Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Beba od 3,5 mjeseca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1

    Početno Beba od 3,5 mjeseca

    Kao prvo da vas sve onako lijepo pozdravim
    Nadam se da će mi neko pomoći jer stvarno ne znam u čemu je problem i kako da ga riješim :/
    Imam bebu od 3,5 mjeseca, dojena je do trećeg mjeseca uz kombinaciju adaptiranog, pa sam iz zdravstvenih razloga morala potpuno prekinuti dojenje i preći na adaptirano, prvo smo koristili (kršitelj koda), ali su ga promijenili, pa je imao užasan okus i miris, beba je plakala poslije hranjenja, pa smo onda prešli na Bebelac na preporuku pedijatra.
    Beba dobro napreduje, međutim, pojavio se problem. Prije 15 dana je smanjila vrijeme spavanja, inače naučena je da sama zaspi ali i to sad ne ide, moram je ljuljati. Preko dana bi spavala maksimalno 20 minuta po 5-6 puta, poslije toga bi se budila i onda bi konstantno bila nervozna, pokušala sam da je ponovo smirim i uspavam ali ne ide. Noć je također od rođenja čitavu prespavala i to se promijenilo, budi se 3 puta u toku noći da jede. Kad dođe vrijeme hranjenja, naravno ona ga diktira, jer je i dojena na zahtjev prije uvođenja adaptiranog, izvija se, plače, vrišti, tako da odustanem, uspavam je da bi se smirila i tek kada se probudi hoće jesti i pojede 150 ml. Naravno pazim da spava svaka 2h, jer kad to ne uradim, bude još gore.
    Da li je to samo neka faza ili? Teško mi je gledati je onako nervoznu po čitav dan a nemoćna sam da to promijenim.
    Unaprijed hvala i super ste

  2. #2
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Pretpostavljam da je nervozna jer nije naspavana. A sigurno joj fali dojenje, ono nije samo nutritivno vec i emotivno hranjenje. Jesu li razlog prestanka dojenja lijekovi? Da li postoji sansa da ces moci opet dojiti?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •