Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Petrova bolnica - iskustva i savjeti

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno Petrova bolnica - iskustva i savjeti

    Drage trudnice,

    molila bih vas ako imate kakvih iskustava s doktorima u Petrovoj bolnici, ako ste već rodile tamo ili hodate u trudnićku da podijelite ovdje. Ja mislim tamo ići roditi, prvorotka sam, tamo i spadam prema mjestu stanovanja i svaki savjet i iskustvo su dobrodošli.

    Čula sam da je odjel renoviran - koliko je rodilja u sobi i dali je wc uz sobu ili za cijeli kat? čisto/zmazano? da se znam pripremiti :D
    Također sam čula da je odjel za rodilje koje su imale carski NErenoviran i katastrofa (žohari i tako to) pa ako netko zna- dali je to zaista tako?
    Apartmani - kolika je cijena po danu i kakva je razlika između obične sobe i apartmana ? te koliko se unaprijed treba rezervirati?
    Doktori - koje preporučate a koje izbjegavati ako je moguće?

    I ako imate bilo što za podijelitit /dodati slobodno dapaće

    Hvala unaprijed

  2. #2
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Evo ukratko iskustvo iz 2012.
    Vodila se kod dr. Blajica, meni osobno jako profesionalan ne govori vise nego sto treba ali me nasmijao u par navrata.
    Odjel babinjaca je stvarno uređen jako lijepo, po 4 je u sobi, kupaonica u svakoj sobi po dva wc- a tako da ako se neko tušira nemora drugi cekat u wc, kreveti na daljinski, dva televizora u sobi , sve je cisto i uredno dođu čistačice par puta pogledaju jel ima papira, pospreme sto trebaju, operu pod.Ma nemam prigovora, meni ni sestre nisu bile lose, dapace, ali ne znam opet kakva su očekivanja. Jedino sto mi se zamjerilo to su sestre tamo gdje su bebice, dvije druge nisam vidjela, mislim da mrze cijeli svijet. Da i taj dan kad sam bila na pregledu ujutro sam osjetila trudove ali doktorica koja je bila tamo mi je rekla da su lažni i da odem doma da cu znat kada budu pravi.Odem ja doma i tako do navecer boli i boli a ja cekam da budu pravi razmaci kao sto mi je ona rekla da moraju, mislim si ako su ovo lažni kako onda bole pravi.Kasnije zovem dr. Blajica i kazem kakva je stvar na to on kaze bolje dodi pa da nije nista nego da ostaneš doma i da je. I ja tamo opet kod te iste doktorice sedam prstiju otvorena na stolu osmi . Sok rodila u manje od sat vremena, ne zelim ni zamislit kako bi bilo da sam ostala doma. E da i nikad joj necu zaboravit kada sam dosla drugi put i kada je vidjela ostavila me pola sata da stojim i da se previjam u bolovima prije nego me uopce pregledala.Za ostalo osoblje imam sam rijeci pohvale također i za babicu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Haha da jedna od situacija, ja lezim na ct-u u sobi do dr.Blajic radi pregled ulazi zena i tvrdi da je otvorena dva prsta da mora ostati u bolnici, kaze on da to nije nista da moze doma i da se vrati na redovan pregled, ali ona tupi i tupi da mora ostat, na to Blajic njoj kaze : "Pa ženo božja pola Zagreba hoda dva prsta otvoreno" umrla sam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ukratko ti je to to, uglavnom i drugi put bi potpisala za Petrovu❤️


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Butterfly, već imaš temu o Petrovoj ovdje http://forum.roda.hr/threads/13236-P...47#post2742347

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •