. a meni sve gore

    Jekoderm je krema? Koja se kupuje u apoteci?

  14. #164
    katajina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    463

    Početno

    Jekoderm ti je riblja mast, Nataša će javiti je li koristila od nekog određenog proizvođača. Inače meni su Pilex kapsule zakon. Pila sam ih već u rodilištu, ali sam uzela pakiranje od 7 kapsula za 387kn.

  15. #165
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Majuška, ne daj se Ja sam CRKAVALA zadnju godinu, da iz kože iskočiš a ne možeš ama za svisnut od muke.

    Najobičniji jekoderm, možeš ga kupiti u svakoj apoteci. I ta "nesoljena" svinjska mast, ja je kupila na tržnici gdje inače kupujemo "svinjariju".
    I onda naizmjenično mažeš jedno pa drugo, ja sam prvih 7 dana mazala neprestano, znači ne čekajući veliku nuždu, nego svakih....sat npr. ili tako nešto, ali kod mene je sve bilo otišlo u helać + što sam i ragade imala svuda ama baš da svisneš od muke

    Prvih 4 dana nisam primjećivala neku promjenu, kao jest mi bilo malo lakše ali ništa spektakularno, a onda odjednom sam se PREPORODILA.

    Probaj. U svakom slučaju ne može ti odmoći.
    A što se tiče lijekova - krema, masti i ostalih preparata - nema šta nisam probala i učinak je uvijek bio kratkotrajan

    Cure sretno!

  16. #166
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    ovo za svinjsku mast sam već negdje čula, ali nisam vjerovala.... hm, treba sve isprobati. ja imam unutarnje hemeroide. krvari kod tvrde stolice i zna me dosta svrbiti. čak sam čula da se može masti i zamrznuti u obliku čepića, pa staviti unutra. jel to tko probao?

  17. #167
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    meni su obijasnili al nisam napravila

    onoliko koliko ie žlićica svinjske masti i toliko svježeg domaćeg meda i oblikuju se čepići i i smrzavaju se,2-3 puta na dan...
    ja sam jednom pokušala napraviti al je ispalo koooma,jer nisam imala domaći(onaj tvrđi med)već sam imala kupovni iz dućana,,,,i sve se razlilo+što se mora smrznuti a ne u frižder-a ja jesam )

  18. #168

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sverige-Sarajevo
    Postovi
    251

    Početno

    MM ih je operisao prije dva mjeseca. Nema sta nije koristio, od cepica, masti, praskova, kremica, ali stanje je bivalo sve gore i gore dok nije kulminiralo akutnom operacijom jer mu je hemoglobin pao na 80 :shock: .

    Muke je prozivljavao a i ja sa njim. Svaki dan u toaletu najmanje sat vremena a nakon toga jos sat u krevetu da dodje sebi.

    Nakon operacije koja je bila zahtijevna on je drugi covjek i boravak u toaletu mu se sveo svega na par minuta. :D

    Inace su ovdje povukli iz apoteka te kreme i kremice protiv hemoroida jer ne mogu puno pomoci, pogotovo kod unutrasnjih.

  19. #169
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Ja sam prve dobila na porodjaju,dva-tri spoljašnja,i jako su mi pomogli čepići koje moja mama sebi godinama pravi,jer joj to jedino pomaže-prave se od svinjske masti i cvetova nevena.Sutra pišem recept!
    A,da-i neka mošusna mast,kupljena u apoteci,čini mi se-neki kineski narodni lek-savršeno ohladi guzu

  20. #170
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno Dobar proktolog

    Curke, prijateljica mi mora hitno kod proktologa.
    Imate li možda kakva iskustva, kakvu dobru preporuku?
    Hvala!

  21. #171

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    75

    Početno

    da li netko zna smije li se koristiti dolokain gel za ublažavanje bolova dok se doji

  22. #172

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    10

    Početno

    felix kojoj homeopatici si išla?kak se zove pripravak koji si dobila za hemeroide?pomagajjjjj

  23. #173

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    10

    Početno

    katja ajd mi pošalji broj tog travara od kojeg si nabavila kremu za hemeroide, mali ih dobio već sam luuuda-danci3107@gmail.com hvaalaaaaa

  24. #174
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    svinjska mast čini čuda..nakon dva dana su se svi povukli (poslije poroda buknuli). probala sam par kremica gore spomenutih, patila se par dana i na kraju saznala za mast.idući put u bolnicu na porod nosim mast

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    9

    Početno

    Imam pitanje.
    Muku mučim s hemeroidima od prve trudnoće (2009), i prije nekih dvije godine počela koristiti Pilex tablete, pa me zanima jedna stvar, s obzirom da sam opet trudna ( u 6 mjesecu trudnoće) Pilex je zabranjen za trudnice. Mislim, nije mi to jasno s obzirom da su te tablete na biljnoj bazi, a stvarno mi nema boljeg za hemiće od tih tableta. Pa me zanima ako itko zna iz kojeg razloga su Pilex tablete zabranjene za trudnice.
    Tnx

  26. #176
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Kako se koristi svinjska mast?

  27. #177
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Jesi probala Hadenza kremu? Meni je u par dana riješila grozd hemeroida nakon poroda, ništa drugo nije bilo djetvorno, a Pilex nisam htjela uzimati zbog dojenja.

  28. #178
    megan avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Ja sam rodila prije deset mjeseci i još uvijek ih imam, ne bole, ali su prisutni. Ima li tko riješenje za takvu situaciju?

  29. #179

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    2

    Početno

    krema narucena online LION M -ja sam rodila prije mjesec dana, hemoroidi su bili grozni, i sada iv vec nema... samo treba biti uporan i mazat svako jutro i svaku vece ...i nakon sto se povuku jos barem 1 tjedan mazat ...mene je spasila ( cijena 40.00kn), da ne kazem da sam prije nje probala svasta od domace nevenove masti , faktu i inih ...ali nista ne mogu usporediti sa djelovanjem ove ( smrduckave) kremice ...vise je kao mast

  30. #180

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    30

    Početno

    Mene spašava nevenova mast...poslije svakog odlaska na wc se operem u sapunu za intimnu njegu i namažem nevenovom masti i da savjet moje mame mi odviše pomaže da dok mažeš probaš prstom vratit hemeroid koliko se da i to mi pomaže full kroz par dana se povuku skroz...sorry što sam ovako iscrpno opisala

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •