Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: čekanje plusića

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    2

    Početno čekanje plusića

    Bok mame nova sam ovdje. Pa da vam se predstavim mama sam jedne curke 4god i željela bi još koju bebicu . MM je i sa prvom bebom bio u nedoumici. Ne štitimo se i nikad nismo ,on radi na principu vadi ga van Iz početka sam se stalno nadala i čekala i vršila presing najviše sebi oće ili neće pobjeći bar malo.I sad kad nisam ni razmišljala o tome njemu pobježe jeeeej. E sad to je bilo 2dana nakon m pa ćemo vidjeti ,već sam htjela otići kupiti test al mislim da je prerano od tad je prošlo 10 dana, m bi trebala dobiti za koja 2 tj otp , al ne redoviti su mi ciklusi . Pa mi preostaje samo čekati al navijam sama sebi za veeeeliki plusić

  2. #2
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    hej kiki ako želiš pridruži se našem odbrojavanju, ondje smo sve mi koje čekamo svoje pluseve
    http://forum.roda.hr/threads/87806-O...gled-amp-kudri

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Heeej!
    Nova sam ovdje i stvarnoo imam jako puno pitanjaaa )
    Znaci ovako zadnja menstruacija mi je bila 16.04.Na mobitelu imam instaliranu aplikaciju menstrualni kalendar ii rijetko kad mi je nesto krivo pokazao...i sad ovulacija mi je bila 01.05 i tad smo ja i momak spavali bez zaštite i inace spavamo vec godinu dana bez zaštite i nikad nista vec me pomalo to brine napr...i da nije bas na taj dan bila ovulacija opet spermij ostaje u meni 3-4 dana koliko vec...i bas nekako radovala sam seee...noo...u petak znacii 15.5 dobila sam krvarenje..ali predvecer i uopce nisam imala osjecaja da cu dobit nit me bolilo apsoluno nista...i to je trajalo do ponedjeljka kad je vec bilo slabo cak u ponedjeljak popodne nije nista bilo cak i bijeli iscjedak...i danas sam isla napravit test za trudnocu...i prvo mi nije uspilo i ponovila sam na taj isti test no kako sam mokrila krv mi je najednom i pokazao mi je negativno i sad ta krv to neznam kako da opiseem dikad je ima dikad nema imam smedji iscjedak koji se ne ljepi...nit ima nekog mirisa jakog nista...neznam sta da radim sljedece??ne boli me nista nemam ni peckanja nekakvog bas cudno prvi put ovakvo nesto mi bilo...mooliim savjeet...ii unaprijed hvaaalaa )

  4. #4
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Hej draga. Moj savjet ti je da se definitivno javiš svom ginekologu i opišeš mu situaciju.Takva krvarenja se znaju dogoditi kada dođe do poremećaja sa hormonima. Test nisi morala dva puta piškit, nekim testovima jednostavno malo duže treba da poćnu očitavati rezultat. Da li inaće imaš problema sa ciklusima ili su redoviti?

    Poslano sa mog Samsung Galaxy S5 koristeći tapatalk

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Ciklusi su mi uvijek bili redoviti rijetko kad bi mi kasnili i kad bi kasnili kasnili najvise 5-6 dana al opet bi sve normalno bilo...krvarenje i to....nikad nisam imala taj smedji iscjedak no naprimjer i danas ga imam...nema ni mirissa nekog neutralan je i svijetlo smedje je bojee...i moram ti reci da nekako slabijeg sam apetita...sve me ovo pomalo zbunjujeee...:/

  6. #6
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Čuj to ti može biti predmenstrualno krvarenje , menstrualno krvarenje (ali slabije) .. A može biti i implantacijsko krv. Za par dana ponovi test.. pa ako je i dalje negativno odi kod doktora da ti otkrije uzrok.






    Poslano sa mog Samsung Galaxy S5 koristeći tapatalk
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 20.05.2015. at 15:45

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Cisto sumljam da je predmenstrualno krvarenje i da je onda bi sad vec trebala imat menstruaciju?? Hm...svakako vec sam si uzela test da ga ponovim za koji dan...bas me zanim sto je...hvala ti na savjetuu spasila si meee )

  8. #8
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Znam kako je to. Javi kakav je rezultat A ako želiš bebu možeš nam se pridružiti i na odbrojavanju http://forum.roda.hr/showthread.php?t=88001

    Odbrojavanje 5/2015 by & zasad skulirana sretno ^^ tamo je odlična ekipa i mogi ti pomoći savjetom





    Poslano sa mog Samsung Galaxy S5 koristeći tapatalk
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 21.05.2015. at 11:09

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Svakako vam se sad pridružiti i javljam rezultate sutra

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •