Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011
Pokazuje rezultate 501 do 513 od 513

Tema: Odbrojavanje 4/2015 by ljubavna1pogled & kudri

  1. #501
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ooleot - Ajme divno, Hsg si odradila. Mene to čeka pa svaki dan strahujem.. ništa idi po stimulaciju ako je potrebna i u akciju. (Ja ću tako samo da mi bude nalaz uredan).

    Zenii - Evo i ja svoje čekam ko ozeblo sunce da stignu s e-baya ali nikako pa nikako... dobro još imaju fore jer tko zna kad ću krenut s klomićima ......ajde sad samo vrijedno i bit će rezultata

    dominikslatki - kupi si najbolje neke vaginalete..meni su od lactogyna najbolje.


    zasad skulirana - Ajme zamisli novogodišnju bebu.. Divno

    Curke mislim da bi sad mogli u novo odbrojavanje.. ha? Što kažete ???

  2. #502

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Zasad skulirana .. Superrrrrrr!!!
    Stvarno je vrijeme za novo odbrojavanje!
    Hajde!

  3. #503

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Ives000 ma nemaš se čega bojati. Mislim da ljudi malo pretjeruju s tom boli. Da nisam znala da mi nekaj rade, ne bi ni skužila da mi nekaj rade. Iako su me panično gledali da ne padnem u nesvijest ja sam ih isto tako zbunjeno gledala jer nisam kužila di je panika.
    Al opet moji su bili prohodni. Možda zaštopani više bole.
    Ja sam si to zbrojila ovak. Ak sam godinama popravljala zube bez ičega, a to je znalo biti bolno. Mogu preživjeti i ovo. Samo hrabro naprijed

  4. #504
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Heheh je istina..sve je onako kako si posložiš u glavi. Ma ne spriječava mene strah nego glupi nalazi ..da se mene pita već bi ja to odradila davnih dana...Ajde neka si ti to odradila, i super što imaš pozitivno iskustvo. Koji je sljedeći potez kod tebe?

    Poslano sa mog Samsung Galaxy S5 koristeći tapatalk

  5. #505

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Izvaditi markere za HIV i hepatitis i ekipu i narucena sam za kontrolni pregled u 6 mj. gdje se moram pojaviti sa svim papirima.
    Al sumnjam da ce me za postupak primiti prek ljeta...(To u Petrovoj jel)
    Al da si ne dosađujem prek ljeta i da iskoristim friške nalaze, pokušati ću organizirani neki AIH ili IVF prvatno, al ne znam kolko i oni rade prek ljeta.
    Pa kaj se prvo dogodi. Uglavnom sam skužila da je problematican 8 mjesec. A prije 8 mj. imam jos 2 ciklusa. Mogla bi bar jedan iskoristiti za nesto.
    Alternativno mozda "na crno" napravim bebicu doma. Nisu mi neke šanse al mozda se zalomi

  6. #506
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Čuj znaš i sama da se to većinom tako i dogodi..evo ti naše kudri.. živi dokaz da se može dogoditi kad to najmanje očekuješ :D
    Sretno u pohodima

  7. #507
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Curke da li se slažete da odemo na novo odbrojavanje... ja imam vremena pa ga mogu i ja otvoriti ako hoćete?

  8. #508

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    124

    Početno

    Joj cure,gledam svoje zadnje postove u ispadam sebicna jer medu toliko lijepih vijesti upadam bas ko padobranac i histeriziram o svojim ludim hormonima.Nemojte mi kaj zamjeriti,divota je doci tu i procitati koliko se plusica pojavilo i koliko malenih srceka kuca
    I da,Ives meni je danas 25dc :D osjecam i da M dolazi,poceli su tupi bolovi....

  9. #509
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    hahahhaa ankica ma vidiš da sam te prebacila u gornju domenu samo sam zaboravila promjenit cifru.. nemoj zamjerit...da se iskupim častim

  10. #510
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    Sto se mene tice,moze novo odbrojavanje sam ga ja nemrem prek moba otvoriti...

  11. #511
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj ooleot prvotno napisa Vidi poruku
    Izvaditi markere za HIV i hepatitis i ekipu i narucena sam za kontrolni pregled u 6 mj. gdje se moram pojaviti sa svim papirima.
    Al sumnjam da ce me za postupak primiti prek ljeta...(To u Petrovoj jel)
    Al da si ne dosađujem prek ljeta i da iskoristim friške nalaze, pokušati ću organizirani neki AIH ili IVF prvatno, al ne znam kolko i oni rade prek ljeta.
    To u 6.tom mj ideš 3 dc ? Ak dođeš sa svim papirima realno te mogu odmah pustiti u postupak, pa makar AIH. Pa ako ne uspije AIH onda u 9 mj na IVF.
    Naravno sve ovisi šta će ti dr reći, al držim fige da te ubace u 6 .mjesec

  12. #512
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Evo onda budite spremne za par trenutaka se vidimo u novom odrojavanju

  13. #513
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno


Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •