Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: Grcevi kod bebe stare nekoliko dana

  1. #51
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    I, naravno, čestitam na bebi!

  2. #52
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    hvala! evo 2 dana smo skoro bez grčeva, ne znam je li kravlje mlijeko napokon izašlo iz sustava, ali samo nek potraje!

  3. #53
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    samo da ti čestitam na bebi

    i neka se grčevi ne vrate ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  4. #54
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Ja dan danas ne pijem mlijeko (a prošlo je skoro 5 godina) iako ne dojimo više, bolje su mi i sinusi i rinitis, kihanje i konstantno curenje nosa... Znala sam probati samo srk da vidim reakcije drugi dan mi je bilo prestrašno...

    Super! Drago mi je da ide na bolje.

    Pusa bebilici!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Lijepi pozdrav svima na temi

    Nova sam ovdje ali vas čitam već neko vrijeme. Ne znam jesam li dobro pogodila temu, ukoliko nisam molim da ju premjestite na odgovarajuću

    Imam bebu staru točno 43 dana. Od početka nismo bile zajedno u sobi, ona je imala povišen bilirubin a ja nisam bila baš dobro nakon poroda (jako nizak tlak, totalni black out, sestre su me doslovno "nosile na wc")...tako da je beba na perinatalnom odjelu dobivala formulu i ono što sam ja izdojila sam molila sestre da joj odnesu. Kad smo došli kući, mlijeko je navrlo, izdajala sam svako sat i pol u strahu od upale i mastitisa. Nitko nam nije pokazao kako dojiti jer smo kako sam već rekla, cijelo vrijeme bile odvojene. Napravila sam najvjerojatnije ja grešku jer sam joj (zbog nespretnog dojenja) davala izdojeno na bočicu. Od tada kombiniramo i dojku i bočicu i ne ide nam dobro. Stalno se trza, privija, plače i hranjenje, bez obzira bilo na dojci ili bočici traje jako dugo, ona ne popije puno i imam osjećaj da je stalno gladna. Nemamo neko uredno vrijeme (npr.svako 3h) kada ona hoće jesti...jer ako je budna stalno joj nudim, stavljam je na dojku, dajem bočicu i više sam slomljena, ne znam što da napravim. Dajemo joj Biogiaju, nosimo u pložaju koji joj paše...Rođena je sa 3730g, otpusna težina je bila 3480g. Prvi pregled je imala 25 dana nakon otpusta i tada je imala 4200g. U četiri dana nakon pregleda dobila je 100g (patronažna ju vagala). Nakon devet dana od tog vaganja je dobila samo 120g što je premalo. Ne znam što da radim više, mlijeka ima dovoljno, vidim to po tome koliko ga izdojim. Htjela bih ju nastaviti hraniti isključivo svojim mlijekom ali ne znam više što mi je činiti. Prije tri tjedna kad su ju jako grčići mučili dali smo joj dudu jer više nismo znali što i kako i mislim da smo i tu pogriješili. Rasporeda hranjenja uopće nemamo, dojim na zahtjev iako više ne znam kad ona traži jesti a kad je nervozna zbog grčeva, nadutosti, štucanja itd...

    Ako ima netko tko bi mi mogao pomoći bila bih od srca zahvalna.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •