Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 416

Tema: Odbrojavanje 5/2015 by <mišica> & zasad skulirana

  1. #101
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Dobro jutro curke... kavicaaa . Evo kod mene ništa novo, još sam u čekanju nalaza, malo me razveselilo što su mi stigle trakice sa ebay-a ( još samo da ih naučim koristiti )

  2. #102
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Jutro, curke.

    Ivesa, hvala na kavici, baš guštam

    Trakice nisu komplicirane za korištenje, a odlično su pomagalo

    dominik, hebemu M, doći će dan kad gadura neće doći.

    Ja sam u iščekivanju svog prvog pregleda, simptoma nekih nemam, cicke su malo natečene i bolne na dodir, i tu i tamo koji grčić. I još nisam svjesna trudnoće, bit ću valjda kad ugledam srčeko. Sutra idem vaditi tsh jer sam pod terapijom za štitnjaču, pa da vidimo što se tu događa.

  3. #103
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Cure, moji lh testici su vec 4ti dan za redom kakti pozitivni ali sa svjetlom crtom, jel to znaci da ona dolazi ili je nece ni biti? Sta mislite??? Brinem vec

  4. #104
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Romeo ja bih rekla da to O dolazi, crtica mora biti jednako tamna ili tamnija od kontrolne. Obzirom da su ti ciklusi duži, vjerojatno će ti ovulacija biti kroz koji dan.
    Meni uvijek bude oko 20 dc, tak da ću ja svoje lh početi piškiti tek od 14 dc..

    Novim trudnicama čestitke na plusićima

  5. #105

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Cure dobro jutro!

    Mene jutros na testu dočekale 2 crte!!!!!!!
    Ajme! Ajme, ajme! Ja sam izvan sebe!!

    Idem kasnije vadit betu jer mozda test laže

    Ne mogu vjerovat! Ajme sta sad? Bome me strah sva se tresem ..

  6. #106
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    Dominik, ma kaj bi test lagao, to je to cestitam! Kad ides vaditi betu?

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    A ic cu oko 11 kad mi marenda bude.. Ma sta ja znam, ti Testovi , onaj jeftini iz bipe sam radila ali crta je bila ful jaka i odmah se pojavila..
    Boze, imam grčeve stalno mislim da cu procurit.. Samo da sve bude ok, kako Ostat normalan nakon svega??

  8. #108
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Dominikslatki, super, čestitam i držim fige za veliku betu!!

  9. #109
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    I meni je taj pokazao odmah drugu crtu i bio je u pravu...ne mozes ostati normalna, ni ne trebas, ovo je divna vijest i trebas biti uzbudjena i presretna

  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Ma znam misice , ali jos su mi svježe rane i nekako se veselim s velikim oprezom!
    Jos sad kad čitam da preporučaju 6mj nakon kiretaze stanku, a meni je dr rekla da možemo odmah, ajme sad sto strahova i pitanja..

  11. #111
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Domniksklatki to su odlicne vijesti. Znam da si sva uplasena ali pokusaj se opustit mislit pozitivno. Ne brini za grceve. To je normalno jer se maternica rasteze. Ipak sad ima malog gosta

  12. #112
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Hvala ti Zenii, ja se nadam da dolazi, mi redovito pokrivamo...
    Cudi me jer vec danima osjecam grceve a crtica svjetla...
    Dominikslatki cestititam, bas mi je drago zbog tebe, znam da mi je lako reci, ali opusti se, makar nisi cekala 6 mj, ocito je tvoja maternica spremna za mrvicu..Probaj uzivati u tom osjecaju, ja isto vjerujem da cu jednog dana biti luda i van sebe, ali ipak treba uzivati i opustitise jer je to jako lijepa vijest...

  13. #113
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Sad tek kontam da je proslo 6 mj od kir... Ma sve ge biti u redu...grlim

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    dominikslatki, cestitam na crticama!
    Sretno ~~~~~~~~~~~~

  15. #115

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Cure hvala vam od srca, necu se veselit prije bete (inace sam paničar, pesimist i nevjerni toma )

    MD jos ne zna , bit ce večeras emocija ko u priči..

    A nisam htjela Radit test do 45.dc jer sam se par puta vec razočarala , ali od jucer se osjećam kao da imam temperaturu i stalno je 37,5 pa si mislim idem provjerit da se ne kljukam aspirinima , kafetinima i sl..a ono nadam se da ta temp nije nista strasno..

    Joj sad kad se sjetim da sam pila kafetin, pivo, kantarion,nocurak,išla u solarij .. O.o

  16. #116

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Dominik, cestitam!
    Ne brini o tim mjesecima, kafetinu, jednom pivu... sve su to sitnice, sad ces biti uzorna sigurna sam

  17. #117

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Dominik čestitam!

  18. #118

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Cjeli vikend pogledavam jesi li prijavila testić, baš sam nekako osjećala.

  19. #119
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 25.05.2015.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~




    (NE)ČEKALICE:




    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 47.dc
    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 42.dc
    dominikslatki
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 38.dc
    ll
    Tanita14
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 37.dc ll
    orange80 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc




    ODBROJAVALICE:




    Klara321 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22.dc

    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    romeo85 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    ives000 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    šiškica
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    *sunshine*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8.dc
    ankica ~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 4.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 3.dc

  20. #120
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    dominikslatki čestitam

  21. #121
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Curke.. Kavicaaaa
    dominikslatki
    čestitam ti na ll mogu si mislit kako ti je.. ali imaš puno pravo veseliti se zbog crtica i nemoj si to uskraćivati , bit će sve dobro. Samo bez straha . Ajd živila ti nama
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 25.05.2015. at 10:48

  22. #122

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    10

    Početno

    dominikslatki...čestitam od srca...bit če sve u redu, samo razmišljaj pozitivno
    Meni je danas 22dc, ali nemam još nikakve simptome, ni za mengu ni trudnoću, a nekako mi je bed napraviti test na trudnoću, imam osjećaj da kad bi mi pokazalo negativno, da bi me previše izbediralo.

  23. #123
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Cure dobro jutro!

    Mene jutros na testu dočekale 2 crte!!!!!!!
    Ajme! Ajme, ajme! Ja sam izvan sebe!!

    Idem kasnije vadit betu jer mozda test laže

    Ne mogu vjerovat! Ajme sta sad? Bome me strah sva se tresem ..
    Jeeeeeeeee Saaaam ti rekla!
    Eto ti sunčanog iscjetka...

  24. #124

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    124

    Početno

    Dominikslatki cestitam od
    Kako je lijepo doci tu i vidjeti ovako lijepe vjesti ! Svaki tjedan plusic jedan
    Nego cure,mozda je ovo pitanje glupo,ali je li moguca ovulacija za vrijeme menstruacije? Jucer sam primjetila onaj rastezljivi proziran iscjedak (moglo se bas vidjeti da nije ugrusak,nego bas proziran nekako ... )

    Joj taj suncani iscjedak sam ja vec 2 ciklusa imala pa jos uvijek nista nazalost
    Posljednje uređivanje od ankica : 25.05.2015. at 12:36

  25. #125

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Beta 1186!!!!!! Ja ne mogu vjerovati!!

    Žuži kako si skužila, a ja nikad za to čula!

    Mami- ma kažem nisam htjela uopće test Radit do 45.dana ali eto ..

    Ankice-pa mislim da je moguće imati O u vrijeme M, no mislim da je vise iznimka nego sto je uobičajeno , ja sam znala imati to rastezljivo za vrijeme M često, ali O je bila uvijek kasnije..

    Cure hvala vam, danas odmah zovem dr da probam vec večeras doc, čisto radi predostrožnosti!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    dominik, divno, cestitam!!!

  27. #127
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Dominikslatki,još je rano za srčeko da se ne razočaraš,ali mogli bi vidjeti gestacijsku u maternici. Sretno! I čestitam

  28. #128
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Dominikslatki meni dr na beti 998 nije nista vidjela na uzv pa se nemoj razocarat ako nista ne vidis. Tek za 7 dana je vidjela GV a srce nakon 14 dana. Sretno

  29. #129
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Nije 998 vec 993,38, zaboravila da betu imam u potpisu

  30. #130

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Dominikslatki meni dr na beti 998 nije nista vidjela na uzv pa se nemoj razocarat ako nista ne vidis. Tek za 7 dana je vidjela GV a srce nakon 14 dana. Sretno
    U da, vjerojatno nece nista vidjet onda , ma rec ce mi vec ona kako, sta i to, strah me jedino zbog spontanog al ni sama ne znam sta bi mi ona sad mogla pomoć ako nista nece ni vidjeti..ja nemam pojma s kojim odnosom je doslo do T ali prema beti to je 5-6tj.. U prošloj T sam išla na pregled tako sa 6,5..
    Joj ribice jos te neki dan pitam kako je vama uspjelo.. Pitaj mene sad..nemam pojma, jos sam se sa lh trakicama totalno ubedirala ovaj ciklus ..

  31. #131
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Eto draga dogodi se kad se najmanje nadas. Mene je tek nakon sto je cula srceko poslala na briseve zbog ureaplasme i nalaze krvi i urina. Tih 14 dana cekanja su bili ko godina. Pokusaj se opustit i okupirat misli necim drugim, knjiga, film...

  32. #132
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Dominikslatki baš sam sretna zbog tebe!!!! Ma divne vijesti

  33. #133

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Evo cure da javim, zvala gin., kaže da je rano da dolazim, tako da me za pon naručila jer poslije ide na godišnji .. Dala mi Duphaston 2x1 i folacin i to je to..

  34. #134

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Ispricavam se na podužem postu al imam potrebu malo rantati.
    TLDR*: Ginička je dala otkaz i ne znam što će biti s ambulantom. Sad sam opet u potrazi za ginekologom. Ima tko preporuku?

    Duža verzija:
    Prije cca 4 godine
    Zabrijem si ja da je dosta zezanja i da je vrijeme za djecu. U to vrijeme sam bila kod giničke koja je bila podnošljiva ak ju ne gledaš više od 1x godišnje. Imala je hrpu pravila kak joj se smiješ ukazivati, što moraš imati na sebi, kojim redosljedom ideš kamo, kad se naručuje za jedno drugo trece i kojim protokolom, kad joj se smiješ obracati, a kad si dosao sam na papu ( onda si na traci i onda nemas vremena za pitanja) Uz to radila je 1 zenu u 40-ak minuta pa su naručivanja bila i po 5 mjeseci unaprijed.
    E s obzirom da sam ja oduvijek PCOS - ja sam znala da samostalno nebum ili bum jako teško napravila djecu, znala sam otprilike da me čeka hrpa testova i posjeta doktoru što bi bilo uzas kod ove doktorice.
    I tako sam krenula tražiti novu, fleksibilnu giničku koja ne komplicira previše. Raspitivajuci okolo nasla sam na jednu i prek veze upala kod nje.
    prije 3 godine....
    Odmah sam se bacila na posao - dobila hrpu uputnica još doc kaže evo uputnica za humanu reprodukciju, al evo odmah i ovi hormoni jer to ce vas i ovak prvo pitati pa da ne morate ici dva puta. Samo to izvadite prije nego odete tamo.
    Ma diiiiivno.
    Ecipecipec odaberem ja VV jer tam se ne moram narucivati za hormone, blizu mi je doc i petrova za briseve, a i frendica mi blizu zivi pa imam s kim na kavu dok čekam : )
    Onda još nisam znala kak to sve funkcionira pa sam se naručila za neki datum za mjesec i pol. Taman napravim hormone i to je to.
    Izvadim hormone i sretno dodjem na naručeni datum oko 7:30. Na red za pregled dodjem ni više ni manje u 16 sati. Taj dan je bila strka jer su spali na jednog doktora usred jutra pa su prvo rješavali one hitne koje su u postupku, pa onda one trudne i onda tek na kraju nas par na prvom pregledu.
    Mislim čitala sam da se čeka, al ovo je previše. Ne vidim načina da mužu objasnim da moramo satima čekati na pregled. Potražiti ću sreću negdje drugdje. Tješim se bar sam dobila popis svih potrebnih pretraga.
    Dolazim natrag kod giničke molila bih novu uputnicu za prvi pregled jer ja se vise ne vracam na VV. I moram napraviti ovo sve pa molim i te uputnice.
    Izvadimo briseve - op - nekaj imamo. Kura antibiotika. 3 mjeseca čekanja. Novi brisevi.
    I ginička usput kaže ja odlazim al doci ce vam nova doktorica. Malo paničarim jer ne znas kakvu novu ti mogu uvaliti al dobro. Pricekati cu pa vidjeti.
    Novi brisevi u redu. Naručujem se u Petrovu ovaj puta. Imam sve papire osim friškog spermiograma. Ovaj koji imam je star oko godinu dana.
    prije 2 godine
    Dolazim u Petrovu na naručeni dan. Doc gleda papire. Voljela bi vidjeti friškiji spermiogram jer ovaj je na granici možda je prolazno nekaj pa da ga ne proglašavamo lošim bezveze. A i ja bi mogla napraviti još ovih par stvari, a možda i hormone ponoviti jer fali ovih 3 ....Skupite papire pa dođite opet.
    Odmah se naručujem i dobijem termin za 4 mjeseca. Taman stignem sve to skupiti.
    Al menga nepredvidiva kakva je, poremeti malo planove i ne uspijem skupiti sve što mi treba.
    Nema veze idem na kontrolu s onim što imam.
    Ali moja doc x je bolesna prima me neka druga.
    - Kaj ste se vi dogovorili s doc. x? pita ona.
    - Ništa. Samo da skupim ove papire.
    - I jel imate.
    - Da, sve osim ovog.
    - Aha. Ovako da ja sad tu kvarim doc. x planove, dajte vi uzmite Metformin 3xdnevno po 500 mg pa se vidimo na kontroli za 3 mj. i skupite ovo kaj vam je preostalo.
    Ah.. još 3 mj čekanja. Dođe ljeto. Ništa ne radi. Svi na godišnjem. Naručujem se za 9 mj prvi dan iza godišnjih.
    Odlazim kod nove giničke po nove uputnice, a i da napravim novu papu.
    Avaj.
    Nova ginička kaže - ne mogu vam napraviti papu jer nije prošlo godinu dana.
    - Znam ali za 2 mjeseca kad će biti godinu dana će mi biti kasno jer ja moram imati friške nalaze za 9 mj. I taman neće biti friški i u 9 mj kad bum ja morala tamo na kontrolu.
    Al likica se neda. Ne i ne. I znate kaj bi bilo najbolje. Ajmo mi sve ispočetka jer meni ovo sve je zbrčkano. I hop uputnica za prvi pregled.
    Ja dobijem mali živčani slom. Žena me mrtva hladna isprati iz ordinacije. Jebe se njoj.
    Gledam jel imam para da napravim to privatno sad na brzinu. Nemam. Psujem novoj ginički sve po spisku.
    Prije godinu dana
    Otkazujem Petrovu za još 3 mjeseca.
    U opcoj depresiji otkazujem i tu kontrolu nakon 3 mj. Sva sreca promijenim 3 posla u 6 mjeseci pa se imam čime zabavljati. Skupljam živce za ponovni posjet ginekolozima.
    Tražim novu giničku i pronalazim. Teta je super.
    Ispričam joj svoju tužnu pricu. Kažem da mi treba nova papa i brisevi i ovih par uputnica.
    Dobijem sve i još mi baci oko na folikule. Ne vidimo niš korisno al dajem joj plus za trud.
    Stiže nova papa i brisevi, a i novi posao donio više novaca. Kalkuliram da bi mogla čak i privatno u postupak.
    Od svega mogučega treba mi još samo HSG i oni markeri. Njih sam ostavila za kraj.
    Pokušavam izorganizirati HSG uz relativno nepredvidivu mengu. Uspjevam.
    Uspjevam čak dogovorit da bi napravili jedan AIH u iducem ciklusu u 6 mj. privatno.
    Sad mi stvarno još trebaju samo markeri prije prvog dana iduceg ciklusa kad idem na konzultacije i dogovor za postupak.
    Ali avaj - ovi traže i VDLR, a ja imam na uputnici za markere samo HIV i hepatitis. Nema veze, stignem.
    danas
    Danas poslije posla odlazim kod nove divne giničke da mi ispravi uputnicu.
    Sestra kaže giničke nema - dala otkaz.

    Možete otici kod zamjene na jebeni drugi kraj grada ak vam je hitno.
    A hitno mi je brate imam još 15 dana. Vec sam na knap.
    Odlazim kod zamjene na drugi kraj grada. Jedva stižem.
    Zamjena nije sigurna da ce uputnica raditi jer ima faksimil dva doktora. Al nek probam.
    Point of the story
    Na rubu živaca i uglavnom bez srece s ginekolozima, trazim preporuku za socijalnog ginekologa zapadni dio ili neki uži centar Zagreba.
    Sad bum nekaj skemijala za te markere i privatni AIH. Al fakat mi treba ok ginić za kasnije.

  35. #135
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 26.05.2015.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~




    (NE)ČEKALICE:




    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 48.dc
    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 43.dc
    dominikslatki
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 39.dc ll
    Tanita14
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 38.dc ll
    orange80 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc




    ODBROJAVALICE:




    Klara321 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    romeo85 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    ives000 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    *sunshine*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 9.dc
    ankica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 4.dc

  36. #136
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Jutro cure... vrijeme je za .

    ooleot- Samo ću reći, svaka ti čast na živcima !!! Treba to sve izdržati. Ne mogu ti pomoći jer nisam iz Zg, ali držim ti , da uspiješ sve to obaviti i da što prije dođeš do svog cilja. (Ako se ikad odlučiš privatno to sve rješavati idi kod dr. Lučingera , nećeš požaliti. )
    Žužy - još malo...

    dominikslatki- Čestitam na krasnoj betici ..nastoj se ne sekirati puno , brzo će ponedjeljak .
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 26.05.2015. at 09:27

  37. #137
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ives draga 19. Dc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #138
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Petticoat , sutra upišem 20 dc

  39. #139
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    čestitam novim plusićima i betama! domalo ćete u novo odbrojavanje,vidim ja....

    ooleot, ja sam relativno strpljiva osoba ali mislim da bi već bila eksplodirala od bijesa i nemoći...uf....svaka čast na strpljenju!

    Romeo, jeli to tvoja curica na avataru? Čini mi se nekako poznata,jeli moguće da na youtubeu imaš profil sa istom slikom?slušala sam čini mi se Pavela neki dan i kao da sam ovu fotku vidjela na comments....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 26.05.2015. at 11:01

  40. #140
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ajme hvala nebesima.. !!! Evo upravo me zvali iz Ginekološke ordinacije da mi jave da su stigli nalazi briseva i sve je u redu . Mogu napokon dogovarati HSG...

  41. #141

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Ives bas mi je drago!
    Koliko se sjećam hsg je jedini korak jos do konkretnih pokušaja?

  42. #142
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Tako je draga, još da Hsg prođe kako treba i ako bude sve u redu dobivam klomiće

  43. #143
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ives jeeeeej

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Žužy sretno sutra, čekamo izvještaj!

  45. #145
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    Zuzy sretnoooo! Ives meni su radili hsg i drilling jajnika zbog pcos, mozda da popricas sa gin o toj opciji? Ne zelim namecati nista samo da znas mogucnosti

  46. #146
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    xavii - Nije to nametanje. Samo ti reci ..sve prihvaćam, bilo što, što mi može pomoći.. Otkad sam na ovom forumu život mi je postao bolji ( ne muljam ) puno ste mi pomogle sa svojim savjetima i tim informacijama uvelike skratile vrijeme, tko zna koliko bi još čekala da nije vas i vaših savjeta . I neizmjerno vam svima hvala na tome. Meni je doktor rekao da će mi napraviti HSG, i nakon toga ako nalaz bude loš, laparoskopiju...
    Ali on se nada da to neće biti potrebno..sutra će mi reći kad da dođem na HSG...joj samo da to više obavim
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 26.05.2015. at 19:56

  47. #147
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Ives samo naprijed...drzim fige da sve bude u najboljem redu

    Zasad skulirana, da je bar moja, preslatka je, skinula sam sliku s neta.... Inace jos namam kikaca, mi se jos uvijek trudimo da dodje

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav,
    javljam se jer ne znam ni sama šta da mislim....Inače imam curicu od 4 god.dobivenu IVF.Problem je bio kod mog supruga.Kako znamo za taj problem nikad nismo koristili zaštitu iako su nam rekli da može doći do trudnoće.
    E sad-zadnju m sam imala 17.05.-inaće mi traje tri do najviše četiri dana.I sada je tako bilo jedino što sam još tri dana poslije imala lagano krvarenje - stvarno nešto malo....trbuh mi je napuhnut,grudi bole...i imam mučnine i svi mi jači mirisi rade mučninu i vrti mi se...Sinoć sam legla u 20h jer nisam mogla funkcionirati od mučnina.U prvoj trudnoći mućnine su traje punih tri mjeseca.Da li mogu biti trudna po svemu ovome...Hvala svima

  49. #149

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Lucija, dobrodošla.
    Kako ne, napravi test jer nijedan znak nije siguran..
    Sretno!

  50. #150
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 27.05.2015.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~




    (NE)ČEKALICE:





    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 44.dc
    dominikslatki
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 40.dc ll
    Tanita14
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 39.dc ll
    orange80 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc




    ODBROJAVALICE:


    Klara321 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22.dc
    romeo85 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    ives000 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    *sunshine* ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    ankica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 6.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5.dc

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •